אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

בית, צרכנות ושיפוצים

מאמרים בנושא בית, צרכנות ושיפוצים, הכוללים מידע בנושא אבטחת בית, אדריכלות, בית חכם, בנייה אקולוגית, גינון, הדברה, עיצוב חוץ, עיצוב פנים, פנג שוואי, צרכנות וקניות.

אבטחת בית
אדריכלות
בית חכם
בנייה אקולוגית
גינון
הדברה
הובלות
עיצוב חוץ
עיצוב פנים
פנג שוואי
צרכנות וקניות
רהיטים
שיפוצים ותיקונים
שמאות מקרקעין

איטום גגות, יריעות ביטומניות ועל מה להקפיד
האיטום מהווה את אחת מנקודות הכשל הנפוצות והחמורות בבניין. כשלים באיטום נובעים מבחירה לא נכונה של חומרי איטום ו/או יישום לא נכון של מערכות האיטום. בהעדר יועץ איטום, מחליט האדריכל על סוג מערכת האיטום המתאימה. מערכות האיטום יכול שתהיינה חד שכבתיות, דו שכבתיות או רב שכבתיות.

ניקיון מפעלים על ידי חברת ניקיון
ניקיון מפעלים זו עבודה למקצועניים ולכן שמחליטים על הקמת מפעל בארץ, חשוב מאוד להעזר בחברת ניקיון ידועה ואיכותית, בעלת רזומה שתדאג לאסוף את כל הפסולת הרעילה שנפלטת מהמפעל, כי על הניקיון ובריאות העובדים והסביבה במפעל לא מתפשרים!!!

מאמר מיוחד בנושא זיפות גגות
זיפות היא שיטת איטום גגות עתיקה ביותר. כבר בתנ"ך, בסיפור המבול, מוזכר כיצד נוח אטם את התיבה מבפנים ומבחוץ בזפת כדי למנוע חדירת מים.

אינסטלציה – לא מה שחשבתם
כיום אינסטלציה היא תחום מתקדם יותר טכנולוגית מבעבר, ולחלוטין לא מדובר רק על החלפת ברזים ופתיחת סתימות.

ניקיון משרדים יסודי לקראת החג
לפני החג ולפני שכולנו מתלבשים חגיגי לקראת החג, כייף שתהיה חברת ניקיון ואחזקה שתדאג להגיע ולבצע בשבילך ניקיון יסודי במשרדי העסק, כדי שאחרי החג כאשר כולם יחזרו שבעים, מרוצים וחדורי מטוביציה להמשיך ולהניע את גלגלי המכונה המשומנת, כדי שהעסק ימשיך לדפוק כמו שעון!

מעקות, גדרות
גדרות ומעקות בראש ובראשונה נועדו להגנה. מלבד זאת כיום ניתן למצוא גדרות ומעקות בשלל עיצובים וגוונים. המאמר הבא מביא כל מה שצריך לדעת על גדרות ומעקות.

לוחות עץ דק איפאה
לוחות עץ דק איפאה משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים, המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד או בצורת לוחות ארוכים .

התקנת אריחי PVC
התקנת אריחי PVC הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס. אם אתם צריכים לחתוך את אריחי PVC ולהתאימם מסביב לצינורות, עמודים או מעקות, תצטרכו גם מסור יד או מסור חשמלי אחר ( ג'קסון ).

יתרונות לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטי דמוי עץ
יתרונותיהם של לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטי דמוי עץ, הינם רבים ומשמעותיים. להלן היתרונות העיקריים:

טיפים וטכניקות להתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ
למרות שהתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הינה פשוטה ולא בעייתית, ישנם מספר טיפים וטכניקות, שיכולים לעזור לכם להתקין אותם בצורה פשוטה אף יותר

התקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ
להתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס משור חשמלי או משור וידיה.

לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ
לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ עשויים מתערובת של אבקת עץ ,דבק ופלסטיק ממוחזר . התוצאה : חוזק , יופי ואחזקה נמוכה .

התקנת אריחי רצפה צפה מודולרית למוסך ולחניה
התקנת אריחי רצפה צפה מודולרית למוסך ולחניה הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומשור יד או משור חשמלי . אם אתם צריכים לחתוך את אריחי רצפה צפה מודולרית למוסך ולחניה....

