אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

בריאות ורפואה

מאמרים בנושא בריאות ורפואה, הכוללים מידע בנושא בריאות גברים, בריאות הגיל השלישי, בריאות הנפש, בריאות נשים, דיכאון, הפסקת עישון, התמכרויות, חרדה, ניתוחים פלסטיים, נשירת שיער, סכרת, רפואה משלימה ועוד.

בריאות גברים
בריאות הגיל השלישי
בריאות הנפש
בריאות ילדים ותינוקות
בריאות נשים
דיכאון
הפסקת עישון
התמכרויות
חרדה
ניתוחים פלסטיים
נשירת שיער
סכרת
רפואה משלימה
רפואת עיניים
רפואת שיניים
תוספי מזון
תזונה ודיאטה

הזעת יתר ושאיבת שומן
עבור אלו הסובלים מתופעה של הזעת יתר או לחלופין מהצטברות בלתי פרופוציונלית של שומן בגוף, מומלץ להתעניין בטיפול הזעת יתר וכן – שאיבת שומן.

הגנה מהשמש לשמירה על בריאות העור
רובנו טועים לחשוב כי הגנה מהשמש נחוצה רק בימי הקיץ ובזמן השהייה בשפת הים. השמש הישראלית מכה על ראשינו כל ימות השנה ובמרבית ימי החורף הישראלי עוצמת קרינת השמש מחייבת נקיטת אמצעי הגנה.

20 שאלות ותשובות על דיקור סיני
דיקור סיני הינו טיפול הוליסטי המתייחס לאדם כמכלול של גוף ונפש ורואה את גוף האדם כיחידה שלמה ולא כאוסף איברים. רופאים סיניים עתיקים השאירו לנו את תרשימי זרימת האנרגיה בגוף האדם וסימנו עליהם את נקודות הדיקור. כך נולד טיפול באמצעות דיקור סיני.

- לא צריך לחשוש לצאת מהבית! טיפול הומיאופאתי - דרך יעילה לטיפול בתסמונת המעי הרגיז
תסמונת המעי הרגיז- מחלה בתפקוד המיעיים –מפריעה בתפקוד בכל תחומי החיים.. ריפוי המחלה בתרופה המותאמת ייחודית הוא ריפוי גם של מערכת המתחים הלחצים והחרדות שברקע לסימפטום

חשוב מאוד! שמירה על בריאותינו, מטהר אוויר טבעי יעיל ביותר לבית ולמשרד
עם כל הטכנולוגיה המתקדמת של ימינו, אין כמו הצמחים בטיהור האוויר, לשמירה על הבריאות ואיכות החיים.צמח הסנסיווריה, צמח הבריאות, הוא הצמח היעיל ביותר לטיהור האוויר במשרד ובבית.צמח הבריאות, קל מאוד לגידול, גדל היטב בכל התנאים ושורד שנים רבות.

טיפול בגלי הלם: כתף חמה
דלקת גידים קאלסיפית הינה בעיה רפואית אשר מאופיינת בהצטברות של סידן גבישי על גידים בגוף. זהו הזמן להתחיל ולחשוב על טיפול בגלי הלם.

חדרי מלח לטיפול בתסמיני סיסטיק פיברוזיס ומחלות פיברליות
מחלות כמו סיסטיק פיברוזיס או מחלות פיברליות גורמות לקשיי נשימה, שמקשים על שגרת היום של החולים. חדרי מלח יכולים לעזור למיתון קשיי הנשימה כאשר לוקים במחלות האלה ויכולים לחזק את המערכת החיסונית.

איך לבחור קרם הגנה מהשמש? - המדריך המלא
המדריך המלא- כיצד לבחור את מקדם ההגנה מהשמש עבורך ועבור ילדך. כי הגנה מהשמש אינה משחק!

מזרנים, מזרונים, מזרון פולירון
מזרנים הם נחלת הכלל, ובכל בית יש מספר מזרונים כמספר בני המשפחה.
ישנם רבים אשר לא משקיעים מחשבה תחילה בעת רכישת מזרנים, ובמרוצת השנים, מפתחים לעצמם בעיות רבות הקשורות לעמוד השדרה.

למיסיל לטיפול בפטרת הציפורניים
המאמר הבא יסכם בעבורכם את אחת השיטות הנהוגות לטיפול בפטרתהציפורניים - למיסיל. תרופה יחסית חדשה שהוכיחה עצמה, אך אינה מתאימה לכל אדם.

כיצד נשמור על יציבה נכונה?
בעידן המודרני, עידן הנהנה מחידושים ומשכלולים טכנולוגיים מרחיקי לכת, משלח ידו של האדם מושפע וניזון מההתפתחויות הטכנולוגיות העדכניות. בעבר נהוג היה לראות ב"עבודה" ביטוי לפעילות אינטנסיבית הכרוכה במאמץ פיסי רב ובהזעה מרובה.

