אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

בית, צרכנות ושיפוצים

מאמרים בנושא בית, צרכנות ושיפוצים, הכוללים מידע בנושא אבטחת בית, אדריכלות, בית חכם, בנייה אקולוגית, גינון, הדברה, עיצוב חוץ, עיצוב פנים, פנג שוואי, צרכנות וקניות.

אבטחת בית
אדריכלות
בית חכם
בנייה אקולוגית
גינון
הדברה
הובלות
עיצוב חוץ
עיצוב פנים
פנג שוואי
צרכנות וקניות
רהיטים
שיפוצים ותיקונים
שמאות מקרקעין

חידוש אמבטיות
אז מהו בעצם חידוש אמבטיות?
קורה שמצב האמבטיה מצריך תיקון נקודתי של פגיעה קטנה באמבטיה, שיפוץ קל זה מיוחסת לחידוש אמבטיות, שבאפשרותו לחדש פלאים את מראה חדר הרחצה. אך זו לא הסיבה היחידה..
הכנסו על מנת לקרוא עוד על חידוש אמבטיות

פינוי דירות ההורים המחליטים לעבור לדיור המוגן
הדיור המוגן הפך בשנים האחרונות לאחד מאופציות המגורים המועדף ביותר בקרב האוכלוסייה הבוגרת ובני משפחתם. רבים מאיתנו מתמודדים עם הליך התבגרותם של הורינו, הליך שמלווה בלא מעט מאמץ פיזי ונפשי כאחד, הן בדאגה השוטפת לצרכי ההורים והן בטיפול המסור אותו אנו מעניקים להם.

מחפשים תיקון מקרר?
סגורות ככל האפשר. בנוסף, הקפידו יותר מכל להשאיר את פתחי כניסת האוויר הקר פתוחים לזרימת אוויר ואל תשנו את עוצמתו אלא אם אין ברירה.


מחסן גינה: הוא לא לבד
האם הדגם המסוים של המחסן שתקנו יתאים לסביבה שבה הוא עומד לעמוד? ההתאמה לסביבה יכולה להתבטא באחת משלושת הדרכים הבאות: התאמה טכנית, התאמה תפקודית והתאמה אסתטית.

ג'קוזי: זהירות, הוצאות נלוות
כאשר אנחנו בוחנים מחירים של מוצרי צריכה שונים אנחנו עלולים לשכוח שהעלות של המוצר איננה מתמצה במחירו הנקוב. עלינו לבדוק גם מה העלויות הנלוות לרכישת המוצר. כך הוא הדבר בכל הנוגע לרכישת ג'קוזי.

טרמפולינה: לחשוב על הסביבה
אפילו רכישה של טרמפולינה יכולה להיות נתונה לשיקולים ירוקים. צרכן ירוק שמבקש לרכוש טרמפולינה צריך לחשוב על מספר גורמים כשהוא ניגש לבחור דגם כזה או אחר של טרמפולינה לחצר.

גריל: מה יש בו שמושך אותנו כל כך?
יש לי תחושה שמה שמושך אותנו לגריל הוא פשוט הרצון שלנו להיות יחד, המשפחה, החברים או אפילו סתם השכנים. יש משהו בהתאספות הזאת, בחום, בזיעה שמעל איזה גריל עם הפחמים הלוהטות שנותן לנו הרגשה טובה.

מדוע מומלץ לרכוש זרוע לטלויזיה?
כאשר קונים מסך לטלוויזיה, בעיקר מסכים שטוחים, אנו רוצים שהם יהיו מונחים בזווית הכי נוחה לצפייה, בגובה הכי מתאים ובמיקום המוצלח ביותר.

מה חשוב לדעת לפני שקונים זרוע למסך?
ישנם סוגים רבים של זרועות למסכים, חלקם עם חיווט מוסתר וחלקם לא, לחלק זוויות רחבות יותר של תזוזה, חלקן יציבות יותר ועוד. אז כיצד בוחרים זרוע למסך שתתאים בדיוק עבור מסך הטלוויזיה שלכם?

