אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

עסקים

מאמרים מעולם העסקים, הכוללים מידע בנושא הרצאות והדרכות, מחקרי שוק, מאגרי מידע, ניהול, מכירות וכדומה.

הרצאות והדרכות
מחקרי שוק
מכירות
ניהול
עסקים באינטרנט
עסקים בינלאומיים
שעון נוכחות

תנורי אוויר חם חשמליים Bm2 Biemmedue
מכשירי חימום ניידים העובדים על שמן ובעלי סבכת אוורור נוחה ניתנים לשימוש במגוון רחב של פעילויות ובמספר רב של מקומות, דוגמאות לשימושים יכולים להימצא במגזר החקלאי או בענף הבנייה.

השקעות לחורף – הסוד בחימום שטחים גדולים
האם ניתן לקצץ הוצאות הכרוכות בעלויות חימום בצורה משמעותית ובו בזמן לשמר חימום גבוהות? כיצד ניתן לשמור על מתקנים גדולים מחוממים בהוצאה מינימאלית? מדוע כדאי לשים לב לא רק לבחירת סוג המכשיר אלא גם לסוג הדלק הנצרך.

תנורי אוויר חם המבוססים על גז פרופן
כאשר מדובר מחימום פנימי, יותר ויותר אנשים שוקלים [לרכוש] תנורי חימום המבוססים על גז פרופן . ישנם מספר גדול למדי של מודלים של מחממים חללים המבוססים על גז פרופן אשר מעוצבים עבור שימוש פנימי

כיצד לבחור תותחי חימום אוויר ניידים Munters Sial Air Heaters
מחממי אוויר ניידים מדגם GF תוכננו לתת פתרונות חימום יעילים מבחינת עלויות במגוון רחב של יישומים, , כולל חממות , לולי תרנגולות ומבנים אחרים המאכלסים חיות.

קלדנות ושירותי הקלדה
עד לפני כ- 150 שנה הדרך היחידה ליצור מסמך דפוס היתה באמצעות מכונות מכבש כבדות. מכונת הכתיבה הראשונה הומצאה רק בתחילת המאה ה- 19, ככלי עזר עבור עוורים, כדי שהם יוכלו לתקשר עם סביבתם בצורה בהירה. מי חשב בזמנו שאחרי 150 שנה בכל בית כמעט יהיה מכשיר שיאפשר להקליד, להדפיס ולשמור מידע

שיחות ועידה - המסלול הירוק
מספר העובדים הניידים והמרוחקים ממקום עבודתם עולה בכל יום, אם אתה מחשיב את עצמך באופן רשמי כ- "teleworker" - זאת אומרת שאתה עובד מהבית מדי פעם, או פעם בשבוע , וזה מחייב אותך להיות ערוך ומתורגל בצורת עבודה מסוימת ושימוש אינטנסיבי בשרותי שיחות ועידה ווידאו.

תרגום: מה קורה בארץ שלנו
הצורך בתרגום מאז ומתמיד היה קיים במדינת ישראל מכורח היותה מדינת מהגרים שבאו מכל קצוות תבל, יחד עם מיקומה הגיאוגראפי – אסטרטגי של ישראל.

מהו תרגום רפואי?
אלפי מסמכים רפואיים מחליפים ידיים מידי יום, בכל רחבי העולם. כאשר המסמכים הללו מחליפים גם שפות וחוצים גבולות, חשוב מאוד לתרגם אותם בצורה נכונה, משום שלכל מילה יש בהם משמעות. תרגום רפואי הוא הדרך לעשות זאת.

המאזנים הרבעונים מתחילים להתפרסם
תוצאות הרבעונים השניים של 2012 מתחילים להתפרסם. ומה הם מבשרים לנו. רעות! מיתון!פחות גביית מיסים יותר נטל על השכירים וציבור המעסיקים

תרגום לכל תחום
מקצועות רבים מצריכים תרגומים, כאשר כל תחום מצריך ידע ספציפי. לדוגמה - מתרגם מסמכים רפואיים יהיה פדנט, מדויק להפליא ונאמן לכל מילה ומילה. אך דווקא תכונות אלו יכולות לפעול לרעתו בתחומים אחרים.

