אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

בית, צרכנות ושיפוצים

מאמרים בנושא בית, צרכנות ושיפוצים, הכוללים מידע בנושא אבטחת בית, אדריכלות, בית חכם, בנייה אקולוגית, גינון, הדברה, עיצוב חוץ, עיצוב פנים, פנג שוואי, צרכנות וקניות.

אבטחת בית
אדריכלות
בית חכם
בנייה אקולוגית
גינון
הדברה
הובלות
עיצוב חוץ
עיצוב פנים
פנג שוואי
צרכנות וקניות
רהיטים
שיפוצים ותיקונים
שמאות מקרקעין

למה משמשים ארגזי רוח מאלומיניום
מהי המתכת השימושית ביותר לדעתכם? יש לכם תחושה שהכל כבר ידוע על המתכת אלומיניום? זקוקים לכל פיסת מידע על שימוש טוב באלומיניום? יש לכך לגיטימציה, כי מדובר על מתכת איכותית עם סיכוי טוב להיות חומר גלם זול לשיפוץ הבא שלכם.

מטבחים בבאר שבע איפה הכי טוב
בהנחה ובדיוק עכשיו מצאתם בית פרטי או שהינכם מעוניינים לבצע שיפוץ, בטוח שאתם יודעים כמה אופציות רבות קיימות בתחום הריהוט; מטבחים יוקרתיים, ארונות מקלחת ואפילו מיטות מעץ. מה אתם צריכים? בדיוק פה תוכלו ללמוד קצת על מטבחים בבאר שבע!

בניה בגבס מדריך
חלוקה של החלל - טוב יהיה להשקיע זמן וכסף בנושא זה, תכנון טוב של החלל אומר דירה מתפקדת ויכולת מענה טובה לצרכיכם. אפילו בבתים קטנים אפשר להגיע לאופטימיזציה של החלל שברשותכם ולהתאים אותו לפונקציות רבות.

סדנאות הפעלות לילדים
סדנאות הפעלות לילדים מאפשרות לחגוג מגוון אירועים בשלל פעילויות כגון ימי הולדת, הפעלות לבתי ספר וכד'. הפעלות לילדים מציעות גם ערך מוסף כגון הערך החינוכי

הפעלות לילדים בפורים
הפעלות לילדים בפורים הן חגיגה אחת גדולה. הפעלות לילדים בפורים מתבצעות בקניונים, בבתי ספר, במתנסים ועוד. קדמה אמנויות מציעה הפעלות לילדים במגוון פעילויות

הפעלות לילדים בגן
הפעלות לילדים בגן אצל קדמה אמנויות הן חויתיות וכוללות שימוש בחומרים כגון נייר, חרס, עץ וכד'. הפעלות לילדים אלו תורמות להתפתחות הילד ומשפרות את יכולותיו

הפעלות חברתיות לילדים
הפעלות חברתיות לילדים בקדמה אמנויות כוללות מגוון פעילויות יצירתיות בנושאים מגוונים. הפעלות לילדים מתאימות לבתי ספר, קבוצות קטנות וגדולות, לקייטנות ועוד

הפעלות לילדים בבית
הפעלות לילדים בבית הן יצירתיות, מגוונות וכמובן מהנות. הפעלות לילדים מותאמות ע"פ חתך גילאים ויוצרות שיתוף פעולה בין הילדים. עבודה עם נייר, חרס, פסיפס ועוד

חשיבות ניקיון משרדים
לא משנה אם המשרד הוא של עורך דין, רואה חשבון, אדריכל או רופא הוא תמיד ישמש ככרטיס ביקור של העסק.

בדק בית: שאלות ותשובות למתחיל
לפני שאתם מחליטים על רכישת בית או שיפוצו, חשוב מאוד שתערכו בדיקת בדק בית. בדק בית נועד לבדוק כי הבית או הדירה עומדים בכל התקנות, ואין בהם שום סוג של ליקויי בניה.