תיקון מזגנים בשרון
מהדברים הטובים שיש בקיץ: אבטיח קר על חוף הים, שקיעה בשעה מאוחרת, מגוון קרטיבים וגלידות להמתיק את היום, וכמובן - מזגן.

תיקון מקררים 24 שעות?
היה יום ארוך בעבודה, רק רצית להגיע הביתה ולחמם משהו מהמקרר. איזו הפתעה הייתה לך כאשר האוכל במקרר לא חיכה לך והתחיל לחמם את עצמו... זה לא מתוך התחשבות, זה פשוט שהמקרר התקלקל.

נקיון דירה ומשרדים בזול
פרופיל צוות הניקיון האולטימטיבי: דייקן, מהיר, פדנטי ובמחיר שוה לכל כיס. יש באמת דברים כאלה?

הובלות במרכז ובשומרון
מצד אחד, מעבר דירה הוא הזדמנות מבורכת להתחלה חדשה ולתנאים משופרים. אבל מצד שני כל הסימפוזיון שמסביב למעבר יכול להיות קשה מאוד.

חברות ניקיון בעולם של אינטרנט
הצורך הממשי בשירותיהם של חברות ניקיון בארץ ובעולם הוא עצום, הרי לא לכל אחד יש את הזמן הפנוי לנקות מדי שבוע את הבית, או בהתנדבות את בניין המגורים בו אתה מתגורר, או את העסק המשגשג שמקבל מדי יום מאות לקוחות פוטנציאליים, אז מה עושים...?

ככה בוחרים פרקט
השפע המגוון של פרקטים הופך את הבחירה למשימה לא פשוטה.לפני בחירת פרקט, חשוב לקחת בחשבון את במידות וכיווני האור של החלל ואופיו. למשל למבנה ציבורי ייבחר פרקט המצטיין בעמידותו לשחיקה, כגון פרקט למינציה, ולמקום קטן יתאים צבע פרקט בהיר יחסית המשרה הרגשה של גודל.

מדרגות – מדרגות עץ / פרי העץ
מדרגות בעלות מדרכים מעץ נפוצות מאוד וביחס לעבר הקרוב
והן זוכות להראות יותר בקרב בעלי בתים, משרדים, ומבני ציבור.

תיקון מקררים בחיפה
היה יום ארוך בעבודה, רק רצית להגיע הביתה ולחמם משהו מהמקרר. איזו הפתעה הייתה לך כאשר האוכל במקרר לא חיכה לך והתחיל לחמם את עצמו... זה לא מתוך התחשבות, זה פשוט שהמקרר התקלקל.

מוביל תל אביב יפו
אחד הדברים החשובים ביותר במעבר דירה היא בחירת מובילים טובים ואמינים. איך בוחרים חברת הובלות? למה חשוב לשים לב? קבלו כמה עצות מועילות למעבר קל.

נקיון פוליש קריסטל ועוד
עד שנות השמונים בישראל מעטים היו האנשים אשר שכרו שירותי ניקוי מקצועיים לביתם, אך בשנות האלפיים הדבר הפך כמעט לנורמה גם בקרב מעמד הביניים.

ריצוף אבן טבעית בזול
מסתבר שגם ברצפות יש טרנדים ברורים המתחלפים כל כמה שנים. מהם הטרנדים הנוכחיים ומה מומלץ לעשות ולא לעשות כאשר בוחרים רצפה חדשה?

ניקיון לפסח בקלות
מה הייתם מעדיפים? לבלות שעות בניקיונות בעצמכם או לשלם כמה עשרות שקלים לשעה עבור השירות המופלא הזה?

תיקון מקרר אמקור תדיראן
איזה מקרר יש לכם? האם אתם מרוצים ממנו? האם הוא עושה בעיות, או שפשוט נמאס לכם להסתכל על אותו מקרר כבר חמש עשרה שנה?

תיקוני מזגנים
כמה דברים צריך האדם בשביל להיות מאושר: זוגיות טובה, מיטה נוחה, ארוחה טובה מידי פעם, מספר ימי חופש בשנה, כמה תחביבים מעניינים, ומזגן בקיץ.

