אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

עסקים

מאמרים מעולם העסקים, הכוללים מידע בנושא הרצאות והדרכות, מחקרי שוק, מאגרי מידע, ניהול, מכירות וכדומה.

הרצאות והדרכות
מחקרי שוק
מכירות
ניהול
עסקים באינטרנט
עסקים בינלאומיים
שעון נוכחות

מרכזיה: חשיבותה של קריינות
בעידן של היום, שבו כל חברת טלמרקטינג חייבת לתחזק מרכזיה אוטומטית, הרושם הראשוני נקבע, למעשה, במידה רבה על ידי הקול המוקלט שנשמע באוזני הלקוחות שמתקשרים.

חברת ניקיון לניקוי משרדים- מה חשוב לדעת וממה להימנע?
ניקיון המשרד איננו תמיד משימה פשוטה.מהן השיטות לעשות את זה בצורה נכונה וחכמה תוך בחירה מוצלחת של חברת ניקיון טובה?

אינדקס הכוכביות של ישראל
חלק ממיתוג עסקי הוא יצירת חיוג מקוצר לעסק, אך האם הלקוח באמת יזכור את הכוכבית שברצונו לחייג אליה. יש פתרון.

עיצוב גרפי איכותי - סטודיו אנזלביץ
כיום עיצוב גרפי הינו מקצוע מבוקש והוא רלוונטי לתחומים רבים, בין השאר הוא מאוד רלוונטי לתחום האינטרנט. כתוצאה מהקידמה בתחום הטכנולוגי בשנים האחרונות, המחשב נכנס

הזדמנויות עסקיות לשכירים ללא השקעת הון משמעותי
שכירים רבים יוצאים מנקודת הנחה כי הזדמנויות עסקיות הן "מחוץ לתחום" עבורם אם אינם מצויידים בהון מתאים. גם אם הדבר נכון לרובן של ההזדמנויות, הזדמנות עסקית מסוג מסויים עשוייה להתאים דווקא לשכירים אלו.

התפתחויות בשוק הדלק
אילו שינויים התרחשו בשוק הדלק בשלושים השנים האחרונות וכיצד זה מתחבר לעליית מחירי הדלק והסולר בשנים האחרונות?

עבודות אינסטלציה וטיפול נכון בביוב
מה יש במערכות אינסטלציה שהוא כל כך מורכב? תיקון בעיות ביוב ואינסטלציה היא משימה מאוד מורכבת אשר מוטב להשאיר לאינסטלטור מקצועי

שירותי משרד במיוחד עבורכם
שירותי משרד מתקדמים מספקים היום את כל התחומים המנהליים של העסק שלך תחת קורת גג אחת ומפנים לך זמן לעסוק במה שאתה טוב בו באמת.

החשיבות של שירותי משרד לבעל עסק
בעל עסק? משרד פרטי?אתה בוודאי יודע כי ארגון ותפעול צרכי המשרד זו משימה קשה ומורכבת הגוזלת ממך זמן רב, אותו יכולת להקדיש לבניית העסק שלך ולפעילות בו.

ארגון עסקי אשר איננו משלב בין אפקטיביות ויעילות הוא ארגון דפקטיבי
מספר לא קטן של מאמרים עוסק בקשר או באי קשר בין יעילות ואפקטיביות בארגון עסקי, כמו כן יש הטוענים שיעילות באה לעיתים על חשבון אפקטיביות. במאמר זה אציג את דעתי בנושא בליווי הסברים ודוגמאות.

שליחויות – מהירות ואמינות
חברת שליחויות חשובה במיוחד כאשר מדובר במצבים בהם חשוב כי דברי דואר יועברו בדחיפות.
מצבים כאלו יכולם להתעורר כאשר יש להעביר חוזה לחתימה או כאשר יש להעביר טפסים רשמיים חתומים..

תרגומים ועולם בלי תרגומים
בואו נדמיין עולם שונה מזה שבו אנחנו חיים כיום, עולם שבו תרגומים הם שכיחים כמו נוסעים עצבניים בשדה תעופה. כיצד היה נראה עולם שבו אין תרגומים?

