אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

בית, צרכנות ושיפוצים

מאמרים בנושא בית, צרכנות ושיפוצים, הכוללים מידע בנושא אבטחת בית, אדריכלות, בית חכם, בנייה אקולוגית, גינון, הדברה, עיצוב חוץ, עיצוב פנים, פנג שוואי, צרכנות וקניות.

אבטחת בית
אדריכלות
בית חכם
בנייה אקולוגית
גינון
הדברה
הובלות
עיצוב חוץ
עיצוב פנים
פנג שוואי
צרכנות וקניות
רהיטים
שיפוצים ותיקונים
שמאות מקרקעין

מצלמה טרמית: המפתח שלכם לאיתור הרטיבות
מאז שנכנסה מצלמה טרמית לתחום בדק הבית, השתנו חוקיו במידה רבה. עד אז, איתור רטיבות נחשב למשימה קשה ביותר. אולם, מצלמה מבוססת קרני אינפרא-אדומות זו הפכה את הזיהוי למהיר ויעיל, דבר שחוסך מאמצים וכספים רבים.

מה בוחנים במסגרת בדק בית?
אתם מעוניינים לעבור לדירה חדשה, ויודעים כי לפניכם העסקה החשובה ביותר של חייכם. החלטתם להזמין חברה אשר מתמחה בביצוע בדק בית. אתם יודעים כי מטרת הבדיקה היא לגלות ליקויים שונים בבית, אבל מה בכלל נכלל בה?

חיזוק מבנים, רעידות אדמה ומה שביניהם
ההערכות הן שרעידת אדמה חזקה בישראל היא רק עניין של זמן. לכן, החל בשנים האחרונות תהליך שבו מחזקים מבנים ישנים, כך שיוכלו להישאר עומדים גם כשהאדמה תרעד. מה הקשר בין חיזוק מבנים לבין חברות המבצעות בדק בית?

בדיקת מערכת החשמל במסגרת בדק בית
אנחנו תלויים לגמרי במערכת החשמל. כל תקלה, ולו למספר דקות, מעלה את מפלס הפאניקה מיד. מלבד הנוחות, ליקויים במערכת החשמל מהווים סכנה רצינית, שרק מתגברת עם הזמן. חשוב שתתבצע בחינה מקיפה של המערכת במסגרת בדק בית.

התקנה או תיקון תריסים חשמליים
התקנת תריסים חשמליים הינה עסק מורכב וכל שכן תיקונם, בשונה מתריסים מכניים רגילים. לצורך תיקון תריסים חשמליים והתקנתם, יש להעזר בבעל מקצוע, שלא כמו בהתקנת תריסים מכניים פשוטים שניתן להתקין ולתקן עצמאית.

פתרון בעיות מיזוג אוויר בכל הארץ
אם יש לכם תקלת מיזוג אוויר ואתם מתגוררים במקום קטן ישנם טכנאים שיכולים לבוא לעזרה בקלות ובמהירות

ריצוף, בדק בית ומה שביניהם
בשעה טובה, אתם עומדים לרכוש דירה חדשה, הכול נראה מצויין. טוב, למעט הפגם הזה בריצוף הבניין. אתם לא רקדנים, אבל מוכנים להישבע שהרצפה עקומה. אולי אינכם יודעים, אבל לפניכם ליקוי בניה רציני, שצריך להוות חלק מהותי בכל בדק בית.

מצלמה תרמית
יש פריטים שלא ברור כיצד הסתדרנו לפני שהם הומצאו. אם תשאלו כל גורם בענף הבנייה או השיפוצים, מצלמה תרמית בוודאי תוגדר ככזו. מאז שנכנסה לשימוש, מאפשרת היא לגלות רטיבות בדרך המהירה והיעילה ביותר.

