אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

בריאות ורפואה

מאמרים בנושא בריאות ורפואה, הכוללים מידע בנושא בריאות גברים, בריאות הגיל השלישי, בריאות הנפש, בריאות נשים, דיכאון, הפסקת עישון, התמכרויות, חרדה, ניתוחים פלסטיים, נשירת שיער, סכרת, רפואה משלימה ועוד.

בריאות גברים
בריאות הגיל השלישי
בריאות הנפש
בריאות ילדים ותינוקות
בריאות נשים
דיכאון
הפסקת עישון
התמכרויות
חרדה
ניתוחים פלסטיים
נשירת שיער
סכרת
רפואה משלימה
רפואת עיניים
רפואת שיניים
תוספי מזון
תזונה ודיאטה

דרכי הטיפול באוסטיאוארתריטיס
בעולם המערבי אוסטיאוארתריטיס נחשבת למחלה עם הפגיעה התפקודית המשמעותית ביותר בגיל מבוגר. גלו איך ניתן לטפל באוסטיאוארתריטיס ללא ניתוח או טיפלו פולשני.

בית מרקחת זה לא רק לתרופות!
תופתעו לגלות שלא כל בית מרקחת הוא סיוט מתמשך, לפעמים אפשר להגיע למקום בו הבית מרקחת מתפקד בצורה טובה ויעילה, האנשים נחמדים ומסבירי פנים ואתם יוצאים לא רק עם התרופות שלמענן הגעתם אלא גם עם חיוך רחב של שביעות רצון.

מעבר למזרון אורטופדי – הדרך לשינה מושלמת
בשנים האחרונות עלתה המודעות לקשר בין המזרון שעליו אנו ישנים לבין איכות השינה וכתוצאה מכך התפתח שוק המזרונים וכיום קיימים מגוון רחב של מזרונים אורטופדיים שיספקו לנו שינה איכותית ובריאה.

בחירת מדרסים
אנשים רבים אשר סובלים מבעיות של כאבי רגליים או כאבי ברכיים נעזרים במדרסים אורטופדיים על מנת להקל על הכאבים

הקשר בין דלקות אוזניים ועישון
בעוד דלקות אוזניים הינן מחלות נפוצות, הרי שישנם גורמים העשויים להגביר את הסיכויים שלך ללקות בחולי הכואב הזה. אחד מגורמי הסיכון הגרועים ביותר הוא עישון. מחקרים הראו כי העשן של הסיגריה מגבירה משמעותית את הסבירות לסבל מתסמינים של דלקת אוזניים.

מהי דלקת מפרקים ניוונית
אם אתם סובלים באופן קבוע מבעיות של כאבי ברכיים, יש סיכוי גבוה שאתם סובלים מחלה שנקראת אוסטיאוארטריטיס. השם הלועזי הזה, שכותבים בקיצור בסימון OA, נקרא בעברית "מחלת מפרקים ניוונית"

ניתוח להזעת יתר ברגליים
אבל למרות שאנחנו רוצים לשלם פחות חפשו מידע והמלצות על מרפאות מומלצות שכדאי לעבור בהם את הניתוח ולא לבחור רק בגלל המחיר.

טיפול בפטריות בציפורניים – טיפולים מתקדמים
פטריות בציפורניים יכולות להשפיע על מצבו הפיזי וגם הנפשי של כל אדם. פטריות בציפורניים עלולות לגרום לנזק רפואי כמו הופעה של חיידקים או סיבוכים אלרגיים...

האם חובה לקבל טיפול רפואי במקרה של הרניה?
ההרניה (קילה, בקע, שבר) היא מחלה שכיחה ונפוצה ביותר בכל שכבות הגיל של האוכלוסיה. קיימת רק דרך אחת לטפל בהרניה והיא ניתוח, אך לא כל בקע זקוק להתערבות ניתוחית.

ד"ר אורי עצמון - המבנה הספרותי של המשנה
ריכוז ההלכות השונות לפי תוכן ונושא זה אחת ממגמותיה העיקריות של המשנה. לפעמים היתה חריגה מריכוז הנושאים המקובל בעקבות רצונו של הרבי

פורטל Beautic טיפולים לשיפור המראה
לעיתים נראה כי כולם בסביבה ניראים נפלא ורק אנחנו לא, למעשה אצל כל אחד קיימת התחושה הזו, תחושה של משהו שהיה ניתן לשינוי במראה.