תרגומים: איום על תחיית השפה העברית?
נדמה שכיום הסיסמה החדשה היא: עברי דבר אנגלית או שתמצא לך חברת תרגומים מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית כדי שתציל אותך מעצמך.

ייעוץ עסקי - כיצד ניתן לשפר את העסק
מהו ייעוץ עסקי? ייעוץ עסקי הוא שירות שנותנים אנשים שיש להם ידע וניסיון בתחומי עסקים שונים, ולכן הם יכולים לתרום ולעזור לבעלי עסקים שונים. כיום, אנשים רבים שיש להם עסק או שהם עומדים בראש חברה, מרגישים שהם זקוקים

CRM: לאט יותר בבקשה!
אחד הדברים הקשים ביותר בתוכנית CRM הנו קביעת מדדי הצלחה. אחרי הכל, רבות כבר נכתב על מפעלי CRM ועל היכולת להבין לקוחות בהקשר של היחסים השונים שלהם עם החברה.

יוצרים חזון CRM: טיפים לקבלת ביצועי CRM מצויינים
במאמר זה נלמד על הצעד הראשון בדרך להפיכתו של חזון ה – CRM שלך למציאות: כיצד ליצור חזון שיניע את תהליך השינוי בחברה.

סריקת מסמכים - הטכנולוגיה החדשה
בעידן המודרני, תיוק מסמכים באמצעות מחשב הוא בהחלט קרוב להיות אפיזודה חולפת. המילה האחרונה של עולם תיוק המסמכים היא ארכיב ממוחשב המתבצע באמצעות סריקת מסמכים. רוצים לדעת איך קורא הפלא הזה? הכול כתוב במאמר שלפניכם.

שירותי תרגום - חלוקה לתחומי תרגום
שירותי תרגום נועדו להקל על עסקים ופרטיים להבין, להסביר ולהעביר טקסט בשפה אחת לשפה אחרת. שירותי תרגום ניתנים במגוון תחומים כולל: תרגום רפואי, תרגום מסמכים, ועוד. שירותי תרגום ניתן לקבל מאת חברת תרגום או מתרגמים פרטיים.

איך לבדוק המלצות על מסעדות בתל אביב
ישנם מספר רב של מסעדות בתל אביב, מסוגים שונים, כמו מסעדות ספרדיות בתל אביב וגם מסעדות איטלקיות בתל אביב, כדי שנחליט לאיזה מסעדה ללכת, על מנת לקבל את הבילוי המושלם, עלינו לבדוק קודם המלצות וביקורות על מסעדות אילו.

אירוע מושלם בעזרת תקליטנים בתל אביב
כאשר אנחנו רוצים לארגן מסיבה, עלינו לדאוג להביא תקליטנים בתל אביב, או ליצנים בתל אביב או אפילו קוסמים בתל אביב. על מנת שיהיה לנו אירוע מושלם ככל הניתן. אשר אותו לא נשכח לעולם.

שירות מענה אנושי - מהו מענה אנושי ? מדוע הוא חשוב? יתרונות וחסרונות של מענה אנושי
לרוב העסקים אין יכולת להעסיק צוות שלם של עובדים שיעסוק במענה אנושי משתי סיבות מרכזיות: הראשונה, כלכלית – מדובר בהוצאה כספית לא מבוטלת והשנייה, האופרציה וההתעסקות בהקמת מערך שכזה.

טלמיטינג מנצח - לקבוע פגישה עם הלקוח הבא
בעוד שבטלמרקטינג המוקדן שואף לבצע מכירה בטלפון, בטלמיטינג המטרה היא סגירת פגישה עם לקוח פוטנציאלי כחלק מתהליך רב שלבי של מכירה. בטלמרקטינג המוקדן אמור אם כן, לבצע את כל שלבי המכירה כולל סגירת העסקה, בעוד שהטלמיטינג מתרכז בתיאום פגישה שאחריה יגיע שלב מכירה פרונטאלי.


מעצב רהיטים והקשר אל אופניים חשמליות
תיעוד ראשוני של אופניים חשמליות אפשר למצוא כבר בסוף המאה ה – 19 בשנת 1985.מעצב רהיטים שכאמור מעצב רהיטים מעוצבים נועדו על מנת ליצור רהיטי יוקרה תוך מתן דגש לנוחות ופונקציונאליות.