הובלות ואריזה בקלות
פעם, כשההורים עברו דירה, הם היו מביאים איזה מסרון, שתי כורסאות וסט כלים למטבח. היום כבר יש לנו הכל, ולכן כשעוברים דירה, גם ההובלה הופכת להיות דבר הרבה יותר מורכב.

תיקון דלתות מקרר
מה המקרר שלכם אומר עליכם? שאתם פונקציונליים ולא מעוניינים לשלם יותר עבור עיצוב? או שסטייל הוא הדבר שמכריע את הכף, גם אם זה בא על חשבון נוחות ושימושיות של המכשיר?

מחיר מזגנים
פיתוחים טכנולוגיים שונים הביאו לשינוי לטובה ביעילותם של מזגנים, וכשמשקללים זאת ביחד עם הקיצוץ במחיר הממוצע, מזגנים הפכו לדבר מה שניתן למצוא כמעט בכל חדר.

מחירון הובלה
פעם, כשההורים עברו דירה, הם היו מביאים איזה מזרון, שתי כורסאות וסט כלים למטבח. היום כבר יש לנו הכל, ולכן כשעוברים דירה, גם ההובלה הופכת להיות דבר הרבה יותר מורכב.

מעבר דירה טיפים
מעבר דירה זה עסק מסובך. לאחר תקופת חיפושים ארוכה סוף סוף מצאתם את הבית המושלם וכעת הגיע הזמן להכנס. מהי הדרך הכי טובה לבחור הובלות קטנות? זה יכול להיות פשוט מאוד, אם תתארגנו בצורה חכמה.

חימום תת רצפתי בעידן המודרני
חימום תת רצפתי הוא הטרנד הבא. אם אנו רגילים, כאשר מגיע החורף, להוציא את כל מכשירי החימום למיניהם ולפזר אותם בכל הבית, לשנות את המצב של פעולת המזגן וכיוצא בזה, אז מהיום ניתן לחשוב גם על האפשרות האחרת

פינוי תכולת דירה
פינוי תכולת דירה וסילוק חפצים נעשית על ידי אנשי מקצוע שבוחנים את הציוד אשר בדירה ולרוב מציעים כסף לקניית ציוד וחפצים אילו מבעל הדירה, תמורת השירות שהם נותנים בשעת פינוי תכולת הדירה וסילוק החפצים ממנה

מדרגות – מדרגות בשילוב מתכת / פרי העץ
מדרגות בשילוב מתכת הן אפשרות שימושית נפוצה מאוד שזוכה למקום נכבד
ומהווה פתרון עיצובי מוביל לבניית מדרגות כתחליף למדרגות היצוקות הסטנדרטיות.

שואב אבק תעשייתי
במפעלים ובתעשיות קיימת חשיבות מרבית לטיפול באבק ובלכלוכים נוספים הנאספים על רצפת המפעל. האבק יכול להשפיע על המוצרים המיוצרים בפס הייצור, להביא לפגיעה ישירה באיכותם,

קונסטרוקציות
קונסטרוקציות ובניית מבני מתכת גדולים זה לא משחק ילדים. במתחם עובדים רבים שנדרשים להקשיב לנוהלי עבודה מחמירים. המאמר הבא מביא כל מה שצריך לדעת על קונסטרוקציות. היכנסו לקרוא עוד...

קניות און ליין - סימן הזיהוי החדש של האישה המודרנית?
אחד האמצעים העומדים לרשותה של האישה המודרנית לביצוע משימות רבות במהירות הוא האינטרנט. קניות באינטרנט מספקות דרך לביצוע קנייה נבונה החוסכת זמן ניכר מסדר היום.

ציפוי אמבטיות
ציפוי אמבטיות הוא פתרון יעיל ביותר לאנשים אשר אין באפשרותם להתחיל ולהזמין אמבטיה חדשה או שלא מעוניינים להתחיל ולהרים אריחי רצפה על מנת להתקין את האמבטיה החדשה.

