אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

נדל"ןנדל"ן בארה"ב , היצע אדיר של נכסים מגוונים למשקיע, זהירות לא לשקוע, בחלום.
השקעות נדל"ן באופן כללי הן השקעות בטוחות יחסית וללא סיכון רב. אומנם השקעה בשוק ה נדל"ן מהווה נקודת היתרון למשקיע אבל יואיל ונבין שהצלחת ההשקעה שך נדל"ן בארה"ב תלויה בהרבה גורמים נוספים: כלכליים- חברתיים ותרבותיים.


רכישת קרקע חקלאית – סיכון מושכל או הימור באפילה
שוק הנדל"ן כיום בשיאו אך עדיין מתפרסמים להם מדי פעם מודעות ענק המבשרות על קרקע חקלאית לרכישה במחיר מבצע. ונשאלת השאלה כיצד הדבר אפשרי בזמן שמחירי הנדל"ן בישראל רק הולכים לכיוון אחד אל על.

אקסיום - שלטון עלווי בסוריה
המדינה נשלטת ע"י המיעוט העלוואית. זוהי כת שבאופן היסטורי התמקמה בסוריה. הם היו כת שולית, שלא נתפסו לחלוטין כמוסלמים. השיעים רואים את העלוואים ככופרים - הם נתפסים אפילו כמוסלמים גרוע אלא ככופרים כי הם לא מוסלמים.

השקעות נדל"ן בארה"ב , כספת בטוחה ומניבה עם שלט רחוק, או שהחלום הוא בטוח והכסף רחוק?
אחד היתרונות הגדולים שלנו - המשקיעים - בחדירה לשוק השקעות נדל"ן בארה"ב הוא שהנכס שנרכש על ידנו לא נמצא באזור הגיאוגרפי שלנו- אך בכל זאת יכול להניב רווחים גדולים מאוד. נכס שהוא רחוק מהעין הוא גם רחוק מהלב.

השקעות בחו"ל – חשיבות לימוד השוק
בשנים האחרונות שומעים על אנשים שמעוניינים להשקיע בקנייה של דירות או מבנים בחו"ל. השקעות בחו"ל זה נושא מורכב

נדל"ן בארה"ב, השוד הגדול של האיש הקטן.
אם החלטתם להשקיע סכום כסף נכבד- בהשקעה לטווח ארוך- וברצונכם להגיע לאחוזי תשואה גבוהים מן העסקה, נדל"ן בארה"ב הוא אפשרות טובה עד מאוד לכבוש את היעדים אותם אנו מצפים להשיג מן העסקה.

במי כדאי לבחור, במתווך נדל"ן או ביועץ נדל"ן?
למתווכי הנדל"ן בארץ יצא שם רע של "מאכרים" שיסגרו עסקה בכל מחיר. ברחבי העולם לעומת זאת ליועץ הנדל"ן יש תפקיד חשוב ומרכזי בעסקת הנדלן ותפקידו לייעץ ולייצג את לקוחותיו מול הצד השני ולדאוג לאינטרסים שלהם בעסקה.

מיסוי מקרקעין מס רכישה
שירות מיסוי מקרקעין מס רכישה במשרד עורך דין מקרקעין רות אלדן אנו מומחים בנושא חוק מיסוי מקרקעין. הידעת? ההיערכות שלכם למיסוי לא פחות חשובה מהתשלומים עצמם

חוק מיסוי מקרקעין שבח ורכישה
חל עליכם חוק מיסוי מקרקעין שבח ורכישה, עורך דין מקרקעין רות אלדן מאחוריכם. קבלת דירה במתנה מקרוב משפחה, או מחבר אינה מזכה אתכם מפטור בתשלום המיסים, ל...

מה יועץ נדלן עושה לפני חתימה על הסכם ייצוג
מה עושה סוכן נדלן כשקוראים לו לייעץ בעיסקת נדלן? מביא איתו תיק עבודות? לא! הוא מנסה להבין מי המוכר, למה הוא מוכר? ובכלל מבקש ללמוד יותר על הנכס ויותר על בעליו.

