אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

בית, צרכנות ושיפוצים

מאמרים בנושא בית, צרכנות ושיפוצים, הכוללים מידע בנושא אבטחת בית, אדריכלות, בית חכם, בנייה אקולוגית, גינון, הדברה, עיצוב חוץ, עיצוב פנים, פנג שוואי, צרכנות וקניות.

אבטחת בית
אדריכלות
בית חכם
בנייה אקולוגית
גינון
הדברה
הובלות
עיצוב חוץ
עיצוב פנים
פנג שוואי
צרכנות וקניות
רהיטים
שיפוצים ותיקונים
שמאות מקרקעין

מצאתם את הבית המושלם?
מתי הגיע הזמן לעבור דירה? מצאתם את הבית המושלם? כאן תוכלו לקבל מגוון רחב של מידע מצוין שיעזור לכם לצלוח את המעבר לבית החדש.

קונסטרוקטור – המוח שלפניי העשייה.
תהליך הבניה גם של בית מגורים פרטי וגם במקרה של פרוייקט גדול יותר הנו תהליך מורכב שיש לבצעו בזהירות ובקפדנות. ה קונסטרוקטור אחראי על הצד הטכני של התיכנון ומתפקידו לוודא כי הקונסטרוקציה מתאימה לצרכים שהוגדרו.

ליקויי בניה בבית
נראה שאי אפשר לבנות בית בלי שיהיו בו ליקויי בניה, קטנים או גדולים, רבים או מעטים, אבל נראה שבלי ליקויי בניה פשוט אי אפשר.

כיצד תמצאו גדרות ושערים?
כאשר אנו חושבים על בית פרטי, קוטג', או וילה, הסמלים המובהקים ביותר הם גדר ובה שער שתוחמים את המרחב שהוא פשוט שלנו. שהרי למה אנו עובדים אם לא בשביל שנוכל לקנות בית וקצת פרטיות - בית קרקע עם גינה, שאותם אנו מאבטחים מפני העולם בעזרת גדר ממתכת, עץ, זכוכית או פלסטיק.

חברות אחזקה – הביטים שונים
קיימות חברות אחזקה אשר ייעודן לעזור בניהול ואחזקה של בנייני מגורים, אך קיימות גם חברות אחזקה המביאות תועלת רבה למבני מסחר וקניונים.


חברת ניקיון מול אנשים פרטיים
רבים מאיתנו מתפתים להעסיק אנשים פרטיים לצורכי ניקיון הבתים וחדרי מדרגות. הפיתוי העיקרי היא עלות העסקה הנמוכה יחסית. יחד עם זה כדאי לבחון את תמונה רחבה, ולהחליט אם זהו פתרון עדיף.

שדרוג והחלפת המטבח
כאשר אתה עובד עם שדרוגי המטבח, אתה צריך לזכור כי המושגים אינסטלציה ו אינסטלטור רגילים להישמע, כי כל אלו נוספים להוצאות המטבח.

האסלה המודרנית היא מוצר פשוט למדי
מאמר שיעסוק באסלה המודרנית המפותחת מאוד בימנו ואיך שיפרה לנו את החיים.המאמר יכלול את יתרונותיה וחסרונותיה.

מהו בית דפוס
המאמר מסביר מהו בית דפוס וכן מהו התהליך שבאמצעותו מיצרים הדפסות שונות.כמו כן המאמר מסביר על סוגים של בתי דפוס בעולם

איך למצוא אינסטלטור אמין ומקצועי
איך למצוא אינסטלטור אמין ומקצועי? מיומנויות של שרברב יידרשו בשלב כלשהו בחייו של בעל הבית המקצועי.אורך החיים של הצנרת יכול להיות מאוד קצר ללא שמירה ראויה.

הדפסת פוסטרים בימנו
בימנו הדפסת פוסטרים בבתי דפוס תופסת תאוצה, במאמר זה ננסה לסקור את השוק המתפתח של הפוסטרים

התמודדות עם בעיות באסלה
האסלה המודרנית היא מוצר פשוט למדי, כי היא עשתה את החיים הרבה יותר קלים עבור אנשים בעולם.

