אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

בית, צרכנות ושיפוצים

מאמרים בנושא בית, צרכנות ושיפוצים, הכוללים מידע בנושא אבטחת בית, אדריכלות, בית חכם, בנייה אקולוגית, גינון, הדברה, עיצוב חוץ, עיצוב פנים, פנג שוואי, צרכנות וקניות.

אבטחת בית
אדריכלות
בית חכם
בנייה אקולוגית
גינון
הדברה
הובלות
עיצוב חוץ
עיצוב פנים
פנג שוואי
צרכנות וקניות
רהיטים
שיפוצים ותיקונים
שמאות מקרקעין

רוצים להעלות את ערך ההבית?
נפתחה לכם קופת גמל ואתם שוקלים לעשות שיפוץ בבית? אם אתם שוקלים לשדרג את מראה הבית או הדירה וגם להעלות את ערך הבית,

איפה יש מעקות עץ?
נשאר לכם קצת כסף ואתם מעוניינים לשפץ את הבית? אם אתם מאוד רוצים לגור בדירה משופצת וביחד עם זאת לשבח את ערך הנכס בשוק,

חברת ניקיון לסביבה בריאה ונקיה
כולנו רוצים סביבה נקייה ומסודרת. אין דבר יותר מבאס מלהיכנס לחלל כלשהו ולמצוא אותו מבולגן ומלוכלך, לא משנה אם זו דירה, בית פרטי, בניין או משרד. מקום מבריק ומצוחצח הוא המתכון הבטוח לחיים נקיים ובראים

שירותי ניקיון לבתים פרטיים
ישנן המון חברות שמציעות שרותים של ניקוי דירות משותפים ופרטיים. שירותי הנקיון הם לא רק שירות נצרך אלא במקרים רבים, היכולות הפרופסיונליות של חברות הניקיון מבטיחות לנו תוצאות מועילות

צריכים להחליף טרמטסטט?
כל הסלון מלא נזילות? צריכים שרברבים? התחושה היא שתמיד אנחנו סובלים מבעיות בבית בזמן הכי לא צפוי? זה קורה תמיד בימי שיש או דווקא שיש אורחים.

איפה לקנות סוכך לבית?
חושבים לרענן את הגינה המשפחתית? רוצים לעשות חידוש? כדאי לכם לקנות פרגולה חדשה. ישראלים רבים רוצים להגיע לבית פרטי אבל לא כולם מגיעים לכך,

מחפשים בעלי מקצוע לבית?
הצנרת בבית התפוצצה? מחפשים בעל מקצוע? יש מין הרגשה שתמיד הדוד דולף בזמן לא מתאים? זה יכול ליפול עלינו בשבת או דווקא שאנחנו לא בבית.

מדליק דוד אך המים לא חמים?
נזילות צצות כל פעם בבית? איך פותרים את הבעיה? תמיד בתקלות כאלה יש הרגשה ש יש לנו בעיות בבית בזמנים מוזרים?

פינוי דירה וניקיון לעבור את זה בשלום
הורישו לכם בית עזוב ומזוהם?רצוי שתכירו שירות מיוחד פינוי דירה וניקיון בתים דרך חברות נקיון בשלבים אלו ואחרות במהלך החיים עלול להתעורר אצלכם הצורך לפנות כל תכולתה של דירה עזובה.

חולמים על בית קרקע
יש לכם דירה עם גינה? התקנתם דקים יפים פרחים וגם נדנדה אבל עדיין אין לכם גדרות או שערים? אין אחד שלא חולם בית קרקע

פוליש לרצפה גם בבניין
הבית מלוכלך? אין לכם כוח להבריק את הבית? ישראלים זקוקים לניקיון וסדר אם זה בדירה או במקום העבודה ואם זה ברכב או אפילו ברחוב תענוג לחזור לבית מסודר ונקי, עדיף לעבוד במשרד נקי. עם ריח רענן המיטיבים את מצב הרוח. עשינו לכם חשק לנקות? בואו לקורא על מקצוענים בשטח.

ארונות מטבח בכל מיני סוגים
מעוניינים לשפץ את המטבח? מה יותר כדאי? תיקון או שיפוץ? לעתים זה נשמע די פשוט לשדרג מטבח אולם לכשמתחילים בחיפוש וצריכים לבחור בין מאות אפשרויות,

האם תמיד משתלם לבצע תיקון טלויזיה
מי צריך טכנאי? שוב בסוף השבוע יש נזילה מהגג? עוד פעם מסך המחשב נתקע? לא נעים אבל לא נורא, מה אפשר לעשות וכיצד מוצאים אנשי שירות? הכל במאמר הבא..