אקסיום – כדאי לשקול נכסים מניבים בארה"ב
מי שכבר מיומן במלאכת ההשקעה פחות מהוסס, ויודע לבחון את הדגשים העיקריים החשובים לו לעסקה. כך, השקעה בחו"ל יכולה להיות אף פחות מסובכת מכפי שהיא בארץ ואפילו לא אפלה מדי. ניתן לחקור לגבי כל פרט ונתון דרך מאגרי מידע.

כיצד למצוא משרדים להשכרה באינטרנט
עולם הנדל"ן צובר תאוצה וגדל משנה לשנה. היום, ישנן אלטרנטיבות רבות, ידידותיות הרבה יותר, ההופכות את מציאת משרדים להשכרה או למכירה, או כל נכס אחר לפשוט וקל.

איתור קרקעות – מלאכה שבסופה תגמול
איתור קרקעות הוא נושא אשר נידון בשנים אחרונות פעמים רבות. איתור קרקעות יעיל מסייע להגביר רווחים ולצמצמם הוצאות למי שמתכנן לקנות קרקע לטובת השקעה או פיתוח עתידי.

השקעות נדל"ן בארה"ב, אין זמן טוב מעכשיו? תהיות על ציר הזמן
מומחים כלליים טוענים כי זה הזמן להיכנס לשוק השקעות נדל"ן בארה"ב! מאמר זה ינסה להסביר מדוע כדאי לנצל את ההזדמנות ולהשקיע דווקא עכשיו בנדל"ן בארצות הברית.

איך להיכנס להשקעות נדל"ן בארה"ב, ולא להיפרד מהכסף?
מי מאתנו לא שמע סיפורים על אנשים שקנו נדל"ן בחו"ל במחיר מגוחך והתעשרו ממנו כעבור כמה שנים? ובכן, זה בדיוק הזמן להפוך את הסיפור שלכם לסיפור שכזה.

קרקעות בצפון, כן לשטח הירוק
אתם העירונים מורגלים לחיות באווירת עשן תחבורתי, רעש וצקצוקים מכל עבר , בוחרים לבלות את הסופשים שלכם דווקא בצפון , לא כי אתם מעדיפים להוזיל עליות נופשים ועוד סיבות אחרות דומות, אלא בגלל הירוק, השקט והאוויר הנקי שגר שם בקביעות.

לוח דירות לנדלן - היכן כדאי לחפש אחרי בית
לוח דירות לנדל"ן נהייה המקום הנדרש יותר מכל המקומות לאיתור דירות העומדות למכירה או דירות העומדות להשכרה. בעידן האחרון, לוח דירות לנדל"ן מחליף, במידת מה,

דירות למכירה- טיפים והצעות למוכרי הנדל"ן ולקונים
כשאנו מחפשים דירות למכירה עלינו להגדיר , איפה אנחנו מחפשים דירות למכירה , מה הוא סכום הכסף שהוקצב, מהן השאיפות הרצויות, על מה אנחנו מסכימים לוותר ועל אודות מה לא מוכנים להתפשר.

קרקע חקלאית למכירה – הזדמנות לעתיד מבוסס
קרקע חקלאית למכירה המוצעת כיום היא עסקה כדאית מכמה סיבות. קרקע חקלאית למכירה יכולה להניב רווחים כתוצאה מגידולים חקלאיים. שנית , קרקע חקלאית למכירה בעתיד הקרוב כנראה תופשר ואז יהיה ניתן לבנות עליה.

