אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » בית, צרכנות ושיפוצים

בית, צרכנות ושיפוצים

מאמרים בנושא בית, צרכנות ושיפוצים, הכוללים מידע בנושא אבטחת בית, אדריכלות, בית חכם, בנייה אקולוגית, גינון, הדברה, עיצוב חוץ, עיצוב פנים, פנג שוואי, צרכנות וקניות.


בחירת מנעולן
מהם סוגי המנעולים הקיימים ולאיזה מנעולן כדאי לפנות? מה עושים במקרה של אובדן מפתח?? האם כל מנעולן יכול לפתור בעיה זו? "יצאת גדול" תענה על שאלות אלו, ותפנה אתכם לבעלי מקצוע מומלצים אשר נבדקו ואושרו במיוחד בשבילכם.

הזמנת חשמלאי מוסמך
מיהו החשמלאי ההוגן שיפתור את בעיות החשמל בביתכם? כמה זה עולה לי? מהם הסכנות? ובכלל מה זה מונה, הארקה, אמפר, מפסק פחת...???? תשובות לשאלות אלו ואחרות תוכלו למצוא במאמר הבא, ובכך להרחיב את התמצאותכם בעולם החשמל ולהפוך את עצמיכם לצרכן פעיל אשר לא נותן לאף אחד "לעבוד עליו" ...

בעלי מקצוע ושירותים לדירה ולבית
קיימת כמות גדולה של בעלי מקצוע וכל שעלינו לעשות הוא להבין לאיזה שרות אנו זקוקים ולהזמין את בעל המקצוע המיומן, האמין והאיכותי ביותר המתמחה באותו שירות.

דודי שמש, טיפים ויתרונות
דודי שמש הם ללא ספק אחד הדברים היותר חסכוניים שיש לנו, במדינה מתקדמת כמו ישראל שניתן למצוא בה מוצרי חשמל בכול מקום, דודי שמש, ההמצאה הישראלית מספקים חיסכון יעיל. המאמר הבא מביא מה שצריך לדעת על דודי שמש.

פוליש – מה זה כולל?
פוליש הוא מושג שמגיע מן השפה האנגלית, ומשמעותו "להבריק". זהו חלק מתהליך של ניקיון, בו משתמשים בחומרים שונים, ואף במכונה מיוחדת שמשאירה את המשט נקי ומבריק לאורך זמן.

חברת ניקיון – עבור אנשים פרטיים
חברת ניקיון היא זו שמורידה מעליכם את העיסוק בעבודה המלוכלכת. שימוש בשירותיה יכול להיות חד פעמי כמו לאחר שיפוץ מבנה, במידה ופיניתם דירה, לקראת מעבר לדירה חדשה, וגם באופן שוטף, במקום להעסיק עוזרי בית קבועים

דודי שמש בישראל.
מדינת ישראל לא התברכה במחצבי יהלומים, זהב וכסף. באדמתה לא טמונים מאגרי נפט יקרי ערך. אך יש אוצר טבע אחד המצוי בה בשפע רב – אור השמש. אפילו בשיא עונת החורף נהנית ישראל מימי שמש מרובים. למרבה הצער, משאב טבעי נפוץ זה עדיין אינו מנוצל מספיק, למעט המצאה שימושית אחת: דודי שמש.

פינוי דירה – האם ישנו מחיר קבוע?
פינוי דירה יכול "לתקתק" כמו שצריך, או להיות מעמסה כבדה ומסורבלת, הכול תלוי מי מוביל את התהליך.

לעבור בכיף
עבור הרבה אנשים, הקיץ הוא הזמן הטוב ביותר לעבור דירה – הילדים נמצאים מחוץ לבית הספר ,מזג האוויר נעים ואין ספק שזאת העונה החמה של חברות הובלות שונות. למעשה, כ 13 אחוזים מכל המהלכים מתרחשים בעונת הקיץ החמה לעומת שמונה אחוזים ואפילו פחות מכך במהלך החודשים הנותרים.

לעבור בכיף
עבור הרבה אנשים, הקיץ הוא הזמן הטוב ביותר לעבור דירה – הילדים נמצאים מחוץ לבית הספר ,מזג האוויר נעים ואין ספק שזאת העונה החמה של חברות הובלות שונות. למעשה, כ 13 אחוזים מכל המהלכים מתרחשים בעונת הקיץ החמה לעומת שמונה אחוזים ואפילו פחות מכך במהלך החודשים הנותרים.