כמה זמן עורך התקנת אינטרקום וידאו
מי לא מחפש לעצמו חיי שלווה וביטחון? המתכון לביטחון מופיע כידוע לכולנו בזמן שאנו חשים מוגנים. אנו בעצם מציירים תמונה פרי דמיוננו שהחיים יפים ובטוחים,

עלות של אינטרקום ביתי
מי מאיתנו לא היה רוצה חיים שלווים ובטוחים? המתכון לחיי אושר וביטחון מופיע כמו שכולנו יודעים בזמנים שאנו חשים מוגנים.

תיקוני מרזבים לגגות
הרצפה בבית נוזלת? איך מתקנים את התקלה? למה תמיד יש קריסה בצנרת ברגעים הכי לא צפויים? זה יכול להיות בשבת או בדיוק בארוחה עם משפחה.

בדיקות קרינה - בכל מקום
בדיקות קרינה בודקות את רמת הקרינה בסביבה בה אנו נמצאים, בין אם מדובר בבית פרטי, במקום העבודה, בקניונים או אפילו באמצע הרחוב. הן יכולות להצביע עבורנו על המקומות בהם הרמה חריגה ואף אינה חוקית.

מצלמה תרמית, איתור רטיבות ומה שביניהם
רטיבות אינה דבר פשוט להתמודדות. עיקר הקושי נעוץ בזיהוי הבעיה, שנעשה לרוב כשהנזקים כבר יוצאים משליטה. בדיוק לשם כך נוצרו פיתוחים טכנולוגיים שנועדו להפוך את איתור הבעיה לפשוט יותר. מצלמה תרמית היא אחד מהם.

מצלמה תרמית ויתרונותיה
רטיבות יכולה להוות הרבה יותר מאשר פגם אסתטי, ואף לסכן את יסודות המבנה כולו. קשה מאד לאתר רטיבות בשלביה הראשונים, וכאשר מבחינים בה- כבר מאוחר מדי. באמצעות מצלמה תרמית ניתן לגלות את הבעיה בקלות.

מצלמה טרמית: המפתח שלכם לאיתור הרטיבות
מאז שנכנסה מצלמה טרמית לתחום בדק הבית, השתנו חוקיו במידה רבה. עד אז, איתור רטיבות נחשב למשימה קשה ביותר. אולם, מצלמה מבוססת קרני אינפרא-אדומות זו הפכה את הזיהוי למהיר ויעיל, דבר שחוסך מאמצים וכספים רבים.

מה בוחנים במסגרת בדק בית?
אתם מעוניינים לעבור לדירה חדשה, ויודעים כי לפניכם העסקה החשובה ביותר של חייכם. החלטתם להזמין חברה אשר מתמחה בביצוע בדק בית. אתם יודעים כי מטרת הבדיקה היא לגלות ליקויים שונים בבית, אבל מה בכלל נכלל בה?

חיזוק מבנים, רעידות אדמה ומה שביניהם
ההערכות הן שרעידת אדמה חזקה בישראל היא רק עניין של זמן. לכן, החל בשנים האחרונות תהליך שבו מחזקים מבנים ישנים, כך שיוכלו להישאר עומדים גם כשהאדמה תרעד. מה הקשר בין חיזוק מבנים לבין חברות המבצעות בדק בית?

בדיקת מערכת החשמל במסגרת בדק בית
אנחנו תלויים לגמרי במערכת החשמל. כל תקלה, ולו למספר דקות, מעלה את מפלס הפאניקה מיד. מלבד הנוחות, ליקויים במערכת החשמל מהווים סכנה רצינית, שרק מתגברת עם הזמן. חשוב שתתבצע בחינה מקיפה של המערכת במסגרת בדק בית.

התקנה או תיקון תריסים חשמליים
התקנת תריסים חשמליים הינה עסק מורכב וכל שכן תיקונם, בשונה מתריסים מכניים רגילים. לצורך תיקון תריסים חשמליים והתקנתם, יש להעזר בבעל מקצוע, שלא כמו בהתקנת תריסים מכניים פשוטים שניתן להתקין ולתקן עצמאית.

פתרון בעיות מיזוג אוויר בכל הארץ
אם יש לכם תקלת מיזוג אוויר ואתם מתגוררים במקום קטן ישנם טכנאים שיכולים לבוא לעזרה בקלות ובמהירות

ריצוף, בדק בית ומה שביניהם
בשעה טובה, אתם עומדים לרכוש דירה חדשה, הכול נראה מצויין. טוב, למעט הפגם הזה בריצוף הבניין. אתם לא רקדנים, אבל מוכנים להישבע שהרצפה עקומה. אולי אינכם יודעים, אבל לפניכם ליקוי בניה רציני, שצריך להוות חלק מהותי בכל בדק בית.