בדק בית: גשמיות ורוחניות
כאשר אנחנו יוצאים מבית שבו חיינו זמן מה ועוברים אל חלל מגורים חדש שבו ניצור לעצמנו בית חדש, מתגלגלת לידינו ההזדמנות לערוך לעצמנו בדק בית: פיזי ורוחני כאחד.

גדרות לגינה עשויות עץ
אם תחשבו על בית פרטי, הדבר הראשון שתחשבו עליו היא גדר ברזל מעוצבת ושער שמסמנים את השטח שבו נמצא היקר לכם מכל. לשם מה אנו עמלים אם לא עבור היכולת לרכוש חתיכה קטנה של גן עדן - בית חלומות קטן עם גינת ירק, עליהם אנו שומרים בכל מחיר בעזרת גדרות מאלומיניום.

פינוי דירה – הציוד הישן יוצא לפני שהדיירים חדשים נכנסים
במודעות בעיתונים שבהן מתפרסמות דירות להשכרה, מציינים שהדירות המושכרות מרוהטות באופן מלא או חלקי. אך ישנם דיירים שמעדיפים לקבל את הדירות ללא ריהוט בכלל.

ניקיון בית - פוליש ויסודיות
בעת שמנקים את הבית ובמיוחד כאשר מחליטים לנקותו באופן יסודי יש לקחת בחשבון ניקיון מסוג פוליש וגם ניקיון של מקומות שהרבה פעמים לא מצליחים להגיע אליהם כמו תריסים, חלונות, מסילות וגם וילונות.עוזרת בית – אין בושה בבקשת עזרה


לכל בית או דירה במיוחד בעלי שטח בינוני ומעלה, נדרשת עזרה בניקיון, על אחת כמה וכמה אם מדובר במשפחה עם ילדים קטנים הנוטים להביא בנעליהם חול מן הגן וגם לגרום ללכלוך ובלגן..

7 כללים בסיסיים בהזמנת בעלי מקצוע
ישנם מספר כללים בסיסיים המשותפים להזמנת בעלי מקצוע. לא מדובר כאן בהזמנת חשמלאי להתקנת מאוורר או עבודה קטנה ופשוטה דומה אלא בבעל מקצוע לעבודות כבדות יותר כגון שיפוצים, התקנת מזגנים, החלפת צנרת מים וכד.

בחירת מערכות מיזוג אויר
לפני שמתחילים - אתם צריכים לקחת בחשבון את גודל החדר בו יהיה המזגן. אתם מחפשים לקרר משרדים גדולים? אתם מעוניינים במערכת מיזוג בתוך הבית? ככל שהחדר המדובר רחב יותר, ככה כדאי להשקיע במזגן עם יותר עוצמה.

בניית דקים בסגנונות שונים
בנוגע לתחום הריצוף, לדוגמה, ניתן לבחור לחפות את הרצפות במרצפות שיש, גרניט-פורצלן, פרקט, שטיחים או לינוליאום, והמשטחים במטבח ובאמבטיה באבן טבעית, בשיש אבן קיסר, עץ ונירוסטה.

אחזקת מבנים - משמעות ותיפקוד.
חברות אחזקת בניינים ומשרדים הן כיום כמעט תנאי בל יעבור לתפקוד נכון של הבניין. על מנת לקבל תמונת מצב נציג במאמר זה מספר נקודות שחברות האחזקה אמורות לטפל בהן. כמובן שמול כל בניין ובניין משותף או משרדי קיימים לעיתים התנאים המיוחדים להם אך בעיקרון הנקודות שנציג הן העיקריות.

