אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מחשבים וטכנולוגיה

מאמרים בנושא מחשבים וטכנולוגיה, הכוללים מידע בנושא מערכות CRM, חומרה, תוכנה, מחשבים, טלפונים סלולריים, ניהול תוכן ועוד.

CRM
חומרה
טכנולוגיה - אחר
טלפונים סלולריים
מחשבי כף יד
מחשבים ניידים
מחשבים נייחים
ניהול תוכן
תוכנה

התקנת מרכזיות טלפון
ההחלטה אודות התקנת מרכזיות טלפון מבוצעת בשיטת עלות-תועלת – עד כמה גדולה ההשקעה הראשונית וההשקעה התפעולית הנדרשת באותם מרכזיות טלפונים, לעומת מידת החיסכון.

מרכזיות IP לעסקים
כבעלי עסק, אתם בוודאי מודעים ליתרונות שירותי תקשורת IP ומעוניינים לשלב שיחות באינטרנט דרך מרכזיות טלפונים IP בעסק שלכם.

קורס מחשבים, שיוון בין גברים לנשים בעולם ההייטק
קורס מחשבים, שיוון בין גברים לנשים בעולם ההייטקתחזרו שניה כמה מאות שנים אחורה, תזכרו היכן היה המעמד של הנשים.

לימודים וקורסים מקצועיים לאחר הצבא איך בוחרים?
קורס מחשבים הינו תחום ענק ורחב, לא תמיד תחום המחשבים היה המוביל בעולם, בתקופה שלפני המהפכה הטכנולוגית עבודת כפיים הייתה עבודה המובילה בתחום.

מחרטות ככלי שימוש תעשייתי
מחרטות ממוחשבות ומתקדמות, הם כלי עזר גדול מאוד בכל עולם התעשייה. כיום ישנן מחרטות ממוחשבות ומדויקות המסוגלות לעשות כמעט כל דבר. המאמר הבא מביא על מחרטות והתפקידים הרבים המשמשים את התעשייה בישראל.

רשתות תקשורת- איך זה עובד?
במצב הטכנולוגי של היום, חברות וארגונים שונים בעולם, הטמיעו רשתות תקשורת כחלק ממערך ביצוע העבודה השוטפת במרבית תחומי העיסוק שלהם.

מידע על עבודה בחברת הייטק - אתר ג'ובוט
מציאת עבודה בחברת הייטק היא דבר שכל אחד בתחום צריך לעשות לפחות פעם אחת בקריירה וכנראה הרבה יותר פעמים. אבל איך מוצאים עבודה בחברת הייטק המתאימה ביותר עבורך?מאמר זה עוסק באפשרויות למציאת מידע על חברות הייטק ואיך למצוא את חברת ההייטק שמתאימה לכם.

עשה זאת בעצמך: תיקון מחשב
האם המחשב שלך לא פועל? האם לפתע המחשב שלך נכבה ופועל מחדש? רגע לפני שאתה קורא לטכנאי מחשבים ומבזבז כספים מיותרים קרא את מאמר זה ותחסוך זמן וכסף ע"י תיקון המחשב בעצמך.


עם חברת קידום כבר דיברתם?
אתם בעלי אתר? עם חברת קידום כבר דיברתם? בעולם המודרני של היום, בזמן שאי אילו אתרים טריים מוקמים מידי שנייה - אם אתר החברה לא מופיע בתוצאות הגבוהות, לא ידעו שאתם שם.

מצלמות אבטחה בגן ילדים- בעד ונגד
לאחרונה פשטה אופנה חדשה לגנים והיא :הגן השקוף" או ה"אח הגדול". גן שבו מתעדות מצלמות אבטחה מכל זווית את הילד שלנו לאורך כל היום.

התמכרות ילדים למחשב
ישנה התמכרות אחת בעולם הזה שאנחנו מסרבים להודות בקיומה ואנחנו מסרבים להתיחס אליה כאל המכרות. ההתמכרות למחשב ולאינטרנט!

מיהו טכנאי מחשבים טוב?
מהם הכישורים והידע שצריך לדעת טכנאי מחשבים? במאמר זה אשתדל להכנות לך את כל הפרמטרים למדידת טכנאי מחשבים מקצועי ואמין.

