אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » בית, צרכנות ושיפוצים

בית, צרכנות ושיפוצים

מאמרים בנושא בית, צרכנות ושיפוצים, הכוללים מידע בנושא אבטחת בית, אדריכלות, בית חכם, בנייה אקולוגית, גינון, הדברה, עיצוב חוץ, עיצוב פנים, פנג שוואי, צרכנות וקניות.


להזמין חברת הובלות
מחכים רק לעבור? כבר יש לכם מפתחות לדירה החדשה? פה יש לכם הזדמנות לגלות די הרבה מידע חשוב שיעזור לכם לעבור בשלום את תהליך ההובלה.

מודאג? חזק את ביתך מפני רעידות אדמה
גם אתה, כמו רבים אחרים, בוודאי דואג באחרונה יותר ויותר בעקבות הידיעות על רעידת אדמה שצפויה בישראל בשנים הקרובות. מומלץ שתתייעץ עם מהנדס בניין מוסמך מומחה לקונסטרוקציה, כדי לדעת האם גם הבית שלך זקוק לחיזוק

בדיקת מהנדס בניין לעמידות מפני רעידות אדמה
זה לא סוד שהאזור בו נמצאת מדינת ישראל מוּעַד לפורענות מבחינת רעידות אדמה. לכן, חשוב לבדוק את עמידותו של כל מבנה בארץ, כהכנה לקראת רעש אדמה חזק. זו בדיקה שיש להשאיר בידיו של מהנדס בניין מוסמ

איך מחזקים מבנה קיים שאינו עמיד בפני רעידות אדמה?
כשהאיום מפני רעידות אדמה הופך להיות בשנים האחרונות גדול מתמיד, השאלה החשובה ביותר היא איך לחזק מבנים מפני רעש אדמה חזק. ישנן כמה שיטות חיזוק, כשעל המתאימה ביותר למבנה הספציפי יחליט מהנדס בניין מוסמך

עוברים דירה במהירות
יש תכנון לעבור לבית חדש? מצאתם את הבית שתמיד רציתם? כאן אתם מוזמנים לראות מגוון רחב של טיפים ועצות שיעזרו לכם לצלוח את יום המעבר.

לשרוד מעבר דירה
מתכננים מעבר בעתיד הקרוב? כבר יש מפתחות לבית חדש? אז אתם מוזמנים לקרוא די הרבה טיפים ועצות שיסייעו לכם לצלוח את מעבר הדירה.

בדק בית זה לא סיפור ילדים
בדק בית נועד לגלות עבורנו את הדברים הסמויים מהעין בכל מה שקשור לבית שאנחנו רוצים לקנות או בית שכבר נמצא ברשותנו ואנחנו רוצים להכיר אותו טוב יותר.

בדק בית ירוק
נדמה שיש כיום מקום לכך שחברות בדק בית יציעו גם בדיקת נכסים מהיבטים אקולוגיים. אין ספק שישנו ציבור גדול שישמח לקבל שירות שכזה.

צוות מובילים מקצועי
עומדים לעבור דירה בקרוב? חושבים שמצאתם את הבית המושלם? כאן תוכלו לקבל קצת טיפים שיעזרו לכם לצלוח את המעבר.

מתכננים לעבור בכל רגע?
מתכננים לעבור בכל רגע? בית חלומותיכם מחכה רק לכם? מזל שאתם פה כדי לקרוא מגוון רחב של טיפים ועצות שיעזרו לכם להגיע לסוף המעבר.

