אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » עסקים

עסקים

מאמרים מעולם העסקים, הכוללים מידע בנושא הרצאות והדרכות, מחקרי שוק, מאגרי מידע, ניהול, מכירות וכדומה.


בית עסק של מנעולים
בתי עסק אשר שייכים לתחום של מנעולים בדרך כלל מציעים שירותים נוספים, כמו לדוגמא: הכנה של שלטים לרכב, שכפול שלטים לרכב או שלטים למטרות אחרות וכן הכנת חותמות לצורכי קישוט או שימוש.

תכני קורס ניהול מוצר
במידה והחלטת להתחיל וללמוד מיוזמתך הפרטית או בגלל ששלחו אותך מטעם החברה לקורס ניהול מוצר ואתה מתעניין לדעת מהם התכנים הנלמדים בקורס זה, הגעת למקום הנכון בו תקבל את כל התשובות לכל השאלות בנוגע לתכנים של קורס ניהול מוצר בלימודי הייטק.

מכונות קפה אצלכם בבית
כיום קיימת אופציה ליזמים צעירים להרוויח משוק הקפה שמגלגל מיליארדי שקלים מידי יום. בואו לקרוא ולהבין כיצד אתם יכולים לקחת נתח מהמחזור העצום הזה.

שליח לעסק ולבית – הפתרון האולטימטיבי
חברות שליחויות רבות נותנות מענה לניוד משלוחים בכל רחבי הארץ, ומספקות העברת חבילות ומסמכים על ידי שליח לכל יעד אפשרי. בין אם מדובר בחבילות, מתנות לבית או העברת מסמכים - חברת השליחים יכולה לספק שליח צמוד

קורסים ביזמות עסקית
קורסים ביזמות עסקית יכולים להפוך אותך, אחד המחפש את הדרך להתפתח, לאדם המכניס הרבה מאוד כספים. תוכנית עסקית שנכתבת על ידיך, יכולה להכניס עשרות אלפי שקלים בכל חודש...כדאי ללמוד.

תרגום לצרפתית
השפה הצרפתית אינה פשוטה והתחביר שלה וכל המערכת הלשונית נחשבים למורכבים ביותר. תרגום לצרפתית חייב להיעשות אך ורק על ידי מתרגם מקצועי אשר יש לו ידע בשפת המקור ובשפה הצרפתית ברמה של שפת אם.

תרגום לערבית
השפה הערבית היא שפה שמית, כמו העברית, ולמרות שנראה ששתי השפות קרובות אחת לשנייה ואנו אף משאילים מילים מערבית ומשלבים אותן בדיבור היומיומי שלנו, תרגום לערבית מצריך ידע מעמיק במיוחד ומיומנות רבה.

כוסות חד פעמיות עם לוגו
כוס עם לוגו החברה
היא אחת הדרכים להותיר רושם טוב על האורחים והעובדים.

השקעה בשוק ההון – מדריך למתחילים
צברתם הון בעקבות שנות עבודה ארוכות כשכירים או עצמאים ואתם מעוניינים להשקיע אותו כדי לנהל השקעות של כספים מומלץ ביותר לפנות אל יועצי השקעות שיתפרו עבורכם את תיק ההשקעות המתאים ביותר עבורכם. לפני שתגיעו ליועץ מומלץ לדעת מספר דברים בסיסיים בנוגע להשקעות בשוק ההון.

שליחויות בקצב הקידמה
השליחות הראשונה והידועה מכולם נעשתה בתקופת יוון הקדומה, כאשר אדם רץ ארבעים ושתיים קילומטרים בדיק על מנת..

שליחויות כשירות גלובלי
מסות גדולות של אנשים משתמשים בשירותי שליחויות שצריכים לוודא שהחבילות שלהם יועברו בצורה מהירה ובטוחה. שירותי השליחויות באנגליה החלו מחברות..

חברת שליחויות – כל דבר ליעדו
לעיתים קרובות, אנשים לא מחזיקים בציפיות הנכונות מחברת שליחויות. זה אומר שאנשים בדרך כלל מצפים לשירותים שלא נמצאים ברשימת השירותים המוצעים על ידי החברה.