האם כדאי לעבור ל IP Centrex – מרכזייה וירטואלית לעסקים ?
קיימות כיום מרכזיות רבות ומסוגים שונים וקיימים גם שירותי טלפניה. אחד מהם הוא IP CENTREX.

מרכזיות IP – מדריך רכש מרכזיות טלפון לעסקים
שוק התקשורת העסקית שינה את פניו עם כניסת מרכזיות IP, שמוזילים עלויות ומספקים יכולות מתקדמות.

מדוע מנעולן במרכז תמיד עסוק
אזור מרכז הארץ במדינתו, מהרבה בחינות נחשב ללב המדינה. במיוחד אם אנחנו מדברים על העיר ת"א.

כיצד משפיעה הרפורמה של כונס הנכסים הרשמי בישראל על החייבים
הרפורמה אצל הכונס הנכסים הרשמי, ההפטר שחייב יכול לקבל, הקטנת התשלומים לכונסים והגדלת התשלום לנושה הם חלק מהרפורמה שמקדם הכנ"ר

האם האבטלה מרימה ראש
האם האבטלה מרימה ראש? האם נתוני התעסוקה שהתפרסמו לאחרונה אכן משקפים אבטלה גוהה, האם סקר שנערך בין מעסיקים ומצביע על פיטורים גדולים אכן משקפים את הקרב ובא?ם

לא צריך חוקים בשביל לקדם מהלכים מתבקשים
לא צריך לחוקק חוקים על מנת לקדם תהליכים ברוח התקופה במערכות הממשלתיות כפי שקידם הכונס הרשמי של מדינת ישראל

עבודת צוות כמרכיב העיקרי המוביל לפיתוח ארגוני
כיום, תהליך פיתוח ארגוני הדוגל אשר דוגל בעבודת צוות תוך ארגונית, מאפשר ליישם אסטרטגיות עסקיות שונות. ייעוץ ארגוני או פיתוח ארגוני תורמים רבות לשיפור היעילות של הארגון כולו ופועלים לשיפור ולעריכת שינויים חיצוניים ופנימיים כאחד.

מי זקוק ל- שירותי הקלדה ? איפה ניתן למצוא אותם ולמה הם קיימים?
מאמר זה עוסק באחד מהתפקידים המרכזיים והעיקריים בכל חברה ועסק בנושא שירותי הקלדה והדפסות החומר השוטף של החברה. כיום תחום זה הינו תחום מרכזי המשתלב בעבודת

שירותי תמלול – טיפים לסטודנט
רבים מהסטודנטים והחוקרים מבצעים ראיונות כחלק משיטות הלימוד והמחקר ולאחר מכן פונים לחברות המבצעות שירותי תמלול על מנת לתמלל את ראיונותיהם.

שירותי תרגום – לשם מה צריך אותם?
ישנן לא מעט חברות, המציעות שירותי תרגום, וגם לא מעט מתרגמים מקצועיים, המעמידים לרשות לקוחותיהם שירותי תרגום ברמה הגבוהה ביותר. בין אם מדובר במסגרת תרגום עברית לאנגלית או לכל שפה שהיא, מדובר בשירות חשוב ושימוש מאד, המתאים לצרכים שונים.

מרכזיות IP לעסקים – סקירת מחירים ומתחרים בשוק
עולם המרכזיות העסקיות נמצא בתזזית של מעבר לשירותים מנוהלים מרחוק ובענן.איך לא מפסידים את ההתפתחות הזו ובוחרים במרכזיה המתאימה והחסכונית לעסק?

שילוח בינלאומי: עסק למקצוענים בלבד
לא הייתם פונים לעורך דין בתחום הכלכלי, עבור תיק פלילי, נכון? באותו אופן, שילוח בינלאומי הוא עסק למקצוענים בלבד ולא לחברות ירוקות שרק אתמול קיבלו את הרישיון לעסק.

בחירת מרכזיות IP
בחירת מרכזייה זה תהליך קשה. קשה להבדיל ולבצע סקר מחירים צרכני נבון ולמעשה אתה נתון מובל באפלה אחר איש המכירות. במאמר זה ננסה לשפוך קצת אור כיצד בוחרים מרכזיות בצורה נבונה.

ליווי עסקי לכל עסק
מכיר חברת ייעוץ עסקי אולי אחד מהקרובים אליכם היה צריך יועץ לאחרונה? המלצות מאנשים קרובים הן אמיתיות ואביקטיביות.

