אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » בית, צרכנות ושיפוצים

בית, צרכנות ושיפוצים

מאמרים בנושא בית, צרכנות ושיפוצים, הכוללים מידע בנושא אבטחת בית, אדריכלות, בית חכם, בנייה אקולוגית, גינון, הדברה, עיצוב חוץ, עיצוב פנים, פנג שוואי, צרכנות וקניות.


כל השלבים שחשוב לדעת לפני שרוכשים מזרן
זה נכון שמאז ומעולם אנחנו ישנים על מזרונים. רוב האנשים בבואם לרכוש מזרן, כבר התנסו בשינה על מספר מזרנים.

בואו ללמוד איך לבחור מזרונים
החלטתם שהגיע הזמן להחליף מזרן. איך תדעו מה המזרון שהכי מתאים לכם? יש כל כך הרבה מזרונים, קשה לדעת מתוך המגוון הרחב במה לבחור.

מזרונים, מדריך לצרכן
עובדה ידועה היא כי שינה טובה היא אחד היסודות החשובים ביותר בשמירה על אורח חיים בריא ובהשגת איכות חיים טובה.

מנעולן בתל אביב - פתרון במקום ובזמן הנכון
מפתחות הן דבר שמסתבר שיש לו רגליים, לפעמים אותם בכל מיני מקומות ולפעמים גם לא נמצא אותם בכלל ביחוד כאשר רצים ממקום למקום באיזור המרכז וכאשר זה קורה אנו נכנסים ללחץ אבל אין מה לדאוג מאחר וישנם שירותי מנעולן בתל אביב.

מהנדס ממונה מטעם בית המשפט
תחום הנדל''ן הוא אחד המורכבים שיש. דבר זה בא לידי ביטוי בכל מחלוקת שעולה בין מספר צדדים הנוגעים לתהליך. כאשר מוחלט על הליך משפטי, השופט לרוב חסר את הידע המקצועי הדרוש כדי לדון במקרה לבדו. אז, נכנס לתמונה מהנדס ממונה מטעמו.

מהנדס מטעם בית המשפט
אתם יושבים בבית המשפט, מחכים להכרעה בסוגיית בניה כלשהי. ואז אתם מבינים שהתהליך רק מתחיל. השופט מצהיר שהוא לא בקיא בתחום הנדסת הבניין על רבדיו, ומציע למנות מהנדס בורר מטעם בית המשפט. מה צפוי לכם עכשיו?

מהנדס מומחה מטעם בית המשפט
לא מעט סכסוכים בנושאי בנייה מגיעים אל הערכאות המשפטיות השונות. הבעיה היא ששופטים, בקיאים במסכת המשפטית ככל שיהיו, עדיין רחוקים מלהיות מהנדסים. מינוי מהנדס מומחה מטעם בית המשפט יסייע להבנת פרטי המקרה וקבלת החלטה נכונה.

מתי להחליף את המזרן הישן?
כמובן שלכל אחד ההעדפות שלו והיכולות הכלכליות שלו. יש אנשים ששומרים על הרהיטים שלהם כמו חדשים במשך שנים וכך הם גם מתייחסים למזרונים שלהם.

מערכת אוורור וסינון אוויר לממ"ד
מערכת אב"כ מאפשרת לכל השוהים במרחב מוגן ואטום נשימה חופשית ורציפה ללא מסכות אב"כ. המערכת מאפשרת נשימה של אוויר נקי ללא חשש וכתוצאה מכך שהייה ממושכת בממ"ד.

בחירת מזרון לכאבי גב
לצערנו, מגיע גיל שכמעט כל אחד סובל מכאבי גב. נכון שהחיים בעול םהמודרני מלאים בסיבות לכך, אבל עדיין מזרון לא מתאים יכול להחריף כאבי גב ואפילו לגרום למי שאין לו נטיה לפתח כאבים. מזרן יותר מכל דבר אחר אמור לספק את התמיכה הראויה לגב שלנו במהלך שעות השינה.

דירה חדשה ושירותי מנעולן בהרצליה
כבר שנים שלא התחדשתם והיום, דווקא היום, מתחשק לכם הכל חדש. החלפתם נעליים ובגדים, אפילו את התספורת- אבל משהו עדיין חסר.

