אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

בית, צרכנות ושיפוצים

מאמרים בנושא בית, צרכנות ושיפוצים, הכוללים מידע בנושא אבטחת בית, אדריכלות, בית חכם, בנייה אקולוגית, גינון, הדברה, עיצוב חוץ, עיצוב פנים, פנג שוואי, צרכנות וקניות.

אבטחת בית
אדריכלות
בית חכם
בנייה אקולוגית
גינון
הדברה
הובלות
עיצוב חוץ
עיצוב פנים
פנג שוואי
צרכנות וקניות
רהיטים
שיפוצים ותיקונים
שמאות מקרקעין

צבע לבטון חשוף
צביעת הדירה - צבע נותן אופי להדירה שלכם והוא נמנה עם הדברים הראשונים שהעין שלנו רואה כשנכנסים לדירה שטרם היינו בה.

דקים למרחב הבית והגינה, כל מה שרציתם לדעת והתביישתם לשאול
אם אתם מתגוררים בבית פרטי ויש לכם גינה יפה שאתם רוצים לטפח, או אם אתם גרים בבניין מגורים עם גינה משותפת שאתם רוצים להפוך למשודרגת לעומת הגינות בבניינים האחרים יש לנו תשובה אחת עבורכם – דקים.

תקרות גבס, להנמיך גובה ולעלות ברמה.
מידי כמה זמן אנו מחליטים כי הגיע העת לבצע שינוי בביתנו. שינוי שכזה נעשה מלא מעט סיבות, בניהן הוא הזמן שפוגע בצבע ובאיכות הגימורים ורצון לבצע שינוי בעיצוב הישן או שינוי מרחבי לחדרים שונים כמו הפיכת חדר רגיל לחדר ילדים או תינוקות.

אינסטלטור בחיפה ובקריות
המים לא יורדים? הגיע הזמן להחליף צנרת! רוב התושבים רואים בכך שהמים בביתם הפרטי יורדים לביוב כעובדה ללא עוררין. מדובר בטעות, אינסטלציה הינה תשתית מסובכת אשר דורשת ידע ביישום מושכל של החלקים הרבים היוצרים אותה.

צביעת דירה, כי יש מקום לצבע גם מחוץ לטבע.
כשאנו נכנסים אל בית חדש, או כאשר אנו מעוניינים להפוך את ביתנו הישן למודרני ועכשוי יותר, חשוב מאוד לדעת שקיימת אופציה להפוך את הבית לכזה, האופציה הזאת נחשבת לבסיסית ביותר – הלוא היא צביעה.

ריצוף כל הסוגים דרך כל הסגנונות, שלל האופציות הניתנות כיום בשוק.
מהו הדבר בראשון שאתם חושבים עליו כאשר קניתם דירה או בית חדש? אם אתם לא חושבים על ריצוף כנראה שאתם חושבים בסדר עדיפויות הפוך. ריצוף הוא הדבר הבסיסי ביותר עליו אנו צריכים לחשוב כיוון שהוא נותן את הטון בכל הנוגע לחלל הבית ולאופן בו החלטנו לעצב אותו.

עבודות גבס, המימד החדש של הבית הישן.
כאשר אתם עוברים לבית חדש או כאשר אתם משפצים את ביתכם הישן, כדאי לכם לקחת בחשבון אלמנט אחד שאתם יכולים להפוך לשחקן מרכזי בשיפוץ שלכם, האלמנט עליו אנו מדברים הוא הגבס.

עיצוב נישות גבס - מומחים בתחום
אפילו אם רק עכשיו חתמתם עלוילה חדשה, מוכרים את הקוטג' או פשוט רוצים לשנות את ה"לוק" של הדירה? תכנון נכון של הבית, הקפדה על תחזוקה שוטפת והקפדה על מראה מודרני יקפיצו את ערך הדירה!!!

