אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

עסקים

מאמרים מעולם העסקים, הכוללים מידע בנושא הרצאות והדרכות, מחקרי שוק, מאגרי מידע, ניהול, מכירות וכדומה.

הרצאות והדרכות
מחקרי שוק
מכירות
ניהול
עסקים באינטרנט
עסקים בינלאומיים
שעון נוכחות

בדרך אל רשיון עסק
כיצד ניתן לקבל רשיון עסק ומדוע חוק רישוי עסקים הוא כל כך חשוב?

מנעולן בתל אביב- עבודה קשה ולא תחביב
מה בדיוק עושה מנעולן בתל אביב? סקירה קצרה וממצה של תפקידי מנעולן בתל אביב ומנעולן בכלל.

הכל על תרגום מסמכים
אילו סוגי תרגום קיימים כיום? מתי נזדקק לתרגום מסמכים משפטי ומתי נזדקק לתרגום מסמכים אקדמי?

הזדמנויות עסקיות באמצע החיים
האם יש סיכוי לשכירים למצות הזדמנויות עסקיות ?רוב רובן של הזדמנויות עסקיות במשק נגישות לבעלי הון, אולם ישנן הזדמנויות עסקיות פתוחות,גם לאדם מן היישוב. ארגון הפצה על רגל אחת.

חוויה ושמה רילוקיישן
לפעמים נדמה שהחיים בארץ הם מירוץ. אבל לפעמים אתה מוצא את עצמך מדמיין על מציאות אחרת...

רילוקיישן – מקום טוב להתחיל
רילוקיישן מוצלח אינו רק מעבר המשפחה והשתקעותה במקום החדש, רילוקיישן מוצלח יהיה גם של של הבית שלכם או לפחות חלק ממנו.

האופניים המעופפות
איך בדיוק מעבירים זוג אופניים ממדינה אחת למדינה שנייה? הסתכלנו סביב הבית והבנו, שלמעשה, השאלה תקפה לגבי כל הריהוט בבית.

ייעוץ אסטרטגי במגוון תחומים בחיים
לפעמים בשביל לבחור את הדרך הנכונה אנו צריכים דעה של אדם ניטראלי שאינו מכיר אותנו מקרוב ויכול להמליץ לנו על הפעולה הנכונה שנראית לו בהתאם לממצאים הקיימים..

שירותי השמה לדרושים
חברות השמה הן הגורם המקשר בין העובדים הדרושים לעבודות השונות ובין בתי העסק המחפשים עובדים מסוימים לאיוש תפקידים באמצעות שירותי השמה לדרושים. בחרו את חברת ההשמה המתאימה לכם

פריצת מנעולים על ידי מנעולן
אנו ממשיכים לפנות אל מנעולן בכדי לשמור על עצמינו מפני פולשים, להגן על הפרטיות שלנו ולשמור על האנשים האהובים שלנו והחפצים החשובים והיקרים שלנו. מנעולן מציע שירות מקצועי בכל שעה של היום, עשרים וארבע שעות ביממה, בכל יום באמצע השבוע, הסוף השבוע ובחגים ומועדים.

בחירת מנעול נכון לבית או לרכב
כאשר אנו רוכשים מנעולים לדלתות כדאי מאוד לעשות סקר שוק לפני הקנייה וכן להתייעץ עם מנעולן מוסמך ואף לדבר עם עוד מנעולן בכדי להיות בטוחים כי אתם רוכשים מנעולים טובים במיוחד ואתם משלמים היטב על מוצר מצוין.

בית עסק של מנעולים
בתי עסק אשר שייכים לתחום של מנעולים בדרך כלל מציעים שירותים נוספים, כמו לדוגמא: הכנה של שלטים לרכב, שכפול שלטים לרכב או שלטים למטרות אחרות וכן הכנת חותמות לצורכי קישוט או שימוש.

