אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » בית, צרכנות ושיפוצים

בית, צרכנות ושיפוצים

מאמרים בנושא בית, צרכנות ושיפוצים, הכוללים מידע בנושא אבטחת בית, אדריכלות, בית חכם, בנייה אקולוגית, גינון, הדברה, עיצוב חוץ, עיצוב פנים, פנג שוואי, צרכנות וקניות.


אמבטיה חדשה – יתרונות עיצוביים ופונקציונליים
הסיבות לעריכת שיפוץ בבית מתחלקות לשניים: רצון לרענן ולחדש את המראה ותיקון או החלפה בשל בלאי. שיפוץ חדר האמבטיה נובע בדרך כלל משילוב של שתי הסיבות האלו אשר מחזקות את מעמדו של חדר זה כמרכזי ועיקרי במסגרת חיי הדיירים

להזמין טכנאים לתיקון מוצרי חשמל
אז איך באת מוצאים? דבר ראשון ההמלצה היא לקבל המלצות מחברים שמכשיר בביתם עבר תחת ידיו של הטכנאי. אם לא מצאתם חברים ממליצים מומלץ לברר עם הטכנאי האם אפשר לקבל שמות ממליצים. מאד חשוב לזכור שאם מדובר במכשיר יקר, גם ההמלצות יותר חשובות.

שערים וגדרות לבית
כאשר אנו חושבים על בית פרטי, קוטג', או וילה, מיד רואים שער וגדר שתוחמים את המרחב ששייך רק לנו. כי הרי למה אנחנו עובדים אם לא עבור שטח אדמה קטן בשביל עצמנו - בית קרקע קטן או גדול עם חצר מטופחת, עליהם אנו מגנים מפני העולם החיצון בעזרת גדרות מפלסטיק, מתכת או עץ.

רעיונות לעיצוב דירה
ארכיטקטורה היא שם כולל לתחום רחב ביותר שמתחלק ל-3 קטגוריות בינים: אדריכלות ותכנון מבנים, עיצוב פנים ותחום אדריכלות הנוף.

איך לצבוע ולשדרג את הבית?
רוצים לשפץ את ביתכם עם תקציב נמוך, ועדיין שיראה מיליון דולר? מסתבר שעם עבודות גבס שונות ולא הרבה צבע אפשר להפוך כל חורבה לארמון מרהיב, ואפילו לא לקחת הלוואה ענקית.

הכללים החשובים לבחירת וילונות
עיצוב הבית לא מסתיים, עד שלא בוחרים את הוילונות שמשלימים את המראה ומאחדים את כל ההחלטות העיצוביות יחד. אז כדי שלא תקלקלו את כל מה שעוצב עד לשלב זה, הנה מספר דרכים להבטיח כי תבחרו נכון את וילונות ביתכם.

חלונות כהים לבית
חלונות כהים לבית מסייעים גם לסנן את הקרינה האלקטרו מגנטית אשר חודרת פנימה כתוצאה מהחיים המודרניים ומהשימוש בלוויינים ואנטנות סלולריות

איך תגרמו לאהובכם להרגיש מיוחד באמצעות מתנות מקוריות
מתנה שנבחרת באהבה ומתוך מחשבה גורמת למקבל להרגיש מיוחד. במקום שתבחרו בפריטי מתנות מסורתיים, נסו להעניק מתנות מקוריות שיהיו בלתי נשכחות ושיתבלטו בין כל השאר.

3 דברים שכדאי לוודא עם חברת בדק בית לפני שמזמינים
בתקופה האחרונה אחוז הביקוש לרכישת דירות הולך וגדל, וכפועל יוצא עולה באופן ישיר הביקוש לביצוע בדק בית (מה שאנו קוראים ליקויי בנייה ו/או ביקורת מבנים) על ידי חברה מקצועית ומיומנת שתספק דו"ח אמין ומקיף אודות הבית אותו אנו עתידים לרכוש.

שירותי ניקיון חד פעמי
שירותי ניקיון חד פעמי מאד יעזרו לנו במצבים של ניקיון אחרי שיפוצים או במעבר לבית חדש.

הקמת משרד ביתי
במאמר זה נבחן את האלטרנטיבות הזמינות להקמת משרד ביתי, נשווה ביניהן ונבחן את האלמנטים המשמעותיים שיובילו אותנו לביצוע רכישה נבונה.