ציוד מתקדים ללולי תרנגולות
בשנים האחרונות עבר ענף הלול מהפכה של ממש. ברחבי הארץ נבנו מבני לול חדישים בעיקר של מטילות המספקות לישראל את רוב הביצים למאכל.

תרגום נוטריוני ותרגום מסמכים
ברוב המקרים את התרגום הנוטריוני מבצע נוטריון. על הנוטריון להכיר היטב את שתי השפות, לתרגם את המסמך כך שיהיה ללא כל צל של ספק וללא עוררין נאמן למקור.

משלוח פרחים בחדרה קיסריה, והסביבה
מחפשים ספק פרחים באינטרנט? משלוחי פרחים בחדרה, פרחים קיסריה, משלוחי פרחים בזיכרון יעקב, כל מילות החיפוש הללו יובילו אתכם בדרך כלל למשקים וחנויות פרחים באזור מישור החוף הצפוני.

תרגום מקצועי מאנגלית לעברית: זה לא פשוט כמו שזה נשמע
תרגום - מלאכה מורכבת ללא ספק, לא יכול כל ילד לבצע בעיקר כאשר מדובר בטקסטים ארוכים וסבוכים.

עיצוב משרד כולל בר מים למשרדים
במשרדים רבים כיום מותקן בר מים למשרדים ובו העובדים האורחים והלקוחות יכולים לשתות מים צוננים בכל זמן שהם רוצים. מעט המשרדים שעדיין לא התקינו בר מים למשרדים מצטערים על זה כל יום מחדש.

משלוח פרחים בחדרה- כל השיטות
משלוח פרחים זוהי המתנה הרומנטית והמועדפת על רוב האנשים. במאמר זה תוכלו לקרוא על ההבדלים בין הזמנת זרים מחנות, מהחקלאי, או מהאינטרנט

תרגום: מיתוסים ואמיתות
האם אתם מתעניינים באפשרות של תרגומים עבור העסק שלכם? יתכן שאתם שואלים את עצמכם, האם כדאי בכלל לשלם לחברת תרגומים. הרי אתם יכולים לבצע את מלאכת התרגום בעצמכם וכך לחסוך כסף.

תרגומים: בחירה ממוקדת של חברה
במידה ואתם מחפשים חברת תרגומים, אתם בוודאי מבולבלים משפע החברות הקיימות בשוק. השוק הרווי והעשיר מקשה על הלקוח להחליט. הבחירה שלו הופכת לקשה יותר. איך בוחרים חברה מוצלחת?

תרגומים: דברים חשובים בבחירת חברה
כדי להבטיח שהתוצאה הסופית תהיה ללא רבב, חשוב שתבחר בחברת תרגומים איכותית. בנוסף, כדאי שתזכור, כי שמו הטוב של העסק שלך מונח על כף המאזניים. לכן, כאשר אתה בוחר חברת תרגומים, שים לב לנקודות הבאות.

מבוא לתקן הישראלי למתקני משחקים מתנפחים
מאמר זה עוסק בתקן הישראלי 5378 – מתקני משחקים מתנפחים, על רשמיותו הכריז משרד התמ"ת במהלך קיץ 2010.

מדריך לתקן הישראלי למתקנים מתנפחים
באוגוסט 2010 שר התמ"ת הכריז על רשמיות לתקן ישראלי (ת"י) 5378- מתקני משחקים מתנפחים. תקן זה, למעט השינויים והתוספות הלאומיים המצוינים בו זהה לתקן האירופאי EN 14960:November 2006. מאמר זה סוקר את הסעיפים בתקן האירופאי שחלים על בעלי/מפעילי המתקנים המתנפחים.

זמזמים למניעת סחיבות מחנויות
אם אתם בעליה של חנות לממכר נעליים, בגדים, תכשיטים או מוצרים אחרים נוספים, אתם ודאי יודעים עד כמה גניבות הן אחת המכות הקשות ביותר, מהן סובלים בעלי החנויות. גניבות עשויות לגרום לנזקים כלכליים כבדים מאד, ולא פחות מכך, גם לעוגמת נפש.

