אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

פרסום באינטרנט

מאמרים בנושא פרסום באינטרנט, הכולל מידע בנושא פתרונות שיווק באינטרנט, פרסום ממומן וכדומה.

פרסום משרות - לא מה שחשבתם
פרסום משרות מאפשר למעסיק לפנות ישירות לעובדים הפוטנציאליים ולהכריז על הצורך שלו בעובדים באמצעות הפצת מודעת דרושים.

פרסום מודעות דרושים - איך עושים את זה?
תהליכי חיפוש וגיוס עובדים עלולים להרתיע לא פעם, מנהלים ומעסיקים רבים, היות והם נתפסים כתהליכים ארוכים ומפרכים. אולם, באמצעות פרסום מודעות דרושים ניתן לבצע תהליכי חיפוש אלו בקלות רבה ואף ביעילות מרבית.

קידום אתרים ממומן-חלון לעסק שלך
מי לא מכיר את גוגל. קשה לדמיין איך הגלישה באינטרנט הייתה נראית בלי מנוע החיפוש הגדולה הזה. אך מסתבר כי גוגל הוא לא רק מנוע חיפוש, מדובר באחת מפלטפורמות הפרסום המשומנות בעולם שהשימוש בה הוא מהיעילים ביותר.

היתרונות של פרסום מדריך עסקים
מדריך עסקים הוא זירה עסקית המאפשר לבעלי עסקים לפרסם מודעה על התחום בו הם עוסקים, פרסום משרות, חיפוש משרות תוך שילוב נושאי כלכלה, ידיעות בתחום האופנה, פנאי תרבות, פרסום קופונים וכדומה.

למה להשתמש בפרסום בגוגל
פרסום בגוגל הוא אמצעי נוסף לחשוף את האתר שלכם, העסק שלכם לקהל גולשים נוסף

קידום אתרים – אסטרטגיה או טכניקה?
קידום אתרים הוא תחום עיסוק שמעורר מחלוקת באופן שבו הוא נתפס. יש הרואים בתחום קידום אתרים אסטרטגיה, אחרים חושבים שמודבר על טכניקה בלבד. למעשה, קידום אתרים הוא נושא שמשלב אסטרטגיה וטכניקה כאחד. לא ניתן להגדיר על פי תחום אחד, כיוון שהשניים הם שני צידיו של המטבע.

ההתקדמות של משחקי פלאש
מאמר בנושא התקדמות משחקי פלאש , היתרונות של משחקי הפלאש אל מול המשחקים הרגילים.

פרסום ברשתות חברתיות, האם הוא הכרחי?ולמה?
השימוש באינטרנט יכול להיות תמים, חיפוש מידע מצד הגולש, שימוש בפורטלים של פנאי וחדשות שימוש ברשתות חברתיות כמו פייסבוק וטוויטר על מנת לדבר עם חברים, לפרסם הגיגים, לראות מה חברים שלכם עושים ועוד

איך מפרסמים אתר?
למה צריך לקדם אתר בגוגל? כל מי שהקים אתר מכיר באופן אישי את הנקודה המעיקה הזו - משלמים על אתר יפה, שעוצב בטכנולוגיה מתקדמת, ועם זאת לא מגיעים לשם גולשים.

בימינו אי אפשר ללא חברות פרסום
לעסק שלכם יש אתר חדש? כל בעל אתר אינטרנט מודע לבעיה הנפוצה - יש אתר יפה, שעוצב ע"י טכנולוגית פלאש חדשה, אבל לא נמצאים בו לקוחות או גולשים. הסיבה לזה מאוד פשוטה להבנה, אין זה מספיק רק להשקיע בבניית אתר ברשת, מומלץ גם לבחון פרסום. אז כיצד באמת עושים זאת בלי ולהישאר בחיים?

פרסום ברשתות חברתיות, נשיפה בעורפו של גוגל?
בסוף העשור ניתן לסמן את ההתפתחות האדירה בעולם האינטרנט דווקא דרך אותן רשתות חברתיות, אשר שינו גם את ההתנהלות החברתית שלנו מחוץ לרשת האינטרנט ומול מסך המחשב. ההצלחה של רשתות אלה בנויה מתוך הגיון חברתי ברור, שבו ישנם מעגלים חברתיים השזורים זה בזה ומכילים זה את זה

הקמה וניהול קמפיינים באינטרנט
שימוש בכל הכלים שמספקת סביבת האינטרנט דורש ידע וניסיון רב. חברת מקצועית לפרסום באינטרנט מסוגלת להזרים לבית עסק כמות גדולה של לקוחות בטווחי זמן יחסית קצרים ובהשקעה יחסית קטנה (יחסית לערוצי מדיה אחרים).

