אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

עסקים

מאמרים מעולם העסקים, הכוללים מידע בנושא הרצאות והדרכות, מחקרי שוק, מאגרי מידע, ניהול, מכירות וכדומה.

הרצאות והדרכות
מחקרי שוק
מכירות
ניהול
עסקים באינטרנט
עסקים בינלאומיים
שעון נוכחות

סליקת כרטיסי אשראי בעסק
סליקת כרטיסי אשראי בעסק, לא פעם בעלי עסקים מתקשים לבחור את הפתרון הטוב עבורם.ערכנו עבורכם סקירה של כל אמצעי סליקת כרטיסי אשראי העומדים לרשותכם.

שרת פקסים ארגוני – להנות מכל העולמות
שליחת פקסים היא דבר יקר מכמה בחינות, שרת פקסים הוא פיתרון מתקדם ביותר טכנולוגית שמציע מגוון עצום של אפשרויות שליחת וקבלת פקסים לארגונים.

איסוף מידע אישי ועסקי
מאמר זה אינו עוסק בהיבטים של תפיסה סובייקטיבית כזו או אחרת אלה על הקושי הרב של התמודדויות אל מול אתגרים אישיים משפחתיים עסקיים וכיוצ"ב.תודעה, מודעות, שליטה, ניהול ההתנהלות והעצמי ועוד הם מושגים מ"משפחה" של תפיסות ואמונות מתרבויות שונות.

שירותי ניקיון למשרד
כל ארגון, מוסד או חברה, פרטיים וציבוריים, זקוקים לשירותי ניקיון. אם בעבר עובדי הניקיון היו מועסקים על-ידי החברות שבהן הם עבדו, הרי שכיום מרבית החברות והארגונים מעדיפים להשתמש בשירותיה של חברה קבלנית המספקת שירותי ניקיון.

שירותי תרגום מקצועי
בכל רגע נתון בשוק פועלים ספקים רבים המספקים שירותי תרגום מקצועי בתחומים שונים. אבל מהו באמת אומדן המקצועיות בתחום זה? כיצד נמדד ספק מקצועי ומה יתרונותיו... כל התשובות בפנים.

תרגום אתרים בעידן הגלובאלי
פעילות בינאלומית לא שמורה עוד רק לארגונים ולחברות גדולות. עסקים רבים מגלים כי בעידן האינטרנט כשהכל במרחק 'לחיצת כפתור' לקוח גלובאלי רלוונטני בדיוק כמו לקוח לוקאלי שירותי תרגום אתרים הם בגדר בחובה...

מכונות אריזה
דרך לא קצרה עוברים מאכלים רבים עד שהם מגיעים לצלחת שלנו, אחד הדברים ששומרים את האוכל טרי ושמור אלו האריזות. המאמר הבא ידבר על מכונות אריזה שנותנות אריזות כמעט לכל מוצר.

איך בוחרים יועץ עסקי?
רואה חשבון הוא בעל המקצוע הראשון אליו פונים בכל הקשור לעסק.
אפשר לומר כמעט בוודאות שסיכויי ההצלחה של עסק השוכר את שירותיו של יועץ עסקי בתחילת פעילותו של העסק, גבוהים בצורה משמעותית מסיכויי עסק הפועל ללא ליווי עסקי.

משפטים של אנשים ש"עשו את זה"
הנה משפטים שאני אוהב ומגיש גם לכם תהנו
מורד רועי - מנכ"ל ובעלים מורד קפיטל פתרונות

תרגום אתרים לצרפתית
שירותי תרגום אתרים לצרפתית הם צורך אמיתי עבור בתי עסק רבים שרוצים לפנות לקהילת דוברי צרפתית בצרפת ובמדינות אחרות. כאן תמצאו מידע על שירותי תרגום לצרפתית, נפח שוק, דמוגרפיה ועוד...

תרגום מעברית לאנגלית בעידן האינטרנט
בעידן האינטרנט תרגום מעברית לאנגלית הפך להכרח המציאות לבעלי אתרים רבים. במקביל, גדל מגוון הפתרונות וכיום ניתן למצוא חלופות בצורה של "תרגום מכונה" שמתיימרות לתת תחליף לשירותיו של מתרגם מקצועי. האומנם?

תרגום מקצועי מאנגלית לעברית
תהליך תרגום מאנגלית לעברית יכול להתרחש בצורות שונות, החל מעבודה עצמאית מול תוכנת תרגום או מילון ועד לעבודה מקצועית מול מתרגם מוסמך, כאשר, בתחום אתרים תהליך כזה ישלב בדרך כלל גם לוקליזציה...