מצלמה תרמית
יש פריטים שלא ברור כיצד הסתדרנו לפני שהם הומצאו. אם תשאלו כל גורם בענף הבנייה או השיפוצים, מצלמה תרמית בוודאי תוגדר ככזו. מאז שנכנסה לשימוש, מאפשרת היא לגלות רטיבות בדרך המהירה והיעילה ביותר.

כיצד מסייעת מצלמה תרמית לאתר כתמי רטיבות בצורה המדויקת ביותר?
כאשר מדברים על רטיבות, רבים חושבים על קיר דהוי ובו כתם לחות וסדקים למכביר. זהו, כמובן, מקרה קיצוני מאד של רטיבות, וגילוי הבעיה בשלב הזה עלול להיות מאוחר מדי. כדי לגלות בעיית רטיבות בזמן, מצלמה תרמית היא הפתרון.

בדיקת בית: מה צריך לבדוק בכלל?
רכישת דירה היא העסקה המשמעותית ביותר שתעשו בחיים שלכם. היא עלולה להתברר גם כחתול ענקי בשק- למשל, כשהבית לא עומד בציפיות ממנו, ומכיל אינספור ליקויים. רק בדיקת בית מקיפה תמנע זאת - אבל ממה היא מורכבת בכלל?

ארבעה טיפים לבחירת גורם המבצע בדיקת מבנים
עם השנים, השתרשה ההבנה כי בדיקת מבנים מקיפה חיונית לפני המעבר לכל בית, חדש או ישן. אולם, גם כאשר ברור כי רצוי לעשות זאת, רבים לא יודעים כיצד בדיוק למצוא את הגורם המקצועי שיעשה זאת על הצד הטוב ביותר.

איתור רטיבות
יש הסבורים כי איתור רטיבות הוא משימה פשוטה: הסימנים ברורים, לכאורה: כתמי לחות, שלפוחיות צבע, קילופים, פטריות ועוד. הבעיה היא שכשאלה מופיעים, המצב לא פעם מאוחר מדי. כיצד מגלים רטיבות, אם כן, מבלי לחכות שהיא תהרוס לנו את הבית?

מדוע חיוני ואף נחוץ לבצע בדיקות קרינה?
בעולם של נוחות אלחוטית, מוצרים חשמליים ואלקטרוניים רבים, WIFI ועוד, ניתן גם למצוא מפגעי קרינה רבים ובתדרים שונים המסכנים את בריאותנו ובריאות ילדינו: לוחות חשמל, ארונות חשמל, חדרי מונים, שנאים וקווי מתח עליון/ גבוה – כולם משדרים רמות מסוכנות וגבוהות של קרינה אלקטרומגנטית.

ניקיון ויטרינות - הכיצד?
כמו כל דבר שנמצא בביתינו ואנו דואגים לשמור על ניקיונו גם הויטרינות צריכות להישאר נקיות ואולם לא אחת אני נתקל בשאלה "איך מנקים ויטרינות?

אחזקת בריכה – כבר לא עסק יקר
זהו בדיוק המקום בו בא לידי ביטוי יכולות רובוט לניקוי בריכה אך לפני כן מעט הסבר והדרכה על אופן החזקה.

ההכנות להתקנת ג'קוזי
מזל טוב! החלטתם לקנות ג'קוזי!בחרתם את היצרן, הגודל, את מספר הרוחצים ואפילו את הצבע... כל מה שנותר לכם הוא למצוא את המיקום האופטימלי להצבת הג'קוזי וצורת ההתקנה.

סולמות לעליית גג או גרם מדרגות קבוע - מה עדיף
העלייה והירידה מעליית הגג שבביתכם או עסקכם, צריכה להיות בטיחותית ונוחה ככל האפשר, ועם זאת, ישנם שיקולים רבים שיש להתחשב בהם בכל הנוגע לבחירת הפתרון: סולמות לעליית גג או גרם מדרגות קבוע.

ביקורת עצמית לצריכת אנרגיה בבית שלך
במאמר זה, כמה בדיקות שונות שתוכלו לבצע בעצמכם כדי לדעת עד כמה המכשירים שברשותכם אכן מתאימים לחסכון בצריכת אנרגיה ובעיקר – כמה חשמל הם צורכים.