ניקיון בתים עצות שמושיות
ניקיון בתים הינה מטלה מייאשת, מאחר שהבית לא נשאר נקי לאורך זמן רב ודיירי הבית דואגים ללכלך ולבלגן אותו במהרה ולכן צריכים אנו לדעת כיצד ניקוי בתים יכול להיעשות מהר יותר ויעיל יותר

ניקיון בתים כיצד לבחור חברת ניקיון?
לבחור חברת ניקיון בתים זה עסק לא קל . לא אחת אנו מוצאים את עצמנו לא מסופקים מהשירות שקבלנו מחברת ניקיון בתים . לעתים צוות העובדים אינו מיומן והעבודה ברמה נמוכה .בימים אילו כאשר התחרות גוברת אין צורך להתפשר

ניקיון בתים הדרך ליהנות משרות מקצועי
בשקט בשקט, בלי ששמתם לב, נהנים אלפי ישראלים מהדרך הטובה ביותר ליהנות משרותי ניקיון בתים מקצועי, עם שפע הטבות ייחודיות

קרמיקה
קרמיקה הינה מוצר שכיח ומבוקש מאוד בתחום הבנייה ושדרוג הבית ואחד מחומרי הריצוף המבוקשים בעולם הן בשל איכות החומר ובשל הרב גוניות שבה היא מגיעה קרמיקה למטבח קרמיקה לאמבטיה, גרניט פורצלן ועוד...

צריכים לעבור דירה הקיץ?
למה לא לעבור דירה? הבית המושלם מחכה רק לכם? כאן אתם מוזמנים לגלות הרבה טיפים ועצות שיעזרו לכם לעבור בשלום.

איך יודעים שמדובר על מוביל אמין?
בשלב האחרון של המעבר? מצאתם את הבית המושלם? פה תוכלו לראות מגוון מעניין של טיפים שעשויים לעזור לכם לצלוח את מעבר הדירה.

ניקיון דירות – שירותי ניקיון חיוניים
ניקיון דירות יכול להיראות לכאורה כהגזמה פרועה וכסמל לכך שמישהו במשפחה הגזים במידת הפינוק ולא מעוניין לנקות אפילו דירה, שלכאורה אינה דורשת הרבה זמן ניקיון.

וילונות לבית כל שחפצת לקלוט
מחיים כל חדר וכל מרחב . בירידים נמצאים סוגים שונים של וילונות למטבח העשויים מחומרי גלם רבים ולא דומים .

רוצים הובלת משרד?
מחפשים כבר חברת הובלה? הדירה המושלמת מחכה רק לכם? כאן אתם מוזמנים לראות הרבה טיפים מהמומחים שיעזרו לכם לעבור בשלום.

לעבור דירה בלי לאבד את השפיות
עוד מעט עוברים דירה? כבר יש לכם מפתחות לבית החדש? פה יש לכם הזדמנות לגלות מעט עצות מצוינות שיעזרו לכם לעבור את המעבר.

על תקלות אינסטלציה שלא הכרת עד שהכרת
על אחת מעבודות האינסטלציה היותר מורכבות - איתור של נזילות ותיקון שלהן. כיצד זה מבוצע? מהו התהליך ועל מה חשוב להקפיד כאשר אינסטלטור מגיע אלינו לתיקון נזילה

טקסטים אינפורמטיביים על ציוד להובלות
מתכננים לעבור בכל רגע? יש בידיכם את הבית המושלם כבר? פה תוכלו לקבל לא מעט טיפים שיסייעו לכם לצלוח את המעבר.

מצאתם את הבית המושלם?
מתי הגיע הזמן לעבור דירה? מצאתם את הבית המושלם? כאן תוכלו לקבל מגוון רחב של מידע מצוין שיעזור לכם לצלוח את המעבר לבית החדש.

קונסטרוקטור – המוח שלפניי העשייה.
תהליך הבניה גם של בית מגורים פרטי וגם במקרה של פרוייקט גדול יותר הנו תהליך מורכב שיש לבצעו בזהירות ובקפדנות. ה קונסטרוקטור אחראי על הצד הטכני של התיכנון ומתפקידו לוודא כי הקונסטרוקציה מתאימה לצרכים שהוגדרו.

ליקויי בניה בבית
נראה שאי אפשר לבנות בית בלי שיהיו בו ליקויי בניה, קטנים או גדולים, רבים או מעטים, אבל נראה שבלי ליקויי בניה פשוט אי אפשר.

