אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » בריאות ורפואה

בריאות ורפואה

מאמרים בנושא בריאות ורפואה, הכוללים מידע בנושא בריאות גברים, בריאות הגיל השלישי, בריאות הנפש, בריאות נשים, דיכאון, הפסקת עישון, התמכרויות, חרדה, ניתוחים פלסטיים, נשירת שיער, סכרת, רפואה משלימה ועוד.


עיסוי ספורטאים - לשמר את הגוף
המושג עיסוי ספורטאים מתייחס למהות מיוחדת של עיסוי רפואי שעושים בה שימוש לפני, במהלך ואחרי פעילות אתלטית. כל זאת כדי להביא ספורטאים ליכולת ביצוע ספורטיבית מרבית על ידי הפגת עייפותו, הרגעה והפחתת נפיחויות ושרירים מתוחים, לשפר את הגמישות ולמנוע פציעות.

אירידולוגיה וצורת אבחון אירידולוגי
במהלך אבחון אירידולוגי מתייחסים למבנה העין וגודלה (גם ביחס לגודל הפנים), לשלושת צבעי היסוד של העין (כחולה, חומה או מעורבת), כאשר כל צבע נושא עימו אפיונים אחרים.

בטיחות תחבורתית באופניים חשמליות
ראשית כל במרבית המקרים יש להעזר בקסדה בכדי לדלל סיכוי פגיעה, במטרה שנוכל לרכב בבטחה בימים אלה על אופניים חשמליות. בגין כך פרופ' גבריאל צימרמן מומחה לבטיחות של אופניים חשמליות מיוון מציין שלפני זמן מה נהיגה זהירה הייתה יותר נפוצה ובעת האחרונה הדבר פג מהעולם כמובן.

סקירת שירותי קופת חולים מכבי - מכבי שירותי בריאות
השירותים שמציעה קופת החולים הותיקה, קופת חולים מכבי - מכבי שירותי בריאות, הם מגוונים ושונים.

קופת חולים מאוחדת ושפעת חזירים
לאור הדאגה הרבה, והביקוש של הציבור הרחב עקב חששות כבדים, וחשש מפגיעה בריאותי, יצאה קופת חולים מאוחדת שהיא הקופה הפחות מוכרת ומפורסמת בישראל...

קופת חולים לאומית
קופת חולים לאומית היא מבין 3 הקופות הגדולות במדינה, היא מספקת שירותי בריאות, מעבדה, כושר, תזונה נכונה, וכל הטיפולים אשר חולה נדרש.

קופת חולים כללית
קופת חולים כללית היא קופה מהחלוצות של שירותי הבריאות בארץ.קופת חולים כללית ידועה בחדשנות שלה, בחדשנות רופאיה, בתקשורת המתקדמת במתקנים שלה, בבדיקות המעבדה המצוינות, בשירות האישי ללקוח.

קופות חולים - מעגל בריאות
האסוציאציה המיידית הנקשרת לקופות החולים היא אולי התורים במסדרונות, אבל אנו נוטים לשכוח את החשיבות ויתרונות מערכת הבריאות הציבורית - על קופות חולים בישראל

סרטן השד
סרטן השד הינה מחלה ממאירה שמקורה ברקמת השד, אך היא יכולה להתפשט לאיברים נוספים בגוף האישה. בתחילה סרטן השד מתגלה בצורת גושים שונים בשד ללא כאבים מיוחדים...

סרטן הריאות – גורמים, סממנים ודרכי הטיפול
סרטן ריאות היא מחלה שבה נוצרת צמיחת תאים בלתי מבוקרת ברקמות הריאה. צמיחה זו עלולה ליצור גרורות, ופלישה וחדירה של רקמות בסמוך לריאות.

סרטן הערמונית
הערמונית (פרוסטטה) נמצאת בבסיסו של אביר המין הזכרי תחת שלפוחית השתן, בחלק הקדמי של פי הטבעת.הערמונית דואגת לייצור נוזל הזרע, דבר הגורם לה להיות חיונית ביותר בהקשר של פוריות הגבר, אולם בגיל מבוגר היא לרוב כבר לא חיונית יותר.

סרטן המעי הגס – גילוי ומניעה
סרטן המעי הגס מהווה את המחלה הממארת השנייה בשכיחותה בקרב הנשים והגברים בישראל.כ- 5 אנשים נפטרים בממוצע מדי יום מסרטן המעי הגס.

סרטן הדם (לוקמיה)
סרטן הדם הוא סוג של מחלה הפוגעת בתאי הדם הלבנים אשר תפקידם הוא לשמור על הגוף כנגד זיהומים שונים.אצל ילדים, רוב המקרים של סרטן הדם הם מסוג של לוקמיה לימפתית חדה.

טיפים לבחירת מוקד רפואה
מוקד רפואה מאפשר לכם קבל מענה רפואי עשרים וארבע שעות ביממה, גם במקרים של אירוע או חשש לארוע בריאותי, וגם במקרים בהם אתם רוצים להיות עם האצבע על הדופק ולבצע בדיקות אק"ג לשם מעקב וביקורת. רגע לפני שאתם בוחרים את המוקד הרפואי שמתאים לכם, הנה כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון.

הורדת שיער לצמיתות
המגוון גדול, הטיפולים רבים והמרפאות מציעות לכם מגוון גדול של מחירים, בדקו היטב את העלויות, חפשו מבצעים ודילים מיוחדים, יש כאלה בתקופות מסוימות של השנה בהם התחום פחות פעיל.

בחירת רופא שיניים בישראל
לאחרונה, כאשר עולם רפואת השיניים התפתח לכדי תחום רפואי-כירורגי רחב היקפים בעל התמחויות רבות הכוללות התמחות בשיניים ובלסתות, התמחויות בפנים, בחלל הפה ואפילו בבסיס הגולגולת, התרבו הדרישות להכשרת רופאי שיניים בהתאמה וכעת כל רופא שיניים מחוייב לעבור הכשרה רפואית כללית.

הצרת היקפים - אסתטיקה
הצרת היקפים טיפול בשומן באיזור ממוקד בגוף, גם אצל אנשים שלא סובלים מעודף משקל ,אחרי דיאטה והריון לפעמים נשארים בגוף איזורים ממוקדי שומן שנרצה לטפל בהם וכאן נכנס השימוש במכשיר בלה קונטור

להיראות טוב יותר?
יש מספר סיבות עיקריות שבגללן אנחנו ניגשים אל חדר הניתוח, אם מדובר על הגדלת חזה, הרמה, ניתוחי עיניים ועוד, הנה הסיבות שגורמות לנו לעבור שינויים:


עמוד 9 מתוך 9
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]