מזרונים איכותים לשינת לילה ממלאת מצברים
מזרונים כבר מזמן אינם פריט שמקלים ראש בקנייתו, כיום חילחלה גם אל הצרכנים ההבנה שמזרון איכותי אחראי לחלק גדול מתחושת החיוניות היומית, מהיכולת להתרכז,

רהיטים יוקרתיים- הדובדבן שבקצפת
כאשר אנו מדברים על רהיטים יוקרתיים אנו בראש ובראשונה מדברים על אופנה, על סטייל וטרנדים עכשוויים בתעשיית הרהטים ובכלל בנושא של עיצוב חללים פנימיים וחיצוניים בבית או במשרד.

מבנה מסוכן: כך תטפלו בו נכון
ההכרזה על ביתנו כמבנה מסוכן עלולה לתפוס אותנו לא מוכנים. חוסר טיפול בליקויים עלול להביא לזימון שלנו לבית המשפט, לקנס כספי ובמקרים חריגים גם לפינוי מיידי מהמבנה. מה ניתן לעשות מרגע שהמקום בו אנו חיים הוכרז בתור מבנה מסוכן?

ליקויי בניה: כל הסוגים
הרגע שבו מהנדס הבניין מודיע שנמצאו בו לא מעט ליקויי בניה אינו נעים עבור אף אחד. הוא מצריך הוצאות כספיות לא מבוטלות, אבל בעיקר מסכן את עצם קיום המבנה, ועקב כך- את כל מי שמתגורר בו.

בדיקת דירה מיד שניה: חלק מהותי ברכישה
בשעה טובה, אתם מחליפים כתובת. הכול כבר כמעט סגור: מצאתם יופי של דירת יד שניה, שנראית ממש כמו חדשה. זאת בדיוק הנקודה בה עליכם לקחת את ההחלטה צעד קדימה, ולבחון את הנכס המיועד לעומקו. בדיקת דירה מיד שניה היא הכלי שישמש אתכם לצורך זה.

מה צריך לדעת על הובלת רהיטים לבית?
יש מצבים שצריך בהם להעביר רהיט בודד כמו ספה או כורסא, ואז מומלץ להזמין חברת הובלות שיש בה שירות של הובלות קטנות.

עוברים דירה ומחפשים שירותי הובלות?
יש שפע של חברות להובלה בתל אביב: מקצתן מציעות הובלה בין רחוב אחד בתל אביב לבין רחוב אחר בתל אביב, מקצתן מציעות הובלה בין תל אביב לבין עיר אחרת ומקצתן מציעות הובלה בין עיר אחת לבין תל אביב.

סיווג המזרנים וטיפים לבחירה נבונה
קפיצים מחוברים עשויים פתילי מתכת בעובי לא אחיד ובכמות פיתולים משתנה היוצרים כרית קפיצים. בנוסף יש קפיצים מבודדים עשויים שורות קפיצים שכל אחד מהם עטוף בבד המתחברים לשורת קפיץ אנכית.

סוגי מזרנים
מזרן סרטה עשוי חומרים טבעיים הבריאים לשינה. עוד סוג זה נתפר בעבודת יד בהתאם להזמנתו של הצרכן.

מכונת שטיפה בלחץ – עוצמה מרוכזת בהתאמה אישית
מכונת שטיפה בלחץ היא המכונה המוכרת לרובנו מתחנות שטיפת המכוניות. מכונה זו מאפשרת ניקוי לכלוך קשה ועקשן, מעל פני משטחים גדולים, ובתוך זמן קצר.

שימוש במהנדס בורר בבית המשפט
לא פעם, מתפתחים סכסוכים שונים ביחס לנכס מגורים. בכוחם של עימותים אלה להימשך שנים, ואף להגיע אל בין כותלי בית המשפט. כאשר הדבר קורה, ובהנחה שהשופטים אינם מוסמכים לבדוק ליקויי בניה, מוחלט על מינוי מהנדס בורר מטעמם.

בדוק את בידוד הבית שלך
החידושים והפיתוחים האחרונים, המוצעים לנו בתחום הבידוד, ובידוד הבית בפרט, מאפשרים לנו ליהנות מרמת בידוד גבוהה, ובמקביל גם לחסוך באנרגיה באופן משמעותי. באילו דרכים ניתן ליהנות מבידוד מתאים ואיכותי ואילו מערכות שונות בבית יכולות לסייע לנו לחסוך גם באנרגיה? על כך, במאמר הבא.