מדוע כדאי להשתמש במגנטים מודפסים
המגנטים התחילו להיות נפוצים לאחרונה בארצנו. המירים של המגנטים ירדו בצורה משמעותית, וההדפסה שלהם הפכה להיות זולה מאוד. במאמר הבא נבאר למה כדיי לנו להשתמש באופצייה של המגנטים.

כיצד מבצעים חיסכון בהדפסה
דיו למדפסת לעתים קרובות אינם זולים, ולהשתמש בהם על הגדרות ברירת המחדל, או לא לקנות מחסניות דיו מוזלים או דיו ממוחזר אומר שאתה כנראה בסוף מוציאים כמה פעמים את הסכום שאתה צריך.

אודות קרינה אלקטרומגנטית
קרינה אלקטרומגנטית באה לתאר זרם של חלקיקים נושאי אנרגיה הנפלטים עצמאית במהירות האור ממקור אלקטרומגנטי ולכל עבר בו זמנית. יש לה מספר מאפיינים: אורך גל

שימוש בבטון מוחלק
בנוף האורבני של המאה ה-21 נראה כי יותר ויותר מקומות מגלים את נפלאות השימוש בבטון מוחלק ליישום של רצפות פנים ורצפות חוץ. הסיבות לכך רבות: בטון מוחלק מתאים במיוחד לעיצוב האורבני, הוא זול יותר ועמיד יותר מרצפות אחרות וגם קל יותר לתחזוקה.

הצללה: איש תחת גפנו ותחת תאנתו
סוככים זה הרבה יותר מסתם צל מעל הראש שלנו. כל סוכך טומן בחובו רצונות הרבה יותר משמעותיים ומשמעויות הרבה יותר עמוקות.

הצללה: אנשים שונים, שיקולים שונים
כיוון שחלק מאיתנו עדיין לא בחרו סוכך מתאים והם מתלבטים איך בדיוק לגשת לבחירה החשובה הזו, החלטתי לסכם את האפשרויות העמדות בפני כל מי שצריך למצוא סוככים.

שפוליש בשטח כולם במתח
מכירים את זה שכמה שאתם שוטפים את הרצפות עדיין הם לא מושלמות ונראות מלוכלכות, ותמיד עולה בראשם מחשבה אם רק היה איזה גמד קטן שהיה מקרצף את המרצפות ומשאיר אותם בורקות ונקיות כמה העולם היה נפלא.

כל השיטות להתקנת פרקטים
כל השיטות להתקנת פרקטים, התקנת פרקט למינציה בהנחה לעומת הדבקת פרקטים עץ, בחירת מתקין פרקטים וכמה עולה ביצוע התקנת פרקט מאת יורם פרקט

הכנות לעבודות קידוח בטון
קידוח בטון זוהי עבודה מורכבת ועדינה. מוטב שפעולה זו תתבצע באופן שקט ונקי עד כמה שניתן. איך עושים זאת, בוודאי תשאלו?!!! ובכן, רק בחירת חברה מקצועית שמתמחה בעבודת קידוח בטון – תוכל להעניק לכם את השקט הנפשי המיוחל.


ניסור בטון – פרוייקטים מגוונים.
כיום כבר כולם יודעים כי עבודות ניסור בטון או קידוח בטון אינן דורשות אופרציה מורכבת ומסובכת. המכשירים החדשים בתחום מאפשרים עבודה מדויקת עד לרמת המילימטרים,

על חשיבותו של איטום
מהו איטום? כיצד הוא מבוצע ומתי ניתן להשתמש בו ? הכל על איטום גם על בטון מוחלק

חימום ביתכם בחורף
אם אתם מתגוררים באזורים הרריים, אתם כבר מיודעים לטיפוס העקלקל של ההוצאות החודשיות שלכם בחודשים הקרים, הודות לצורך לחמם את הבית

הקמת מפעלים ומחסנים
הקמת מפעלים / מחסנים דורשת עבודה מעמיקה ומקצועית החל משלב תכנון הבנייה הראשוני ועד לסיומו. 