הקמה וניהול קמפיינים באינטרנט
שימוש בכל הכלים שמספקת סביבת האינטרנט דורש ידע וניסיון רב. חברת מקצועית לפרסום באינטרנט מסוגלת להזרים לבית עסק כמות גדולה של לקוחות בטווחי זמן יחסית קצרים ובהשקעה יחסית קטנה (יחסית לערוצי מדיה אחרים).

פרסום ברשתות חברתיות, יתרונות מול חסרונות
בשונה מהרשתות החברתיות ששלטו בסוף שנות התשעים ובתחילת שנות האלפיים כדוגמא: mirc והicq אשר התבססו בעיקר על תוכנת הצ'אט, הרשתות החברתיות כיום מציעות מגוון רחב יותר של אופציות התקשרות והעברת תכנים שונים. שינוי זה השפיע גם על אופציות השיווק.

מיתוג באינטרנט, למה? ולמי?
מאמר בנושא מיתוג באינטרנט של עסקים בארץ ישראל. המאמר רלוונטי לבעלי עסקים אשר עורים זה עתה את השינויי המוליך את העסק שלהם אל עולם האינטרנט. המאמר מדריך את בעלי העסקים בישראל כיצד לגשת לשוקף לפני השקע כספית בשרותים המוצעים ברשת.

פירסום בחינם - פרסמו את עיסקכם
עסק הרוצה לפרסם את עצמו ולגדול זקוק לפירסום במגוון אפשרויות. נכון הוא שעסק אמין וטוב יקבל עבודות באמצעות לקוחות מרוצים הממליצים עליו לחברים ולמשפחה אך באופן שכזה העסק יעמוד במקומו ולא יגדך. בעל עסק הרוצה בהגדלתו ומכאן גם ברווחים גדולים יותר זקוק לפירסום.

פירסום בחינם
עסקים רבים זקוקים לפירסום באופן זה או אחר. התחרות רבה ועסק שלא יפרסם או יקדם את עצמו נדון לכיליון. אנו נתמקד כאן בהסברים לגבי פירסום בחינם ברשת האינטרנט.

פירסום בחינם לעסקים קטנים
גם אם אתם בעליו של עסק קטן ובעל תקציב פרסום מוגבל, עדיין קיימות ועומדות בפניכם מספר אפשרויות פירסום לתקציב נמוך ובהן גם מספר לא מבוטל של אפשרויות פירסום בחינם.

ניהול שוטף של אתר באינטרנט - כלים מרכזיים מבית גוגל
במאמר הבא אסביר בקצרה על היעוד של שני כלים מרכזיים מבית גוגל אשר נועדו לעזור לביצוע פעולות אלו ורבות אחרות: מנהל האתרים של גוגל וגוגל אנליטיקס.

פרסומות - נהנים מהפרעות? כן...
מחקרים מהזמן האחרון מציגים כי לאנשים יכולות הסתגלות מדהימות למצבים שונים. בטוחני כי ההקשרים אשר עולים במוחו של אדם בעקבות משפט שכזה אינם בהכרח חיוביים, הסתגלות למצבי מצוקה, רעב, כאב וכדומה. עדיין במאמר זה נדון דווקא בהסתגלותו של האדם לדברים הטובים המתרחשים בחייו.

טיפים פרסום חינם – חסרונות
היתרון המרכזי של פירסום בחינם הוא העלויות. לא עולה לכם כסף. מאידך, לפרסום חינם ישנן לא מעט חסרונות ואנו נפרט אותן כאן.

טיפים לפירסום בחינם – יתרונות
היתרון המרכזי של פירסום בחינם הוא העלויות. לא עולה לכם כסף. ישנם אפשרויות מגוונות כיצד לפרסם בחינם את עיסקכם ואנו נפרט כאן את רובם.

לידים איכותיים - סקירה
ערך המוסף של רכישת לידים איכותיים הוא יצירת פשטות ויעילות, חסכון אדיר ברכש לידים, שליטה מלאה בניהול הקמפיין, השבחת פעילות האינטרנט ומקסום החשיפה והנראות, הגדלת התפוקה וROI, ואולי הכי חשוב - העלאת מוטיבציית נציגי המכירות עקב הגדלת הפריון

מהו מיתוג באינטרנט?
מיתוג באינטרנט - מאמר זה עוסק בנושא מיתוג באינטרנט ומציג את הנקודות החשובות שאליהם יש לשים לב כשניגשים לבצע עבודות מיתוג ברשת. איך להיזהר ואיך לעבוד נכון, מה אפשר לעשות לבד ומה כדאי להשאיר למומחים לעשות.