השתלות שיניים בלייזר
הרפואה האסתטית אשר מציעה לנו פתרונות לשיפור כל חלק בגוף ועימו גם הבטחון-העצמי וכל זה בלי לעשות חור בחסכונות.

איך בוחרים פסיכולוגים?
פסיכולוג טוב יכול לעזור מאוד במקרים רבים של מצוקה וקושי, הפסיכולוג הנכון בזמן הנכון יכול אפילו להציל חיים במקרים קיצוניים. על מנת למצוא פסיכולוג טוב חשוב להכיר מעט את ההתמחויות השונות של פסיכולוגים ולשים לב למספר גורמים.

שיקום וחיזוק ריצפת האגן
ריצפת האגן מצויה בחלקו התחתון של האגן. לפיכך נשים רבות סובלות במחצית השנייה של חייהם מרפיון, צניחה וליקויים ברצפת האגן. מדובר באזור שחובה לחזק ולשמר עוד לפני שזה קורה. על מנת למגר ולמנוע את צניחתה של ריצפת האגן.

תיקון ניתוח אף
לאחר שתסירו את התחבושת, אתם חייבים להתאזר בסבלנות לאחר ימים מספר תרד הנפיחות והחזה יקבל את המראה הנדרש.

ניתוח המסת שומנים
רופא מומחה בקשי שיציג לך צילומים של עבודות קודמות של המטפל, כך תוכלי להתרשם מהניסיון שלו ולדעת היכן לעבור את הטיפול.

הרפס
הרפס הינה וירוס אשר נמצא אצל מרבית האוכלוסייה, הוא למעשה נגיף אשר מתפרץ כאשר הגוף הינו במצב חלש. כאשר מערכת החיסונית שלנו אינה חזקה, הווירוס ירגיש מאוים ועל כן יתפרץ. אין באפשרותנו עדיין מבחינת הטכנולוגיה הקיימת לטפל בחומר התורשתי אשר נמצא בדי אנ איי.

האם רפואת הכירופרקטיקה היתה ידועה בתקופת המקרא?
מטרת מאמרנו זה בא לחקור בדרך אינדוקטיבית את הפועל המקראי והבתר- מקראי חלץ, ולנסות ולהראות שהפועל חלץ מורכב משורש אחד ויחיד, שיש לו שלוש משמעויות שונות, אשר אחת מהן מביעה רעיון הכירו-פרטיקה.

מה התיק שלך?
רגע לפני פתיחת שנת הלימודים וקניית ילקוטים, חשבו על הגב של הילדים שלכם. ד"ר אריה טויל, מנהל המרפאה לכירופרקטיקה מתקדמת ברעננה, מסביר איך בוחרים תיקים

דרך הגב
מטרתן העיקרית של האוסטיאופתיה והכירופרקטיקה היא לסייע בכאבי גב וצוואר. אבל שתי הטכניקות הידניות האלו שעלו מארצות- הברית ב-100 השנה האחרונות, עשויות לסייע במגוון רחב של בעיות: כאבי ראש, בעיות קשב וריכוז, אסתמה, אלרגיות, דיכאון ועוד. מורה נבוכים

דיבור כירופרקטי על... סכיאטיקה
העצבים הסכיאטקיים הם העצבים הגדולים והארוכים ביותר בגוף, קוטרם זהה כמעט לקוטר האגודל, והם נמתחים בין הגב התחתון לקצות אצבעות הרגליים.

ארגונומיה נכונה מפחיתה בעיות באזור אמצע הגב
אם אתה נוקט בדפוס של ארגונומיה לא נאותה אשר ממשיכה להיות בלתי מבוקרת, אתה עלול לגרום לפציעה כתוצאה מלחץ חוזר ונשנה או להפרעה עצבית- שדרית הקשורה לעבודה.

ההשפעה המקיפה של העצבים הסכיאטקיים
עצב הסכיאטקי נוצר מארבעה או חמישה שורשי שרירים שמתפצלים לאורך הצד הימני והשמאלי של עמוד השדרה באזור הגב התחתון ועצם הזנב, ואז מתחברים שנית ונמתחים לאורך כל הירך והחלק התחתון של הרגל, עד לאצבעות הרגליים.

