אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

עסקים

מאמרים מעולם העסקים, הכוללים מידע בנושא הרצאות והדרכות, מחקרי שוק, מאגרי מידע, ניהול, מכירות וכדומה.

הרצאות והדרכות
מחקרי שוק
מכירות
ניהול
עסקים באינטרנט
עסקים בינלאומיים
שעון נוכחות

עלי כותרת לשושבינה
איזו כלה לא היתה רוצה, להשלמת המראה, עלי כותרת לשושבינה שילוו אותה שושבינות קטנות ומקסימות, האוחזות בידיהן סלסלות קש עם עלי כותרת של ורדים ריחניים

שירותי תרגום למקצועות הלימוד השונים
התרגום ניתן עבור מקצועות לימוד רבים, כגון: משפטים, הנדסה, ביולוגיה, ריפוי בעיסוק ועוד. המתרגמים יהיו בדרך כלל עם ידע קודם במקצוע, לרוב הם יהיו בוגרי מקצועות דומים בעצמם.

עיצוב תעשייתי - היסטוריה על פני השנים.
מעצב תעשייתי בעל מסוגלות לשלב כישרון לבין ידע עסקי נרחב ובתוך כך גם שיווקי מאוד.

יש מן חובה לכל מעצב תעשייתי למנות מספר פרמטרים בדרך לעיצוב המוצר הבא של החברה.

התפתחותן של הבוכנות במהלך השנים
בוכנות הידראוליות הן בוכנות הפועלות על עקרון של לחצים שונים של נוזלים כאשר התוצאה הרצויה, כך ברוב המקרים, היא דחיסה והפעלה של התקנים אחרים כבדים במיוחד

שירותי תרגום - שימושים נרחבים באמצעות האדם והטכנולוגיה
שירותי תרגום יכולים מאד לתרום למגוון גדול של אנשים באוכלוסייה, ולמטרות שונות. שירות שיש בו מעורבות אנושית הוא התרגום הנכון והטוב ביותר.

עיצוב תעשייתי - מי רוצה להיות המוכר של הדור הבא?
חברות שלא משקיעות במוצריה עיצוב תעשייתי עלולה להיבלע מול מתחריה בעוד שהם משקיעים משאבים וכספים רבים עבור עיצוב מוצריה. עיצוב תעשייתי מתאים לחברות מסחריות ובתוך כך הוא הופך לחלק מאוד משמעותי ממנה.

מנוע בוכנה - איך הוא עובד בעצם?
מנוע בוכנה הוא לא דבר חדש כלל וכלל, ולמעשה עוד באמצע המאה התשע-עשרה המציא אטיין לנואר הצרפתי את מנוע הבעירה הפנימית הראשון מסוג מנועי בוכנה.

עיצוב מוצר - דגשים לחשיבה מחוץ לקופסא
כאשר הוא מתבקש לעצב כוס חד פעמית עבור רשת גלידות חדשה ,הוא לא יעצב כוס בנאלית עם נטיפי גלידה. החברה שמזמינה עיצוב מוצר מסוג זה מחפשת למתג בין היתר את עצמה דרך המוצרים המעוצבים.

ספק כוח - הלב של המחשב שלך.
ספק כוח הוא רכיב אלקטרוני אשר מטרתו לספק זרם ומתח חשמליים למעגל האלקטרוני של המערכת איתה הוא עובד, והוא הכרחי לפעילות השוטפת שלה.

קדמה טכנולוגית - בדיקות אופטיות כחלק מהקדמה
בדיקות אופטיות ניתנות ליישום בהליכים שונים, החל מבדיקות מעבדה בבעלי חיים וכלה בצילום תאים או חלקיקים זעירים אשר מצריכים טכנולוגיה במטרה להבין או לשפר את רמת החיים של האנושות כולה.

שירותי תרגום - אפשרויות נרחבות לביצוע
הגלישה באתרי האינטרנט הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו. מידי יום גולשים מיליוני אנשים מכל העולם, וגבולות השפה נעלמים. הגורם העיקרי המאפשר את אותה גלובליזציה מקוונת הוא כלי תרגום הסובבים אותנו

שסתומים - סביבנו ובתוכנו
שסתומים הם אולי פריטים קטנים ולא כל כך בולטים לעין בחיי היומיום, אך לא היינו יכולים להסתדר בלעדיהם והם הכרחיים לנו בתחומים שונים ומגוונים.