כיצד תמצאו גדרות ושערים?
כאשר אנו חושבים על בית פרטי, קוטג', או וילה, הסמלים המובהקים ביותר הם גדר ובה שער שתוחמים את המרחב שהוא פשוט שלנו. שהרי למה אנו עובדים אם לא בשביל שנוכל לקנות בית וקצת פרטיות - בית קרקע עם גינה, שאותם אנו מאבטחים מפני העולם בעזרת גדר ממתכת, עץ, זכוכית או פלסטיק.

חברות אחזקה – הביטים שונים
קיימות חברות אחזקה אשר ייעודן לעזור בניהול ואחזקה של בנייני מגורים, אך קיימות גם חברות אחזקה המביאות תועלת רבה למבני מסחר וקניונים.


חברת ניקיון מול אנשים פרטיים
רבים מאיתנו מתפתים להעסיק אנשים פרטיים לצורכי ניקיון הבתים וחדרי מדרגות. הפיתוי העיקרי היא עלות העסקה הנמוכה יחסית. יחד עם זה כדאי לבחון את תמונה רחבה, ולהחליט אם זהו פתרון עדיף.

שדרוג והחלפת המטבח
כאשר אתה עובד עם שדרוגי המטבח, אתה צריך לזכור כי המושגים אינסטלציה ו אינסטלטור רגילים להישמע, כי כל אלו נוספים להוצאות המטבח.

האסלה המודרנית היא מוצר פשוט למדי
מאמר שיעסוק באסלה המודרנית המפותחת מאוד בימנו ואיך שיפרה לנו את החיים.המאמר יכלול את יתרונותיה וחסרונותיה.

מהו בית דפוס
המאמר מסביר מהו בית דפוס וכן מהו התהליך שבאמצעותו מיצרים הדפסות שונות.כמו כן המאמר מסביר על סוגים של בתי דפוס בעולם

איך למצוא אינסטלטור אמין ומקצועי
איך למצוא אינסטלטור אמין ומקצועי? מיומנויות של שרברב יידרשו בשלב כלשהו בחייו של בעל הבית המקצועי.אורך החיים של הצנרת יכול להיות מאוד קצר ללא שמירה ראויה.

הדפסת פוסטרים בימנו
בימנו הדפסת פוסטרים בבתי דפוס תופסת תאוצה, במאמר זה ננסה לסקור את השוק המתפתח של הפוסטרים

התמודדות עם בעיות באסלה
האסלה המודרנית היא מוצר פשוט למדי, כי היא עשתה את החיים הרבה יותר קלים עבור אנשים בעולם.

מדוע כדאי להשתמש במגנטים מודפסים
המגנטים התחילו להיות נפוצים לאחרונה בארצנו. המירים של המגנטים ירדו בצורה משמעותית, וההדפסה שלהם הפכה להיות זולה מאוד. במאמר הבא נבאר למה כדיי לנו להשתמש באופצייה של המגנטים.

כיצד מבצעים חיסכון בהדפסה
דיו למדפסת לעתים קרובות אינם זולים, ולהשתמש בהם על הגדרות ברירת המחדל, או לא לקנות מחסניות דיו מוזלים או דיו ממוחזר אומר שאתה כנראה בסוף מוציאים כמה פעמים את הסכום שאתה צריך.

אודות קרינה אלקטרומגנטית
קרינה אלקטרומגנטית באה לתאר זרם של חלקיקים נושאי אנרגיה הנפלטים עצמאית במהירות האור ממקור אלקטרומגנטי ולכל עבר בו זמנית. יש לה מספר מאפיינים: אורך גל

שימוש בבטון מוחלק
בנוף האורבני של המאה ה-21 נראה כי יותר ויותר מקומות מגלים את נפלאות השימוש בבטון מוחלק ליישום של רצפות פנים ורצפות חוץ. הסיבות לכך רבות: בטון מוחלק מתאים במיוחד לעיצוב האורבני, הוא זול יותר ועמיד יותר מרצפות אחרות וגם קל יותר לתחזוקה.