צפוף בדירה? אין מקום לכל החפצים שאספנו במהלך השנים?
לכל אחד מאיתנו יש חפצים יקרי ערך, יקרים מבחינה כספית ומבחינה רגשית, שאנו חרדים לשלמותם. מה קורה כאשר אין לנו מספיק מקום עבורם בביתנו החדש. במצב כזה, כשאין באפשרותנו לעבור לדירה גדולה יותר, מומלץ ומשתלם יותר מבחינה כלכלית לפנות לשירות אחסון עצמי.

כל השלבים שחשוב לדעת לפני שרוכשים מזרן
זה נכון שמאז ומעולם אנחנו ישנים על מזרונים. רוב האנשים בבואם לרכוש מזרן, כבר התנסו בשינה על מספר מזרנים.

בואו ללמוד איך לבחור מזרונים
החלטתם שהגיע הזמן להחליף מזרן. איך תדעו מה המזרון שהכי מתאים לכם? יש כל כך הרבה מזרונים, קשה לדעת מתוך המגוון הרחב במה לבחור.

מזרונים, מדריך לצרכן
עובדה ידועה היא כי שינה טובה היא אחד היסודות החשובים ביותר בשמירה על אורח חיים בריא ובהשגת איכות חיים טובה.

מנעולן בתל אביב - פתרון במקום ובזמן הנכון
מפתחות הן דבר שמסתבר שיש לו רגליים, לפעמים אותם בכל מיני מקומות ולפעמים גם לא נמצא אותם בכלל ביחוד כאשר רצים ממקום למקום באיזור המרכז וכאשר זה קורה אנו נכנסים ללחץ אבל אין מה לדאוג מאחר וישנם שירותי מנעולן בתל אביב.

מהנדס ממונה מטעם בית המשפט
תחום הנדל''ן הוא אחד המורכבים שיש. דבר זה בא לידי ביטוי בכל מחלוקת שעולה בין מספר צדדים הנוגעים לתהליך. כאשר מוחלט על הליך משפטי, השופט לרוב חסר את הידע המקצועי הדרוש כדי לדון במקרה לבדו. אז, נכנס לתמונה מהנדס ממונה מטעמו.

מהנדס מטעם בית המשפט
אתם יושבים בבית המשפט, מחכים להכרעה בסוגיית בניה כלשהי. ואז אתם מבינים שהתהליך רק מתחיל. השופט מצהיר שהוא לא בקיא בתחום הנדסת הבניין על רבדיו, ומציע למנות מהנדס בורר מטעם בית המשפט. מה צפוי לכם עכשיו?

מהנדס מומחה מטעם בית המשפט
לא מעט סכסוכים בנושאי בנייה מגיעים אל הערכאות המשפטיות השונות. הבעיה היא ששופטים, בקיאים במסכת המשפטית ככל שיהיו, עדיין רחוקים מלהיות מהנדסים. מינוי מהנדס מומחה מטעם בית המשפט יסייע להבנת פרטי המקרה וקבלת החלטה נכונה.

מתי להחליף את המזרן הישן?
כמובן שלכל אחד ההעדפות שלו והיכולות הכלכליות שלו. יש אנשים ששומרים על הרהיטים שלהם כמו חדשים במשך שנים וכך הם גם מתייחסים למזרונים שלהם.

מערכת אוורור וסינון אוויר לממ"ד
מערכת אב"כ מאפשרת לכל השוהים במרחב מוגן ואטום נשימה חופשית ורציפה ללא מסכות אב"כ. המערכת מאפשרת נשימה של אוויר נקי ללא חשש וכתוצאה מכך שהייה ממושכת בממ"ד.

בחירת מזרון לכאבי גב
לצערנו, מגיע גיל שכמעט כל אחד סובל מכאבי גב. נכון שהחיים בעול םהמודרני מלאים בסיבות לכך, אבל עדיין מזרון לא מתאים יכול להחריף כאבי גב ואפילו לגרום למי שאין לו נטיה לפתח כאבים. מזרן יותר מכל דבר אחר אמור לספק את התמיכה הראויה לגב שלנו במהלך שעות השינה.

דירה חדשה ושירותי מנעולן בהרצליה
כבר שנים שלא התחדשתם והיום, דווקא היום, מתחשק לכם הכל חדש. החלפתם נעליים ובגדים, אפילו את התספורת- אבל משהו עדיין חסר.

מזרונים איכותים לשינת לילה ממלאת מצברים
מזרונים כבר מזמן אינם פריט שמקלים ראש בקנייתו, כיום חילחלה גם אל הצרכנים ההבנה שמזרון איכותי אחראי לחלק גדול מתחושת החיוניות היומית, מהיכולת להתרכז,


עמוד 3 מתוך 21
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.