התקנת מחסום לרכב בבניין משותף
חייבים גדר קלה? זקוקים לאינפורמציה על מחסום לרכב? כאן תוכלו לקבל את מבוקשכם! בקטע תוכלו להחשף למידע מועיל להשגת כלל השירותים הדורשים לכם.

עלות ריצוף חדר אמבטיה
בתחום הריצוף, למשל, אפשר להחליט בין אם לחפות את הרצפה בשיש כלשהו, חרסינה, פרקט למינציה, או הלינוליאום הזכור עלינו לטובה, והמשטחים במטבח ובחדר האמבטיה באבן יוקרתית, בשיש קיסר, עץ מעובד או נירוסטה. ועם מבחר כה גדול,

ציפוי אלומיניום - איך זה עובד
האלומיניום הוא ללא ספק אחד החומרים הטובים שקיימים בהווה, והסיבות לכך רבות מאוד. מהו הדבר החשוב ביותר בכל חומר פוטנציאלי? חשוב מאוד שיהיה חסין ויחזיק מעמד בקלות.

אינסטלטורים בתל אביב למקרים דחופים
גם אם אתם מתכוונים לערוך שיפוץ או שאתם חייבים תיקון עוד היום של הברז, ראוי לעיין בקצרה כדי שתדעו מה המשמעות ורק אז לבצע חיפוש של בעל מקצוע מתאים.

פינוי תכולת דירה – מאיפה מתחילים? מהזמנת השירות!
כשיש צורך לבצע פינוי תכולת דירה לעיתים מתקשים בכלל למצוא את נקודת ההתחלה. כלומר, יש כל כך הרבה דברים לעשות, שלא יודעים מאיפה להתחיל בכלל. צריך לארוז את הבגדים, אבל זאת רק אחרי שממיינים מה בלוי ומה טוב.

עבודות אינסטלציה בבאר יעקב
כמו שהוסבר בהתחלה, מערכת האינסטלציה הינה מערכת מורכבת וסבוכה. המערכת מכילה סט של צינורות, סט אחד הוא זה שאחראי על הובלת מים תקינה מצינור המים הראשי והשני מיועד לתיעול המים לתוךהביוב המקומי. מערך הצינורות מותקן לרוב תחת הריצוף

הובלות אור יהודה באחריות מלאה
חייבים לפנות את הדירה? עוברים דירה? יש כאלו השוכנים כל החיים באותו מקום. חלק לא מבוטל מהאנשים מעוניינים להחליף בית מספר לא מבוטל של פעמים בתקופות קצרות.

טיח סטוקו הבחירה המועדפת
צביעת הדירה - צבע נותן אופי לחללים והוא הדבר העיקרי שהעין שלנו נתפסת עליו בהגעה לדירה שטרם היינו בה. צבעים מסויימים יכולים להיות באופנה עכשיו וחודש הבא לא.

החלפת חלון זכוכית
בית ללא חלונות, זה מקום בלי טיפת שמחה, לכן רצוי להתקין חלונות מתאימים בבית שיוכלו להפיח חיים בבית הפרטי שלכם. אל תשכחו שמעט מידי של חלונות בקיר, או בחירה של חלונות לא טובים, יכולים לצמצם משמעותית את אור היום של הבית.

עיצוב שער וגדר
אם תחשבו על בית פרטי, ודאי תחשבו על שער קטן מעץ וגדר לבנים שתוחמים את השטח הפרטי שלכם. איזו סיבה יש לעבוד קשה אם לא כדי שנוכל להרשות לעצמנו בית - בית קרקע לפי טעמנו עם גינה לתפארת, עליהם אנו שומרים בכל מחיר בעזרת גדר ושער בצורות וחומרים שונים.

הובלה ואחסון להשכרה
גם אם אתם אורזים את תכולת המשרד או שהעדפתם לשכור את שירותיה של חברת ההובלה לעבודה זו יש להקפיד לארוז את חפציכם עם הרבה מחשבה בכדי שיגיעו בשלום לדירה החדשה שלכם. לא תרצו שכלי החרסינה שסבתא טניה השאירה לכם לאחר מותה לא יעבור את טלטלות הדרך, נכון?