כיצד מסייעת מצלמה תרמית לאתר כתמי רטיבות בצורה המדויקת ביותר?
כאשר מדברים על רטיבות, רבים חושבים על קיר דהוי ובו כתם לחות וסדקים למכביר. זהו, כמובן, מקרה קיצוני מאד של רטיבות, וגילוי הבעיה בשלב הזה עלול להיות מאוחר מדי. כדי לגלות בעיית רטיבות בזמן, מצלמה תרמית היא הפתרון.

בדיקת בית: מה צריך לבדוק בכלל?
רכישת דירה היא העסקה המשמעותית ביותר שתעשו בחיים שלכם. היא עלולה להתברר גם כחתול ענקי בשק- למשל, כשהבית לא עומד בציפיות ממנו, ומכיל אינספור ליקויים. רק בדיקת בית מקיפה תמנע זאת - אבל ממה היא מורכבת בכלל?

ארבעה טיפים לבחירת גורם המבצע בדיקת מבנים
עם השנים, השתרשה ההבנה כי בדיקת מבנים מקיפה חיונית לפני המעבר לכל בית, חדש או ישן. אולם, גם כאשר ברור כי רצוי לעשות זאת, רבים לא יודעים כיצד בדיוק למצוא את הגורם המקצועי שיעשה זאת על הצד הטוב ביותר.

איתור רטיבות
יש הסבורים כי איתור רטיבות הוא משימה פשוטה: הסימנים ברורים, לכאורה: כתמי לחות, שלפוחיות צבע, קילופים, פטריות ועוד. הבעיה היא שכשאלה מופיעים, המצב לא פעם מאוחר מדי. כיצד מגלים רטיבות, אם כן, מבלי לחכות שהיא תהרוס לנו את הבית?

מדוע חיוני ואף נחוץ לבצע בדיקות קרינה?
בעולם של נוחות אלחוטית, מוצרים חשמליים ואלקטרוניים רבים, WIFI ועוד, ניתן גם למצוא מפגעי קרינה רבים ובתדרים שונים המסכנים את בריאותנו ובריאות ילדינו: לוחות חשמל, ארונות חשמל, חדרי מונים, שנאים וקווי מתח עליון/ גבוה – כולם משדרים רמות מסוכנות וגבוהות של קרינה אלקטרומגנטית.

ניקיון ויטרינות - הכיצד?
כמו כל דבר שנמצא בביתינו ואנו דואגים לשמור על ניקיונו גם הויטרינות צריכות להישאר נקיות ואולם לא אחת אני נתקל בשאלה "איך מנקים ויטרינות?

אחזקת בריכה – כבר לא עסק יקר
זהו בדיוק המקום בו בא לידי ביטוי יכולות רובוט לניקוי בריכה אך לפני כן מעט הסבר והדרכה על אופן החזקה.

ההכנות להתקנת ג'קוזי
מזל טוב! החלטתם לקנות ג'קוזי!בחרתם את היצרן, הגודל, את מספר הרוחצים ואפילו את הצבע... כל מה שנותר לכם הוא למצוא את המיקום האופטימלי להצבת הג'קוזי וצורת ההתקנה.

סולמות לעליית גג או גרם מדרגות קבוע - מה עדיף
העלייה והירידה מעליית הגג שבביתכם או עסקכם, צריכה להיות בטיחותית ונוחה ככל האפשר, ועם זאת, ישנם שיקולים רבים שיש להתחשב בהם בכל הנוגע לבחירת הפתרון: סולמות לעליית גג או גרם מדרגות קבוע.

ביקורת עצמית לצריכת אנרגיה בבית שלך
במאמר זה, כמה בדיקות שונות שתוכלו לבצע בעצמכם כדי לדעת עד כמה המכשירים שברשותכם אכן מתאימים לחסכון בצריכת אנרגיה ובעיקר – כמה חשמל הם צורכים.