מי כסף אוליגו לריפוי מחלות וזיהומים
מי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות ללא יוצאים מהכלל ברגע המגע איתם או זמן קצר לאחריו בשל שיתוק אנזים הנשימה שלהם ושינוי תכונת החלבון

צמח הסנסיווריה, צמח הבריאות היעיל ביותר כמטהר אוויר טבעי למשרד ולבית
צמח הסנסיווריה, צמח הבריאות, נותן את התוצאות היעילות ביותר בטיהור האוויר למשרד ולבית.הצמח עמיד, קל מאוד לטיפול, שורד הרבה שנים ומטהר אוויר ביעילות לשמירת הבריאות במשרד ובבית.

יש פתרון לבעיות שינה
אחוזים ניכרים באוכלוסיה סובלים מבעיות שינה שונות. הבעיות כוללות: קשיים בדרכי הנשימה עקב אסטמה, נחירות, קשיי הירדמות במהלך הריון, צרבות ועוד.

טיפול בגלי הלם: לטיפול בטוח ויעיל בפגיעות בברך
במגזין האמריקאי "רויטרס בריאות", נכתב ב-2010 שטיפול בגלי הלם הינו בטוח יותר ואפקטיבי יותר, עם אחוזי הישנות נמוכים יותר של הבעיה- מאשר הטיפולים הקונבנציונאליים המסורתיים.

טיפול בגלי הלם: על מחקרים בתחום
בעשר השנים האחרונות, נכתבו ופורסמו מעל 300 מאמרים ותקצירים בנוגע ליעילותו של טיפול בגלי הלם. ההיבט המדהים ביותר של טיפול בגלי הלם הינו שיעורי ההצלחה שלהם.

תרגום רפואי - כלי חיוני לרופאים
מדוע תרגום רפואי כה חשוב? על מנת לתת מענה רפואי לחולים, פעמים רבות יש להפנותם למומחים בעולם, מומחים אלו צריכים לקבל תיק רפואי מתורגם לשפתם, שכן ללא תרגום רפואי ברור הם עשויים לשגות בהבנת מצב החולה ולסכן את בריאותו. תרגום רפואי מאפשר לרופאים חסכון זמן והבנת הבעיה באופן מדוייק.

בית מרקחת מקוון - הדרך הזולה לקנות תרופות ומוצרי בריאות
בית מרקחת באינטרנט הוא תחום שהחל לפרוח בעשור האחרון- מוצרים מוזלים ושפע של מבחר של מוצרי בריאות לכל המשפחה.

למי מתאים טיפול בגלי הלם?
טיפול בגלי הלם מתאים לאנשים רבים, אך לצערנו לא לכולם, ולכן נביא במאמר זה הרחבה לגבי סוג הבעיות והפגיעות אשר להן מתאים הטיפול- על מנת שתוכלו לדעת האם הוא מתאים עבורכם או לא.

טיפול בגלי הלם: לנצח את הכאב
לעתים כבר קשה לטפל בבעיה באמצעים הקלאסיים, ולעיתים גם אם הם עוזרים מעט הם אינם פותרים את המצב לחלוטין. בדיוק עבור מצבים אלו נועד טיפול בגלי הלם.

מיקי שחם על: תאי גזע - עתיד הקרם נוגד הזדקנות לטיפול בקמטים
מיקי שחם על: תאי גזע - עתיד הקרם נוגד הזדקנות לטיפול בקמטיםהשבוע עלה דיון מרגש בקרב מומחי הטיפול בעור כאשר הנשיא אובמה חתם על הצעת חוק שתאפשר למדענים בשנית להמשיך לחקור את כוחותיהם של תאי הגזע כולל תאי גזע עובריים.

מיקי שחם מביא דיווח על: טיפול באוטיזם באמצעות תאי גזע
מיקי שחם מביא דיווח על: טיפול באוטיזם באמצעות תאי גזעילדים אוטיסטים הוצגו כבעלי זרימת דם לקויה למוח. טיפולים עם תאי גזע לאוטיזם יכולים לבוא לשימוש כדי לשפר את זרימת הדם באמצעות החידוש של כלי הדם. זה צריך גם לאפשר ניקוי מטבוליט ושחזור תפקודיות

מיקי שחם מביא דיווח על: הקרדינלים ישמעו על פריצת דרך במחקר על דם טבורי
מיקי שחם מביא דיווח על: הקרדינלים ישמעו על פריצת דרך במחקר על דם טבוריפרופסור שנולד בצפון אירלנד יאמר בהתכנסות בחסות הוותיקן בספטמבר שאפשרי להשתמש בתאי גזע מדם טבורי של תינוקות חיים כדי ליצור אינסולין אצל חולי סוכרת ולגדל גושים של רקמת אדם לשימוש בניסויי תרופות.

