אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

כספים ופיננסים

מאמרים בנושא כספים ופיננסים, הכוללים מידע בנושא בנקאות, הלוואות, השקעות, מט, משכנתא, משק בית, נדל"ן, ביטוח פנסיה ועוד.

בנקאות
הלוואות
השקעות
מט
משכנתא
משק בית
נדל"ן
פנסיה
קופות גמל
שוק ההון

מכירה קבוצתית של ציוד משרדי- ש.ר.מ
ציוד משרדי הוא הבסיס לתפעולו השוטף והיומיומי של משרד באופן תקין. כל פריט ציוד משרדי שחסר במקום העבודה, החל בעט לכתוב אתו וכלה במס' מספק של טלפונים לקבלת פניות של לקוחות

מתי לפנות לרואה חשבון
העסק שלך קורם עור וגידים. נרשמת כבר במס הכנסה, כבר רכשת את הציוד הנחוץ, כבר שכרת משרד ואפילו קיבלת כמה עובדים. האם זה הזמן לפנות לרואה חשבון או שאולי כדאי קודם לרוץ עם העסק? מתי בעצם הכי נכון לפנות לרואה חשבון?

חשבונית מקוונת – אין פשוט מזה
עצמאיים? בעלי עסק? אז אתם בוודאי יודעים מהי חשבונית. ואתם גם יודעים בוודאי בדיוק מה דורשת העבודה עם חשבונית: תיוק, שמירה, תיעוד והקפדה על רישום נכון. רוצים להקל על עצמכם את העניין? בחרו בחשבונית מקוונת.

ייעוץ עסקי מרואה חשבון – עד כמה הוא חשוב ?
עסקים נפתחים ונסגרים בכל יום, לפעמים נדמה לאנשים שאלו שהצליחו היכן שאחרים טעו פשוט בורכו במזל אך לא כך הוא הדבר, הם פשוט עשו חישובים כלכליים נכונים, צעדו בזהירות תוך שמירה על אסטרטגיה עסקית ברורה וידעו היכן להשקיע את כספם, אז כיצד תעשו זאת גם אתם ?

דברים חשובים שיש לדעת על ראיית חשבון לפני בחירת רואה חשבון
תפקידו של רואה החשבון הוא ביצוע ביקורת על דו"חות כספיים ומתן חוות דעת עליהם, הוא בעל ידע בתחומים כגון מיסים, ביקורת חשבונאית, תחומי החשבונאות השונים, מימון ועוד.

התאמות כרטיסי אשראי
אתה סולק כרטיסי אשראי בעסק, האם אתה בטוח שכל הכסף נכנס לחשבון הבנק ?כל עסק אשר סולק כרטיסי אשראי צריך לבקר כי אכן זוכה, על ידי חברות האשראי, עבור כל העסקאות אותן ביצע. פעולה זו נקראת התאמות כרטיסי אשראי.

ניכיון צ'קים - תזרים מזומנים בטוח לעסק
ניכיון צ'קים מאפשר לעסקים ליהנות מתזרים מזומנים בלי להיכנס לחובות או להזדקק לפירעון של ביטחונות בנקאיים.ענף ניכיון צ'קים נקשר לא פעם בשוק האפור וכפעילות שאינה חוקית, אולם חשיבה זו בטעות יסודה.חברות ניכיון צ'קים פועלת תחת רישיון ופיקוח של משרד האוצר.

איך למצוא עובדים לעסק שלך באינטרנט בחינם!
יש לך עסק ואתה מחפש עובדים בדחיפות? אינך רוצה לפתוח את הארנק? אין לך זמן מיותר?בלי ידע במחשבים, בלי הוצאה כספית, בלי לבזבז זמן מיותר על חיפוש עובדים, הינה מאמר קצרוקולע לאיך למצוא עובדים לעסק שלך באינטרנט בחינם!

בעת תכנון פתיחת עסק חדש עולה השאלה עצמאי או חברה?
בעת תכנון פתיחת עסק חדש עולה השאלה עצמאי או חברה? במאמר הבא נגדיר כמה דברים להבנה קצת יותר בנושא הזההכל במאמר שלפניכם

האם זו מגמה? הדולר האמריקאי ממשיך להתאושש
שוק הפורקס: הדולר האמריקאי התחזק במהלך השבוע האחרון כנגד היורו, והגיע לרמתו הגבוהה מזה שישה חודשים. התחזקות זו מתרחשת על רקע הערכות כי השיפור בכלכלה העולמית נעצר, דבר המעודד את הביקוש לנכסים בעלי סיכון רב יותר כדוגמאת הדולר

הדולר והין התחזקו אתמול מול המטבעות המרכזיים בעולם
הנתונים הנמוכים נבעו מדו"ח של סחורות ברות קיימא ותרמו לעליות השערים של המטבע האמריקני בשווקי המסחר במט"ח, שחזר להיחשב כמטבע עוגן בקרב סוחרי הפורקס

מיסים לכולנו
מלגות-החלטת וועדת פסיקה- ע"מ 129 למקראה)- קובעת מתי להתייחס לתקבולי מלגה כהכנה חייבת במס- הבחנה בין 1) מלגות הצטיינות לתואר ראשון ושני


עמוד 2 מתוך 2
[1]   [2]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.