התקנת פרקט עץ איך מתקינים פרקטים מעץ
התקנה של רצפת פרקט עץ אפשרית כמעט בכל מקום בבית, באמצעות תחזוקה נכונה רצפת פרקט מעץ יכולה לתפקד שנים רבות, לבד מתחזוקה שוטפת התקנה מקצועית כמו בכל הליך בניה היא גורם משמעותי

פינוי דירות גם למגזר העסקי
פינוי דירות הינה הגדרה כוללת למגוון נרחב של שירותים המתבצעים בתחומי הפינוי השונים, לרבות, פינוי מבני עסקים, משרדים, חנויות, מפעלים וכדומה. פינוי דירה למגזר העסקי, מאפשר לבעלי עסקים מתחומים שונים, ליהנות ממגוון נרחב של שירותי פינוי, המותאמים באופן אישי לצרכים העסקיים שלכם.

טיפים לקראת שיפוץ הבית
ומפורט עם פרטים , לוחות הזמנים ואת סכום המקדמה. הסכם מסודר ישרת אתכם למקרה של חילוקי דעות עם השיפוצניק.

פינוי דירה וסביבתה!
פינוי דירה על ידי בעלי מקצוע מנוסים, אינו רק הליך מקצועי המאפשר לכם להוציא ולפנות ציודים שונים שאינם בשימוש מכותלי ביתכם, אלא גם להיעזר בשירותם של בעלי המקצוע לצרכי ארגון וסידור מחדש של סביבת המגורים שלכם.

שיפוץ של מעקה זכוכית למדרגות
מחייבת, הציגו את הבית וגם בקשו הצעת מחיר ולוח זמנים להשלמת העבודות. כדאי מאוד לקבל 2-3 הצעות מחיר, אם יש לכם ראש לזה, תוכלו לקצץ בעלויות.

מספר דוגמאות לפינוי דירות
חלק גדול מהאנשים אינם מודעים לשירותי פינוי דירה באופן מקצועי, ולכן אינם יכולים ליהנות מהשירות, או להמליץ עליו לאדם אחר שהם מכירים ואף הוא זקוק לשירותי פינוי דירות.

מגוון שירותי פינוי דירות לוועדי בתים
פינוי דירות הינו שירות המוענק הן לקהל הפרטי והן לקהל הציבורי והעסקי כאחד. במסגרת שירותי פינוי דירה למגזר העסקי, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של שירותי פינוי המיועדים לוועדי בתים משותפים.

קדימה- עוברים דירה!
. ככה תהיו פנויים לניהול שוטף של המעבר. כמו כן, כאשר לוקחים שירותי הובלה אפשר לבטח את החפצים בהעברה בתעריף יחסית נמוך.

לקנות מזגן תדיראן
מומלץ לשים לב גם לתווית דירוג היעילות האנרגטית המצורפת למזגן, שמסומנת באותיות A עד G, כש-A היא הדרגה החסכונית ביותר.

איך למצוא דלתות זכוכית?
בצורה מסודרת, תבדקו עלויות, תבדקו יותר על התהליך ותחפשו אנשי מקצוע טובים, בתום תקופה קצרה של אי נוחות תזכו להנות מחיים בבית כמו-חדש. שיפוץ מוצלח.

השכרת דירות או משרדים
דירות או משרדים וילות או בתים פרטיים ועוד לכן לפני פגישה עם מומחה תיווך כדאי לבדוק האם יש לו התמחות בתחום הנדל"ן אותו אתם צריכים כי לא כולם מומחים בכל התחומים.


הובלת מכונת כביסה ועוד
לכתוב על כל אחד מהארגזים לאן הוא מיועד, כך תקלו על העובדים בסידור הקרטונים ברחבי הבית ובנוסף על עצמכם בשעת הפריקה.

טכנאי מחשבים בדרך אליכם
בנמצא בררו עם הטכנאי אם ברשותו המלצות. דעו שכמה שהמכשיר יקר יותר, ההמלצות האלו תהיינה בעלות משמעות רבה יותר.

כל השירותים הנלווים לפינוי דירה
פינוי דירה הינו הליך מקצועי שנועד להעניק מראה מאורגן ומסודר יותר למרחב המחיה בו מתבצע ההליך.