איך לבדוק את בטיחות הפרקטים החדשים שלכם ?
מי לא רוצה לאחרונה לרצף את הדירה שלו בפרקטים, איזה חנות או עסק לא עושה רצפת פרקטים. בתהליך חיפוש אחרי הפרקטים המתאימים אל תשכחו מרכיב חשוב - פרקטים זה יפה אבל מה עם הבטיחות שלהם. איזה תו תקן צריך להיות לפרקטים כדי שיהיו בטיחותיים דיים. מאת יורם פרקט

עיצוב חדרי ילדים כיצד משפיע על ההתנהגות
ניתן היום להבחין כי מספר רב של אנשים, דואגים לעשות עיצוב חדרי תינוקות, וגם עיצוב חדרי ילדים. במיוחד לאחר שמחקרים רבים הוכיחו והראו כי יש לכך השפעה באופן משמעותי על התנהגותו של הילד.

שיפוץ אמבטיה יעלה את ערך הדירה
לא משנה אם רק עכשיו קיבלתם דירת גן חדשה, מוכרים את הפנטהאוז או שאתם רוצים לשנות את עיצוב הדירה? חלוקה מחדש של הבית, הקפדה על תחזוק הבית ומראה עכשווי יקפיצו את ערך הבית!!!

עלות התקנת תריסים
האלומיניום הוא בין החומרים הטובים שקיימים בימים אלה, ויש לך סיבות הגיוניות. מהו המאפיין החשוב ביותר בכל חומר פוטנציאלי? עדיף שיהיה חזק ויחזיק מעמד לטווח הארוך.

תיקון דודי חשמל או החלפתם?
בארץ קיים חוק על פיו יש חובה לעשות שימוש בדודי שמש בבניינים החל משנות ה-80 (מלבד רבי קומות שאין בהם די שטח לכך). על ידי חיוב זה חוסכים בארץ כארבעה אחוזים מצריכת החשמל במדינה.

במה מסתכם מחיר הובלות
כדאי לבדוק שהדברים העדינים מאוחסנים נכון, כלומר הם מצופים בשכבת הגנה והם מסומנים כשבירים. לא מעט אנשים בוחרים שלא לעשות זאת, ולכן נאלצים להתמודד עם השלכות כגון חפצים סדוקים ומרוסקים או מכשירים לא עובדים. זקוקים לעוד מידע על מחיר הובלות? פשוט תמשיכו לקרוא.

פרגולות אלומיניום זולות
האלומיניום לא חייב לקבל טיפול או עבודות תחזוקה קבועה, מה שהופך אותו להיות זול ונוח. יתרון חשוב נוסף, המחיר הלא גבוה של החומר הופך אותו לחומר בסיס ראוי עבור פרגולות, שערים וגגות.

התקנת מזגנים עוד השבוע
קודם כל - צריך לחשוב על גודל המרחב. האם אתם רוצים לקרר מקום ציבורי? האם אתם צריכים קירור בדירה קטנה? ככל שמדובר על מרחב עצום יותר, כך קיים צורך להשקיע במזגן יקר יותר.

ייצור והקמת גדרות אלומיניום
אלומיניום הוא כנראה בין החומרים המוצלחים ביותר כעת, מסיבות הגיוניות. מהו המאפיין החשוב ביותר בכל חומר שרוצים להשתמש בו?

עיצוב מטבחים קטנים לניצול החלל
בהנחה ובדיוק עכשיו קניתם בית פרטי או שאתם רוצים לערוך שיפוץ, אין ספק שאתם מבינים היטב כמה אפשרויות קיימות בימינו; מטבחים מעוצבים, ארונות ילדים ואפילו פתרונות אחסון מעץ. איזה רהיטים אתם צריכים? כאן אתם יכולים לקרוא קצת על עיצוב מטבחים קטנים!

שיפוץ אמבטיה ישנה
החברה כבר מיואשת ממך? היא חושבת שאתם חייבים לחדש? היא צודקת. חלק ניכר מהאנשים אומרים עוד חודש, עכשיו זה זמן לא טוב ונמנעים מ"לבזבז" את כספם על הרחבה בחדר הילדים. עצרו לרגע ודמיינו לעצמכם, אתם לא רוצים להרגיש בבית מלון על בסיס יומי בבית מאשר לקחת חופשה בתורקיה?