שליחויות – שירותים ללא תחליף
שירותי חברות השליחויות הן שירותים שאין להן תחליף לכל שירותי הבית והעסקים, אשר פותרות את הלקוחות מהמתחים הקשורים לשיגור המשלוחים אשר גוזלים זמן רב. מה יהיו השיקולים שלך בבחירת חברת שליחויות ?

חברת שליחויות – מילוי צרכים
חברה שמספקת שירותים למשלוח על ידי שליחים בינלאומיים מהווה חיבור חשוב לכלכלה העולמית העכשווית. ללא שירותיהם של חברת שליחויות מהימנה, חברה או אדם ..

חברת שליחויות – מילוי צרכים
חברה שמספקת שירותים למשלוח על ידי שליחים בינלאומיים מהווה חיבור חשוב לכלכלה העולמית העכשווית. ללא שירותיהם של חברת שליחויות מהימנה, חברה או אדם ..

שירותי שליחויות בכל הדרגות
שליח זהו אדם או חברה אשר מבצעת שליחויות של הודעות, חבילות ודואר. שליחים מובדלים מדואר רגיל עקב כמה הבדלים כמו מהירות, ביטחון, מעקב, חתימה, התמחות ...

בחירת חברת שליחויות
בחירת חברת שליחויות חייבת להיעשות במלוא הרצינת הראויה שכן זוהי יכולה להיות החלטה שתייעל את העסק שלך או שתסבך..

תרגום לרוסית
מאז העלייה הגדולה ממדינות חבר העמים, השפה הרוסית מדוברת ונשמעת בכל מקום בישראל. בכל רחבי הארץ קיימים ריכוזים גדולים של דוברי רוסית והצורך בשירותי תרגום לרוסית הולך וגובר בכל תחומי החיים

כל מה שצריך לדעת על פקטורינג
פקטורינג הוא למעשה פתרון פיננסי חוץ בנקאי שניתן להגיד כי הוא הופך עסקאות אשראי לעסקאות מזומן

תרגום לספרדית
בגלל דירוגה הגבוה של השפה הספרדית והשימוש בה על ידי אוכלוסיות רבות (יותר מ-400 מיליון אנשים ברחבי העולם), תרגום לספרדית הפך להיות עם השנים, ובעיקר בעידן האינטרנט, למצרך מבוקש ביותר.

ניקוי מנדפים - לבטיחות בעסק
מהו ניקוי מנדפים? ניקוי מנדפים נחוץ בכל מסעדה או עסק עם מטבח גדול לשם בטיחות העובדים ובאי המקום. במאמר זה תוכלו לקרוא על הנושא

ייעוץ עסקי
כל עסק, בין אם זהו עסק מתחיל, חברה מצליחה, משרד או מפעל, זקוק לשירותי ייעוץ עסקי. העולם העסקי מורכב מתחרות מתמדת והרבה חוסר וודאות. השינויים הכלכליים בארץ ובעולם משפיעים עמוקות על הצלחתו של כל עסק

הזדמנויות עסקיות המציעות הכנסה נוספת לשכירים
הזדמנות עסקית הוא מושג יחסי, ובפרט הזדמנות עסקית יחסית לזמן זבה היא מובאת. שכירים רבים אשר מחפשים איכות חיים, מגיעים לא אחת לשמוע על הזדמנות עסקית לשכירים אשר אמורה ליצר להם הכנסה נוספת, ובמקרה הטוב הכנסה פסיבית. כיצד למנף הזדמנויות ולהיזהר מהזדמנויות בטוחות

יש תחליף לדואר האלקטרוני, כאמצעי לניהול דיאלוגים בעסק המודרני
הדואר האלקטרוני הוא הפלטפורמה הנפוצה כיום, לשיתוף ולתיעוד הודעות ומסרים של קבוצות משתתפים. עם זאת הוא לא בהכרח הכלי הארגוני המתאים לניהול דיונים אפקטיביים.

מרכזיות טלפוניה מקצועיות – כלי התקשורת העיקרי של העסק
כל עסק צריך פתרונות תקשורת מקצועיים על מנת להתנהל בצורה נכונה ויעילה, בין אם מדובר על עסק גדול עם עובדים רבים או עסק קטן עם מספר עובדים מצומצם. אחד המרכיבים העיקריים מבחינת תקשורת של העסק, הן פנימית והן חיצונית הוא מרכזיה מקצועית.