האם השקעה בנכסים בארה''ב חכמה?
האם כדי להשקיע בנכסים בארה''ב , מה הסיבה להשקיע בנדלן בארהב

אקסיום- השקעה בנכס מניב
לתפוס הזדמנויות זו לא החוכמה, החוכמה היא לדעת מה הן אותן ההזדמנויות. ההזדמנויות הכספיות מעניקות אפשרות למינוף כלכלי, להפוך סכום כסף לסכום גדול הרבה יותר לאורך הזמן באופן בטוח כאשר ההכנסה שהושקעה מוחזרת מדי חודש בחודשו ועם פחות מאמץ

מה אתם יודעים על מצב השקעות נדל"ן בארה"ב? ולמה זה חשוב דווקא עכשיו?
מצב השוק בארה"ב מאפשר לרכוש נכסים בשכונות איכותיות ובאזורים מרכזיים באחוז מצחיק מהמחיר המקורי שלהם. השקעות נדל"ן בארה"ב הן הזדמנות שכדאי לנצל במהרה. ברור ששוק הנדל"ן בארה"ב, בעלת הכלכלה החזקה, יתאושש במהרה וכי ההשקעה תחזיר תשואה משמעותית מאוד בעסקת מכירה של הנכס בשנים הקרובות

השכרת דירות - הדברים שרצית לדעת
בתקופה האחרונה, לרגל ההתייקרות בערך הדירות מעדיפים רבים לקנות וגם לשכור בתים להשכרה במקום לרכוש דירת מגורים ולהיות משועבד למשכנתא גדולה למשך שנים ארוכות.

בחירת משרדים להשכרה לפי אזור גיאוגרפי
משרדים להשכרה צריך להיות נושא שעימו ננהג בזהירות יתרה. כל אזור גיאוגרפי דורש התייחסות מיוחדת והתמודדות שונה. כדאי מאוד שנכיר היטב את האזורים השונים לפני שאנחנו מקבלים החלטה לגבי אילו משרדים להשכרה לבחור. בכל אזור יש את היתרונות ואת החסרונות שלו בתחום.

השקעות נדל"ן בארה"ב, התפתחות, שינויים ותחזיות להמשך,לאחר סיכום שנת 2010
המצב הקיים בארה"ב לאחרונה, מסביר לנו מספר דברים ברורים, שהבולט מביניהם הוא העובדה כי בשוק האמריקאי אין נזילות, משמעות הדבר היא כי לאחר שנים שבהן הכסף האמריקאי הפך אווירי בעקבות גלגלו באשראי, כעת יש מחסור בכסף מזומן, דבר המשפיע יותר מכל על השקעות נדל"ן בארה"ב.

קרקעות למכירה בחדרה – שילוב מנצח של מחיר עם קרבה למרכז
מחירי קרקעות למכירה בחדרה הולכים ועולים, אבל ניתן לומר שהם עדיין בגבולות הטעם הטוב. חדרה נמצאת צפונית לנתניה מה שמרחיק אותה מלחצי עליית המחירים במרכז אבל היא קרובה יחסית למרכז כך שתושב חדרה יכול להגיע לתל אביב בקלות יחסית,

קרקעות בצפון – בצעו את הרכישה היום!
מחירי הקרקעות רק הולכים וגדלים, ולעומתם מספר הקרקעות הולכים וקטנים. אנשים קונים קרקעות בימינו על מנת לבצע השקעה חכמה לעתיד – כאשר מחירי הקרקעות יעלו, כתוצאה של גידול באוכלוסיה וקיטון במקומות המגורים.

מגרשים למכירה – הצטרפו למעגל המנצחים
זה כאן, וזה קיים – מגרשים מכירה הם הדבר הגדול הבא. האם אתם מוכנים לקחת את ההזדמנות הזאת, לקפוץ עליה ולתפוס אותה בשתי ידיים כמו שרק אתם יכולים?במידה ויש לכם את התעוזה,

הכרזת המלחמה של רה"מ על בועת הנדל"ן
מחירי דירות למכירה בישראל זינקו בשנתיים האחרונות. על פי הנתונים האחרונים: המחיר הממוצע של דירה בתל אביב, למשל, עלה 16.3 אחוזים ברבעון הרביעי של 2010.