ניהול משברים – למצוא פתרונות לפני הבעיות
אנחנו כל הזמן נמצאים במעיין עיניי סערות אשר מוצאות אותנו וסוגרות עלינו במקומות שהכי הפתיעו אותנו, עסקים שהיינו בטוחים שיעלו ויהוו תחרות למתחרים שלנו – כושלים או מוצאים את עצמם בצרות, לנהל משבר זה או אחר צריך ידיים מיומנות ולא ידיי מנהלים פנימיים.

מה הוא מכבש הידראולי
מכבש הידראולי מורכב בחלקו העיקרי משני מיכלים הצמודים זה לזה, כשבכל מיכל מצויה בוכנה אשר כל לחיצה עליה מעבירה נוזל בין מיכל אחד לשני, באופן היוצר לחץ שניתן להשתמש בו.

גלישה סלולרית: אילו שירותים לבחור ?
האם גלישה סלולרית תחליף את רשת ה- LAN והחיבור הקווי לאינטרנט?

חיפוש עובדים יעיל ומהיר
איך תבצע חיפוש עובדים יעיל? איך תגייס את העובדים האיכותיים והמוכשרים ביותר עבור המשרה שאתה מציע? להלן מספר טיפים לביצוע חיפוש עובדים בצורה יעילה ונכונה

מחפש עבודה? כוח אדם בשבילך!
אתה מחפש עבודה? עליך להקדיש לתהליך חיפוש עבודה זמן רב. זהו תהליך שלעתים גורם לתסכול, כאשר לא מתקבלים לעבודה שרצינו או לא מצליחים להגיע אל משרות מתאימות.

ניהול משברים - כל גרף יורד יכול לחזור לעלות
אם יש משהו שעסקים רבים למדו במשך השנים זה שעניין ההכנסות לא תמיד יציב ולא תמיד קשור לעסק עצמו, כי גם כאשר עסק עומד ומשגשג לו, צצות בעיות ששום מנכ"ל לפעמים לא מסתדר עמן.

כיצד לבחור רואה חשבון בתל אביב ?
בחירת רואה חשבון בתל אביב - איך תדעו אם איזה משרד רואה חשבון כדאי לעבוד? רואה חשבון בתל אביב שירות וייעוץ ראשוני בחינם!

פורמט תוכנית עסקית
תוכניות עסקיות בנויות ע''פ פורמט תוכנית עסקית קבוע. חשוב לדעת כי הכנת תוכנית עסקית אינה קבועה, כך שכל פורמט תוכנית עסקית נדרש להתאמה עבור העסק הרלוונטי

מהו מבנה תוכנית עסקית
מבנה תוכנית עסקית כולל את חזון החברה, מטרותיה והמציאות העסקית. וגם כולל מבנה תוכנית עסקית גם תיאור החברה, אופי הפעילות , הצגת המוצרים והשירותים של החברה.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים
ייעוץ עסקי לעסקים קטנים הכרחי עבור עסקים בתחילת דרכם, המוצאים כי ההתנהלות היומיומית עשויה להיות מורכבת, וכי הם מתקשים בחלוקת המשאבים העומדים לרשותם.

ייעוץ עסקי לעסקים
אין ספק כי ייעוץ עסקי לעסקים מתאים לכל סוג של עסק בכל שלב התפתחותי בו הוא מצוי. עם זאת, יש לזכור כי לא כל עסק בשל לקבלת ייעוץ עסקי לעסקים.

חברת ייעוץ עסקי
היתרון של חברת ייעוץ עסקי הוא בתוצאות המהירות שביכולתה להניע את העסק אליהן, תוך השקעת זמן מועטה מאוד מצד בעל העסק הנשאר חופשי להמשיך לעסוק בניהול השוטף

חברות ייעוץ עסקי
על מנת להגיע לתהליך עבודה נכון עם חברות ייעוץ ארגוני עסקי שבחרתם, חשוב מאוד כי עובדי החברה הבכירים יהיו מעורבים בתהליך הבחירה, וכי תרתמו אותם למהלך זה.

עוסק פטור - ממה אנחנו פטורים?
החל משנת 2012 תיכנס לחוק רגולציה חדשה שתקבע כי עוסק פטור הוא מי שמחזור השנתי של הכנסותיו לא עולה על רף ה-100,000 ש"ח וזאת ביחס לרגולציה הנוכחית הקובעת כי גובה התקרה המקסימלי הוא כ-74,000 ש"ח בלבד.