אימון NLP
כאשר אנו מדברים על אימון NLP, הכוונה היא שיטה שבה אנחנו מבינים מחדש את המציאות שבה אנחנו חיים ואת הצורה שבה אנחנו קולטים אותה, וע"י כך מעצימים את עצמנו ומביאים את עצמנו להישגים חדשים. אימון NLP מתבסס על הרעיון כי תפיסת המציאות שלנו איננה אובייקטיבית, אלא סובייקטיבית בהכרח.

האם קונדילומה מסוכנת ? יכולה לגרום לסיבוכים נדירים...
המחלת מין הכי נפוצה היא קונדילומה. יש המון המון מידע בנושא הזה הקשור לסימפטום של המחלה וריפוי ומניעה. אני יודע להסביר בקצרה אך עדיין בצורה מקיפה בנושא.

דום נשימה חסימתי בשינה
Snoring Care מזהה בעצם את אותן הפסקות נשימה, שולחת פידבק, ומדמה במוחו של המטופל את מצב הפסקת הנשימה. הרטט שמועבר על ידי המערכת מביא למתיחה של שרירי הגרון ומאפשר מעבר אוויר חופשי ועל ידי כך מחדש את הנשימה.

דום נשימה חסימתי
הערכות הן שכמעט עשירית מאוכלוסיית העולם סובלת מתופעה של דום נשימה חסימתי בשינה. תסמונת דום נשימה חסימתי מאובחנת בדרך כלל אצל אלו הפונים למעבדת שינה בעקבות תלונה על נחירות או השתנקויות במהלך השינה.

תסמונת דום נשימה בשינה
דום נשימה גוררת אחריה בעיות רבות. חלק מהבעיות קשורות לאיכות ירודה של שינה. כל אדם הסובל מאותה דום נשימה, ושייבדק אצל ממעבדת שינה, יגלה שבמשך שנת לילה אחת שלו מתרחשות, לעיתים מאות הפסקות נשימה.

איך להקל על תופעות גיל המעבר
הרפואה המודרנית תמליץ לסובלות מתופעות הלוואי לטפל במצב בעזרת הורמונים. רגע לפני שפונים לטיפול הורמונאלי, ישנם כמה דברים שתוכלי לעשות כדי להקל על התופעות ולגרום לעצמך להרגיש טוב יותר. בראש ובראשונה – תזונה.

מיקי שחם מדווח: טיפול בתאי גזע באין-אונות
היעד האולטימטיבי של טיפול בתאי גזע עבור אין-אונות הוא לשפר וסקולריזציה כדי לאפשר זקפות נורמאליות. פרוטוקולי טיפול מסוימים השתמשו בתאי גזע בוגרים אוטולוגיים (תאים שנלקחו מהגוף של המטופל). טיפולים אחרים משתמשים בדם טבורי.

מהי הרניה ואיך מטפלים בה
הרניה היא מעבר של איבר או רקמה אחרת בגוף מהמקום בו הוא אמור להיות אל מקום אחר, דרך מחיצה שרירית או מחיצה אחרת. רוב המקרים של הרניה מתרחשים באזור של הבטן.

רפואת שיניים – אין יותר סיבה לפחד
רפואת שיניים הוא אחד התחומים הרפואיים שהתקדמו ביותר בשני העשורים האחרונים. המחשוב המאפשר לחדור בעדינות למקומות שצריך, כמו גם הכלים המתקדמים וחמרי העזר הנלווים,

לישון טוב עם צרבת
צרבת היא ריפלוקס של הקיבה והושט שקורה כשהחומצה בקיבה מוצאת את דרכה אל הושט. תחושת הצרבת היא שריפה בחזה שעוברת גם לצוואר ולגרון.

הרניה טבורית - הסבר ודרכי פתרון
כבר שמעתם הרבה פעמים על הרניה טבורית ולא הבנתם במה מדובר? הגעתם למקום הנכון! גלו הכל על הרניה טבורית!

מתיחת בטן יתרונות
כאשר אדם רזה מאוד או אישה לאחר לידה, קיים הצורך לעשות מתיחת בטן, על מנת לשמור על מראה יותר רזה, בריא וחטוב. בניתוח זה כמעט ולא קיימת סכנה.

מתי צריך לעשות מתיחת פנים
עם חלוף הזמן הגוף מזדקן, ומראה פנינו מתחיל להידרדר ולהתקמט מאוד. על מנת להסוות זאת, ישנם ניתוחים פלסטיים של מתיחת פנים, אשר משפרים באופן ניכר את מראה פנינו.