צפוף בדירה? אין מקום לכל החפצים שאספנו במהלך השנים?
לכל אחד מאיתנו יש חפצים יקרי ערך, יקרים מבחינה כספית ומבחינה רגשית, שאנו חרדים לשלמותם. מה קורה כאשר אין לנו מספיק מקום עבורם בביתנו החדש. במצב כזה, כשאין באפשרותנו לעבור לדירה גדולה יותר, מומלץ ומשתלם יותר מבחינה כלכלית לפנות לשירות אחסון עצמי.

כל השלבים שחשוב לדעת לפני שרוכשים מזרן
זה נכון שמאז ומעולם אנחנו ישנים על מזרונים. רוב האנשים בבואם לרכוש מזרן, כבר התנסו בשינה על מספר מזרנים.

בואו ללמוד איך לבחור מזרונים
החלטתם שהגיע הזמן להחליף מזרן. איך תדעו מה המזרון שהכי מתאים לכם? יש כל כך הרבה מזרונים, קשה לדעת מתוך המגוון הרחב במה לבחור.

מזרונים, מדריך לצרכן
עובדה ידועה היא כי שינה טובה היא אחד היסודות החשובים ביותר בשמירה על אורח חיים בריא ובהשגת איכות חיים טובה.

מנעולן בתל אביב - פתרון במקום ובזמן הנכון
מפתחות הן דבר שמסתבר שיש לו רגליים, לפעמים אותם בכל מיני מקומות ולפעמים גם לא נמצא אותם בכלל ביחוד כאשר רצים ממקום למקום באיזור המרכז וכאשר זה קורה אנו נכנסים ללחץ אבל אין מה לדאוג מאחר וישנם שירותי מנעולן בתל אביב.

מהנדס ממונה מטעם בית המשפט
תחום הנדל''ן הוא אחד המורכבים שיש. דבר זה בא לידי ביטוי בכל מחלוקת שעולה בין מספר צדדים הנוגעים לתהליך. כאשר מוחלט על הליך משפטי, השופט לרוב חסר את הידע המקצועי הדרוש כדי לדון במקרה לבדו. אז, נכנס לתמונה מהנדס ממונה מטעמו.

מהנדס מטעם בית המשפט
אתם יושבים בבית המשפט, מחכים להכרעה בסוגיית בניה כלשהי. ואז אתם מבינים שהתהליך רק מתחיל. השופט מצהיר שהוא לא בקיא בתחום הנדסת הבניין על רבדיו, ומציע למנות מהנדס בורר מטעם בית המשפט. מה צפוי לכם עכשיו?

מהנדס מומחה מטעם בית המשפט
לא מעט סכסוכים בנושאי בנייה מגיעים אל הערכאות המשפטיות השונות. הבעיה היא ששופטים, בקיאים במסכת המשפטית ככל שיהיו, עדיין רחוקים מלהיות מהנדסים. מינוי מהנדס מומחה מטעם בית המשפט יסייע להבנת פרטי המקרה וקבלת החלטה נכונה.

מתי להחליף את המזרן הישן?
כמובן שלכל אחד ההעדפות שלו והיכולות הכלכליות שלו. יש אנשים ששומרים על הרהיטים שלהם כמו חדשים במשך שנים וכך הם גם מתייחסים למזרונים שלהם.

מערכת אוורור וסינון אוויר לממ"ד
מערכת אב"כ מאפשרת לכל השוהים במרחב מוגן ואטום נשימה חופשית ורציפה ללא מסכות אב"כ. המערכת מאפשרת נשימה של אוויר נקי ללא חשש וכתוצאה מכך שהייה ממושכת בממ"ד.

בחירת מזרון לכאבי גב
לצערנו, מגיע גיל שכמעט כל אחד סובל מכאבי גב. נכון שהחיים בעול םהמודרני מלאים בסיבות לכך, אבל עדיין מזרון לא מתאים יכול להחריף כאבי גב ואפילו לגרום למי שאין לו נטיה לפתח כאבים. מזרן יותר מכל דבר אחר אמור לספק את התמיכה הראויה לגב שלנו במהלך שעות השינה.