איך מכינים תוכנית עסקית
חשוב להבין כי המסמך תוכנית עסקית מתבסס ככל האפשר על עובדות, ומנסה להימנע מביצוע הערכות. לפיכך הכנת תוכנית עסקית דורשת עבודה רבה של היועצים ושל בעלי העסק

איך להכין תוכנית עסקית
תוכנית עסקית היא מסמך חשוב המלווה עסק, בין אם מדובר בעסק קטן, גדול, מורשה או בע"מ. רבים יודעים איך להכין תוכנית עסקית, אבל מעטים עושים זאת במקצועיות.

תרגום סרטים בעד ונגד - איך בוחרים מתרגמים
תרגום לסרטים הפך מזמן לדבר שבשגרה. כיום תוכל למצוא בקלות בלתי נתפסת תרגום לכל סרט שתרצה, לפעמים יום או יומיים אחרי שהסרט מצא את דרכו לאתרי האינטרנט. את הקבצים תוכלו למצוא בקלות עזרת מנוע החיפוש של גוגל או באחד מאתרי ההורדות המוכרים לכם.

איך כותבים תוכנית עסקית
בוחנים איך כותבים תוכנית עסקית? חשוב להבין כי כתיבת תוכנית דורשת מקצועיות , ידע וניסיון רחב בכתיבה עסקית, המאפשרת לכותבי התוכנית לצפות בחברה ובסביבותיה.

מוצרי קד"מ ככלי למיתוג ולהעצמת המותג בקרב הלקוחות
מוצרי קידום מכירות ממותגים במותג ופרסום שלכם , הם כלי שיווקי
רב עוצמה לחיזוק המותג שלכם ולהעצמת המיצוב העסקי בקרב לקוחתכם
במאמר זה נסקור על היתרונות ועל הדרכים להפקת המוצר קד"מ הטוב ביותר

עצות לבחירת מתנות לראש השנה לעובדים וללקוחות.
מתנות לראש השנה , טיפים , המלצות ועצות לרכישת מתנות לעובדים ומתנות ללקוחות לחג ראש השנה. באדיבות חברת טקסס מוצרי פרסום מייבאת ומשווקת מתנות לראש השנה, מתנות לעובדים לחג , חבילות שי .

יומנים משרדיים , לוחות שנה , ארגוניות עם הדפסה של פרסום לוגו
טיפים ומידע על מגוון של לוחות שנה , יומנים , אירגוניות לראש השנה כמתנה ללקוחות , לספקים
כ-מוצרי פירסום לקידום ושיווק העסקים שלכם והעצמת המיתוג העסקי .
קטלוג חדש של לוחות שנה קיר ושולחן , יומנים במגוון גדלים , ארגוניות ממותגות
באתר טקסס מוצרי פרסום ומתנות בע"מ

מתנות לראש השנה - חלוקת מתנות לחג לעובדים וללקוחות.
חלוקת מתנות לראש השנה ומוצרי פרסום עם הלוגו שלכם בחג ככלי לשימור הלקוחות ,
שיפור היחסים עם עובדי החברה ולקידום העסקים שלכם ...
המלצות על מגוון מתנות לחגים שכדאי לחלק , טיפים להפקת מתנת חג השימושית ביותר.
באדיבות טקסס מוצרי פרסום , מוצרי קידום מכירות
WWW.TEXAS.CO.IL

מרכזיות טלפון: הכול שאלה של תקשורת
האם אתם בעלי עסק או מנהלים את מערך שירות הלקוחות של עסק גדול? קראו על מרכזיות טלפון המתקשרות עם מערכת ה CRM שלכם.

עסק בלי רואה חשבון ?
פתחתם עסק חדש? רוצים לדעת האם ניתן לחסוך את הוצאת רואה חשבון ושירותי החשבונאות? כנסו עכשיו ותבינו מדוע לא משתלם לכם לחסוך בשירות של רואה חשבון

תרגום עם תוכנה או שירותי תרגום אנושיים?
עם ריבוי התוכנות והזמינות של כל אחד למחשב צמוד נראה שאין יותר צורך לשלם על שירותי תרגום הנעשים על ידי אדם פרטי או חברה לתרגום - האמנם? תרגום אוטומטי לעומת שירותי תרגום...

שליחויות – סיווג דחיפויות
ניתן לסווג שליחויות למספר סוגים – ישנן שליחויות דחופות אשר העברתן המהירה יכולה להיות קריטית אפילו להצלחת חוזה או עסקה, וישנן שליחויות פחות דחופות אשר גם אם תתעכב העברתן אין בכך בכדי לפגוע במישהו או משהו המעורבים במשלוח.