הצללה: איש תחת גפנו ותחת תאנתו
סוככים זה הרבה יותר מסתם צל מעל הראש שלנו. כל סוכך טומן בחובו רצונות הרבה יותר משמעותיים ומשמעויות הרבה יותר עמוקות.

הצללה: אנשים שונים, שיקולים שונים
כיוון שחלק מאיתנו עדיין לא בחרו סוכך מתאים והם מתלבטים איך בדיוק לגשת לבחירה החשובה הזו, החלטתי לסכם את האפשרויות העמדות בפני כל מי שצריך למצוא סוככים.

שפוליש בשטח כולם במתח
מכירים את זה שכמה שאתם שוטפים את הרצפות עדיין הם לא מושלמות ונראות מלוכלכות, ותמיד עולה בראשם מחשבה אם רק היה איזה גמד קטן שהיה מקרצף את המרצפות ומשאיר אותם בורקות ונקיות כמה העולם היה נפלא.

כל השיטות להתקנת פרקטים
כל השיטות להתקנת פרקטים, התקנת פרקט למינציה בהנחה לעומת הדבקת פרקטים עץ, בחירת מתקין פרקטים וכמה עולה ביצוע התקנת פרקט מאת יורם פרקט

הכנות לעבודות קידוח בטון
קידוח בטון זוהי עבודה מורכבת ועדינה. מוטב שפעולה זו תתבצע באופן שקט ונקי עד כמה שניתן. איך עושים זאת, בוודאי תשאלו?!!! ובכן, רק בחירת חברה מקצועית שמתמחה בעבודת קידוח בטון – תוכל להעניק לכם את השקט הנפשי המיוחל.


ניסור בטון – פרוייקטים מגוונים.
כיום כבר כולם יודעים כי עבודות ניסור בטון או קידוח בטון אינן דורשות אופרציה מורכבת ומסובכת. המכשירים החדשים בתחום מאפשרים עבודה מדויקת עד לרמת המילימטרים,

על חשיבותו של איטום
מהו איטום? כיצד הוא מבוצע ומתי ניתן להשתמש בו ? הכל על איטום גם על בטון מוחלק

חימום ביתכם בחורף
אם אתם מתגוררים באזורים הרריים, אתם כבר מיודעים לטיפוס העקלקל של ההוצאות החודשיות שלכם בחודשים הקרים, הודות לצורך לחמם את הבית

הקמת מפעלים ומחסנים
הקמת מפעלים / מחסנים דורשת עבודה מעמיקה ומקצועית החל משלב תכנון הבנייה הראשוני ועד לסיומו. 

כיצד לבחור פרגולות
על מנת לבחור פרגולות / סככות יש להתמקד בכמה היבטים חשובים ומהותיים מאוד שעיקריהם: יופי ואופי הפרגולה. הכוונה היא, שחשוב לבחור לא רק פרגולה שתהיה מעוצבת ויפה , אלא, פרגולה שתהיה בעלת המאפיינים שאתם צריכים כגון: גודל מתאים, סוג של חומר מתאים שממנו עשויה הפרגולה ועוד.

ניקיון ותחזוקת מזרונים
כשאנו נגשים לרכישת מזרונים חשוב לוודא כי נרכוש מזרון שנוכל לתחזקו ולנקותו בקלות. ניקיון מזרנים חשוב מאוד על מנת להמשיך ליהנות משינה ערבה למשך שנים רבות

שרמ- ריהוט למשרד המלצות
איכות העבודה נקבעת רבות על פי הציוד שבו משתמשים – הנוחות והזמינות בעיקר קובעים אותה. עובד שיושב על כסא נמוך מהמקלדת עלול לעבוד באופן איטי יותר מהמהירות שבה התחיל בגלל בעיות במפרקי הידיים, מגירות רחוקות מחייבות קימה תכופה מהשולחן, מה שמעייף ומסורבל


עמוד 16 מתוך 20
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]