מזגן LG במבצע חם
לפני הכל - רצוי לאמוד את גודל המרחב הרצוי. חושבים שאתם עומדים לקרר האנגר עצום? האם אתם זקוקים למזגן בדירה קטנטנה? ככל שמדובר על חלל עצום יותר

חלונות בלגיים נותנים הרגשה שונה
האלומיניום הוא בין סוגי המתכות המוצלחים ביותר בעשור האחרון, ולכך סיבות רבות. מהו המאפיין החשוב ביותר בכל חומר שרוצים להשתמש בו? בודאי שיהיה עמיד, יציב ויחזיק מעמד לטווח הארוך. האלומיניום אינו מצריך תחזוקה כל הזמן, מה שהופך אותו להיות נוח לשימוש.

בדק בית: לעבור דירה בשלום
עריכת בדק בית בשלב הקנייה והבדיקה יכולה לחסוך מכם התלבטויות בהמשך. במהלך בדק בית חברה המתמחה בנושא בדק בית תבדוק את מצב הדירה, הבניין, תפיק לכם דוח עם הדברים הדרושים לשיפור ותכין אתכם לקראת הבאות.

בדק בית: כיצד למכור את ביתך?
שוק הנדל"ן המתפתח בארץ מציע הזדמנויות טובות למוכרים ולקונים. אך עדיין קיימים אלו שאינם מצליחים למכור את דירתם במחיר אותו הם דורשים. במקרה כזה רצוי לעשות בדק בית ולהבין מדוע הדירה לא נמכרת.

בדק בית: טיפים לרכישת דירה
נדמה שבמצב הנוכחי זוגות רבים כל כך נואשים מחיפושי הדירה, שעד שברגע שהם מוצאים דירה העונה לחלק מדרישותיהם, הם ממהרים לרכוש אותה בלי לבצע בדק בית יסודי ואמיתי ובלי לפנות לחברה המתמחה בבדק בית.

בדיקות קרינה
אחד האיומים הגדולים המרחפים היום מעל ראשנו הוא ללא ספק הפחד לחלות במחלת הסרטן. הוכח כי ישנו קשר ישיר בין חשיפה לקרינה לבין הסיכוי לחלות במחלת הסרטן. הדרך היחידה להימנע מחשיפה לקרינה מזיקה היא ביצוע בדיקות קרינה לפחות אחת לשנה.

דוד כרומגן לדירה השכורה
במדינת ישראל קיים חוק על פיו צריכים לעשות שימוש בדודי שמש בבנייני מגורים חדשים (מלבד מגדלים שאין בהם די מקום). באמצעות חוק זה אנו חוסכים בכ-3 אחוז מצריכת החשמל הכלל ארצית.

עבודות גבס שיעשו לכם את הבית
חלוקת החלל - נכון יהיה להשקיע מחשבה וכסף בסוגיה, חלוקת חלל נכונה משמעותה ניצול חכם של הדירה ויכולת מענה טובה לצרכיכם. אפילו בבתים קטנים ניתן להגיע לאופטימיזציה של החלל שברשותכם ולהתאים אותו לאפשרויות רבות.

נורת לדים ושעתו האפלה של כדור-הארץ
אולי הגיע הזמן להתחיל לדאוג לסביבה שלנו. למחזר פלסטיק וניירות, להימנע משימוש בשקיות בסופר, להחליף את הנורות הבזבזניות בביתנו אל נורת לדים.

חוסכים עם מזגן טורנדו
הפרט הכי בסיסי - חייבים לאמוד את גודל החלל הרצוי. חושבים שאתם רוצים לקרר מרכז עצום? האם אתם צריכים קירור בחדר השינה? ככל שמדובר על חלל ענק יותר, ככה אתם צריכים להשקיע במזגן חדש יותר. אנחנו מדברים על ביזבוז מטורף אם תקנו מערכת מיזוג עוצמתית לשם חדרון פצפון.