תרגום מאמרים - חסכון בזמן והבנה מלאה
תרגום מאמרים נועד לתת לסטודנטים אפשרות ללמוד במקום להשקיע זמן בתרגום מאמרים שונים. ישנן מספר קבוצות אשר תרגום מאמרים מתאים להם: סטודנטים ואנשי מקצוע אשר מעוניינים להיות מעודכנים בחומר מקצועי וחידושים בתחומם.

על וילות למכירה בסביון-מה חשוב לדעת לפני שרוכשים?
מידע מרתק על וילות למכירה בסביון ועל הערך של בתים בסביון

מצלמות אבטחה לבטחון האישי שלכם!
בימים בהם אנו חיים, המצב הביטחוני והפלילי מחייב, לצערנו, התקנה של מצלמות אבטחה במקומות רבים ושונים. במאמר זה נסקור סוגים שונים של מצלמות אבטחה ונספק מידע שיוכל לסייע לכם לבחור מצלמות אבטחה לבית או לעסק שלכם.

הסוגים הרבים של מכונות אריזה
בעולם בו אנו חיים היום ישנן אינסוף סוגים של מכונות אריזה. חלקן בשימוש בעולם העסקי במפעלים וחברות ענק אך חלקן גם נגישות למגזר הפרטי ואנו עושים בהם שימוש מבלי להקדיש לכך יותר מידי מחשבה. מאמר זה מביא הכל על מכונות אריזה.

כך ניצלתי מכניסה לעסק לא כלכלי עבורי
יועץ כלכלי טוב הוא כזה שיודע באמצעים פשוטים של בדיקת והצגת עובדות לשאוב אותך מפנטזיות עסקיות. כך הציל אותי ישי מונק מעסק שאיננו כלכלי עבורי.

תרגום מעברית לאנגלית: כמה זה עולה לי?
שמירה על המשמעות המקורית, כאשר באים לעשות טרנספורמציה בין שפה אחת לשנייה, כלל אינה פשוטה- בעיקר בתחום של תרגום מעברית לאנגלית.

טלפון אינטרנט לעסקים
טלפון אינטרנט לעסקים מאפשר לכל עסק שהוא לקיים תקשורת טלפונית דרך רשת האינטרנט המותקנת במשרדו, תוך ביצוע התאמות בסיסיות.

מרכזיות טלפון VoIP
מרכזיות טלפון VoIP מתאימות לכל מי שרוצה לקצץ בעלות הוצאות תקשורת או טלפוניה החודשיות שלו, ואינו מעוניין להמשיך לפרנס את חברות הטלפון הגדולות?

מרכזיות טלפון IP
מרכזיות טלפון IP הן מרכיב חובה בתשתית של עסקים וארגונים וההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום זה מציגות אפשרויות רבות לקידום העסק.

מרכזיות IP ביתיות
מרכזיות IP ביתיות הן מרכזיות המתחברות לתשתית האינטרנט הקיימת בבית שלך. שיחות הטלפון המוקמות באמצעות מרכזיות IP ביתיות הן איכותיות, צלולות וללא כל delay.

שליחויות – מאפיינים ומגזרים


שירותי חברת שליחויות יכולים להיות לעזר רב גם במגזר העסקי, אך גם ללקוחות פרטיים.
במגזר העסקי מדובר בעיקר בשירותי שליחויות מהירים אשר קריטיים במקרים דחופים בהם יש צורך למסור דברי דואר חשובים..

ניהול מלאי במיקור חוץ – שיטה מהפכנית
מחפשים פתרון ל-אחסון ציוד? ל-ניהול מלאי? דעו כי היום יש מספר מחסנים המציעים שירות מודולרי ומקיף המאפשר התאמה מלאה לצרכי העסק שלכם. על כך בכתבה הבאה.

חיתוך בלייזר למוצרי תעשיה
חיתוך חומרים בתעשייה זה אחד הנושאים החשובים ביותר בתחום הייצור. ככל שהחיתוך יהיה מדויק יותר, כן כל העבודה תהיה יעילה יותר. מאמר זה מביא הכל על חיתוך בלייזר

ניקוי חול
במאמר שלפניכם אתם מוזמנים לקרוא על הנושא של ניקוי חול - מה זה בדיוק ולמה זה בדיוק משמש.