קורס מחשבים בסיסי שמתאים לכולם. כן, זה כולל גם אותכם.
ההתפתחות הגלובלית הביאה לידי כך שכיום בכל בית יש מחשב אחד לפחות וכל מחשב מחובר לאינטרנט. בהמוני בתים בעולם המחשב מיועד לילדים או לשימוש בסיסי בלבד ועל כן, אין המשתמשים בו יודעים ממש כיצד להשתמש במחשב.

קל ובטוח לפרמט את המחשב
שוב המחשב נתקע? התוכנות לא מגיבות והסבלנות שלכם כבר פוקעת? כנראה שאין מנוס, והגיע הזמן לפרמט את המחשב. איך עושים זאת? במאמר הבא תמצאו טיפים חשובים.

ליגת האלופות בכדורגל
כדורגל הוא המשחק הפופולרי ביותר בעולם. מיליארדי אנשים ברחבי העולם עוקבים אחריו דרך מקלטי הטלוויזיה ומחכים להתפתחויות שמציע המשחקים. ישנם מיליונים של אוהדים שהולכים באש ובמים

איך לאחות את הכונן הקשיח בלחיצת עכבר
איך ניתן להאיץ את ביצועי המחשב? המאמר הבא יסביר כיצד בעזרת מספר פעולות פשוטות ניתן לאחות את הכונן הקשיח ובכך לשפר את ביצועי המחשב

סריקת מסמכים – מהם האמצעים לסרוק מסמכים?
קיימות שיטות רבות לבצע סריקת מסמכים. חלקן הגדול מתאים לארגון וחלקם מאפשר גם לאדם הפרטי לסרוק את מסמכיו ובכך לעבור למצב בו ארגון מסמכים ביתי הוא חלק מתפיסה טכנולוגית ירוקה ומתקדמת שחוסכת בשטח אחסון וחוסכת בנייר.

סריקת מסמכים – מה היתרונות?
מדוע כדאי לשמור מסמכים? קראו את המאמר ותבינו איך אתם יכולים לחסוך כסף, והרבה.

ממכאניקה פשוטה לטכנולוגיה מתקדמת – עברה ועתידה של הקופה הרושמת
בעלי העסקי הוותיקים וודאי ערים להפיכתה של כל קופה רושמת ממכונה כבדה ומגושמת למחשב של ממש.

אחסון שרתים וגם השכרת שרת באינטרנט
מה זה אירוח אתרים ? או למה לעשות השכרת שרת באינטרנט או שרת VPS

שיווק באינטרנט כי אין ברירה אחרת
אם תהיתם לעצמכם כיצד זה יכול להיות שהמאמצים לשיפור וייעול השיווק שלכם עולים בתוהו, בזמן שהמתחרים שלכם לא מתאמצים, אך מצליחים - כנראה שלא שמעתם על עולם היתרונות המופלא של שיווק באינטרנט.

פרסום בגוגל-לא לפספס!
מה זה פרסום בגוגל? מדיום האינטרנט מביא עמו טרנדים חדשים ומרעננים לפרסום. היום תוכלו לפרסם עצמכם בקליק אחד פשוט על העכבר במחשב הביתי שלכם באמצעות מנוע החיפוש - כל זאת ועוד במאמר הבא.

תשתיות תקשורת למשרד
השוק העסקי משתנה ללא הרף, ועימו משתנים גם הצרכים הלוגיסטיים של עסקים וחברות, בכלל, והצרכים הטכנולוגיים שלהם, בפרט. ג

בבילון - המילון האלקטרוני המושלם
אלו שניסו את מילון בבילון חינם, יודעים כי מדובר בכלי רב עוצמה. מילון בבילון הוא לא רק מילון עברי אנגלי פשוט וחסר תחכום נוסף. קיימות גם אפשרויות של הרחבת המילון לשפות נוספות וגם למילונים מקצועיים אחרים.

הבעיות הנפוצות בשילוב מערכת Erp עם תוכנת Wms צד ג'
בבחירת פתרון מיחשובי לאחד מתחומי הפעילות בעסק שלך, תמיד תעלה השאלה האם לבחור במערכת ייעודית, שתענה על הצרכים הספציפיים של הפעילות, או לבחור במערכת אחת כוללת, המספקת מענה אינטגרטיבי לכלל צרכי הארגון.