בואו נדבר כירופרקטיקה בנוגע ל... פציעות הדיסקוס
בערך כ-200,000 פציינטים עוברים כל שנה ניתוח של עמוד שדרה מותני.

דיבור כירופרקטי על... כאב באזור אמצע הגב
הסממנים של כאב באמצע הגב מתבטאים במתיחות ופרכוסי שרירים, בפגיעות בנקודות גירוי רגישות (נקודות אשר עלולות לגרום לסבל ולעוויתות שרירים חמורות), במרחב תנועה מוגבל בזמן התכופפות או סיבוב, ובכאב חד ונוקב מהגב אשר מקרין על קדמת הגוף.

מי הזיז את הגב שלי?
מדינת ישראל היא מדינה במתח תמידי. כל אחד מאיתנו חווה את המתח סוף החודש. האם מנהל הבנק יתקשר או לא. האם נצליח לסגור עוד חודש לפני שסוגרים את המפעל

פריצת דיסק והגב שלי
רוב בקיעות הדיסק הנראות ספונטניות הן למעשה תוצאה של תהליך ארוך ומתמשך של הביומכניקה המפשרת של עמוד השדרה.

אתה מה שאתה אוכל
או כך לפחות הפתגם אומר. אם אתה מאמין בכך או לא, במידה ואתה מתאמן כיאות אך עדיין לא מבחין בתוצאות המיוחלות אז רוב הסיכויים שהתזונה שלך זקוקה לשיפור.

מדריך למתאמן המתחיל
אשר מתחילים אימונים ספורטיבית, יש להתחשב במספר גורמים עיקריים. הגורם הראשון והחשוב מכל הוא המטרה המיועדת. כדי להגיע מנקודה א' לנקודה ב' חשוב לתכנן מסלול יעיל ואפקטיבי.

רופאים בקהילה
סיפורו של ד"ר אריה טויל הוא מיוחד ויוצא דופן. ד"ר אריה טויל הוא כירופרקט שהגיע מניו- יורק במטרה להשתקע בישראל. בן להורים ישראלים.

רופאים בקהילה
סיפורו של ד"ר אריה טויל הוא מיוחד ויוצא דופן. ד"ר אריה טויל הוא כירופרקט שהגיע מניו- יורק במטרה להשתקע בישראל. בן להורים ישראלים.

מהי לקות שמיעה? סוגים, סיבות ופתרונות
המאמר מסביר מהי לקות שמיעה ואת הגורמים לה, ובנוסף מציע מגוון פתרונות אפשריים.

הפרעות קשב וריכוז- לא להפסיק להאמין
כאשר מתגלה לכם שילדכם סובל בגלל הפרעת קשב וריכוז כלשהי, חשוב מאוד לשדר לו לאורך כל הדרך דבר אחד. אתם לרגע לא מפסיקים להאמין בו.

כיצד מדרסים יכולים למנוע כאב?
מטרתו של המדרס לשפר את יציבת הרגל והגוף כולו, לבלום זעזועים, לחלק את העומס על הרגל בצורה נכונה, ולשפר את זרימת הדם לאורך הרגל. בנוסף המדרסים מעניקים תמיכה וגורמים לנוחות בדריכה על כף הרגל, וכמובן מקלים באופן משמעותי על הכאב.

מכשירי שמיעה למבוגרים
ליקוי שמיעה אצל מבוגרים היא תופעה נפוצה ביותר. ממחקרים שנערכו עולה כי כלמעלה מ-70% מהמבוגרים (גילאי 65 ומעלה) סובלים מליקויי שמיעה ברמה מסוימת. בעיות השמיעה עלולות לעורר בעיות רבות נוספות בחיי הסובל מהן.

נחיתות הרפואה והמין האנושי בתחום שחזור איברים
הרפואה המערבית מתאמצת רבות לסייע לטיוב חייו של האדם ובהשבתם לתפקוד מירבי, אך בהבטים רבים יש גם זכויות לשיטות רפוי שאינן מערביות

אלטרנטיבות לעישון
החלטתם להפסיק לעשן. אכן, החלטה נבונה. מלבד הנזקים הבריאותיים של עישון, העובדה כי מחקרים הוכיחו שהעישון פוגע בתפקוד כלי הדם, מקדם את הסיכויים לחלות בסוגי סרטן שונים, מסרטן הריאה ועד סרטן הגרון, גורם למחלות לב,

חבילות ספא ב-159 ₪ בASPA
פורטל ASPA- פורטל הספא הישראלי- שמח להציע לכם את חבילת העיסוי המשתלמת ביותר. החבילה כוללת יום של רגיעה ופינוק באווירה

תנור ואקום - לא לצרכי בישול
עולם התרופות הוא עולם מורכב העובד על פי תקנים מחמירים ביותר בארץ ובעולם כולו. תרופה שיוצאת לשוק חייבת לעבור בקרת בטיחות על פי תקנים מחמירים אלו, ורק לאחר מכן היא מותרת לרכישה על ידי הציבור.