ניקיון – הדרך הנכונה בה תבחר חברה אמינה
החלטת כי אתה רוצה להשתמש בשירותיה של חברת ניקיון,הנה מספר טיפים איך תבחר בחברה הנכונה לך בהתאם לצרכים של המבנה או אתה מעוניין לטפח,

בקרה לפני רכישה
רכישת בית, דירה, משרד או כל מבנה אחר מחייבת ביצוע בדיקת ביקורת מבנים טרם סגירת העיסקה. לשם ביצוע הבדיקה מומלץ לשכור חברה חיצונית אשר תספק חוות דעת נייטראלית לצד המוכר ולצד הקונה.

דירה חדשה שדורשת בדיקה
בעת רכישת מבנה אנו מקבלים מפתחות מהקבלן ופעמים רבות כלל לא טורחים לבדוק את טיב המבנה. פעמים רבות מתגלים ליקויי בניה מסוכנים במבנים חדשים לחלוטין. טרם רכישת מבנה או כניסה למבנה חדש מומלץ לערוך בדיקת מבנה מקיפה על ידי מהנדס.

תוספת בניה מהירה- זה אפשרי
אם היינו אומרים לכם שאתם יכולים להגדיל את מספר החדרים בבית, או אפילו ליהנות ממרפסת שטופת שמש, וכל זאת תוך פרק זמן קצר ומינימום רעש ולכלוך, הייתם מאמינים?

ציפוי אמבטיה בגבעתיים – שיפוץ בקלות ובמהירות
שיפוץ הבית הוא תהליך שעשוי להיות ארוך, מייגע, לכלול בעיות בלתי צפויות ובעיקר – עלויות גבוהות. יחד עם זאת, רבים מעוניינים בו לא למטרות רענון מראה הבית בהכרח אלא מתוך בלאי ורצון לשפר את איכות החיים.

טיפים והסברים על נישות גבס
נישות גבס הן אלמנט נחשק בעיצוב בתים, מאוד טרנדי ועתיר פוטנציאל עיצובי אדריכלי. להלן מידע והסבר על טעויות נפוצות הסיבות להן ואיך לעשות את הדברים נכון מבחינה אדריכלית (תועלת שימושית ואסטטית) וכלכלית.

תיקון תריסים
התקנת תריסים היא חלק בלתי נפרד מבניית חלונות ברחבי הבית. מדובר על אלמנט הכרחי ובסיסי המגן מפני אור, רוח ופריצות ומשווה לחלון ולבית כולו מראה דקורטיבי.

מחיצות זכוכית בעיצוב הבית
עיצוב הבית תוך ניצול עבודות זכוכית שונות היא אופנה חדשה המתאפשרת בשל שיטות עיבוד זכוכית מודרניות.

בניה מתועשת - הבניה של העתיד
בניה מתועשת ידועה גם בשמות בניה מודולארית ובניה קלה. בניה מתועשת שונה מבניה רגילה, ושינוי זה מתבטא בחומרים, באופן ביצוע הבניה ומהירותה ובשינוע המבנה. החומרים בהם משתמשים בבניה מתועשת נחשבים לחומרים "

בניה קלה - הבניה המודרנית
בניה קלה, או בשמה השני בניה מתועשת, היא בניה מהירה ובעלת אופי שונה מזו של בניה קבועה.בניה קלה כשמה כן היא – בניה המתבצעת במאמץ קטן יחסית מבניה רגילה, וכן אורכת תקופה קצרה יותר ממנה.

עולם הבניה המתחדש - מבנים יבילים
מבנים יבילים הם מבנים אשר מיועדים לשינוע בעזרת מנוף, או בשמם הנוסף מבנים ניידים, כך שניתן להעביר אותם ממקום למקום. מבנים יבילים עשויים מחומרים קלים כמו: אלומיניום,פלדה, עץ ועוד.

סוגי יזמים בעיר רעננה
רעננה ממוקמת באזור השרון בישראל. היא שייכת למחוז מרכז מבחינה מנהלית. נכון להיום מתגוררים ברעננה 68,878

ברזי מטבח איכותיים
ישנם סוגים לא מעטים של ברזים, ברזים לכיורים, ברזים למקלחות, ישנם גם ברזי מטבח. ברזי מטבח מתפקידם להימצא במטבח שלנו, ברזי מטבח קצת שונים מברזים בחדר האמבטיה או ברזים בשירותים בגלל שיש בהם צורך שונה. ב

מהו שירות פינוי ירושות
עם מותו של אדם, נשארים בדירתו חפצים רבים. לעיתים נדהמים לגלות את כמות הפריטים והחפצים השונים המפוזרים בכל רחבי הדירה. כיצד מתנהלים עם החפצים האלו? לשם כך פונים לשירות פינוי דירות וירושות.