מתקני תצוגה
מתקני תצוגה כמקדם מכירות מצויין לבית העסק , לביתן בתערוכה ולעמדת מכירה

"לחפש עבודה... או למצוא עבודה?"
הרבה אנשים מחפשים עבודה. הם מחפשים ללא הפסקה מה לגביך ? אולי במקום לחפש עבודה... תתחיל למצוא עבודה? להלן סיכום של הכללים הבסיסיים של מציאת עבודה בצורה הטובה ביותר

פתיחת עסק - האם עוסק פטור או עוסק מורשה?
במאמר זה אנסה לתת תשובה לכל אלו שרוצים לפתוח עסק חדש ואינם יודעים האם הם עוסק פטור או עוסק מורשה

סליקה באינטרנט לעסקים קטנים
סליקת כרטיסי אשראי נעשית פשוטה ונוחה גם לעסקים קטנים בעזרת 2 פתרונות סליקה מתקדמיםא- סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט, ב- סליקת דביט – חיובית.

עמלות סליקה ומהי עמלה צולבת
סליקת כרטיסי אשראי, סקירה על עמלות סליקה ומה צפוי לבית עסק בתחום זה ומה המהומה סביב העמלה הצולבת

שירותי תרגום מצ'כית
בימים עברו, הצורך בשרותי תרגום משפות שאינם אנגלית צרפתית ערבית ועוד מעט שפות בינלאומיות עיקריות, היה קטן.ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, כך מתפתחים ומתרחבים קשרי הגומלין עם מדינות רבות ברחבי העולם.הקשרים העסקיים חוצים יבשות הן מבחינת היבוא היצוא ומכירת/רכישת טכנולוגיה חדשה.

שירותי תרגום מפולנית
תרגום מפולנית לעברית הוא דבר אשר אנשים רבים זקוקים לו.
הדרישה המואצת החלה בראשון לחודש מאי של שנת 2004 כאשר פולין נכנסה לאיחוד האירופאי ועוררה אנשים רבים במדינתנו בעלי שורשים פולניים. אנשים אלו ביקשו להגיש בקשה לאזרחות פולנית...

תרגום מערבית
מדינת ישראל הינה מדינה אשר האינטראקציה שלה עם מדינות ערב ידועה לכול.
שיתופי הפעולה הם רבים ומגוונים, חלקם על בסיס מדיני כגון הסכמים, אחרים הם יחסי גומלין, קשרים על בסיס עסקי ועוד.

תרגום מספרדית
תרגום מספרדית צריך להיעשות על ידי מתרגמים מקצועיים הדוברים את השפה הספרדית ברמת שפת אם ומכירים את יסודות התחביר של השפה הספרדית וזאת על מנת שהלקוח יהיה בטוח כי התרגום מותאם בצורה מדויקת לשפת המקור

תרגום מהונגרית
שירותי תרגום מהונגרית במחיר הוגן ובאיכות ללא פשרות. הצוות המקצועי שלנו מתמחה בתרגום כל סוגי הטקסט תוך מתן דגש על לוקליזציה. לזכותנו ניסיון של שנים בתחום תרגום מהונגרית.

תרגום מגרמנית
שירותי תרגום מגרמנית במחיר הוגן ובאיכות ללא פשרות. הצוות המקצועי שלנו מתמחה בתרגום כל סוגי הטקסט תוך מתן דגש על לוקליזציה. לזכותנו ניסיון של שנים בתחום תרגום מגרמנית.

תרגום מאנגלית
שירותי תרגום מאנגלית במחיר הוגן ובאיכות ללא פשרות. הצוות המקצועי שלנו מתמחה בתרגום כל סוגי הטקסט תוך מתן דגש על לוקליזציה. לזכותנו ניסיון של שנים בתחום תרגום מאנגלית.