חברות ייעוץ עסקי
את הרווחים של החברה וצמצום למינימום של ההוצאות השוטפות. לכן כדאי שתהיו שותפים לכל התהליך ולהפיק ממנו את המקסימום.

תרגום: כיצד לבחור חברת תרגומים טובה
כאשר אנשים מעוניינים בביצוע עבודת תרגום מסמכים שונים, הם מבינים לפתע שישנן עשרות ואפילו מאות חברות תרגומים בארץ. במאמר זה, ננסה לעזור לכם לבחור את החברה הטובה ביותר עבורכם.

תרגום מעברית לאנגלית בעזרת תוכנת תרגומים ברשת
כאשר רוצים לערוך תרגום מעברית לאנגלית של מסמכים, מאמרים וכדומה, יש לדעת את השפות היטב, או להיעזר במתרגמים מקצועיים אשר מכירים אותן. עם זאת, המקורות האינטרנטיים המאפשרים תרגומים שונים, הם מתקדמים למדי

תרגום: ארגון נכון של תהליך העבודה
אם תמיד רציתם לקבל מדריך מסודר שיסביר לכם כיצד לארגן את העבודה שלכם כאשר אתם רוצים לערוך תרגום מעברית לאנגלית מכל סוג, כמו תרגום מסמכים, תרגום עבודות וכדומה, אסור לכם לפספס את המאמר הזה.

סטנדים
פתרונות מודולרים לאמצע החלל. עיצוב ומידור מרכז החנות על פי הצרכים המשתנים.

ספא בהרצליה
ספא בוטיק יציע לכם טיפולי שיאצו, רפלקסולוגיה, טיפולי פנים, עיסויים שונים, טיפול באבנים חמות ועוד. ספא בהרצליה ובמיוחד ספא בוטיק בהרצליה הם חוויה נפלאה, לגוף וגם לנפש. שלבו עמה כוס יין, ארוחה טובה והרי לכם יום מושלם.

ייעוץ ופיתוח ארגוני
להקים חברה בישראל זה לא פשוט כמו שזה נראה יש המון סיבות לכך שהרבה עסקים אינם שורדים, למשל, תחרות מאוד גדולה, בעיות בתשלומים

חברת גיזמו מספקת שירות ייצור חלקים בעיבוד שבבי
במאמר זה נסקור את השירות שחברת גיזמו נותנת- ייצור חלקים בעיבוד שבבי

תרגום רפואי מאנגלית לעברית
תרגום רפואי הינו תחום רחב מאד המאגד תחתיו שירותי תרגום לאנשי מקצוע מתחום הרפואה ולאנשים פרטיים גם יחד. חברות תרגום מקצועיות ואיכותיות מעניקות שירותי תרגום רפואי ברמה גבוהה מאד תוך הקפדה על שלושה פרמטרים חיוניים שבלעדיהם לא ניתן יהי לסמוך על שירות התרגום הרפואי שלהם

מכונת שטיפה יד שניה ומטאטא מכני
בחברה של ימנו נהוג לשמור על ניקיון גם במקום העבודה. האחראים על ניקיון אזורים גדולים כמו קניונים, מחסנים, אולמות תצוגה ועוד לרוב נעזרים במכונות ניקוי גדולות.

איך לגייס השקעה למוצר שלכם
יש לכם רעיון לפטנט מהפכני? כך תגייסו כסף להשקעה במוצר שלכם

בחברת גיזמו תוכלו לעבוד עם מעצב תעשייתי עצמאי בתמיכת חברת הנדסה
במאמר זה נסקור מדוע חשוב לעבוד עם מעצב תעשייתי מקצועי כדי לקדם את המוצר אותו יזמתם

שיחות ועידה בעלות של שיחה מקומית
עסקים המנהלים תקשורת עם לקוחות או ספקים בינלאומיים נתקלים תדיר בצורך לספק מספרי טלפון בינלאומיים כך שלקוחות או שותפים הנמצאים במקומות שונים בעולם יכולים להצטרף אל שיחת הועידה בתשלום של שיחה מקומית.

ספרינקלרים ומטפים – ככה נמנע עוד שריפה
בכל בית עסק חייבים להיות אמצעים למיגון מפני אש.האמצעים המובילים בשוק הם מערכות ספרינקלרים ומטפי אש,כנסו לקבל עוד פרטים


עמוד 2 מתוך 7
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.