צביעת אמבטיה
שיפוץ אמבטיה כולל בין השאר גם צביעת אמבטיה. מאידך יכולה להתבצע צביעת אמבטיה ללא כל קשר לשיפוץ. רוב רובם של המשפחות בישראל נוהגות לצבוע את הבית כולו בפעם בשנה

אינסטלטור או לא להיות
אינסטלטור או שרברב, אחראי על תיקון כל נזקי הצנרת בביתכם.
הנזק שלשמו נתקשר אל אינסטלטור, יכול להיות נזילה מהצינור אשר יוצרת רטיבות בקיר, מים אשר עולים מעלה כאשר אתם מורידים אותם בשירותים, סתימה בכיור, בעיות ביוב ועוד.

איטום גגות
נזילת מים מהתקרה, קירות דולפים, איטום לא תיקני או לא תקין - כל אלו בעיות שצצות בעיקר בחורף. קיימים סוגים שונים של חומרי איטום ובכתבה זו ניתן הצצה קלה על סוגי האיטום למיניהם.

אחזקת מבנים
אחזקת מבנים אינה פעולה פשוטה, זוהי מטלה אשר מצריכה מקצועיות וזמן.
קהלים רבים שברשותם מבנים שונים מודעים לעובדה, כי ללא אחזקת מבנים מקצועית, ייתכן נזק לבניין לטווח הארוך, דבר שיוריד את ערכו ויגרום להם להוציא כספים רבים על תיקון תקלות שונות במבנה. עוד בנושא בהמשך הכתבה.

מדרגות - בטיחות ותקנים / פרי העץ
מדרגות הן מהמוצרים החשובים והשימושיים ביותר בקרבנו ונראה כי לא עובר יום שבו לא נשתמש במדרגות או ניתקל בהן.מדרגות משמשות אותנו בתדירות גבוהה ועל כן החשיבות שלהן בענף הבניה מקבל מקום של כבוד והתייחסות רבה מצד כל הגורמים שנוגעים בבניה.

מנופים לבנייה
מנופים זה חלק חשוב מאוד במערך הבנייה שלנו. ללא מנופים לא נוכל להרים בניינים, מגדלים, גשרים ועוד. המאמר הבא מביא את תרומת המנופים לאתרי הבנייה ולהובלות. היכנסו לקרוא עוד על מנופים.

הובלות בירושלים.
הובלות בירושלים יכולות להיות מסובכות לפעמים. המאמר הבא הביא לפניכם את הטיפים וההמלצות כיצד לעבור דירה ללא עיקובים ובעיות. היכנסו לקרוא.

תוכנית מתאר ארצית - תמ"א 38
תמ"א 38 היתה התוכנית שאמורה הייתה למנוע הרס קשה של מבנים ברעידת אדמה, כולם תלו בה תקוות רבות, בפועל, במשך ארבע שנים חוזקו בניינים ספורים בלבד ונכון להיום פחות מ-300 נמצאים בתהליך. יחד עם זאת בתוכנית טמונית יתרונות שלא ניתן להתעלם מהם. מידע נוסף במאמר שלפניכם.

ביקורת מבנים ואיתור ליקויי בניה
אם תשאלו כל מומחה נדל"ן מה הדבר החשוב ביותר שיש להקפיד עליו בעת בדיקת בית, התשובה תהייה כמעט תמיד ליקויי בניה. זוהי למעשה הבעיה הקריטית והסבוכה ביותר בכל מבנה שהוא. כדי לאתר ליקויים כאלו בזמן, יש לבצע ביקורת מבנים מקצועית.

הובלות סטודנטים הן הובלות זולות
קהל היעד של הסטודנטים הנמצאים בחופשת סמסטר ובעיצומה של העברת דירה, הוא קהל יעד שלרוב אינו יכול לעמוד בהוצאות כספיות הכרוכות בהובלה סטנדרטית.סטודנטים לרוב אינם צריכים הובלות גדולות של ציוד רב, ולכן התגבש סוג חדש של הובלות הנקרא: הובלות סטודנטים.

שלטים לבית
בבחירה בשלט לבית מומלץ לשים לרגע בצד את תג המחיר. אומנם טווח המחירים של שלטים לבית בגודל סטנדרטי אינו עובר את ה-200 ₪,


עמוד 20 מתוך 21
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.