תכני קורס ניהול מוצר
במידה והחלטת להתחיל וללמוד מיוזמתך הפרטית או בגלל ששלחו אותך מטעם החברה לקורס ניהול מוצר ואתה מתעניין לדעת מהם התכנים הנלמדים בקורס זה, הגעת למקום הנכון בו תקבל את כל התשובות לכל השאלות בנוגע לתכנים של קורס ניהול מוצר בלימודי הייטק.

מכונות קפה אצלכם בבית
כיום קיימת אופציה ליזמים צעירים להרוויח משוק הקפה שמגלגל מיליארדי שקלים מידי יום. בואו לקרוא ולהבין כיצד אתם יכולים לקחת נתח מהמחזור העצום הזה.

שליח לעסק ולבית – הפתרון האולטימטיבי
חברות שליחויות רבות נותנות מענה לניוד משלוחים בכל רחבי הארץ, ומספקות העברת חבילות ומסמכים על ידי שליח לכל יעד אפשרי. בין אם מדובר בחבילות, מתנות לבית או העברת מסמכים - חברת השליחים יכולה לספק שליח צמוד

קורסים ביזמות עסקית
קורסים ביזמות עסקית יכולים להפוך אותך, אחד המחפש את הדרך להתפתח, לאדם המכניס הרבה מאוד כספים. תוכנית עסקית שנכתבת על ידיך, יכולה להכניס עשרות אלפי שקלים בכל חודש...כדאי ללמוד.

תרגום לצרפתית
השפה הצרפתית אינה פשוטה והתחביר שלה וכל המערכת הלשונית נחשבים למורכבים ביותר. תרגום לצרפתית חייב להיעשות אך ורק על ידי מתרגם מקצועי אשר יש לו ידע בשפת המקור ובשפה הצרפתית ברמה של שפת אם.

תרגום לערבית
השפה הערבית היא שפה שמית, כמו העברית, ולמרות שנראה ששתי השפות קרובות אחת לשנייה ואנו אף משאילים מילים מערבית ומשלבים אותן בדיבור היומיומי שלנו, תרגום לערבית מצריך ידע מעמיק במיוחד ומיומנות רבה.

כוסות חד פעמיות עם לוגו
כוס עם לוגו החברה
היא אחת הדרכים להותיר רושם טוב על האורחים והעובדים.

השקעה בשוק ההון – מדריך למתחילים
צברתם הון בעקבות שנות עבודה ארוכות כשכירים או עצמאים ואתם מעוניינים להשקיע אותו כדי לנהל השקעות של כספים מומלץ ביותר לפנות אל יועצי השקעות שיתפרו עבורכם את תיק ההשקעות המתאים ביותר עבורכם. לפני שתגיעו ליועץ מומלץ לדעת מספר דברים בסיסיים בנוגע להשקעות בשוק ההון.

שליחויות בקצב הקידמה
השליחות הראשונה והידועה מכולם נעשתה בתקופת יוון הקדומה, כאשר אדם רץ ארבעים ושתיים קילומטרים בדיק על מנת..

שליחויות כשירות גלובלי
מסות גדולות של אנשים משתמשים בשירותי שליחויות שצריכים לוודא שהחבילות שלהם יועברו בצורה מהירה ובטוחה. שירותי השליחויות באנגליה החלו מחברות..

חברת שליחויות – כל דבר ליעדו
לעיתים קרובות, אנשים לא מחזיקים בציפיות הנכונות מחברת שליחויות. זה אומר שאנשים בדרך כלל מצפים לשירותים שלא נמצאים ברשימת השירותים המוצעים על ידי החברה.

שליחויות – שירותים ללא תחליף
שירותי חברות השליחויות הן שירותים שאין להן תחליף לכל שירותי הבית והעסקים, אשר פותרות את הלקוחות מהמתחים הקשורים לשיגור המשלוחים אשר גוזלים זמן רב. מה יהיו השיקולים שלך בבחירת חברת שליחויות ?

חברת שליחויות – מילוי צרכים
חברה שמספקת שירותים למשלוח על ידי שליחים בינלאומיים מהווה חיבור חשוב לכלכלה העולמית העכשווית. ללא שירותיהם של חברת שליחויות מהימנה, חברה או אדם ..