השקעות נדל"ן בארה"ב, הבטחות ומעשיות נוספות.
אחד הגורמים לנפילה של תחום השקעות נדל"ן בארה"ב היה חוסר היציבות הטוטאלי בשנים האחרונות. חוסר היציבות של נכסי המקרקעין נבע משיטה לא נכונה של אישורי משכנתא. אחד מהטעויות הבולטות היו אישור לקיחת משכנתא בגובה של 100 אחוזים.

השקעות נדל"ן בארה"ב, הרולטה והצ'יפים הזולים.
ביבשת אמריקה ישנה ברית בין 52 מדינות, המאוגדות יחדיו ונקראות ארצות הברית. תרבות מאוד מפותחת ומתוך כך גם תעשיית סרטים, סדרות טלוויזיה, אך היום כולם מתעניינים בשוק הנדל"ן המקומי.

אקסיום – עצות למשקיעים בנדלן
לכל מי שעוסק בנדלן ישנו מקור אותו הוא מחשיב למוסמך, ורצוי שיהיו מקורות מסוגים שונים, כגון: עורך דין, יועצי נדלן, מקור מוסמך שמכיר את השטח לאורך תקופה של כמה שנים ועוד.

השקעות נדלן בארה"ב, סוכריות נזילות מאוד
העובדה שבארה"ב כמעט וכל העסקאות פעלו בצורת האשראי, הותירה חלל ריק שבו ישנם הרבה התחייבויות ומעט מאוד כסף נזיל. חוסר בנזילות בשוק, המתווסף לחובות ענק, מוביל להלאמת הנכסים על ידי הבנקים.

משרדים להשכרה בתל אביב-המלצות
תל אביב, עיר ללא הפסקה, העיר הגדולה בארץ שבה הכול קורה מהר יותר, גדול יותר ומשמעותי יותר מאשר בדרום או בצפון. אין ספק כי ההחלטה לקחת משרדים להשכרה בתל אביב יכולה להגדיל לכם באופן משמעותי את ההכנסה החודשית.

דירות למכירה - 2011 לאן?
האם ב-2011 יחול המפנה לו אנו מחכים בכליון עיניים במחירי הדירות למכירה. מחד נעשים מאמצים כבירים על מנת לשנות את המציאות העגומה. מאידך, נשאלת השאלה האם נעשה מעט מידי ומאוחר מידי.

מגרש למכירה, מכירת קרקעות ודקויות העניין
מגרש למכירה זוהי עסקה מאוד חשובה בחיי כל אדם. מגרש למכירה מעניין אנשים המחפשים לבנות את ביתם על קרקע שתהיה שייכת להם, או על מנת לייצור כל דבר אחר למענם ולמען משפחתם וילדיהם.

משרדים להשכרה – עשו בחירה נבונה
העובדים מתלוננים כבר כמה שנים על בעיות חניה באזור של המשרד? הלקוחות נרתעים מעיצוב המשרד המיושן? החברה שלנו הרחיבה היקף ופעילות וזקוקה למשרדים חדשים לעובדים החדשים שנכנסים? סימן שאנחנו צריכים להתחיל לחפש משרדים להשכרה.

משרדים להשכרה בתל אביב-יתרונות מול חסרונות
במאמר שלפניכם, נדון ביתרונות ובחסרונות של חיפוש אחר משרדים להשכרה בתל אביב, האם אכן כדאי להשכיר משרדים לבית העסק בעיר הגדולה, או שמא ניתן להתפשר על השכרת משרדים בסביבותיה, בערים הסמוכות, כגון רמת גן?

מגרשים בגליל
מחירי הנדל"ן יד שנייה הולך ומאמיר , האפשרויות מימון עבור רכישת דירה או בית מיד שנייה הולכות ומצטמצמות ובתוך כך רבים מהצעירים והבוגרים באוכלוסייה שזקוקה לבית מגורים נותרת בבעיה חמורה בה אין מספיק בתים ודירות למכירה במחירים שווים לכל כיס ואם לא די בכך שפויים לכל כיס.

