אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

נדל"ןפרויקט "OPEN VIEW" דירות בפרדס חנה . פותחים לך עולם שלם של חוויות
המושבה הקסומה פרדס חנה, אשר בלב השרון, נמצאת בשנים האחרונות בתנופת שגשוג, פיתוח ובניה. המושבה מושכת אליה משפחות צעירות, המחפשות להצטרף לקהילה חמה ואיכותית

דברים שכדאי לדעת על נדל"ן בישראל בימינו
נדל"ן בישראל איננו משאב הנמצא בזמינות גבוהה: חלק גדול משטחי נדל"ן בישראל מצויים בשטח מדברים, חלק אחר של נדל"ן בישראל נתון בידי הצבא לצורך בסיסים, כולל נדל"ן בישראל באזורים מרכזיים ויקרים.

חברת אביב
חברת aviv הינה חברת בנייה ויזמות הקיימת משנת 1963. החברה הוקמה על ידי משה אביב ז"ל וכיום מנוהלת בידי דורון אביב המכהן כיושב ראש, ובידי דפנה הרלב המכהנת כמנכ"ל החברה.

כיצד לקבל ליווי בנקאי לפרויקטים של תמ"א 38 ?
המצב החוקי עדיין מעמיד קשיים בהשגת מימון בנקאי לפרויקטים של הגדלת הבניין תוך כדי חיזוקו במסגרת תמ"א 38. במאמר זה יוצגו הקשיים בהשגת מימון בנקאי ואף הצעות לפתרונות.

חיפוש נכון של דירות למכירה בתל אביב - שווה את ההשקעה
דירות למכירה בתל אביב הן מצרך חם בימים אלו. אולם, אל תרכשו דירה ללא חשיבה מוקדמת ומחקר אודותה דירה, הבעלים, הבניין, והרחוב של הדירות למכירה עליהן אתם מסתכלים. השקעה של זמן ותכנון עכשיו מבטיחה סיפוק מהדירה למכירה בתל אביב שתחליטו לרכוש.

מדוע מחירי הדירות בתל אביב עולים?
מחירי דירות הוא אחד הנושאים החמים ביותר של קיץ 2011. בין אם אתם מחפשים להשקיע בדירות ובין אם אתם מחפשים לשכור דירה, מחירי דירות הם נושא שכדאי לכם להכיר. אספנו קצת מידע על מחירי דירות והגורמים המשפיעים עליהם.

אם אתם חושבים על קניית דירה – דברים שכדאי להביא בחשבון
קניית דירה היא לא צעד קטן או שאפשר להקל בו ראש, אולם אם עושים את זה נכון קניית דירה תיתן לכם גם את השקט הנפשי המבוקש וגם תעזור לכם לשמור על ההון שלכם.

דירות בצפון תל אביב - הדירות בשבילכם
דירות בצפון תל אביב מהוות אטרקציה גדולה למעוניינים לגור בתל אביב, הן בגלל המוניטין שיצא להן, האיכות הטובה שלהן והקירבה שלהם לאתרים מעניינים בתל אביב.

6 עקרונות מחים לרכישת בית-דווקא עכשיו
רכישת בית הינה חלום, והוא בר השגה. אך בכדי לעשות זאת נכון, נסקור עקרונות מפתח חשובים

כמה אוכל להרשות לעצמי ברכישת בית?
רכישת בית משלך היא בגדר חלום רווח בקרב רבים מאזרחי ישראל הבוגרים, ולעיתים קרובות נראה רחוק ממימוש. עם זאת, נתון מעניין מצביע כי שיעור הבעלות על בתים עולה בהתמדה.

שכונות בכפר סבא
בשנת 2007 החלו עבודות בעיר כפר סבא להקמת שכונה ירוקה ולבניית דירות כפר סבא הירוקה. שכונה ירוקה כפר סבא היא אחת השכונות הירוקות הראשונות שהוקמו בישראל...

מידע אודות עסקי נדלן בארגנטינה
מימון רכישת הנכסים ינתן רק לנכסים באזורי ביקוש גבוה במרכז הבירה אשר מוכח מזה מספר עשרות שנים כי מצוי במגמת עלייה מתונה.