חברת שליחויות – מילוי צרכים
חברה שמספקת שירותים למשלוח על ידי שליחים בינלאומיים מהווה חיבור חשוב לכלכלה העולמית העכשווית. ללא שירותיהם של חברת שליחויות מהימנה, חברה או אדם ..

שירותי שליחויות בכל הדרגות
שליח זהו אדם או חברה אשר מבצעת שליחויות של הודעות, חבילות ודואר. שליחים מובדלים מדואר רגיל עקב כמה הבדלים כמו מהירות, ביטחון, מעקב, חתימה, התמחות ...

בחירת חברת שליחויות
בחירת חברת שליחויות חייבת להיעשות במלוא הרצינת הראויה שכן זוהי יכולה להיות החלטה שתייעל את העסק שלך או שתסבך..

תרגום לרוסית
מאז העלייה הגדולה ממדינות חבר העמים, השפה הרוסית מדוברת ונשמעת בכל מקום בישראל. בכל רחבי הארץ קיימים ריכוזים גדולים של דוברי רוסית והצורך בשירותי תרגום לרוסית הולך וגובר בכל תחומי החיים

כל מה שצריך לדעת על פקטורינג
פקטורינג הוא למעשה פתרון פיננסי חוץ בנקאי שניתן להגיד כי הוא הופך עסקאות אשראי לעסקאות מזומן

תרגום לספרדית
בגלל דירוגה הגבוה של השפה הספרדית והשימוש בה על ידי אוכלוסיות רבות (יותר מ-400 מיליון אנשים ברחבי העולם), תרגום לספרדית הפך להיות עם השנים, ובעיקר בעידן האינטרנט, למצרך מבוקש ביותר.

ניקוי מנדפים - לבטיחות בעסק
מהו ניקוי מנדפים? ניקוי מנדפים נחוץ בכל מסעדה או עסק עם מטבח גדול לשם בטיחות העובדים ובאי המקום. במאמר זה תוכלו לקרוא על הנושא

ייעוץ עסקי
כל עסק, בין אם זהו עסק מתחיל, חברה מצליחה, משרד או מפעל, זקוק לשירותי ייעוץ עסקי. העולם העסקי מורכב מתחרות מתמדת והרבה חוסר וודאות. השינויים הכלכליים בארץ ובעולם משפיעים עמוקות על הצלחתו של כל עסק

הזדמנויות עסקיות המציעות הכנסה נוספת לשכירים
הזדמנות עסקית הוא מושג יחסי, ובפרט הזדמנות עסקית יחסית לזמן זבה היא מובאת. שכירים רבים אשר מחפשים איכות חיים, מגיעים לא אחת לשמוע על הזדמנות עסקית לשכירים אשר אמורה ליצר להם הכנסה נוספת, ובמקרה הטוב הכנסה פסיבית. כיצד למנף הזדמנויות ולהיזהר מהזדמנויות בטוחות

יש תחליף לדואר האלקטרוני, כאמצעי לניהול דיאלוגים בעסק המודרני
הדואר האלקטרוני הוא הפלטפורמה הנפוצה כיום, לשיתוף ולתיעוד הודעות ומסרים של קבוצות משתתפים. עם זאת הוא לא בהכרח הכלי הארגוני המתאים לניהול דיונים אפקטיביים.

מרכזיות טלפוניה מקצועיות – כלי התקשורת העיקרי של העסק
כל עסק צריך פתרונות תקשורת מקצועיים על מנת להתנהל בצורה נכונה ויעילה, בין אם מדובר על עסק גדול עם עובדים רבים או עסק קטן עם מספר עובדים מצומצם. אחד המרכיבים העיקריים מבחינת תקשורת של העסק, הן פנימית והן חיצונית הוא מרכזיה מקצועית.