כל סוגי מיזוג אוויר לבית ולעסק
קודם כל - רצוי לחשוב על גודל המרחב. אתם מעוניינים לקרר חנות גדולה? אתם מעוניינים במערכת מיזוג בחדר קטן? ככל שמדובר על חדר רחב יותר, ככה כדאי מאוד להשקיע במזגן יקר יותר.

התקנת שער לגינה
בכל פעם שאנחנו חושבים על בית פרטי, הסימנים הברורים ביותר הם שער גדול בגדר גבוהה שמגדירים את המרחב שלכם. בסיכומו של עניין, מאיזו סיבה אנו עובדים אם לא כדי שנוכל לרכוש בית וקצת פרטיות - בית קטן או גדול עם חצר מרווחת, שאותם אנו שומרים מפני העולם עם גדר ושער בסגנונות שונים.

מזגנים במבצע בצל השרב
ראשית כל - חובה להתחשב בגודל החלל שאותו המזגן יקרר. אתם מחפשים לקרר מרחב ענק? אתם זקוקים למזגן בסלון הפרטי שלכם? ככל שהחלל המדובר פתוח יותר, ככה כדאי להשקיע במזגן רב-עוצמה יותר.

שיפוץ בניין מאפס
אפילו אם רק עכשיו קיבלתם מפתח לבית חדש, מוכרים את הבית הישן או שהייתם רוצים לשנות את עיצוב הדירה? שיפוץ הדירה, ביצוע תחזוקה שוטפת והקפדה על מראה עכשווי יוסיפו לכם לשווי הנכס!!!

חברות ניקיון- פתרונות למשרד נקי
כיום כאשר זיהום אויר באזורי תעשיה ובכלל ברחבי הארץ הוא משהו שתמיד עומד על סדר היום, כולל דיווחים בתחזית מזג אויר, הבריאות הופכת להיות אחת המטרות העיקריות בבחירת מקום בו נרצה לגור ולא פחות, גם לבחירת מקום עבודה.

פינוי תכולת דירה - פינוי דירה עמוסה
פינוי דירה עמוסה, פינוי תכולת דירה, אפשר לבצע בצורה מהירה ויעילה, חברה לפינוי דירה תבצע את המלאכה בצורה מיקצועית.

תיקון דוד חשמל בזול
שוב אשתך גמרה את כל המים? יש פתרון אחר חוץ מלהתקלח אצל השכנים. אם אתה מחורפן מהסיטואציות האלו ואתה חושב אין זה יתכן שאחרי היום הקיצי הזה המים במקלחת קרים. זה כבר לא סוד, יש אלטרנטיבה חכמה, חסכונית ופשוטה - ניצול קרני השמש באמצעות התקנת דוד שמש.

מזגן נייד השקעה כדאית למשכירים
זה כבר הוכח מעל לכל ספק, שכאשר חם, אחנו לא מצליחים לחשוב בבהירות. בשביל לעקוף את זה, מומלץ לחפש מזגן נייד.

בדיקת בית - תהליך בדק בית לדירה חדשה או לפני רכישה
הגעתם סוף כל סוף למצב בו אתם מסוגלים לרכוש דירה? אל תמהרו לחתום על הסכם לרכישת נכס כלשהו, בין אם חדש ובין אם יד שנייה, לפני שערכתם בדיקת בית מדוקדקת באמצעות מהנדס בדק בית.

שירותי נקיון -במוסדות משרדים ומפעלים
אתמול ביקרה המנקה אצלכם בבית והמקום מבריק מניקיון, הסלון וחדר הילדים מסודרים ונקיים, בחדר השינה הכריות והשמיכה במקומם והמטבח פשוט נוצץ. אתם חושבים לעצמכם "הי, מדוע שלא אזמין אותה לנקות אצלנו במשרד?".


עמוד 14 מתוך 21
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.