רכישת דוד שמש כרומגן
במדינת ישראל יש חוק על פיו יש צורך לעשות הכנה והתקנה של דוד שמש בבניינים החל משנות ה-80 (מלבד רבי קומות שאין בהם די מקום לכך). על ידי חיוב זה חוסכים בישראל כארבעה אחוז מצריכת האנרגיה הארצית.

תקלות מחייבות החלפת דודי שמש
אם יבוא מישהו ויחשוב ברצינות לעשות רשימת ההמצאות המועילות ביותר, לא מבחינת הפריצה הטכנולוגית שלהן או מבחינת השינוי באורח החיים שיצרו, אלא פשוט מבחינת שיפור איכות החיים והחיסכון שהביאו, הרי שאין ספק שהמצאת דוד שמש תזכה למקום של כבוד, לפחות בישראל.

ניקיון איכותי, אחת ולתמיד!
כולנו רוצים בית נקי, כולנו רוצים בית בו נוכל להכיל אורחים ותמיד שיגידו רק דברים טובים בצאתם לשלום מביתנו..

פינוי ירושות – לחזור אל בית נקי
פינוי ירושות מיועד לדירות שהועברו אלינו בירושה – דירות שהיו שייכות לקרובים לנו, ושכעת מלאות בחפצים שאנחנו לא זקוקים, והם כבר לא ישתמשו בהם.

ניקוי חלונות
ללא ספק חלק בלתי נפרד מנקיון הבית או המשרד הוא ניקוי החלונות, כיוון שבשמירה מתמדת על נקיון החלונות מתאפשרת לנו בעצם צפייה בבהירות בנעשה בחוץ, ללא כל הפרעות של כתמים או אבק...

בר מים מינרלים מהפכני
לכולם יש פתרון אחר לסוגיה הזו; בחלק מהבתים מסתפקים במי ברז, יש שמסננים מים וגם יש את אלה שכל הזמן קונים שמיניות מים. לכל השיטות כללו קיימים חסרונות ואפשר לומר שאף אחת לא עושה לכם חיים קלים. אז מה ניתן לעשות במקום?

הובלת מקרר דלת כפולה
אם נתקלתם במצב בו נכפה עליכם לפנות את העסק לפני התאריך בו ביכולתכם להכנס לדירה החדשה לא צריך לדאוג! בכל רחבי הארץ תוכלו למצוא כמה עסקים המשמשים לאחסנת תכולת דירות. בד"כ משכירים את המחסנים לשלוש שבועות אך ניתן למצוא גם אחסון לטווח ארוך וזאת אף במחירים זולים יותר.

שערים חשמליים
התקנת שערים חשמליים מול החניה או הנכס שלכם, היא אחת הדרכים הטובות ביותר להעלאת רמת הבטיחות והאבטחה בבית.

פאונדרס- השקעות נדלן בקנדה
אין זה חדש שלקנדה יש מה להציע מלבד טיולים ונופש מהנה. ענף הנדל"ן שומר על שגשוג ועל יציבות יחסית לאורך זמן רב. גם בזמני משבר כלכלי בעולם, קנדה הצליחה לשמור

חידוש דק עץ
בחירת צבעים - צבע הוא האופי של ההבית שלכם והוא בין הדברים הראשונים שהעיניים שלנו תופסות כשנכנסים למקומות שלא היינו בהם בעבר. גוונים של צבעים יכולים להיות באופנה עכשיו ומחרתיים כבר לא.

מחירון הובלות - הדרך הנכונה לאמוד את עלות המעבר
אם אתם אלו שאורזים את הדירה או שקיבלתם החלטה לשכור את שירותי חברת הובלה כדי לארוז מומלץ מאוד לארוז את החפצים שבבעלותכם בצורה קפדנית בכדי שיגיעו בשלום לדירתכם החדשה. הדבר האחרון שתרצו הוא שהאגרטל שהדודה עליזה קנתה לכם לפני מותה לא יעבור את הדרך.