מה צריך לעשות לפני קניית מצלמות דיגיטליות
בימים אלה אין צורך להבין בצילום ולהתאמץ כדי ליהנות מתמונות טובות באיכות מספקת. זהו היתרון הגדול של מצלמות דיגיטליות המאפשרות לכל אחד להפיק את המרב באמצעות הפעולות האוטומטיות שלהן.

איך בוחרים חברת בדק בית
בישראל פועלות כיום למעלה מ-200 חברות בדק בית, שוק צפוף למדי.
שלל אדיר זה של חברות בדק בית מותיר את הצרכן פעור פה וללא היכולת לקבל את הבחירה הנכונה.
במאמר זה אסקור את הדרכים הטובות ביותר איך לבחור את חברת בדק הבית הראויה. (גילוי נאות: המחבר בעליו של חברה לבדק בית):

איטום גגות, יריעות ביטומניות ועל מה להקפיד
האיטום מהווה את אחת מנקודות הכשל הנפוצות והחמורות בבניין. כשלים באיטום נובעים מבחירה לא נכונה של חומרי איטום ו/או יישום לא נכון של מערכות האיטום. בהעדר יועץ איטום, מחליט האדריכל על סוג מערכת האיטום המתאימה. מערכות האיטום יכול שתהיינה חד שכבתיות, דו שכבתיות או רב שכבתיות.

ניקיון מפעלים על ידי חברת ניקיון
ניקיון מפעלים זו עבודה למקצועניים ולכן שמחליטים על הקמת מפעל בארץ, חשוב מאוד להעזר בחברת ניקיון ידועה ואיכותית, בעלת רזומה שתדאג לאסוף את כל הפסולת הרעילה שנפלטת מהמפעל, כי על הניקיון ובריאות העובדים והסביבה במפעל לא מתפשרים!!!

מאמר מיוחד בנושא זיפות גגות
זיפות היא שיטת איטום גגות עתיקה ביותר. כבר בתנ"ך, בסיפור המבול, מוזכר כיצד נוח אטם את התיבה מבפנים ומבחוץ בזפת כדי למנוע חדירת מים.

אינסטלציה – לא מה שחשבתם
כיום אינסטלציה היא תחום מתקדם יותר טכנולוגית מבעבר, ולחלוטין לא מדובר רק על החלפת ברזים ופתיחת סתימות.

ניקיון משרדים יסודי לקראת החג
לפני החג ולפני שכולנו מתלבשים חגיגי לקראת החג, כייף שתהיה חברת ניקיון ואחזקה שתדאג להגיע ולבצע בשבילך ניקיון יסודי במשרדי העסק, כדי שאחרי החג כאשר כולם יחזרו שבעים, מרוצים וחדורי מטוביציה להמשיך ולהניע את גלגלי המכונה המשומנת, כדי שהעסק ימשיך לדפוק כמו שעון!

מעקות, גדרות
גדרות ומעקות בראש ובראשונה נועדו להגנה. מלבד זאת כיום ניתן למצוא גדרות ומעקות בשלל עיצובים וגוונים. המאמר הבא מביא כל מה שצריך לדעת על גדרות ומעקות.

לוחות עץ דק איפאה
לוחות עץ דק איפאה משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים, המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד או בצורת לוחות ארוכים .

התקנת אריחי PVC
התקנת אריחי PVC הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס. אם אתם צריכים לחתוך את אריחי PVC ולהתאימם מסביב לצינורות, עמודים או מעקות, תצטרכו גם מסור יד או מסור חשמלי אחר ( ג'קסון ).

יתרונות לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטי דמוי עץ
יתרונותיהם של לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטי דמוי עץ, הינם רבים ומשמעותיים. להלן היתרונות העיקריים:

טיפים וטכניקות להתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ
למרות שהתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הינה פשוטה ולא בעייתית, ישנם מספר טיפים וטכניקות, שיכולים לעזור לכם להתקין אותם בצורה פשוטה אף יותר

התקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ
להתקנת לוחות דק עץ או דקים מלוחות דק פלסטיק דמוי עץ הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס משור חשמלי או משור וידיה.

לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ
לוחות דק מפלסטיק דמוי עץ עשויים מתערובת של אבקת עץ ,דבק ופלסטיק ממוחזר . התוצאה : חוזק , יופי ואחזקה נמוכה .

התקנת אריחי רצפה צפה מודולרית למוסך ולחניה
התקנת אריחי רצפה צפה מודולרית למוסך ולחניה הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומשור יד או משור חשמלי . אם אתם צריכים לחתוך את אריחי רצפה צפה מודולרית למוסך ולחניה....

תיקון מזגנים בשרון
מהדברים הטובים שיש בקיץ: אבטיח קר על חוף הים, שקיעה בשעה מאוחרת, מגוון קרטיבים וגלידות להמתיק את היום, וכמובן - מזגן.

תיקון מקררים 24 שעות?
היה יום ארוך בעבודה, רק רצית להגיע הביתה ולחמם משהו מהמקרר. איזו הפתעה הייתה לך כאשר האוכל במקרר לא חיכה לך והתחיל לחמם את עצמו... זה לא מתוך התחשבות, זה פשוט שהמקרר התקלקל.

נקיון דירה ומשרדים בזול
פרופיל צוות הניקיון האולטימטיבי: דייקן, מהיר, פדנטי ובמחיר שוה לכל כיס. יש באמת דברים כאלה?

הובלות במרכז ובשומרון
מצד אחד, מעבר דירה הוא הזדמנות מבורכת להתחלה חדשה ולתנאים משופרים. אבל מצד שני כל הסימפוזיון שמסביב למעבר יכול להיות קשה מאוד.

חברות ניקיון בעולם של אינטרנט
הצורך הממשי בשירותיהם של חברות ניקיון בארץ ובעולם הוא עצום, הרי לא לכל אחד יש את הזמן הפנוי לנקות מדי שבוע את הבית, או בהתנדבות את בניין המגורים בו אתה מתגורר, או את העסק המשגשג שמקבל מדי יום מאות לקוחות פוטנציאליים, אז מה עושים...?

ככה בוחרים פרקט
השפע המגוון של פרקטים הופך את הבחירה למשימה לא פשוטה.לפני בחירת פרקט, חשוב לקחת בחשבון את במידות וכיווני האור של החלל ואופיו. למשל למבנה ציבורי ייבחר פרקט המצטיין בעמידותו לשחיקה, כגון פרקט למינציה, ולמקום קטן יתאים צבע פרקט בהיר יחסית המשרה הרגשה של גודל.

מדרגות – מדרגות עץ / פרי העץ
מדרגות בעלות מדרכים מעץ נפוצות מאוד וביחס לעבר הקרוב
והן זוכות להראות יותר בקרב בעלי בתים, משרדים, ומבני ציבור.

תיקון מקררים בחיפה
היה יום ארוך בעבודה, רק רצית להגיע הביתה ולחמם משהו מהמקרר. איזו הפתעה הייתה לך כאשר האוכל במקרר לא חיכה לך והתחיל לחמם את עצמו... זה לא מתוך התחשבות, זה פשוט שהמקרר התקלקל.

מוביל תל אביב יפו
אחד הדברים החשובים ביותר במעבר דירה היא בחירת מובילים טובים ואמינים. איך בוחרים חברת הובלות? למה חשוב לשים לב? קבלו כמה עצות מועילות למעבר קל.

נקיון פוליש קריסטל ועוד
עד שנות השמונים בישראל מעטים היו האנשים אשר שכרו שירותי ניקוי מקצועיים לביתם, אך בשנות האלפיים הדבר הפך כמעט לנורמה גם בקרב מעמד הביניים.

ריצוף אבן טבעית בזול
מסתבר שגם ברצפות יש טרנדים ברורים המתחלפים כל כמה שנים. מהם הטרנדים הנוכחיים ומה מומלץ לעשות ולא לעשות כאשר בוחרים רצפה חדשה?

ניקיון לפסח בקלות
מה הייתם מעדיפים? לבלות שעות בניקיונות בעצמכם או לשלם כמה עשרות שקלים לשעה עבור השירות המופלא הזה?