כיצד להרוויח יותר כסף?
הרבה אנשים מחפשים דרכים להרוויח הכנסה נוספת, מכיוון שיוקר המחייה ורמת החיים הבסיסית עולה כל הזמן. להלן שיטה פשוטה שרבים נוטים להתעלם ממנה

תרגום לאנגלית
תרגום לאנגלית הוא אחד התרגומים הפופולריים בישראל ומבוקש ביותר בקרב סטודנטים, משרדי עורכי דין, בתי עסק שונים באינטרנט ולקוחות פרטיים. במאמר זה על איך להנות מתרגם איכותי, מקצועי וקולח לאנגלית או מאנגלית לעברית

ייעוץ לפתיחת עסק חדש
פתיחת תיקים של עסק חדש ברשויות המס השונות קשורה בעיקר במילוי טפסים ואישורים שונים.במאמר זה תמצא את כל מה שאתה צריך לדעת כדי לעשות זאת בצורה נכונה ומהירה.יש לפתוח את התיקים במעמ, מס הכנסה, וביטוח לאומי.

מרכזיות טלפון – יש עם מי לדבר
מרכזיות טלפון מושתתות על מערכת המקשרת בין קווי הטלפון החיצוניים לשלוחות הטלפון בארגון, בנוסף לאופציות נלוות המשפרות את מתן השירות של העסק, מקלות את התקשורת בעבודה וחוסכות כסף רב.

ייעוץ מקצועי לו כולנו זקוקים
בני אדם לא יכולים לדעת כל דבר בעולם. כל אדם מתמחה בנושא אחד או לפעמים מספר מצומצם של נושאים אותם הוא יודע להסביר בצורה מקצועית לאנשים אחרים ולהפוך את הידע למקצוע רווחי מבחינה כספית ומבחינת עלייה במעמד והתקדמות בסרגל הסוציו- אקונומי.

בעל עסק? אילו סוגי שליחויות נפוצים בקרב בתי עסק
אילו סוגי שליחויות נפוצים בקרב בתי עסק. מה האלטרנטיבות בפני עסקים ולמה חברת שליחויות מציעה שירותי ברמה גבוהה יותר מדואר ישראל ועוד במאמר לפניכם

בעת תכנון פתיחת עסק חדש עולה השאלה עצמאי או חברה?
איך נגדיר חברה בע"מ?מיהו עצמאי?יתרונות חסרונות ועוד...הכל המאמר הבא

דע את הקופת גמל שלך
יש לכם קופת גמל? האם אתם מכירים אותה? רוב השכירים בארץ לא יודעים מה יש בקופת הגמל שלהם, עכשיו אתם תוכלו לדעת גם.

כלים חד פעמיים והאירוע מושלם
מאז ומעולם היוו כלים חד פעמיים פתרון הגשה בלתי נפרד מאירועים ומפגשים רבים בניהם; ימי הולדת, טיולי, פיקניקים ועוד.

מנעולן ופריצת מנעולים- כל מה שרצית לדעת
"מנעולנים מתמחים בטיפול בכל הקשור לאספקת מנעולים שונים, התקנתם, החלפתם ואחזקתם ובמידת הצורך גם בפריצתם.
בשל הרגישות של הרכיבים המדוברים, נחוץ לוודא בעת בחירת המנעולן כי הינו מוסמך באישור משטרת ישראל ולאמת זאת מול תעודה רלוונטית מטעם משטרת ישראל הנושא תמונת פנים"

סריקת מסמכים – כל מה שהעסק שלך זקוק לו
זוכרים את התקופה ההיא, לפני קצת יותר מעשור, כשעדיין לא היו מחשבים בכל משרד, שלא לדבר על סריקת מסמכים

יזמות עסקית ופתיחת עסק
מאמר זה מציע עצות וטיפים בנושא יזמות עסקית פתיחת עסק שאלות ותשובות ועוד.

איך לבחור שירותי תרגום מקצועיים ובמחיר סביר
רוצה לתרגם עבודה או סתם מסמך? רוצה לתרגם תוכן אינטרנטי? צריך שירותי תרגום באופן מיידי? לפני שאתה בוחר את המתרגם שלך, כדאי לך לבדוק מספר דברים.