מתי מומלץ לעשות בדק בית
שירותי בדק בית מאפשרים לכל אחד לראות את התמונה האמתית של המבנה שהוא עומד לרכוש וכך לא ליפול בפח

הכללים החשובים לבחירת וילונות
עיצוב הבית לא מסתיים, עד שלא בוחרים את הוילונות שמשלימים את המראה ומאחדים את כל ההחלטות העיצוביות יחד. אז כדי שלא תקלקלו את כל מה שעוצב עד לשלב זה, הנה מספר דרכים להבטיח כי תבחרו נכון את וילונות ביתכם.

הסכם התקשרות לצרכי פינוי דירה
פינוי דירה הינו הליך מקצועי המחייב אתכם להיעזר בשירותם של בעלי המקצוע בתחום, והוא אף מחייב אתכם להעמיד בין הצדדים חוזה התקשרות והסכם עבודה. כמו בכל תחום אחר בחיים בו אתם דורשים שירות מבעל מקצוע, גם בתחום פינוי דירות חשוב ומומלץ שתשימו לב לפרטים שונים המופיעים במסגרת ההסכם.

על חשיבותן של עבודות האיטום
רטיבות הוא מצב המתאר תופעות של עובש על הקירות, טחב, התקלפות טיח ואף נזילת מים כתוצאה מחדירת מי גשמים למבנה. היא נחשבת לאחד אחד האויבים הגדולים של כל מבנה בטון.

ג'קוזי- בדיקות טרם רכישה
ישנם מספר פרמטרים חשובים אותם יש לבדוק לפני רכישתו של ג'קוזי. פרמטרים אלו ישפיעו על הנאתכם ובטיחותכם בעת השימוש במתקן זה. מאמר זה יפרט אודות נקודות חשובות אלו וזאת על מנת שכל צרכן יוכל לבחור את הג'קוזי האיכותי ביותר אשר תואם לצרכיו.

רכישת שערים חשמליים
שערים מתרוממים של מסגריית טרלידור הם שערים באיכות גבוהה ביותר ש תשרה עליכם הרגשת ביטחון ונוחות במעונכם.

עיצוב מטבחים משטחי עיצוב מטבחים
משטחי עיצוב מטבחים היום תופסים מקום די רחב בתחום השיש, ישנם מטבחים מעוצבים , וכמובן סגנונות שונים, כך גם משטחי עיצוב מטבחים, לאחר שבוחרים מטבח מסוים וסגנון אותו רוצים לעצב, לאחר מכן בוחרים משטחי

הנדימן לביצוע עבודות חשמל
טיפול לא נכון בתקלות חשמל או הזנחה שלהן יכולה להביא לתוצאות מאוד לא נעימות כמו שריפה, התחשמלות או הרס של מכשירי חשמל. כדי למנוע את כל התוצאות האפשריות הללו חשוב מאוד לתחזק את מערכת החשמל שלנו.

צביעת קירות ובתים
הדבר דומה גם בנוגע לצבעים, עם נגישותם של שלל גוונים, החומרים השונים שנמצאים בשימוש וטכניקות הצביעה המיוחדות, באפשרותם להפיח חיים חדשים בכל חלל משמים.

חלפים למקררים תיקון מקצועי
הדלתות לאורך זמן. בנוסף לכך, נסו לשמור על הפתחים פנויים בכל עת ואל תפעילו את המכשיר על עוצמה גבוהה בלי הצורך.

חלפים למכונות כביסה
מאיש המקצוע אם ברשותו המלצות. מאד חשוב לזכור שככל שהמכשיר המדובר יקר יותר, יש משמעות מיוחדת להמלצות אלו.

גילוי נזילות ותיקונים
להתקלח בתוך זמן קצר! לעתים שיחת טלפון קצרה להזמנה של אינסטלטור בתל אביב זה הדבר היחיד אשר עומד בינך לבין שקט נפשי.

איתור נזילות
בעבר, איתור נזילות הייתה עבודה קשה מאוד, פיזית, מסורבלת ומלוכלכת, כאשר נדרש מהשרברב לבצע כל מיני משימות לא נעימות וזאת על מנת לבצע איתור נזילות יעיל והחלטה כיצד צריך לטפל בנזילה שאותרה.