מתקני תצוגה
מתקני תצוגה כמקדם מכירות מצויין לבית העסק , לביתן בתערוכה ולעמדת מכירה

"לחפש עבודה... או למצוא עבודה?"
הרבה אנשים מחפשים עבודה. הם מחפשים ללא הפסקה מה לגביך ? אולי במקום לחפש עבודה... תתחיל למצוא עבודה? להלן סיכום של הכללים הבסיסיים של מציאת עבודה בצורה הטובה ביותר

פתיחת עסק - האם עוסק פטור או עוסק מורשה?
במאמר זה אנסה לתת תשובה לכל אלו שרוצים לפתוח עסק חדש ואינם יודעים האם הם עוסק פטור או עוסק מורשה

סליקה באינטרנט לעסקים קטנים
סליקת כרטיסי אשראי נעשית פשוטה ונוחה גם לעסקים קטנים בעזרת 2 פתרונות סליקה מתקדמיםא- סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט, ב- סליקת דביט – חיובית.

עמלות סליקה ומהי עמלה צולבת
סליקת כרטיסי אשראי, סקירה על עמלות סליקה ומה צפוי לבית עסק בתחום זה ומה המהומה סביב העמלה הצולבת

שירותי תרגום מצ'כית
בימים עברו, הצורך בשרותי תרגום משפות שאינם אנגלית צרפתית ערבית ועוד מעט שפות בינלאומיות עיקריות, היה קטן.ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, כך מתפתחים ומתרחבים קשרי הגומלין עם מדינות רבות ברחבי העולם.הקשרים העסקיים חוצים יבשות הן מבחינת היבוא היצוא ומכירת/רכישת טכנולוגיה חדשה.

שירותי תרגום מפולנית
תרגום מפולנית לעברית הוא דבר אשר אנשים רבים זקוקים לו.
הדרישה המואצת החלה בראשון לחודש מאי של שנת 2004 כאשר פולין נכנסה לאיחוד האירופאי ועוררה אנשים רבים במדינתנו בעלי שורשים פולניים. אנשים אלו ביקשו להגיש בקשה לאזרחות פולנית...

תרגום מערבית
מדינת ישראל הינה מדינה אשר האינטראקציה שלה עם מדינות ערב ידועה לכול.
שיתופי הפעולה הם רבים ומגוונים, חלקם על בסיס מדיני כגון הסכמים, אחרים הם יחסי גומלין, קשרים על בסיס עסקי ועוד.

תרגום מספרדית
תרגום מספרדית צריך להיעשות על ידי מתרגמים מקצועיים הדוברים את השפה הספרדית ברמת שפת אם ומכירים את יסודות התחביר של השפה הספרדית וזאת על מנת שהלקוח יהיה בטוח כי התרגום מותאם בצורה מדויקת לשפת המקור

תרגום מהונגרית
שירותי תרגום מהונגרית במחיר הוגן ובאיכות ללא פשרות. הצוות המקצועי שלנו מתמחה בתרגום כל סוגי הטקסט תוך מתן דגש על לוקליזציה. לזכותנו ניסיון של שנים בתחום תרגום מהונגרית.

תרגום מגרמנית
שירותי תרגום מגרמנית במחיר הוגן ובאיכות ללא פשרות. הצוות המקצועי שלנו מתמחה בתרגום כל סוגי הטקסט תוך מתן דגש על לוקליזציה. לזכותנו ניסיון של שנים בתחום תרגום מגרמנית.

תרגום מאנגלית
שירותי תרגום מאנגלית במחיר הוגן ובאיכות ללא פשרות. הצוות המקצועי שלנו מתמחה בתרגום כל סוגי הטקסט תוך מתן דגש על לוקליזציה. לזכותנו ניסיון של שנים בתחום תרגום מאנגלית.

תקן ISO – ניהול ואיכות
המטרה של ISO 9001 היא לספק סט של דרישות שאם מיושמים ביעילות, יספק לנו בביטחון כי הספק שלנו יכול בעקביות לספק מוצרים ושירותים

אימון עסקי
כשיש לך עסק, אתה מרגיש לעיתים קרובות מאוד לבד. אתה זה שצריך לקחת את העניינים לידיים, לקבל החלטות לבד, לבצע שינויים או להוסיף דברים...


עמוד 6 מתוך 7
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.