אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

חוק ומשפט

מאמרים בנושא חוק ומשפט, הכוללים מידע בנושא דיני חברות, דיני ירושה, דיני מיסים, דיני משפחה, דיני עבודה, דיני רשת, דיני תעבורה, חוק אזרחי, מערכת המשפט, מקרקעין, קניינות וכדומה.

דיני חברות
דיני ירושה
דיני מיסים
דיני משפחה
דיני עבודה
דיני רשת
דיני תעבורה
חוק אזרחי
חוק וחברה
מערכת המשפט
מקרקעין
נוטריון
קניין רוחני
רשלנות ונזקי גוף
תכנון ורישוי

פשיטת רגל וחובת הוכחת תום לב
פשיטת רגל היא הליך מורכב מהרבה מאוד בחינות, מן הבחינה הפסיכולוגית, מן הבחינה הכלכלית, מבחינה משפטית וכן מבחינת ה"טופסולוגיה" הכרוכה בתהליך

הוצאה לפועל – סמכויות ונקיטת הליכים
הוצאה לפועל הוקמה במטרה להסדיר חובות. מחד, יש את הנושה, לו חייבים סכום כסף, מאידך יש את החייב, שמתקשה או מתחמק מתשלום החוב, מסיבה זו או אחרת.במקרים של חמקנות יש בסמכות ההוצאה לפועל לנקוט במספר רב של הליכים כנגד החייב.

מהי הלבנת הון
מהי הלבנת הון? ומה זה בעצם אומר הלבנת הון?
המאמר הבא ידבר על הלבנת הון והמאבק בהלבנת הון בישראל

כל מה שרציתם לדעת על הנושא במאמר הבא

הסכם ממון
מה הם הסכמי ממון? האם זה יעיל לאנשים שעומדים להתחתן? האם זאת תופעה נפוצה בקרב תושבי ישראל? כל זאת ועוד במאמר הבא.......

אפוטרופסות
אפוטרופוס הוא אדם הממונה על ידי בית המשפט, על מנת שינהל את ענייניו של אדם אחר שאינו יכול לדאוג להם בעצמו, בשל מצבו הפיזי או מצבו הנפשי. ההחלטה על מינוי אפוטרופוס, זמני או קבוע, תלויה בנסיבות המקרה ונקבעת על ידי בית המשפט

דיני הוצאה לפועל
התחום המוכר והנפוץ ביותר בדיני הוצאה לפועל הינו מימוש המחאות שלא נפרעו, בין אם עקב ביטול ההמחאה על ידי בעל ההמחאה, בין אם עקב העדר כיסוי בחשבון ממנה נמשכה ההמחאה או מכל סיבה אחרת. צ'ק הוא שטר אשר ניתן לממש בלשכת ההוצאה לפועל. בנוסף, ניתן לממש גם שטרות נוספים כמו שטר חוב.

תלונות שקריות
כיום מוגשות יותר ויותר תלונות בגין עבירות של אלימות במשפחה. כמה מתוכן הן תלונות אמיתיות וכמה תלונות סרק? מה ניתן לעשות כשאתה מוצא שאתה מואשם בתקיפת משפחתך?

החוקר הפרטי
בדמיוננו נחרטה דמות החוקר הפרטי ההוליוודי, גבר בעומדו בחשכה, לבוש מעיל גשם, חבוש כובע, מעשן סיגריה. בישראל של היום חוקר פרטי אינו לבוש במעיל גשם, וכבר כמעט לא מעשן.

אז מה מאפיין את החוקר הפרטי הישראלי?

הרשעה של אנשים פשוטים
בכל יום אנחנו פותחים עיתון ורואים עוד ידיעה על אדם שהורשע בפלילים. סנסציה, משהו לדבר עליו בשיחות סלון, במקרים רבים כן, בחלק מהמקרים פשוט מדובר באנשים פשוטים שהסתבכו במקרה פלילי שהסתיים בהרשעה.

עבודות עורכי דין שונות ומגוונות
כל יום אנו נתקלים בבעיות בעבודה, עם בני המשפחה, חברים ואנשים זרים, אך לא תמיד עובר לנו בראש הרעיון כי נצטרך את עזרתו של עורך דין בכדי לפתור את הבעיה אשר נוצרה.


עמוד 5 מתוך 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.