פרגולות במרפסת
פרגולות הן למעשה קירוי חיצוני הנבנה מעץ, אלומיניום, פלסטיק או שילוב ביניהם, אשר מאפשר לשהות בחוץ בכל עונה ובכל מזג אוויר

חיזוק מבנים
בשנת 1975 נוסח תו התקן הראשון לבנייה. רוב הבתים בארץ שנבנו בשנת 1980 אינם עומדים בתו תקן זה והיום

גשמי ברכה?
כאשר ימות החורף הגשומים מתקרבים, אנשים רבים חוששים שמא האיטום הקיים בביתם אינו מספיק כדי לחצוץ בין קירות המבנה והתקרה לבין הגשמים- מצב שסופו יתבטא בכך שעל פני הקירות וגם התקרה יופיעו כתמי עובש, בועות אוויר גדולות והתקלפות הטיח.

איך לעצב את הבית?
אדריכלי הפנים מופקדים על הפיכת חלליו הפנימיים של הבניין לשימושיים ואסתטיים, ע"י בחירה טובה של הרהיטים, האלמנטים המבניים והקישוטיים ע"פי הפונקציה הנפרדת של כל חלל - בית, מסעדה, חנות איזור מסחרי וכו'.

השוואת מחירי אמבטיות
שילוב של איכות, פרקטיות ואסתטיקה הוא עקרון שמנחה רבים בעת תכנון ובניית הבית הפרטי. ישנם חדרים שבהם מחשבה זאת באה לידי ביטוי באופן חלקי, אך החדר שדורש את מלוא תשומת הלב במובן זה הוא חדר הרחצה

תכנון חדר אמבטיה – התאמה לסגנון ולצרכים
לקראת בנייה או שיפוץ של הבית חשוב להתאים את התכניות לצרכים של הדיירים. הבית כולו מושפע מחשיבה זאת, אך אחד החדרים העיקריים שמתוכננים כך הוא חדר הרחצה. תכנון כמות ועיצוב חדרי אמבטיה מושפע מגודל המשפחה,

קונים מזגן לבית
רוב רובם של המזגנים כיום שייכים לסוג מזגן עילי או מזגן מיני מרכזי. כשרוכשים התקנת מזגן עילי אפשר ללכת על מזגן מרכזי יחיד שתפקידו למזג את כל הבית או על מזגנים עיליים נפרדים בכל חדר.

בית מוכן- פתרון טוב למצוקת דיור
הרבה אנשים לא מודעים לכך, אבל בתים מוכנים הם פתרון טוב לצורך בדיור מהיר ואיכותי. אומנם לא מדובר על שיטת הבנייה הסטנדרטית, אלא ברוב המקרים מדובר על בנייה קלה

תכנון בתים – שלב הבניה.
במזל טוב יש לכם שטח אדמה ואתם רוצים לבנות עליו בית. לאחר שהשלמתם את תכניות הבניה, קיבלתם את כל האישורים ובחרתם קבלן שלד, אתם צריכים לחשוב על תכנון בתים עוד לפני החתימה על החוזה עם קבלן השלד, תוך התייעצות אתו.

מה צריך לעשות כדי לבנות בית פרטי?
הרבה אנשים שמעוניינים לבנות בית פרטי ברוב המקרים לא יודעים אפילו מאיפה להתחיל. אחרי שהם הצליחו להשיג את הקרקע הדרושה ואולי שילמו עליה גם לא מעט כסף, עדיין זה

האם כל הקבלנים אותו הדבר?
הרבה פעמים לנו האזרחים הפשוטים, כאשר אנחנו מחפשים קבלנים נראה לנו שכל הקבלנים הם אותו הדבר. מידי פעם נשמע על קבלן טוב ומידי פעם נשמע על חבר

מנעולן בתל אביב - טיפים חשובים
קיימים הרבה רמאים שלא נראים מסוכנים, בלא מעט מקרים אפילו יותר מהפורצים האמיתיים והתוצאה מכך מומלץ ביותר אף אם אנו ממהרים לבקש להביט בכל מסמכי היושר השונים על מנת לוודא שמדובר מנעולן בתל אביב כדת וכדין ושלא נפלנו על מישהו שכל מטרתו היא גניבה.

בונומייט ושימושיו
בומנייט הינו אבן היסוד בתעשיית ריצוף הבטון האדריכלי ונמצא בשוק יותר מ-60 שנה.