מה הם הקריטריונים לשירות פינוי דירות איכותי
יותר ויותר אנשים מחפשים מדי יום ביומו שירותים של פינוי דירות, והמספר שלהם הולכים ועולים. ניתן להבין את התופעה הזאת בכמה פרשנויות שונות. ניתן לומר שאנשים נעשו מפונקים ולא חשים קשר אמיתי ועמוק לחפצים שלהם ולכן הם מעדיפים להפקיד אותם בידיים של מישהו אחר

ניקיון – יתרונות השוק
ניקיון הוא דבר ההולך ונעשה פופולרי (וקיים) יותר ויותר עם השנים, במיוחד בעולם המערבי. חיים עם ניקיון הם לרוב חיים טובים יותר ומשמעותם, בין השאר, היא...

ניקיון – סטנדרטים מוצעים וכלכלה
סטנדרטים של ניקיון שונים לא רק מאדם לאדם, אלא גם מחברה לחברה.

גם בשכבות הסוציו-אקונומיות השונות אפשר לראות את זה די בבירור.

ניקיון גם מאריך את תוחלת החיים של האדם , מה שיכול...

ניקיון - צדדים חיוביים ושליליים
אינסוף מוצרים ותכשירים של ניקיון נמכרים בימינו, במיוחד בסופרמרקטים ובבתי המרקחת הגדולים. לכל איזור בבית, בגוף ובסביבה נמכרים כמה סוגים שונים של מוצרי ניקיון.

פוליש – חידוש הברק והרעננות
פוליש הוא ניקוי יסודי, במיוחד של מרצפות, הנעשה ביסודיות ובטכניקה מיוחדת על ידי מקצוען. סוג הניקוי של פוליש הוא במיוחד של הברקת משטחים למיניהם, בראש ובראשונה של מרצפות.

שירותי חברות ניקוי בתים
מי לא אוהב בית נקי ומצוחצח. בית נקי אינו רק נכון מבחינה בריאותית אלא גם תורם רבות לשקט הנפשי של כלל דיירי הבית. גם אם ההמצאות של הדיירים בבית לאורך שעות היום היא מועטה, ניקיון בתים יכול בהחלט להשפיע על האנרגיות הסוררות בבית ולטהר אותם.

מחירון הובלות מעודכן
אם אתם אלו שאורזים את תכולת המשרד או שפשוט שכרתם את שירות חברת ההובלות כדי שיארזו יש להקפיד לארוז את החפצים שלכם בקפדנות אם אתם רוצים שהם יגיעו בשלום לבית החדש. לא הייתם שמחים אםפסלון הסבורבסקי שסבתא רבא שלכם קנתה לכם לחתונה לא ישרוד את הדרך.

אוסמוזה הפוכה - ההבדל הקטן?
רוב האנשיםאנשים רבים ודאי שואלים מה זאת אוסמוזה הפוכה! אוסמוזה הפוכה הינה תהליך של פעפוע של נוזלים בחלל הפנימי של מסנן באופן ישיר לקראת צדו האחר של מתקן הסינון.כך, הדברים המפריעים ששהו בחומר זמן רב נטרקים בקצהו השני של הפילטר ובמצב כזה מתקבלים מים מסוננים.

חיפוי קיר לבנים בשליכט
לאישה נמאס מההבטחות שלך שלא מתממשות? היא חושבת שאתם חייבים לחדש? הילדים יגידו שהיא צודקת. רוב האנשים אומרים שעכשיו זה פשוט לא מסתדר ודוחים את מועד שיפור מראה הבית. עצרו לרגע ודמיינו לעצמכם, לא עדיף לכם להרגיש בבית מלון יום אחרי יום בין קירות ביתכם מאשר לטוס לנופש בפראג?