תיקון מקרר אמקור תדיראן
איזה מקרר יש לכם? האם אתם מרוצים ממנו? האם הוא עושה בעיות, או שפשוט נמאס לכם להסתכל על אותו מקרר כבר חמש עשרה שנה?

תיקוני מזגנים
כמה דברים צריך האדם בשביל להיות מאושר: זוגיות טובה, מיטה נוחה, ארוחה טובה מידי פעם, מספר ימי חופש בשנה, כמה תחביבים מעניינים, ומזגן בקיץ.

הובלות ואריזה בקלות
פעם, כשההורים עברו דירה, הם היו מביאים איזה מסרון, שתי כורסאות וסט כלים למטבח. היום כבר יש לנו הכל, ולכן כשעוברים דירה, גם ההובלה הופכת להיות דבר הרבה יותר מורכב.

תיקון דלתות מקרר
מה המקרר שלכם אומר עליכם? שאתם פונקציונליים ולא מעוניינים לשלם יותר עבור עיצוב? או שסטייל הוא הדבר שמכריע את הכף, גם אם זה בא על חשבון נוחות ושימושיות של המכשיר?

מחיר מזגנים
פיתוחים טכנולוגיים שונים הביאו לשינוי לטובה ביעילותם של מזגנים, וכשמשקללים זאת ביחד עם הקיצוץ במחיר הממוצע, מזגנים הפכו לדבר מה שניתן למצוא כמעט בכל חדר.

מחירון הובלה
פעם, כשההורים עברו דירה, הם היו מביאים איזה מזרון, שתי כורסאות וסט כלים למטבח. היום כבר יש לנו הכל, ולכן כשעוברים דירה, גם ההובלה הופכת להיות דבר הרבה יותר מורכב.

מעבר דירה טיפים
מעבר דירה זה עסק מסובך. לאחר תקופת חיפושים ארוכה סוף סוף מצאתם את הבית המושלם וכעת הגיע הזמן להכנס. מהי הדרך הכי טובה לבחור הובלות קטנות? זה יכול להיות פשוט מאוד, אם תתארגנו בצורה חכמה.

חימום תת רצפתי בעידן המודרני
חימום תת רצפתי הוא הטרנד הבא. אם אנו רגילים, כאשר מגיע החורף, להוציא את כל מכשירי החימום למיניהם ולפזר אותם בכל הבית, לשנות את המצב של פעולת המזגן וכיוצא בזה, אז מהיום ניתן לחשוב גם על האפשרות האחרת

פינוי תכולת דירה
פינוי תכולת דירה וסילוק חפצים נעשית על ידי אנשי מקצוע שבוחנים את הציוד אשר בדירה ולרוב מציעים כסף לקניית ציוד וחפצים אילו מבעל הדירה, תמורת השירות שהם נותנים בשעת פינוי תכולת הדירה וסילוק החפצים ממנה

מדרגות – מדרגות בשילוב מתכת / פרי העץ
מדרגות בשילוב מתכת הן אפשרות שימושית נפוצה מאוד שזוכה למקום נכבד
ומהווה פתרון עיצובי מוביל לבניית מדרגות כתחליף למדרגות היצוקות הסטנדרטיות.

שואב אבק תעשייתי
במפעלים ובתעשיות קיימת חשיבות מרבית לטיפול באבק ובלכלוכים נוספים הנאספים על רצפת המפעל. האבק יכול להשפיע על המוצרים המיוצרים בפס הייצור, להביא לפגיעה ישירה באיכותם,

קונסטרוקציות
קונסטרוקציות ובניית מבני מתכת גדולים זה לא משחק ילדים. במתחם עובדים רבים שנדרשים להקשיב לנוהלי עבודה מחמירים. המאמר הבא מביא כל מה שצריך לדעת על קונסטרוקציות. היכנסו לקרוא עוד...

קניות און ליין - סימן הזיהוי החדש של האישה המודרנית?
אחד האמצעים העומדים לרשותה של האישה המודרנית לביצוע משימות רבות במהירות הוא האינטרנט. קניות באינטרנט מספקות דרך לביצוע קנייה נבונה החוסכת זמן ניכר מסדר היום.


עמוד 19 מתוך 20
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]