שליחויות - ביקוש בענפי המשק
שירות שליחויות מבוקש כיום בכל ענפי המשק, גם אצל חברות , תאגידים, רשויות ומשרדי ממשלה, וגם בקרב אנשים פרטיים. יש אף לקוחות המשתמשים בשירות שליחויות באופן...

חברת שליחויות – חשיבותה של מקצועיות
שירותי שליחויות נהוגים במקומות עבודה ועסקים וכן עבור אנשים פרטיים הצריכים לשגר דבר דואר באופן בהול. עבור אותם אנשים או עסקים ישנה אפשרות להתקשר עם חברת שליחויות המעניקה שירות שליחויות באופן קבוע.

ייחודה של חברת שליחויות
ייחודה של חברת שליחויות הוא היכולת להעביר דברי דואר שיש למסור באופן דחוף. דברי דואר דחופים יכולים להיות קלים במשקלם אך לעיתים ישנם דברי דואר כבדים המצריכים שימוש בכלי רכב כמו קטנועים, רכבים מסחריים ומשאיות

שליחויות – יעילות מעל הכול
שירותי שליחויות עשויים להיות מועילים ביותר בכל הקשור להעברת דברי דואר דחופים ומסירת דברי דואר רגילים. גם אנשים פרטיים וגם חברות יכולים להשתמש בשירותי שליחויות כאשר מתעורר צורך בהעברת

חברת שליחויות – עזרה בהליכי בירוקרטיה
שירותי שליחויות מטרתם לבצע העברות דחופות וגם כאלו שאינן דחופות בכל מיני מגזרים במשק וללקוחות פרטיים בפריסה ארצית או באזור אחד ספציפי. המגזרים הנהנים משירותי שליחויות הם המגזר העסקי והפרטי, וכמו כן לקוחות שהם אנשים פרטיים.

חברת שליחויות – יתרונות יחודיים
חברת שליחויות יכולה לסייע במשלוח דברי דואר דחופים הן לאנשים פרטיים והן לחברות. דוגמה לדברי דואר שיש להעבירם בדחיפות הם למשל מסמכים ותצהירים הקשורים לבית משפט, חוזי עורכי..

סודות וטיפים לאיתור ובחירת ספק/ ספקים לעסק
אחת המטרות בתהליך ליווי עסקי הנה לסייע לבעל העסק לחבור לספק / ספקים מתאימים ואמינים. האם "הספק" שבחרתם "מספק" אתכם או מעורר אצלכם "ספק" ?.ספק=סיפוק - אך כשהספק מעורר "ספק" אזי קבלתם "עמלק". [ספק = עמלק בגימטריה = 240]

תרגומים טובים ותרגומים איכותיים
כאשר חברה רוצה לפרסם את המוצר שלה במדינה זרה, עדיף לה לפרסם אותו בשפת המקום, ולשם כך יש צורך, כמובן, בשירותי תרגומים איכותיים. אז מהם אותם תרגומים איכותיים? זה בדיוק המקום לפרט על כך.

תרגומים: מה צריך בשביל לעבוד בתחום?
כאשר אנו מדברים על תרגומים, אנו מדברים על כישור מאוד מסויים שלא לכל אחד יש. לא די בידיעת שתי שפות על בוריין על מנת להיות מסוגל לבצע תרגומים איכותיים משפה לשפה.

מטהר מים ביתי - הצורך באיכות חיים גבוהה יותר
חשיבותו של מטהר מים ביתי היא לספק לנו מים ניקיים ובריאים לשתייה וכל זה לאחר סינון המים ע"י מטהר מים ביתי, יש כאלה שמעדיפים לקנות בקבוקי אבל גם זה זמני עד שהם יבינו שאין צורך בבקבוקי פשוט הרבה יותר משתלם ועדיף לרכוש מטהר מים ביתי.

שירותי תרגום משפטי - מעט רקע והסברים על שירותי תרגום נפוצים
שירותי תרגום משפטי לשם תרגום מסמכים, פסקי דין, תעודות הדורשות אישור נוטריוני וכו' ניתנים ע"י מתרגמים בקיאים ברזי החוק, וע"י אלו השולטים במספר שפות ברמת שפת אם. שירותי תרגום משפטי נועדו לאפשר מספר דברים, ביניהם קשרי מסחר בין מדינות שונות, הסדרת חוקים בינ"ל ועוד.

מרכזיה: פתרון יעיל וחסכוני
כל בעל עסק, חברה או ארגון בוודאי יודע כי התקנת מרכזיה שמנתבת את שיחות הלקוחות היא דרך יעילה וטובה לשמר את לקוחותיו.


עמוד 4 מתוך 7
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.