בניה קלה כמובילת המגמה הירוקה
בניה קלה היא שיטת בניה חכמה ומתקדמת מאוד שעלותה, לעומת שיטת הבנייה הקלאסית הינה נמוכה מאוד. שיטת הבניה הקלה עושה שימוש בחומרים כמו פלדה או אלומיניום לצורך בנייתו של השלד וחומרי בידוד מוחדרים בין הקירות של השלד לבין המבנה עצמו

עיצובים בגבס לבית ולסלון
מקצוע בתחום הגבס, אשר רוב עבודתם עד לא מזמן התבססה על הרכבה ופירוק של מחיצות ארעיות, כעת תופסים חלק הרבה יותר

כיורים משיש איכות מובילה
לכיור יש תפקיד מאוד חשוב במטבחים הביתיים והתעשייתיים גם יחד, ולכן חשוב מאוד לתת את הדעת על בחירה נכונה לפי פרמטרים שונים כמו למשל לאיזה מטרה זה אמור לשמש אותנו.

חיפוי אלומיניום
הגיעו כשבידכם רעיונות ברורים ככל האפשר, אבל היו מוכנים גם להתגמש ותנו לבעל המקצוע לעשות את

חדרי כניסה וחדרי מדרגות
בדרך כלל חדרי־כניסה, חדרי־מדרגות ופרוזדורים הם השטחים המוזנחים ביותר בדירה, והם הקשים ביותר לעיצוב, יש בהם תחושה שהם רק נספחים לחדרים הסמוכים להם

מחפשים בתים להשכרה?
שוק הדיור הישראלי כל הזמן משתנה וקניית בית חדש עלול להפוך לסיוט גדול אבל, עם כמה טיפים חשובים שהכנו

פרגולות אלומיניום: תאורה לפרגולה
היום מתגבר העניין סביב פרגולות אלומיניום אשר מציעות תאורה. מכיוון שאנשים רבים מעדיפים לארח בשעות הערב (אחרי העבודה, אחרי שנ"צ וכו'...), הם זקוקים לתאורה הולמת. אף אחד לא נהנה לשבת בגינה חשוכה.

פסיפס זכוכית או פסיפס קרמיקה?
מי לא היה רוצה לעצב את הבית שלו באמצעות פסיפסים יוקרתיים?

משפצים ומוסיפים רשתות לחלונות
לכו לפגישה כשבידכם רעיונות ברורים ומוגדרים, אבל היו גם מוכנים להתגמש ולאפשר לאיש המקצוע להציע כיוונים משל עצמו.

ציפוי אמבטיה או רכישת חדשה – מדריך למתלבט
חדר הרחצה עומד במרכז עיצוב הבית בשנים האחרונות, והוא מספק הרבה מעבר לתפקיד פונקציונלי של רחצה, צחצוח שיניים או שטיפת ידיים. מכאן, שגודלו של חדר הרחצה משתנה והופך לרחב ידיים, הצבעים,

ניקוי וסניטציה של חדרי רחצה ומלתחות
חדרי שירותי נקיים נותנים מיד תחושה של מקצועיות ויוקרה. במאמר הבא תלמדו על מכשור חדיש וחסכוני להברקת חדרי שירותים ומלתחות.

בר מים זה כבר עולם אחר
אחד הדברים הקשים והמעייפים ביותר כשאדם הולך לערוך קניות בסופר הוא נושא המים. כיום יש חברות רבות מאוד אשר מוכרות בקבוקי מים מינרלים, עם שמות רבים וטעמים מגוונים במיוחד, עם מחירים שונים ומבצעים שמשתנים, אך עם דבר אחד משותף: זה כבד.

צביעת חדרי ילדים ובית
בית יפה הוא מקום שכיף לגור בו, זאת הסיבה שבגללה אנו מוודאים שהוא נקי, ממלאים אותו בפריטים דקורטיביים

המדריך לביצוע בדיקות קרינה
כולם רוצים לדעת שאין אצלם קרינה ושהם עשויים להידרש ולעשות בדיקות קרינה במצבים מסוימים אולם גם הם צריכים לדעת כי לעיתים זוהי משימה קשה מאוד למצוא חברה שתבצע בדיקות קרינה מקצועיות במחירים סבירים שכן יש


עמוד 9 מתוך 21
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.