הקשר בין מחאת האוהלים ובין נדל"ן ומציאת משרדים להשכרה
מחאת האוהלים שהחלה בקיץ 2011 הביאה ללא ספק למודעות הציבור הרחב את בעיית הנדל"ן הקשה הקיימת כיום. כל מי שחיפש דירות או משרדים להשכרה יודע לספר על התלאות אשר נאלץ לעבור עד שמצא את מבוקשו, ועל המחיר הרב שנאלץ לשלם.

תהליך בדיקת בית וחשיבות בדק בית
מהוא תהליך בדיקת בית וכמו כן חשיבות ביצוע בדק בית לפני רכישת דירה מקבלן או לחילופין רכישת דירה יש שניה.חשוב לקרוא על תחום בדק בית /בדיקת בית ולשכור את שירותיו של מהנדס מומחה על מנת למנוע עוגמת נפש עתידית

למה רמלה - פרוייקט דירות למכירה ברמלה
איזור מגורים מפואר הולך ותופס תאוצה בעיר רמלה. מתחם גדול ומרשים מפותחת על ידי חברת גינדי השקעות. בימים אלו זוגות צעירים מחפשים במרץ דירות מרווחות המיועדות למכירה ולא חשבו שיוכלו לקנות לעצמם דירה מפוארת במחיר זעום.

נדל"ן בארה"ב - האם זה הזמן?
האם זה הזמן הנכון להשקיע בנדל"ן בארה"ב?
מהו האיזור הטוב ביותר להשקעה?
היכן הסיכון הנמוך ביותר?
כאן תוכלו למצוא סקירת שוק קצרה אשר בעיקרה השוואה בין ניו יורק לשאר ארה"ב

מהי תמ"א 38, וכיצד אוכל להיעזר בה לצורך חיזוק הבניין בו אני גר ?
חוק תמ"א 38 ( תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים בפני רעידות אדמה ) מאפשר לכול אותם אזרחים אשר מתגוררים במבנים שהוקמו לפני שנת 1980, ולכן גם אינם עומדים בתקן 413, לחזק את המבנה בו הם גרים/

כונס נכסים - איך רוכשים נכס בזול
מחירי הדירות הגבוהים והמצב הכלכלי הקשה יצרו מצוקה בקרב בעלי נכסים רבים, אשר לא הצליחו לעמוד בהתחייבותיהם ולכן הנכס נלקח מהם בידי כונס נכסים, אך מצד שני, מצב זה יצר במקביל חלון הזמנויות עבור יזמים צעירים המעוניינים לרכוש נכס במחיר משתלם

נדל"ן בארה"ב , היצע אדיר של נכסים מגוונים למשקיע, זהירות לא לשקוע, בחלום.
השקעות נדל"ן באופן כללי הן השקעות בטוחות יחסית וללא סיכון רב. אומנם השקעה בשוק ה נדל"ן מהווה נקודת היתרון למשקיע אבל יואיל ונבין שהצלחת ההשקעה שך נדל"ן בארה"ב תלויה בהרבה גורמים נוספים: כלכליים- חברתיים ותרבותיים.


רכישת קרקע חקלאית – סיכון מושכל או הימור באפילה
שוק הנדל"ן כיום בשיאו אך עדיין מתפרסמים להם מדי פעם מודעות ענק המבשרות על קרקע חקלאית לרכישה במחיר מבצע. ונשאלת השאלה כיצד הדבר אפשרי בזמן שמחירי הנדל"ן בישראל רק הולכים לכיוון אחד אל על.

אקסיום - שלטון עלווי בסוריה
המדינה נשלטת ע"י המיעוט העלוואית. זוהי כת שבאופן היסטורי התמקמה בסוריה. הם היו כת שולית, שלא נתפסו לחלוטין כמוסלמים. השיעים רואים את העלוואים ככופרים - הם נתפסים אפילו כמוסלמים גרוע אלא ככופרים כי הם לא מוסלמים.

השקעות נדל"ן בארה"ב , כספת בטוחה ומניבה עם שלט רחוק, או שהחלום הוא בטוח והכסף רחוק?
אחד היתרונות הגדולים שלנו - המשקיעים - בחדירה לשוק השקעות נדל"ן בארה"ב הוא שהנכס שנרכש על ידנו לא נמצא באזור הגיאוגרפי שלנו- אך בכל זאת יכול להניב רווחים גדולים מאוד. נכס שהוא רחוק מהעין הוא גם רחוק מהלב.