הדרכים ליצירת קמפיין פרסומי מוצלח
במאמר זה אסקור את הדרכים ליצירת קמפיין פרסומי מוצלח.
המאמר מציג מספר טכניקות לבניה נכונה של קמפיין פרסומי.

קיצור כתובות
מהם השירותים אותם מציעים ספקי קיצור כתובות? כיצד שימוש בקיצור כתובות יכול לעזור לך?

שיווק באינטרנט ופרסום בגוגל
הגיע הזמן לחשוב על תכנון קמפיין שיווק באינטרנט! שיווק באינטרנט הוא שיווק אשר קורץ לרבים מאיתנו. הוא קל, הוא נוח, הוא זול. והכי חשוב - הוא מניב תשואה גבוהה בתוך זמן קצר. אם זה כל כך פשוט, אז למה לא?

שיווק באינטרנט-לשווק נכון
רבים מאיתנו נתקלו במהלך שיטוט קצר בקניון או במרכזים מסחריים ברחבי הארץ באנשי שיווק. התנהגות אגרסיבית, חוסר התחשבות ולפעמים תחושה שהם מנסים לחדוף לנו מוצרים שאנחנו בכלל לא צריכים - וחבל!

פרסום בגוגל של המאה ה21
אז מהו הסוד מאחורי פרסום בגוגל? תהיתם לעצמכם למה בעלי עסק מתחרים בתחומכם מצליחים הרבה יותר מכם? זאת משום שאולי עוד לא שמעתם על פרסום בגוגל - הדבר החם הבא בעולם הפרסום

פרסום בגוגל-זה הפרסום של היום
פרסום בגוגל - בשביל מה זה טוב? ובשביל מי זה טוב בעצם? פרסום בגוגל מביא איתו יתרונות רבים שאת חלקם הגדול איננו יודעים כלל. הגיע הזמן להפסיק את הבורות ולקרוא את המאמר הבא בנושא פרסום בגוגל ולהפנים!

פרסום בגוגל, מקומות הישיבה בקניון, שעונים והקשר ביניהם
כל מי שרוצה לפרסם בגוגל מעונין להביא למקסימום המרות. כדי להשיג זאת עליו לחשוב על דף הנחיתה שלו כקניון שיש בו מושבים ושעונים. במילים אחרות עליו לחשוב על דף הנחיתה שלו כעל קניון כמעט ללא מושבים וללא שעונים. למה? קרא את עכשיו את המאמר ותדע!

יצחק ידין - האיש מאחורי – פורטל האינטרנט עסקים מאת: איריס בן זאב יועצת לעסקים, בעלת תואר שני במנהל עסקים.
יצחק ידין – לוחם בשתי מלחמות, בעל מודעות ואכפתיות לסביבה, לחברה ולאדם - האיש שמאחורי פורטל והאינדקס האינטרנטי המצליח עסקים – אמנת השירות בישראל.

פרסום בגוגל
גוגל הוא מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בעולם האינטרנטי, ופופולארי מאוד, בהתחשב בעובדה שידו חולשת על כל האתרים שקיימים כיום ברשת. דף הבית של גוגל הוא אחד הדפים הנצפים ביותר ולפחות אחד מכל שלושה גולשים בישראל משתמשים בדף הבית של גוגל כדי למצוא את האתרים שהם צריכים, או רוצים.

פרסום במשחקי מחשב - בומבה
משחק פרסומי שיווקי הנו משחק המערב פרסום מוצר, מותג או שירות בסביבת משחק. מה שנתפס בתחילה כקוריוז של נערים חובבי מחשבים הפך בשנים האחרונות לסיוט של

ניהול נכון של בלוג
אז מה כל הבאז סביב בלוגים ולמה הם הפכו לפלפורמה מועדפת, איפה אפשר לפתוח בלוג בחינם ואיך מנהלים בלוג מצליח? לחצו כדי לקרוא את המאמר המלא

פרסום בגוגל אדוורדס
מאמר מרתק בנושא פרסום בדגש על פרסום בגוגל - בעל עסק? מאמר זה בדיוק בשבילך!

מקומונים באינטרנט משתלטים על כיסוי החדשות במקומי
במהלך השנים האחרונות האינטרנט נהפך למקור העיקרי למידע ובידור ושינה את הגישה שלנו לגבי צריכה ומהירות. בעבר, היינו צריכים לחכות לשעה עגולה למידע חדשותי וכיום האינטרנט עדכני יותר, נגיש יותר ומעורר הרבה יותר סקרנות.