כיצד לבחור פרגולות
על מנת לבחור פרגולות / סככות יש להתמקד בכמה היבטים חשובים ומהותיים מאוד שעיקריהם: יופי ואופי הפרגולה. הכוונה היא, שחשוב לבחור לא רק פרגולה שתהיה מעוצבת ויפה , אלא, פרגולה שתהיה בעלת המאפיינים שאתם צריכים כגון: גודל מתאים, סוג של חומר מתאים שממנו עשויה הפרגולה ועוד.

ניקיון ותחזוקת מזרונים
כשאנו נגשים לרכישת מזרונים חשוב לוודא כי נרכוש מזרון שנוכל לתחזקו ולנקותו בקלות. ניקיון מזרנים חשוב מאוד על מנת להמשיך ליהנות משינה ערבה למשך שנים רבות

שרמ- ריהוט למשרד המלצות
איכות העבודה נקבעת רבות על פי הציוד שבו משתמשים – הנוחות והזמינות בעיקר קובעים אותה. עובד שיושב על כסא נמוך מהמקלדת עלול לעבוד באופן איטי יותר מהמהירות שבה התחיל בגלל בעיות במפרקי הידיים, מגירות רחוקות מחייבות קימה תכופה מהשולחן, מה שמעייף ומסורבל

קידוח בטון - ניסור בטון
אחת העבודות המתישות ביותר שיכולות להיות זוהי עבודת קידוח הבטון, שיכולה להיות מאוד מאתגרת אך גם מאוד קשה ומסובכת בשביל אלו שהחליטו שזהו הרגע הטוב ביותר בשביל התחיל לשפץ את הבית, המחסן או כל דבר כזה או אחר.

ניקיון משרדים הוא תדמית העסק שלך
כדאי שנכיר בעובדה: תדמית היא חלק מכרטיס הביקור של כל עסק. כאשר מגיע לקוח חדש או משקיע פוטנציאלי אל המשרד, דברים רבים ימשכו את העין שלו. אחד מהם הוא ניקיון משרדים. זה מה שיותר את התחושה הכללית במשרד.

ניסור וקידוח בטון – בימים של שיפוצים
עכשיו, השנה החדשה מתחילה ואנחנו מתחילים במסע שיפוצים מסעיר לקראת ההתחדשות. חידוש מרצפות, ניקיון כללי והכי חשוב – שיפוצים בקירות שלנו, לגרום לקירות להיזכר איך זה היה כאשר הבית רק נבנה והם היו איתנים וחשובים לבית.

חסכון עם דוד שמש
דודי שמש אולי אינם מוצר זול (בגלל מחיר המתכת, בעיקר), אך אין הרבה מוצרים שכה חוסכים לכם כסף מדי יום ביומו, חודש אחר חודש, לאורך שנים כה ארוכות

שעונים באיכות גבוהה
פעמים רבות אנו מתייחסים לשעון יד יותר בתור אביזר אופנה מאשר אמצעי שיסייע לנו לשמור על לוח זמנים ולא מעטים נוהגים לקנות שעוני רולקס יוקרתיים יותר בשביל הרושם מאשר התפעול של השעון. שעונים באיכות גבוהה נקבעים

ריהוט גינה למרפסת
כשמגיעים החודשים הקרים של השנה והטמפרטורות מתחילות לרדת, נהיה קריר מדי לשבת במרפסת, זה הזמן לקנות פטריית חימום לגינה

איך קונים פרקט טוב במחיר טוב
איך קונים פרקט טוב במחיר טוב. טיפים ועצות שיעזרו לכם לקנות פרקטים טובים במחיר טוב ומשתלם. מאת יורם פרקט.

חברת ניקיון - כיצד להזמין
ישנו ניקיון דירות רגיל הכולל ניקוי המרצפות, חדרי המגורים וחדרי האמבטיות והשירותים. כאן לעיתים יש מקום לניקוי יסודי יותר הכולל את ניקיון הארונות, התריסים, החלונות ואפילו..

עוזרת בית - דרכי איתור
עוזרת בית הינה אישה הממונה על ניקיון הבית. אך לעיתים ניתן להרחיב סמכויותיה של עוזרת בית לניהול משק הבית ממש וזו יכולה להיות אחראית גם על משימות נוספות חוץ מהנושא..