Wms אינטגרטיבי על שום מה, היתרונות העיקריים בפתרון משולב Erp-Wms (מאמר המשך)
במערכת אינטגרטיבית לניהול עסק, ERP המשלבת בתוכה תוכנה לניהול מחסנים WMS, פעילויות המחסנים משתלבות עם תהליכי CRM, שרשרת האספקה, הייצור ועוד. תהליכי הרכש, המכירות והמלאי יכולים לחולל משימות מחסן כגון: קליטה למלאי (Put Away), ליקוט ורענון, ולהיפך.

חשבונית ממוחשבת - חסל סדר הדפסה, קיפול, עיטוף, ביול, ושליחה בדואר
מס הכנסה התיר לשלוח מסמכים (חשבוניות/קבלות) ב- e-mail, במקום להדפיס מסמך מקור.החשבונית הממוחשבת, מחליפה לחלוטין את זו המודפסת וחוסכת כסף ושעות עבודה בתהליך ההפקה, המשלוח, המעקב ואפילו בתהליך הגבייה.

מודעות PPC
באינטרנט תוכל לייעד קמפיין מפולח בצורה אמיתית על פי משתני גיל, מין, סטטוס מערכת יחסים, נטיות מיניות, תחביבים, ספרים וסרטים אהובים, מופעים ותחומי עניין בתרבות שהגולש צורך ומחפש, ובין השאר, מילות חיפוש.

טכנאי מחשבים מסביר איך להתקין חיבור לאינטרנט
אין צורך להיות טכנאי מחשבים בשביל להתחבר לאינטרנט ולפני שתוכלו להתחבר בפעם הראשונה, אתם תצטרכו לבחור את ספקית האינטרנט שלכם.

מחשבים ורשתות
כאשר משתמשים בביטוי הרחב "מחשבים ורשתות" הדבר נעשה בהקשר תוכני מסוים בעל משמעות ספציפית. המחשב הוא הכלי אותו הרי כולנו מכירים. בין אם אנו משתמשים במחשב בעת עבודתנו ובין אם מדובר במחשב הביתי - ישנם כמעט אין ספור אפשרויות לשימושים הנעשים בעזרתו.

טכנאי מחשב - טיפים ומידע שימושי
כאשר ישנה בעיה במחשב במקרים רבים הוא מתריע. לעיתים מדובר בצפצוף הנשמע לסירוגין הרבה לפני שמערכת ההפעלה עולה אולם לעיתים מדובר בהודעת שגיאה. כל אשר צריך לעשות הוא לנסות ולהבין במה מדובר. על כך ועל פועלו של טכנאי מחשב בתחום במאמר הבא

שליטה מרחוק
שליטה מרחוק מאפשרת לטכנאי המחשבים להתחבר מביתו לבית הלקוח , להתחבר למחשב מרוחק ולקחת בו שליטה כאילו ישב ממש מולו. קראו על כך ועוד במאמר זה.

וירוסים במחשב
המלצות להימנעות מווירוסים במחשב ועזרה ליום בו המחשב שלכם ידבק.

לימודי מחשבים – איזה אפשרויות עומדות בפניכם ב-לימודי מחשבים?
לימודי מחשבים, לימודי מחשבים לימודי מחשבים - תחום כל כך נרחב, המתאים לכל שכבות האוכלוסיה, החל במבוגרים שרוצים לימודי מחשבים בסיסיים, דרך צעירים שמעוניינים לרכוש ידע ב-לימודי מחשבים חדשים וכלה באנשי מקצוע שמעוניינים ב-לימודי מחשבים כדי לשדרג את עצמם בקריירה

תיקון מחשבים – האם ניתן להסתדר בלי להזמין טכנאי מחשבים לתיקון התקלה ?
לא פעם קורה מצב חרום, בו באמצע עבודה חשובה מאוד, המחשב מתחיל להתנהג בצורה מוזרה מאוד עד לרגע בו הוא פשוט נכבה ללא כל התראה מוקדמת וכל ניסיון להפעיל אותו מחדש על-מנת להמשיך בעבודה, לא עוזרים או שהמחשב נתקע וגם הפעלה מחדש לא פותרת את הבעיה.


עמוד 2 מתוך 2
[1]   [2]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.