הפרסום באינטרנט עובד והמקומונים הם ראיה לכך
האינטרנט נהפך למקור המרכזי לחיפוש יומיומי של מידע מכל הסוגים. באינטרנט ניתן למצוא מידע לימודי, תוכן בידורי, חיפוש אנשים ועסקים ועוד. אחת מן האפשרויות לחיפוש מסעדות בתל אביב הוא דרך מקומון תל אביב באינטרנט.

חיפוש עסקים - אזור בארץ קובע גובה שירות?
ניתן לראות יותר ויותר עסקים אשר מתחרים על לקוחות ועל שטיח פרסום שונים בארץ, בין אם אלו אתרי אינטרנט אשר מפרסמים בעלי מקצוע שונים ובין אם אלו שטחי שלטי חוצות אשר מפרסמים לרוב ברחובות הערים המרכזיות, הגדולות והרווחיות ביותר לבעלי העסקים.

אינדקס אתרים – כל כך הרבה אתרים, כל כך פחות מדריכים
בכל יום קמים להם אתרים חדשים, אפשר לראות בכל כך הרבה ענפים ובכל כך הרבה תחומים, בוכולם ישנם פורטלים חדשים אשר מתיימרים להיות מקיפי התחום, חלקם צודקים וחלקם לא כל כך אמינים. איך ואיפה מוצאים את כל האתרים הטובים והנכונים.

הקמת אתרים – העסק שלנו צריך פנים ברשת
בכל יום קמים עסקים בעולם העסקים החופשי, בכל יום מבינים שמרשת האינטרנט בעולם מביאים את רוב העבודות, אמרו זאת לפניי "אם אתה לא שם אתה לא קיים" האימרה הזו היא לא שיווקית – היא עובדתית.

הקמת אתרים – הכרטיס שלנו לעולם האינטרנט
עולם האינטרנט משתלט לאט לו על עולם העסקים, בין אם זה לקדם עסקים באינטרנט שהפך למקום גדול להצלחה, ובין אם זה לשטחי פרסום ושיווק אשר גורמים לכולנו להימשך לאתר גדול לא משנה כמה העסק שמאחורי הפרסום קטן ולא מוכר.

עולם העסקים - מדרגות נעות ורעידות אדמה
עולם העסקים הינו עולם שעובד על פי שיטת המדרגות הנעות, חלק מהעסקים עומדים ומחכים להגיע לקומה העליונה, חלק מהעסקים דוחפים הצידה ואצים למעלה, וחלק העסקים לא בטוחים מתי בטוח לעלות ומחכים שיירגע.

אינדקס עסקים - גישה מהירה, אמינה וממוקדת ללקוחות הרשת
אינדקס עסקים, המקום בו עסקים מגיעים ללקוחות בצורה הכי נגישה, ישירה ומלאת קבלת פנים לפנים העסק.

אינדקס עסקים - מאגר מידע חינמי ומעודכן
אתרים המשמשים בתור אינדקס עסקים הינם מאגרי מידע המציגים את פרטיהם של מגוון בתי עסק מקטגוריות שונות כגון: פיצריות, מסעדות, אינסטלטורים וכו'. מטרתם של אתרים מסוג זה היא לאפשר לגולש לאתר בעלי מקצוע מקטגוריה מסוימת בצורה המהירה והפשוטה ביותר.

אינדקס עסקים חינם, רווח כפול
רווח כפול הוא לא משמעות של רווח מוכפל אלא כשמו הוא, הרווח כפול מבחינת המרוויחים, כלומר אם האינדקס נותן שירותי פרסום חינם מסיבות שונות, כמובן שכולנו נרוויח.

דף בית - חווית גלישה מושלמת
אינדקס אתרים או מנועי חיפוש? בכל פעם ששואלים את השאלה הזו קופצים כמה חמורים בראש, האם בעלי האתרים הם בעלי האינטרס הגבוה ביותר כמו בעלי מנועי החיפוש?

דומיינים בעברית
דומיינים, הכתובת של האתר שלכם... אם רציתם שם "חם" תשכחו מזה... היום כבר לא נשארו שמו "חמים" (פרימיום) לקנייה... אולי הפתרון הבא יעזור לכם?

פרסום חינם, צורך או אפשרות?
פרסום בחינם זה אחד הדברים הכי לא ברורים שיש, האם פרסום חינם הוא אכן חינמי לחלוטין? מה הופך אמצעי הפרסום לפרסום נכון וחיוני?

טעויות שיש להימנע מהם בעת שימוש בתבניות בבניית אתר אינטרנט
טעויות שיש להימנע מהם בעת שימוש בתבניות בבניית אתר אינטרנט


עמוד 2 מתוך 3
[1]   [2]   [3]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.