תקן ISO – ניהול ואיכות
המטרה של ISO 9001 היא לספק סט של דרישות שאם מיושמים ביעילות, יספק לנו בביטחון כי הספק שלנו יכול בעקביות לספק מוצרים ושירותים

אימון עסקי
כשיש לך עסק, אתה מרגיש לעיתים קרובות מאוד לבד. אתה זה שצריך לקחת את העניינים לידיים, לקבל החלטות לבד, לבצע שינויים או להוסיף דברים...

סליקת כרטיסי אשראי בעסק
סליקת כרטיסי אשראי בעסק, לא פעם בעלי עסקים מתקשים לבחור את הפתרון הטוב עבורם.ערכנו עבורכם סקירה של כל אמצעי סליקת כרטיסי אשראי העומדים לרשותכם.

שרת פקסים ארגוני – להנות מכל העולמות
שליחת פקסים היא דבר יקר מכמה בחינות, שרת פקסים הוא פיתרון מתקדם ביותר טכנולוגית שמציע מגוון עצום של אפשרויות שליחת וקבלת פקסים לארגונים.

איסוף מידע אישי ועסקי
מאמר זה אינו עוסק בהיבטים של תפיסה סובייקטיבית כזו או אחרת אלה על הקושי הרב של התמודדויות אל מול אתגרים אישיים משפחתיים עסקיים וכיוצ"ב.תודעה, מודעות, שליטה, ניהול ההתנהלות והעצמי ועוד הם מושגים מ"משפחה" של תפיסות ואמונות מתרבויות שונות.

שירותי ניקיון למשרד
כל ארגון, מוסד או חברה, פרטיים וציבוריים, זקוקים לשירותי ניקיון. אם בעבר עובדי הניקיון היו מועסקים על-ידי החברות שבהן הם עבדו, הרי שכיום מרבית החברות והארגונים מעדיפים להשתמש בשירותיה של חברה קבלנית המספקת שירותי ניקיון.

שירותי תרגום מקצועי
בכל רגע נתון בשוק פועלים ספקים רבים המספקים שירותי תרגום מקצועי בתחומים שונים. אבל מהו באמת אומדן המקצועיות בתחום זה? כיצד נמדד ספק מקצועי ומה יתרונותיו... כל התשובות בפנים.

תרגום אתרים בעידן הגלובאלי
פעילות בינאלומית לא שמורה עוד רק לארגונים ולחברות גדולות. עסקים רבים מגלים כי בעידן האינטרנט כשהכל במרחק 'לחיצת כפתור' לקוח גלובאלי רלוונטני בדיוק כמו לקוח לוקאלי שירותי תרגום אתרים הם בגדר בחובה...

מכונות אריזה
דרך לא קצרה עוברים מאכלים רבים עד שהם מגיעים לצלחת שלנו, אחד הדברים ששומרים את האוכל טרי ושמור אלו האריזות. המאמר הבא ידבר על מכונות אריזה שנותנות אריזות כמעט לכל מוצר.

איך בוחרים יועץ עסקי?
רואה חשבון הוא בעל המקצוע הראשון אליו פונים בכל הקשור לעסק.
אפשר לומר כמעט בוודאות שסיכויי ההצלחה של עסק השוכר את שירותיו של יועץ עסקי בתחילת פעילותו של העסק, גבוהים בצורה משמעותית מסיכויי עסק הפועל ללא ליווי עסקי.

משפטים של אנשים ש"עשו את זה"
הנה משפטים שאני אוהב ומגיש גם לכם תהנו
מורד רועי - מנכ"ל ובעלים מורד קפיטל פתרונות

תרגום אתרים לצרפתית
שירותי תרגום אתרים לצרפתית הם צורך אמיתי עבור בתי עסק רבים שרוצים לפנות לקהילת דוברי צרפתית בצרפת ובמדינות אחרות. כאן תמצאו מידע על שירותי תרגום לצרפתית, נפח שוק, דמוגרפיה ועוד...

תרגום מעברית לאנגלית בעידן האינטרנט
בעידן האינטרנט תרגום מעברית לאנגלית הפך להכרח המציאות לבעלי אתרים רבים. במקביל, גדל מגוון הפתרונות וכיום ניתן למצוא חלופות בצורה של "תרגום מכונה" שמתיימרות לתת תחליף לשירותיו של מתרגם מקצועי. האומנם?


עמוד 6 מתוך 7
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]