הובלות – להכיר את הדרך הנוחה לעבור דירה
למה כל אחד מאיתנו חושב שרכב פרטי יכול להכיל תכולה שלמה של רהיטים וחפצים אישיים ולעבור דירה ככה?

אינדקס עסקים – דרכים שונות ישנן להצלחה
בכל יום אנחנו למדים שרשתות הפרסום רק מתרחבות ועולות כלפי מעלה בסולם השיווק, לדעת איך לפרסם את עצמינו הפך למקצוע ומשם נולדו המון חברות פרסום והפצה בארץ, לדעת איך לצעוק את שמינו מבלי שיגידו שאנחנו מפריעים בשקט הענף.

אינדקס עסקים – האמנם פרסום בחינם?!
אתרים רבים בארץ נוטים להגיד את האמרה החזקה הזו שאומרת "פרסם בחינם" השאלה היא האם זה נכון שמא טיזר עלוב לכניסת משתמשים חדשים ותעבורה כוללת לאתר, האם אותם מפרסמים בחינם מקבלים את מה שביקשו או שמא קיבלו שטח פרסום בפינה חשוכה באתר אשר פועל עם יותר מידי פרסומות.

עסקים – הדרך היחידה שלנו להיכנס לעולם האושר
להצליח בעולם זה לא רק לפתוח עסק גדול ולקוות לטוב, יש לדעת איך לכוון מטרות בחיים וכמובן איך לגרום לעסק שלנו להפריח משממה אמיתית להצלחה מסחררת.

עסקים – הדרך שלנו לראות קדימה
כל אחד רואה בצורה אחרת את החיים העתידיים שלו, בין אם זה עולם העסקים ובין אם זה חיים בתור שכיר, עולם העסקים יכול להיות מלא טרף והתרסקויות, השאלה היא באיזו צורה מסתכלים על החיים ככלל.

מסעדות ועסקים בתל אביב
תל אביב הינה אחד מערי הכרך התוססים בעולם. תל אביב מרכזת אל תוכה אלפי מסעדות בתי עסק מגוונים, מיוחדים ושונים. מסעדות בתל אביב תופסות מקום מכובד בדירוג המסעדות הטובות במזרח התיכון בפרט וברחבי העולם בכלל.

אגח ממשלתי
חיסרון מבחינת המבוטחים ב ביטוח רכב: חוסר וודאות - סיכון גדל; התנודתיות היא גבוהה ובמקביל לסיכוי להרוויח תשואות גבוהות יותר גדל הסיכון של המבוטחים שעלולים לאבד את כספם.

טיסות עסקים פרטיות לאנשי עסקים
צריכים לטוס לקפריסין ב11:00 בבוקר ולחזור עד 15:00? המיזוג הגדול שכום מדברים עליו נחתם היום בטורקיה ואתם חייבים לחזור עד הערב? אין בעיה! באופק ג'טס מגוון טיסות פרטיות לאנשי עסקים, יחס אישי מרגע הפגישה בארץ ועד לרגעה החזרה.

תחום האוויר מעולם לא היה מגוון כל כך
חברות כגון אופק אייר ואופק ג'טס שינו לנו את הראייה על תחום התעופה, לא עוד רק טיסות לחו"ל במחלקת תיירים או עסקים- היום טסים בטיסה עסקית פרטית. אופק אייר ממפה ומצלמת את אגן הים התיכון ממעוף הציפור.

ניהול רכש בארגון – מי צריך את זה?
חושבים לנהל את הרכש באירגון בצורה קצת טובה יותר? מסתבר שזה יכול לחסוך לכם המון כסף... בואו וגלו...

מיקור חוץ – להתמקד ביתרונות שלך
מיקור חוץ יכול לחסוך לך זמן יקר... זמן זה המשאב הכי יקר שיש לך בארגון ובחיים ואם אתה יכול לחסוך קצת ממנו אתה יכול גם להתמקד יותר ביתרונות שלך. מסתבר שזה יכול להועיל לך מאוד...

ממונה בטיחות – מציל החיים הארגוני
ממונה בטיחות הוא הסיירת שהולכת לפני הצבא, החלוץ שהולך לפני המחנה. תפקידו לחפש את הסיכונים שבעבודה השוטפת ובפעולות חריגות, ולהתריע ולמנוע אסונות בטרם יתרחשו. עקב כך עבודתו של ממונה בטיחות מסוכנת יותר וחשובה ביותר, אם כי תוצאותיה לא תמיד מורגשות או באות לידי ביטוי באופן מידי.


עמוד 7 מתוך 7
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.