באיזה סוג של דודים מומלץ להשתמש ומה ההשלכות הסביבתיות
איזה סוגי דודים קיימים היום בשוקבמה עדיף להשתמש בדוד חשמל או בדוד שמשמהם ההשלכות של שימוש לא נכון בדוד

טיפים לבחירת אינסטלטור בהרצליה ובכל אזור השרון
חדר האמבטיה הוצף? השירותים נסתמו? התפוצץ צינור במטבח? אין ברירה אלא להזמין בדחיפות אינסטלטור בהרצליה. פניה אל אינסטלטור בשרון, או בכל רחבי הארץ נעשית בדרך כלל בשעת חירום. אינסטלטור מקצועי יעניק מענה בכל שעות היממה, גם בלילות, חגים

מידע על חלון אלומיניום
אתם כבר שמעתם על החומר המדהים ביותר? חושבים לפעמים שכבר ראיתם הכל על המצאת האלומיניום? מחפשים כל פיסת מידע על שימוש יעיל באלומיניום? יש לכך סיבה טובה, שהרי מדובר על מתכת קלה שעשויה לשמש אתכם בתור חומר גלם רב שימושי לשיפוץ הבא שלכם

ניהול ועד בית – איך לבחור חברה?
כאשר ניהול ועד בית מתנהל על ידי הדיירים עצמם, פעמים רבות מתרחשים חיכוכים והבניין לא מתוחזק כמו שצריך ומתוך כך נולדה ההבנה כי רק חברה מקצועית תנהל את הבניין בצורה הכי טובה.

פוליש וניקוי בתים מקצועי
אם אתם סובלים ממחסור בזמן לא מספיקים לנקות את הבית בצורה ראויה כדאי שתשקלו להזמין שירותי ניקיון בתים מקצועיים ותוכלו לחזור לבית נקי ומבריק.

דוד חשמל 80 ליטר לדירה שכורה
במדינת ישראל קיים חוק המצווה על הכנה והתקנה של דודי שמש בבניינים החל משנות השמונים (מלבד מגדלים שאין בהם די מקום). על ידי חקיקת חוק זה נחסכים בארץ כ-3 אחוז מצריכת החשמל הכלל ארצית.

אחזקת מבנים – מה זה בדיוק אומר?
פעם הדיון סביב בניין היה על 'ועד הבית', זה היה תפקיד חשוב מאוד בבניין. היום מדברים על 'חברות לאחזקת מבנים'. אז מיהן החברות האלו ולמה מתכוונים כשאומרים חברה לאחזקת מבנים?

חברה מקצועית לניקוי בתים
לנקות את הבית זה לא דבר קל תמיד אבל רבים אומרים שלבחור חברת ניקיון איכותית ומקצועית קשה פי כמה, בטוחים? חשוב לדעת מה לבדוק לפני שבוחרים חברה שכזו

שירות ניקוי בתים מקצועי
לא לכל אחד מאתנו יש את הזמן והיכולת לנקות את הבית ובמיוחד כאשר זהו בית בשטח גדול ולשם כך קמו חברות המציעות שירות ניקוי בתים מקצועי הכולל פוליש יסודי המותיר את רצפת הבית מבריקה וחלקה לאורך זמן.

שיש גרניט למטבח חדיש
מבחינת ריצוף, יש אפשרות להחליט אם לחפות את הרצפות בשיש, סוגי אבן שונים, גרניט פורצלן, בטון, פרקט מעץ או למינציה מחומרים סינתטיים, או שטיח, ומשטחי המטבח באבן יוקרתית,

צביעת אמבטיה יחזיר לה את החיים
צבע משנה הכל - צבע הוא כרטיס הביקור של הדירה והוא נמנה עם הדברים הראשונים שהעין שלנו קולטת כשנעבור את מפתן הדלת בהכנסנו למקומות שלא היינו בהם בעבר.


עמוד 13 מתוך 21
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.