למה כדאי לחפש משרדים להשכרה ברמת גן
אחת הערים הנחשקות ביותר בקרב המחפשים אחר משרדים להשכרה, היא העיר רמת גן, ובמאמר הבא, נכיר את הסיבות המובילות בעלי עסקים כה רבים, לחפש אחר משרדים להשכרה ברמת גן, ולקדם את עסקיהם צעד אחד, משמעותי וחיוני להצלחת עסקיהם.

מדריך לבחירת משרדים להשכרה
כאשר בעלי חברות מחליטים על צעד גדול כמו חיפוש משרדים להשכרה והעברת העסק למקום חדש, בפניהם ניצבות החלטות רבות. מעבר לשיקולי התקציב, בתהליך של חיפוש משרדים להשכרה יש לשקול נקודות נוספות שיכולות להשפיע על המשך הצלחת העסק.

השקעות נדל"ן כאפיק השקעה אטרקטיבי
רבים מאיתנו מחפשים דרכים שונות לתת לכסף שאנו חוסכים לעבוד ולהגדיל את ערכו, בין הדרכים ניתן למצוא קופות גמל וקרנות השתלמות, קרנות נאמנות, מניות, תעודות סל ואיגרות חוב ישירות. אפיק השקעה אלטרנטיבי נוסף הוא השקעות נדל"ן.

לגור במקום איכותי - שכונת הכרמים בישוב בית אריה
הישוב הקהילתי בית אריה נוסד ב-1981 ובשנת 2002 הוא אוחד עם הישוב עופרים.

לקנות דירה להשקעה בישראל!
הדיונים סביב מחירי הדיור בישראל לא פוסקים, מדברים על ירידה בכמות רכישות הדירות ובריחה של משקיעים מהשוק.
הכללים של המשקיעים הכי גדולים בעולם, כולל וורן באפט, אומרים -
שמשקיעים נבונים רצים לקנות כשכל השאר בורחים!
קראו את המאמר וראו איך הביקוש בישראל לעולם יגבר על ההיצע.

דברים שנוטים לשכוח בחיפוש משרדים להשכרה
יש דברים קטנים רבים אותם נוטים לשכוח העושים למעשה את כל ההבדל בין משרדים להשכרה טובים לבין מעולים. הנה מספר דברים שרבים נוטים לשכוח אך מאוד חשוב לזכור.

כיצד פועלת קבוצת רכישה
קבוצת רכישה היא קבוצה הכוללת אנשים פרטיים הקונים ביחד קרקע כדי לבנות עליה יחידות נדל"ן.

קבוצות רכישה במרכז
רוב האנשים משתוקקים לגור במרכז. עלות הנכסים באזור לא מאפשרת לרבים לרכוש דירה.

רכישת דירות – רק עם מתווך!
חיפוש נכס לקניה הוא תהליך מתיש הדורש חיפוש ממושך וסבלנות כדי למנוע חיפוש ארוך צריך להחליט מראש מההנכס אותו רוצים לרכוש , כמה כסף יש לכם , מהו סדר העדיפויות בנוגע לדירה , על מה ועל מה כן.

קורס תיווך נדל"ן | הבית ללימודי נדל"ן
קורס תיווך נדל"ן בבית ללימודי נדל"ן מכיל 3 קורסים. לימודי תיווך, אימון למתווך, והכנה למבחן הרישוי של רשם המתווכים. קורס תיווך מועבר בצורה מעשית ותיאורטית

מבחן רשם המתווכים | הבית ללימודי נדל"ן
מבחן רשם המתווכים - על מנת לקבל רשיון תיוון נדל"ן צריך לעבור את מבחן רשם המתווכים. הבית ללימודי נדל"ן מציע לכם קורס תיווך כהכנה למבחן רשם המתווכים


עמוד 3 מתוך 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.