כיצד לבחור בחוכמה טכנאי מכונת כביסה
כל מה שחשוב ורצוי לדעת על טכנאי מכונות כביסה. מתי מזמינים טכנאי מכונות כביסה, איזו הכשרה צריך לעבור טכנאי מכונות כביסה כדי לתקן לכם את מכונת הכביסה או מייבש הכביסה?

גופי חימום ותיפקודם במשק
עד היום סקרנו את פעילות גופי החימום השונים ותפקידם המכריע בחיי יום יום בכל ענפי המשק.בתעשייה, במלונאות, בבתים פרטיים, בחנויות, במסעדות, בבתי החולים, בהייטק, בכל ענפי המשק תימצא גופי חימום שונים העוזרים בתפקוד היום יומי.

תוכנית עסקית או מצגת, מה עדיף?
אחד הכלים העומדים לרשות היזם ומעלים את הסיכויים שלו בלקבל מימון אצלם הוא תכנית עסקית מקצועית ומשכנעת, המתארת ומדגימה לפרטי פרטים את הפרוייקט ואת סיכויי ההצלחה שלו...

נקודת האיזון בעסק ככלי ניהולי
ניתוח נקודת האיזון בעסק הוא אחד הכלים החשובים והבסיסיים הנדרשים, בכל עסק בכל תחום ובכל היקף פעילות, נקודת האיזון היא, רמת המכירות אשר בה ההוצאות שוות להכנסות כלומר אין רווח ואין הפסד.

תרגום מעברית לאנגלית: ריקוד המכונה
המון אתרים מציעים היום שירות ממוחשב של תרגום מאנגלית לעברית. אם התוצאה המתקבלת היא הגיונית ולא עילגת, זו כבר שאלה אחרת.

תרגום מעברית לאנגלית לדוברי עברית
כדאי להשקיע בשירות של תרגום מאנגלית לעברית, כי הרבה אנשים הם חסרי ידע בשפה האנגלית.

תרגום מעברית לאנגלית: תשכחו מהמילון
תרגום מעברית לאנגלית עבר מטמורפוזה רצינית במהלך הזמן – אתם יכולים לשכוח מהמילון עב הכרס הישן שלכם.

דברים שצריך לדעת על זכויות עובדים
זה לא סוד שמעסיקים רבים מתעלמים מנושאי זכויות עובדים ו/או תנאי עבודה, במדינה יש הערכה מוגזמת לרווח ומעסיקים חושבים שאם יוציאו את המיץ מהעובדים הרווח יגדל.

זכויות עובדים - בשבילם ולמענכם
זכויות עובדים הנו נושא חשוב. המשק בישראל נמצא בתהליכים מקבילים של צמיחה ופריחה ומתמודד עם מצב כלכלי לא פשוט. תוך כדי נוטים לשכוח את הנושא זכויות עובדים.

מהו פירוק חברה?
פירוק חברה מתבצע בשלושה מצבים. הסןג הראשון הוא פירוק חברה מרצון. הסוג השני הוא פירוק חברה על ידי בית המשפט, והסוג השלישי הינו פירוק חברה בפיקוח בתי משפט

ייעוץ ארגוני – תחום מבוקש
ייעוץ ארגוני אינו רק תחום המבוקש מאד בארגונים וחברות – גדולות כקטנות, אלא הפך לתחום פופולרי ביותר במחלקות שונות במוסדות להשכלה גבוהה.


עסקי מנעולנות במאה ה 21
מנעולן הינו איש מקצוע אשר עובד בתחום של מנעולנות. להיות מנעולן זה אומר או לתת שירות בבית עסק, לקבל קריאות מלקוחות או ישנם מנעולנים אשר נותנים את שני השירותים הלו. ניתן לקרוא אל מנעולן כאשר נתקעים מחוץ לבית או נתקעים בתוך הבית כאשר המנעול נשבר או המפתח נתקע בתוך המנעול.

מהי השפעת פתיחת שוק סליקת כרטיסי האשראי על בעלי העסקים ?
כיצד תשפיע פתיחת שוק סליקת כרטיסי האשראי על בעלי העסקים ?


עמוד 5 מתוך 7
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.