בוררות הנדסית
הקמה של בניין היא עסק מורכב, בכך אין ספק. אם לא די בכך, הרי שלא פעם מתחוללים להם עימותים בין צדדים שונים הנוגעים לתהליך, ובכוחם אף להגיע לבית המשפט. פתרון מתבקש למצבים מסוג זה הוא מינוי בוררות הנדסית, שתחלוש על היבט זה של המחלוקת.

בורר הנדסי- לפתרון סכסוכים בנושא ליקויי בנייה
ליקויי בניה הם אחד הסיוטים הגדולים ביותר של כולנו. הם מסכנים את בריאותנו, פוגעים בנכס ועשויים להוריד את ערך הדירה. הם עלולים גם לגרום לסכסוכים קשים. במצב כזה יש לפנות אל בורר הנדסי.

באר יעקב מתאימה למשקיעי נדל"ן?
אם נלך כמה שנים אחורה לשנת 2008 נגלה אכזבה גדולה בקרב רוב משקיעי הנדל"ן בארץ, בעיקר בקרב אלו שלא השקיעו בנדל"ן בבאר יעקב.

רחובות היא לא רק עיר המדע והתרבות אלא גם עיר משתלמת ביותר של נדל"ן, תעסוקה, השכלה ועוד!
אם אתם מחפשים אחר דירה להשכרה ברחובות או לחלופין אחר דירה להשכרה במושבים רחובות, הגעתם למקום הנכון והמשתלם ביותר. וזאת מפאת העובדה שהעיר רחובות היא אולי העיר היחידה בארץ אשר מכילה בתוכה את כל החלומות 'הבסיסיים' ביותר אשר כל תושב מחפש אחריו ומעוניין

קלנועית – אביזרים נלווים שכדאי לרכוש
קלנועיות הן אמצעי תחבורה נהדר עבור כל מי שמתקשה בתנועה ו/או לא יכול נהוג ברכב. קלנועית היא כלי תחבורה נוח, בטיחותי מאוד וקל לתפעול.

איך בוחרים בחברת הובלות שתעביר לכם את הבית בבטחה
קיבצנו בשבילכם מס' טיפים אשר יעזרו לכם בבחירת המובילים ובהכנת הבית למעבר.

מבנה נייד לא מיועד רק למטיילים בדרכים
יכולת השינוע של מבנים ניידים הופכת אותם לאטרקטיביים במיוחד עבור סקטורים ואוכלוסיות שונות. בשורות הבאות תוכלו ללמוד גם למה.

יתרונות הבניה הקלה והמבנה הנייד
אם אתה בעל עסק אשר זקוק למשרד או למגורים עבור העובדים שלך, שקול את האופציה של מבנה נייד אשר תוכל להעבירו ממקום למקום בצורה נוחה וקלה ויאפשר לך להתמקם בכל שטח או אתר עבודה ולהרגיש בו בביתך.

הדברות-סוגי הדברות
תושבי רעננה הגרים ליד הפארק עלולים לסבול מבעיות שונות הדורשות הדברה. הדברת יתושים היא אחד התחומים המטרידים ביותר.

צילום ביוב, צילום צנרת – מה זה ואיך זה עובד
צילום צנרת וביוב הוא תהליך שבו מוחדר רובוט זעיר עם מצלמה למערכת הצנרת והביוב כדי לאתר מקור של תקלה קיימת או לסקור מערכת קיימת כדי לדעת אילו ליקויים עלולים להתפרץ בעתיד.

אל תמהרו לקנות גנרטור, אולי עדיף לכם לשכור.
לא בכדי הפכה השכרת הגנרטורים לנפוצה ביותר בשנים האחרונות. עם זאת, לא תמיד זו האופציה הכדאית ביותר.

מצלמות אבטחה לעסק
התקנה ושיווק מצלמות אבטחה לבית ועסק. בחירת מצלמות אבטחה לעסק מה חשוב לדעת כאן.

על רטיבות ונזילות אחרות
בכוחה לגרום לנזק הנדסי מהותי, היא פוגעת בשגרת החיים של המתגוררים בבית, ומורידה פלאים את ערכו של המבנה, ועדיין - לעיתים כל כך קשה לאתר את המקור שלה: רטיבות, אחד האויבים הגדולים של כל דייר.

הטרנדים הנחשבים ביותר לחיפוי קירות בשנים האחרונות
הם נחשבים לאחד מסוגי החיפוי העתיקים ביותר שנראו בטירות האירופאיות ובשנים מסוימות הם הפכו לסמל סטאטוס המעיד על עושר.