דירה חדשה ושירותי מנעולן בהרצליה
כבר שנים שלא התחדשתם והיום, דווקא היום, מתחשק לכם הכל חדש. החלפתם נעליים ובגדים, אפילו את התספורת- אבל משהו עדיין חסר.

מזרונים איכותים לשינת לילה ממלאת מצברים
מזרונים כבר מזמן אינם פריט שמקלים ראש בקנייתו, כיום חילחלה גם אל הצרכנים ההבנה שמזרון איכותי אחראי לחלק גדול מתחושת החיוניות היומית, מהיכולת להתרכז,

רהיטים יוקרתיים- הדובדבן שבקצפת
כאשר אנו מדברים על רהיטים יוקרתיים אנו בראש ובראשונה מדברים על אופנה, על סטייל וטרנדים עכשוויים בתעשיית הרהטים ובכלל בנושא של עיצוב חללים פנימיים וחיצוניים בבית או במשרד.

מבנה מסוכן: כך תטפלו בו נכון
ההכרזה על ביתנו כמבנה מסוכן עלולה לתפוס אותנו לא מוכנים. חוסר טיפול בליקויים עלול להביא לזימון שלנו לבית המשפט, לקנס כספי ובמקרים חריגים גם לפינוי מיידי מהמבנה. מה ניתן לעשות מרגע שהמקום בו אנו חיים הוכרז בתור מבנה מסוכן?

ליקויי בניה: כל הסוגים
הרגע שבו מהנדס הבניין מודיע שנמצאו בו לא מעט ליקויי בניה אינו נעים עבור אף אחד. הוא מצריך הוצאות כספיות לא מבוטלות, אבל בעיקר מסכן את עצם קיום המבנה, ועקב כך- את כל מי שמתגורר בו.

בדיקת דירה מיד שניה: חלק מהותי ברכישה
בשעה טובה, אתם מחליפים כתובת. הכול כבר כמעט סגור: מצאתם יופי של דירת יד שניה, שנראית ממש כמו חדשה. זאת בדיוק הנקודה בה עליכם לקחת את ההחלטה צעד קדימה, ולבחון את הנכס המיועד לעומקו. בדיקת דירה מיד שניה היא הכלי שישמש אתכם לצורך זה.

מה צריך לדעת על הובלת רהיטים לבית?
יש מצבים שצריך בהם להעביר רהיט בודד כמו ספה או כורסא, ואז מומלץ להזמין חברת הובלות שיש בה שירות של הובלות קטנות.

עוברים דירה ומחפשים שירותי הובלות?
יש שפע של חברות להובלה בתל אביב: מקצתן מציעות הובלה בין רחוב אחד בתל אביב לבין רחוב אחר בתל אביב, מקצתן מציעות הובלה בין תל אביב לבין עיר אחרת ומקצתן מציעות הובלה בין עיר אחת לבין תל אביב.

סיווג המזרנים וטיפים לבחירה נבונה
קפיצים מחוברים עשויים פתילי מתכת בעובי לא אחיד ובכמות פיתולים משתנה היוצרים כרית קפיצים. בנוסף יש קפיצים מבודדים עשויים שורות קפיצים שכל אחד מהם עטוף בבד המתחברים לשורת קפיץ אנכית.

סוגי מזרנים
מזרן סרטה עשוי חומרים טבעיים הבריאים לשינה. עוד סוג זה נתפר בעבודת יד בהתאם להזמנתו של הצרכן.

מכונת שטיפה בלחץ – עוצמה מרוכזת בהתאמה אישית
מכונת שטיפה בלחץ היא המכונה המוכרת לרובנו מתחנות שטיפת המכוניות. מכונה זו מאפשרת ניקוי לכלוך קשה ועקשן, מעל פני משטחים גדולים, ובתוך זמן קצר.