אל תבצעו את הטעות הקריטית שעושים רוב רוכשי הדירות
מהי הטעות הקריטית שעושים רוב רוכשי הדירות ? מה עליכם לעשות על מנת להימנע ממנה ? על כך במאמר הבא.

בדיקת דירה לפני רכישה - מדוע זה חשוב
בדק בית נדרש על מנת לגלות ליקויי בנייה ולהיכנס בראש שקט לדירה חדשה או דירה מיד שניה. יחסית למחיר הדירה עלות הבדיקה שולית ויכולות להיות לה השלכות משמעותיות, במיוחד מבחינת עלויות הליקויים.

דודי שמש ובנייני יוקרה
לכאורה כותרת זו נשמעת לרובכם מוזרה. מה הקשר בין דודי שמש ובנייני יוקרה?! אז זהו, שאין קשר. כמו שאתם יודעים, כיום הדיור היוקרתי נחשב לזה הממוקם במגדלי יוקרה.

אולר לדרמן - שווה כל כך הרבה כסף?
בעלי מקצוע רבים וגם חובבנים יודעים שכדאי שיהיה איתם אולר "לדרמן" איכותי אחד כזה עם פליאר סכינים ואביזרים נוספים שיבצע בשבילהם מגוון עבודות.קרא את ההמשך כדי לדעת איזה אולר כדאי לקנות.

באיזו שכונה בקריות הכי כדאי להשקיע בדירה
השכונה "המניבה" ביותר מבחינת תשואה שנתית של השקעה בדירות להשכרה בקריות היא, למרבה ההפתעה, קרית חיים מערבית - עם תשואה של 6.22% בקטגוריית דירות 2-2.5 ח' ב- 3 הקריות ק. חיים, מוצקין וביאליק.

אחסנת דירות - אצל מומחים בלבד
ישראל כבר מזמן מציגה תחרות רבה כמעט בכל תחום. אם בעבר היינו מחפשים שירות מסוים ומרגישים כיצד אין לנו אפשרויות בחירה רבות הרי כיום אם ניקח תחום כמו שירותי אחסנה נראה כיצד ניתן ליהנות מלא ...

איחסון דירה - שירותי אחסנה לטווח קצר וארוך כאחד
אחד הדברים שחשוב לבדוק אצל כל חברה המציעה שירות של אחסון דירה הוא נושא האבטחה. חשוב לזכור שאנו חיים בחברה די אלימה בשנים האחרונות ולעתים אנו פותחים עיתון וקוראים על שוד נועז שנדמה כאילו מהלכיו נלקחו מסרט הוליוודי. ..

שקיות בד ממותגות לעסק
שקיות בד מהוות מוצר ידידותי לסביבה שהינו מאוד פופולארי בישראל, וחוסך בשימוש בשקיות ניילון חד פעמיות. בהיותן מוצר כה מבוקש הן מהוות גם דרך מצוינת ליצור מיתוג לעסק שלכם

רכישת גיטרה : משומשות או חדשות ?
אם חלמתם כל חייכם על לימודי נגינה בגיטרה ובשלו התנאים להתחיל בתהליך, קרוב לוודאי שאתם שואפים לרכוש גיטרה שתשמש אתכם בלימודים. מעבר לסוגיות טכניות שעוד נפרט בהמשך חשוב לרכוש גיטרה שתתחברו אליה באופן רגשי.

מיני בר מטהר מים טבעי
מיני בר מטהר מים טבעי

כשרוצים לחיות בריא יותר קונים מיני בר עם מטהר מים טבעי שמבצע את פעילותו בצורה נפלאה ויוצאת דופן בעיקר בימי הקיץ החמים ... להמשך כנסו

חברת אחזקה היא כמו מיזוג אוויר לנשימה
חברת אחזקה מטפלת באופן שוטף ומיידי בכל המערכות האלקטרו מכאניות שתומכות במעליות, מיזוג אוויר משותף והסקה מרכזית. בנוסף אנשי מקצוע מטעם חברת אחזקה יתייצבו לעבודות..

בחירת חברת ניקוי שטיחים
הלכלוך מסרב לרדת? האבק נדבר לשטיחים? במקרה הזה אתם זקוקים לחברת ניקוי שטיחים. כיום קיימות חברות רבות שתחום ההתמחות שלהם זה ניקוי שטיחים. רבים מתלבטים באיזה חברת ניקוי שטיחים לבחור מבין כל היצע החברות הקיימות בשוק.


עמוד 10 מתוך 20
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]