פטרת ציפורניים והורדת פטרת ציפורניים בלייזר
מחקר מקיף שבוצע ע"י בכירי רופאי עור באירופה בשילוב חברת הלייזרים FOTONA
מצא יעילות גבוהה מאוד בטיפול פטרת ציפורניים בלייזר פוטונה.


כאבי גב - מידע שימושי
כאבי גב כיצד הם נוצרים? מהם דרכי הטיפול? למניעה ולשיכוך כאבים

כיצד דיקור סיני ושיטות רפואה משלימה אחרות מתמודדים עם אין אונות
כיצד דיקור סיני ושיטות רפואה משלימה אחרות מתמודדים עם אין אונות

אקנה, חצ'קונים, פצעי עור ותוספים
חשוב להבין שאקנה היא אינה רק בעיית עור אלא קשורה לתהליכי גוף פנימיים ופצעונים הם רק ביטוי על פני העור. קראו כאן אודות תופעת האקנה, חצ'קונים. כמו כן על טיפול נכון בתופעת האקנה.

אפשר להנות מהחג ולשמור על תזונה נכונה
"החלק הקשה באמת בארוחת החג הוא לעמוד מול סבתא או אמא ולומר להן "לא תודה, אני שבע"חגי ישראל אמנם נחשבים מועדים לשמחה, אולם נדמה כי החוגגים תמיד מועדים להשמנה. גם חיילי צה"ל, בדומה לכל אזרחי המדינה, מתמודדים עם הקושי שבשמירה על אורח חיים נכון במהלך החגים בפרט ובשאר ימות השנה בכלל.

טיפול בגלי הלם: על פרסום ושירות לציבור
כמו עוד תחומים מעט רגישים, מעניין לבחון את השאלה כיצד יש לפרסם שירות רפואי כמו טיפול בגלי הלם. מדוע בכלל יש הבדל בין פרסום של פתרון רפואי לבעיה כמו דורבן העקב ובין פרסום של חטיף שוקולד חדש?

טיפול בגלי הלם: זה כל הקסם
אדם חכם אמר פעם שככל שטכנולוגיה מסוימת היא מתקדמת יותר כך היא נראית יותר ויותר כמו כישוף או מעשה קסמים. טיפול בגלי הלם מבוסס על טכנולוגיה שרוב האנשים לא יכולים להבין.

רפואת שיניים והאפשרויות שלה
רפואת שיניים זה אחד הדברים שאנו לא מקנים להם חשיבות רבה עד לרגע שבו אנו צריכים אותה נואשות. רפואת שיניים זהו תחום ברפואה שהולך ומתפתח באופן קבוע.

סקירת תופעת נדודי שינה
רוב המבוגרים סבלו מתופעת נדודי השינה, אינסומניה, בתקופה זו או אחרת במהלך חייהם. מוערך כי 95% מהציבור בישראל סובלים מנדודי שינה וכחמישה עשרה אחוזים מהאוכלוסייה סובלים נדודי שינה כרוניים או קשים.

מאמר הגדלת איבר המין - מה חדש
מידע על הגדלת איבר המין , השיטות והפיתרונות ומהו המוצר אנדרו פינס

האם אתם יושבים נכון?
ישנן סיבות טובות מאחורי כסאות וציוד אורגונומי. ישיבה נכונה, ריהוט ותכנון אזור עבודה טוב יכולים למנוע פציעות מאמץ שונות כגון תסמונת מנהרת שורש כף היד או כאבי גב, צוואר, כתפיים ובעיות רגליים. בהמשך ישנן מספר נקודות מפתח הנחשבות על ידי המומחים כצורת ישיבה נכונה בזמן עבודה.

על השימושיות והרב גוניות של שמן לבנדר
שמן לבנדר הוא שמן מגוון ומוכר מאוד. ניתן למצוא אזכורים לשימוש בשמן עמוק בנבכי ההיסטוריה..גם בתרבויות שהשתמרו עד היום כגון האנגלית, האיטלקית והצרפתית, אפשר למצוא נוכחות משמעותית לשמן הלבנדר...

פיסורה והטיפול בה
פיסורה כיב או קרע של התעלה האנאלית. פיסורה נגרמת עקב יציאות קשות ועצירות, שקורות בגלל תזונה לקויה או חוסר בשתייה. סיבה נוספת להיווצרותה של פיסורה היא החדרת חפצים או אצבעות (יתכן גם מגע מיני) שגורמים לשריטות ופציעה של פי הטבעת.

בין רפואה משלימה לתרופות
כמטפל רפואה משלימה אני נתקל בהרבה מידי מקרים של לקיחת תרופות ללא בקרה מספקת וללא מודעות המטופל לנזקים האפשריים שנגרמים לו מהתרופות.


עמוד 6 מתוך 9
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.