שימוש במהנדס בורר בבית המשפט
לא פעם, מתפתחים סכסוכים שונים ביחס לנכס מגורים. בכוחם של עימותים אלה להימשך שנים, ואף להגיע אל בין כותלי בית המשפט. כאשר הדבר קורה, ובהנחה שהשופטים אינם מוסמכים לבדוק ליקויי בניה, מוחלט על מינוי מהנדס בורר מטעמם.

בדוק את בידוד הבית שלך
החידושים והפיתוחים האחרונים, המוצעים לנו בתחום הבידוד, ובידוד הבית בפרט, מאפשרים לנו ליהנות מרמת בידוד גבוהה, ובמקביל גם לחסוך באנרגיה באופן משמעותי. באילו דרכים ניתן ליהנות מבידוד מתאים ואיכותי ואילו מערכות שונות בבית יכולות לסייע לנו לחסוך גם באנרגיה? על כך, במאמר הבא.

בוררות הנדסית
הקמה של בניין היא עסק מורכב, בכך אין ספק. אם לא די בכך, הרי שלא פעם מתחוללים להם עימותים בין צדדים שונים הנוגעים לתהליך, ובכוחם אף להגיע לבית המשפט. פתרון מתבקש למצבים מסוג זה הוא מינוי בוררות הנדסית, שתחלוש על היבט זה של המחלוקת.

בורר הנדסי- לפתרון סכסוכים בנושא ליקויי בנייה
ליקויי בניה הם אחד הסיוטים הגדולים ביותר של כולנו. הם מסכנים את בריאותנו, פוגעים בנכס ועשויים להוריד את ערך הדירה. הם עלולים גם לגרום לסכסוכים קשים. במצב כזה יש לפנות אל בורר הנדסי.

באר יעקב מתאימה למשקיעי נדל"ן?
אם נלך כמה שנים אחורה לשנת 2008 נגלה אכזבה גדולה בקרב רוב משקיעי הנדל"ן בארץ, בעיקר בקרב אלו שלא השקיעו בנדל"ן בבאר יעקב.

רחובות היא לא רק עיר המדע והתרבות אלא גם עיר משתלמת ביותר של נדל"ן, תעסוקה, השכלה ועוד!
אם אתם מחפשים אחר דירה להשכרה ברחובות או לחלופין אחר דירה להשכרה במושבים רחובות, הגעתם למקום הנכון והמשתלם ביותר. וזאת מפאת העובדה שהעיר רחובות היא אולי העיר היחידה בארץ אשר מכילה בתוכה את כל החלומות 'הבסיסיים' ביותר אשר כל תושב מחפש אחריו ומעוניין

קלנועית – אביזרים נלווים שכדאי לרכוש
קלנועיות הן אמצעי תחבורה נהדר עבור כל מי שמתקשה בתנועה ו/או לא יכול נהוג ברכב. קלנועית היא כלי תחבורה נוח, בטיחותי מאוד וקל לתפעול.

איך בוחרים בחברת הובלות שתעביר לכם את הבית בבטחה
קיבצנו בשבילכם מס' טיפים אשר יעזרו לכם בבחירת המובילים ובהכנת הבית למעבר.

מבנה נייד לא מיועד רק למטיילים בדרכים
יכולת השינוע של מבנים ניידים הופכת אותם לאטרקטיביים במיוחד עבור סקטורים ואוכלוסיות שונות. בשורות הבאות תוכלו ללמוד גם למה.

יתרונות הבניה הקלה והמבנה הנייד
אם אתה בעל עסק אשר זקוק למשרד או למגורים עבור העובדים שלך, שקול את האופציה של מבנה נייד אשר תוכל להעבירו ממקום למקום בצורה נוחה וקלה ויאפשר לך להתמקם בכל שטח או אתר עבודה ולהרגיש בו בביתך.


עמוד 3 מתוך 21
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.