חימום בתים
החורף אמנם מתעכב מעט, מלבד סערה אחת עם רוחות וגשמים לא ראינו עד עכשיו חורף אמיתי. למרות העדר גשם, הטמפרטורות בשעות הערב ובבקרים נמוכות מאוד

זקוקים לחברת ניקיון – איך עושים אה זה
בחירת חברה המתמחה בשירותי ניקיון, לבית או למשרד, רצוי לבחור בזו שתפיק עבורנו את התמורה הגבוהה ביותר. תמורה נאותה היא שונה מאדם לאדם.

תותי- מתנה שימושית לתינוקות
מה לא המציאו על מנת שליולדת תהיה "נחיתה רכה" בעולם האמהות, ולתינוק תהיה נחיתה רכה בעולם האמיתי. מכירים את השרוך שכרוך סביב הצוואר ומחזיק את הסלולארי שלא ילך לאיבוד? כך המציאו

בדיקות קרינה – כי חשוב לנו לגור בבית מוגן
מצד אחד, הקדמה והטכנולוגיה הפכו את החיים שלנו לקלים, פשוטים ומהירים הרבה יותר מבעבר. מצד שני, יש דבר אחד בו אנחנו בהחלט יכולים לקנא במי שחי על כדור הארץ פעם

ניסור בטון באופן עצמאי
לפני שניגשים לביצוע עבודות קידוח או ניסור בטון באופן עצמאי כדאי לבדוק אם אנו ערוכים ומוכנים ויש לנו את כלי העבודה המתאימים לביצוע המשימה.

פוליש קריסטל – האמא של כל פעולות הפוליש
בכל כמה זמן אתם שומעים על המצאה חדשה בתחום מסוים, שאמורה – לפחות לדעת ממציאיה – לטלטל עזות את אותו תחום. פוליש קריסטל הוא בדיוק המצאה כזו..

ניקיון משרדים על ידי חברות מקצועיות
בעבר היה כל משרד שוכר מנקה באופן עצמאי. היום יותר ויותר חברות משתמשות בחברות המספקות שירותי ניקיון אשר מציעות מעטפת כוללת של ניקיון משרדים. אין ספק כי כל עובד או מנהל שמח להתחיל את יום עבודתו במשרד נקי ומטופח.

ניקיון בתים
ניקיון בתים היה מאז ומעולם אחד הנושאים המרכזיים בקיום משק הבית בישראל. לעיתים קרובות, גורם הנושא למריבות בין בני הזוג. הסיבות ברורות - מדובר בעבודה שחורה יחסית, קשה, פיזית וסיזיפית, שחייבים לעשות אותה בתדירות די גבוהה.

הובלות חפצים אישיים בארץ
בחירת חברת הובלות מקצועית הנה חשובה מאוד, כיוון שמעבר דירה הוא לא דבר פשוט. מוביל שאיננו אמין יכול לגרום נזק לחפצים אישיים ולהפוך את יום ההובלה לסיוט.

מזגנים ונהנים
זה לא רציונאלי שתתענו. במאה העשרים ואחת רכישת מזגן למשרד זו אפשרות זולה, והיא עשויה לשמור על השפיות שלכם גם בתקופות קשות. אתם רוצים להבין לעומק את הנושא? פה זה המקום להתחיל.

פתיחת סתימות ומניעתן
כמה פעולות פשוטות יכולות למנוע היווצרות סתימות בצנרת הביתית שלנו. כיצד כל אחד מאתנו יכול להיות אינסטלטור ולמנוע מעצמנו מלהגיע למצב של פתיחת סתימות?

על פרגולות, ובעיקר על פרגולות עץ
בניית פרגולות וגם פרגולות עץ מיועדת להגן עלינו מפני קרני השמש בימי השמש החמים. מה חשוב לדעת על פרגולות ובנייתן

לא מצליחים למצוא שערים מעוצבים?
כשחושבים על בתים פרטיים, הסימנים הברורים ביותר הם גדר ובה שער אשר מסמנים את המרחב שלנו. שהרי מדוע אנו עובדים אם לא בשביל שנוכל לקנות פינת גן עדן משל עצמנו - בית קטן או גדול עם חצר, שאותם אנו שומרים מפני העולם בעזרת גדרות ושערים בשלל סוגים.


עמוד 17 מתוך 21
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.