עולם ומלואו במערכת העיכול – על קנדידה והטיפול בה
ודאי יצא לכם לשמוע את השם הנחבא אל הכלים של אותה פטרייה: קנדידה. ממש כאילו נלקח מתוך המילון כדי לתאר משהו סודי ומוסתר.

שיטות תרגול בשיטת הפילאטיס.
בעידן המודרני שאנחנו נמצאים אנחנו נתקלים הרבה פעמים במקרים הגורמים לנזקים בריאותיים שונים דוגמת משקל יתר, מחלות לב וכו', מסיבה זו ישנה נחיצות רבה לשמר את אורח חיוניות בריא בצירוף אימוני התעמלות

מה זו השיטה שנקראת פילאטיס?
הרבה מכם שואלים מה זה בעצם פילאטיס? ובכן התשובה הנה כי פילאטיס זו שיטה ייחודית של תרגול גופני אשר תפקידו לשפר את היציבה, ההליכה והתפקוד המלא של כולנו. אם תשאלו האםעבור כל אחד ואחת נכונה שיטה זאת, שיטת פילאטיס? ובכן התשובה

למי מתאימים תרגילי הפילאטיס?
מרוץ החיים, מאלץ כל אחד ואחת מאיתנו להתחיל לעסוק בפעילות גופנית, יש להיות מודע לכך שכל פעילות גופנית מסוגלת לתרום רבות ולשפר את רמת החיים שלכם אם זה ביחס ליציבות הגוף חיזוק הגב והשרירים,

קורסים מיוחדים למדריכי שיטת הפילאטיס.
כעת יותר מבעבר הולכת וגוברת ההכרה לנחיצות של החדרת פעילות גופנית לאורח חיינו כדי לקיים מהלך חיים תקין, אישים מכל שטחי האוכלוסייה ובכל גיל נעשים מודעים לזה שמומלץ לשמור על גוף בריא, יש צורך להסב לגופנו יותר להיות בתנועה בפרט לאח

הסרת משקפיים בלייזר למי איך ולמה?
אנחנו חיים בזמנים מרגשים מבחינה טכנולוגית. ההתקדמות ברפואה מחד ובטכנולוגיה מאידך מאפשרים לנו רמת חיים גבוהה מאי פעם.

בעיות מעיים בתינוקות וילדים
המערכת החיסונית של ילדים ותינוקות אינה מפותחת דייה, על כן הם חשופים לזיהומים ולחולי. בעיות מעיים, הנגרמות מחיידקים או וירוסים, עשויות להוות חלק ניכר מן המחלות שהילדים עלולים לחטוף

דיור מוגן - איך לשמור על מצב רוח טוב גם במעבר?
תחושת הכרת תודה לטובת בריאותם של קשישים יכולה להיות בשליטתנו המוחלטת. המאמר האינפורמטיבי הבא מציג היבט מאוד מעניין של הנושא.

ניתוח אוזניים לפני ואחרי
לעתים קרובות יש לנו הרגשה שהטבע לא עשה איתנו חסד אבל ברוב המקרים הגנטיקה והזמן משנים

הסרת משקפיים בלייזר – להיפטר מהמשקפיים אחת ולתמיד
פעם מדובר היה רק על חלום, מי האמין שהוא באמת יוכל להתפטר מהמשקפיים שלו אחת ולתמיד? בשנות ה-70 זה היה נראה כמו חיזיון תעתועים, אך מאז זרמו הרבה מאוד מים בנהר, והיום הסרת משקפיים בלייזר היא בהחלט מציאות.

מורידים קעקועים
לפעמים אנו חשים שאמא טבע לא הייתה אדיבה כלפנו אבל ברוב המקרים הגנים והזמן משפיעים על גופנו. בשני


עמוד 3 מתוך 9
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.