שואב אבק רובוטי מה זה בעצם?
במהלך מלחמת העולם השנייה הגברים האמריקאים גוייסו לצבא והנשים החלו, לראשונה, לצאת לעבודה בהמוניהן.

דק אקולוגי
השימוש המואץ במהלך השנים האחרונות בשימוש בעץ כחומר גלם לבנייה וריהוט, תרם רבות להרס והשמדת יערות גשם ברחבי העולם, מה שמאיץ את ההתחממות הגלובאלית של כדור הארץ.

מנעולן בכפר סבא, מנעולן בהרצליה - מה תחומי עבודתם.
מתוך עיון קצר באתרי אינטרנט שמייצגים מנעולנים שונים בחרנו להתמקד בשירותים שאפשר לקבל ממנעולנים באזור השרון

הובלות משרדים
הובלות הן עניין משמעותי שיש לקחת ברצינות ולחפש חברת הובלות שתבצע עבורכם את המטלה ביעילות, במקצועיות ותוך עמידה בזמנים וביעדים.

מהנדס קונסטרוקציה ותפקידיו
תתבוננו על כל בניין. מעבר למעטה החיצוני מסתתר לו החלק המהותי ביותר - השלד. נכללים תחתיו כל אותם יסודות בנייה מוכרים, לרבות קורות וקירות, תקרה ורצפות. וכאשר נדרש גורם מקצועי שיתכנן כראוי את כל אלה, הפתרון היחידי הוא מהנדס קונסטרוקציה.

הנזקים האפשריים של רטיבות
אף אחד לא רוצה אותה בתוך הבית שלו. ועדיין, רבים אינם יודעים מהי בדיוק הסכנה שבה. עם השנים, רטיבות הפכה לאחד האויבים הגדולים של כל בעל בית, שעה שהופעתה גוררת התקפי פאניקה של ממש. האם זה מוצדק?

רהיטים יוקרתיים מעוצבים
יש טרנדים רבים בתחום של ריהוט לבית. גם בין רהיטים יוקרתיים יש אופנות אשר באות והולכות. רהיטים מעוצבים גם הם מושפעים מסגנונות מתחלפים וממעצבים שנכנסים ויוצאים מהאופנה באופן תדיר

ארגזי אלומיניום - יתרונות ושימושים
בין אם לאחסון קבוע בבית או לצרכים עסקיים - ארגזים הם מרכיב חשוב בבית ובעבודה. אחד מסוגי הארגזים היעילים ביותר לאחסון, במיוחד לסחורות יקרות ערך, הוא ארגז האלומיניום. מאמר זה סוקר את יתרונותיו של ארגז האלומיניום ואת השימושים העיקריים שלו.

מנעולן בכפר סבא
מנעולן, הנקרא בשפת היום-יום גם פורץ מנעולים או פורץ דלתות הוא בעל מקצוע שמחזיק לרוב אישור של משטרת ישראל.

פרחי משי - היופי בהישג יד
עיצוב בפרחי משי תופס תאוצה בזמן האחרון בשל השימושים הנוחים שיש להם. המשי שממנו עשויים הפרחים הינו חומר נוח לעבודה ולעיצוב ולכן ניתן לעצב ממנו פרחים אשר נראים כמו פרחים אמיתיים. על כך במאמר זה.

כך תכין את המרפסת לחורף
אם אתם רוצים להמשיך וליהנות מהמרפסת שלכם גם אחרי שהגשם יתחיל להתדפק על החלון, זו ההזדמנות שלכם.

סדקים בקירות: סרט אימה, או דבר חסר חשיבות?
אתם מכירים את זה מעשרות סרטי אימה: סדקים בקירות מתהווים אל מול עיני הצופה, מהווים עדות ניצחת לנוכחות שלילית כלשהי בבית. במציאות, כמובן, הסיבות להיווצרותם שונות בתכלית. מדוע הדבר קורה, ומה ניתן לעשות כדי להתמודד עם הבעיה?

מבנה מסוכן והשלכותיו
בית הוא המקום בו אנו צריכים להרגיש הבטוחים ביותר. אולם, במקרים מסוימים הוא מפסיק להיות ה"מבצר" שלנו, והתגוררות בו הופכת לסכנת נפשות של ממש. זוהי בדיוק ההגדרה של מבנה מסוכן- ותאמינו או לא, ייתכן מאד כי גם הבית בו אתם מתגוררים מוגדר ככזה.


עמוד 3 מתוך 20
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]