השקעות בחו"ל – חשיבות לימוד השוק
בשנים האחרונות שומעים על אנשים שמעוניינים להשקיע בקנייה של דירות או מבנים בחו"ל. השקעות בחו"ל זה נושא מורכב

נדל"ן בארה"ב, השוד הגדול של האיש הקטן.
אם החלטתם להשקיע סכום כסף נכבד- בהשקעה לטווח ארוך- וברצונכם להגיע לאחוזי תשואה גבוהים מן העסקה, נדל"ן בארה"ב הוא אפשרות טובה עד מאוד לכבוש את היעדים אותם אנו מצפים להשיג מן העסקה.

במי כדאי לבחור, במתווך נדל"ן או ביועץ נדל"ן?
למתווכי הנדל"ן בארץ יצא שם רע של "מאכרים" שיסגרו עסקה בכל מחיר. ברחבי העולם לעומת זאת ליועץ הנדל"ן יש תפקיד חשוב ומרכזי בעסקת הנדלן ותפקידו לייעץ ולייצג את לקוחותיו מול הצד השני ולדאוג לאינטרסים שלהם בעסקה.

מיסוי מקרקעין מס רכישה
שירות מיסוי מקרקעין מס רכישה במשרד עורך דין מקרקעין רות אלדן אנו מומחים בנושא חוק מיסוי מקרקעין. הידעת? ההיערכות שלכם למיסוי לא פחות חשובה מהתשלומים עצמם

חוק מיסוי מקרקעין שבח ורכישה
חל עליכם חוק מיסוי מקרקעין שבח ורכישה, עורך דין מקרקעין רות אלדן מאחוריכם. קבלת דירה במתנה מקרוב משפחה, או מחבר אינה מזכה אתכם מפטור בתשלום המיסים, ל...

מה יועץ נדלן עושה לפני חתימה על הסכם ייצוג
מה עושה סוכן נדלן כשקוראים לו לייעץ בעיסקת נדלן? מביא איתו תיק עבודות? לא! הוא מנסה להבין מי המוכר, למה הוא מוכר? ובכלל מבקש ללמוד יותר על הנכס ויותר על בעליו.

אקסיום – כדאי לשקול נכסים מניבים בארה"ב
מי שכבר מיומן במלאכת ההשקעה פחות מהוסס, ויודע לבחון את הדגשים העיקריים החשובים לו לעסקה. כך, השקעה בחו"ל יכולה להיות אף פחות מסובכת מכפי שהיא בארץ ואפילו לא אפלה מדי. ניתן לחקור לגבי כל פרט ונתון דרך מאגרי מידע.

כיצד למצוא משרדים להשכרה באינטרנט
עולם הנדל"ן צובר תאוצה וגדל משנה לשנה. היום, ישנן אלטרנטיבות רבות, ידידותיות הרבה יותר, ההופכות את מציאת משרדים להשכרה או למכירה, או כל נכס אחר לפשוט וקל.

איתור קרקעות – מלאכה שבסופה תגמול
איתור קרקעות הוא נושא אשר נידון בשנים אחרונות פעמים רבות. איתור קרקעות יעיל מסייע להגביר רווחים ולצמצמם הוצאות למי שמתכנן לקנות קרקע לטובת השקעה או פיתוח עתידי.

השקעות נדל"ן בארה"ב, אין זמן טוב מעכשיו? תהיות על ציר הזמן
מומחים כלליים טוענים כי זה הזמן להיכנס לשוק השקעות נדל"ן בארה"ב! מאמר זה ינסה להסביר מדוע כדאי לנצל את ההזדמנות ולהשקיע דווקא עכשיו בנדל"ן בארצות הברית.

איך להיכנס להשקעות נדל"ן בארה"ב, ולא להיפרד מהכסף?
מי מאתנו לא שמע סיפורים על אנשים שקנו נדל"ן בחו"ל במחיר מגוחך והתעשרו ממנו כעבור כמה שנים? ובכן, זה בדיוק הזמן להפוך את הסיפור שלכם לסיפור שכזה.

קרקעות בצפון, כן לשטח הירוק
אתם העירונים מורגלים לחיות באווירת עשן תחבורתי, רעש וצקצוקים מכל עבר , בוחרים לבלות את הסופשים שלכם דווקא בצפון , לא כי אתם מעדיפים להוזיל עליות נופשים ועוד סיבות אחרות דומות, אלא בגלל הירוק, השקט והאוויר הנקי שגר שם בקביעות.

לוח דירות לנדלן - היכן כדאי לחפש אחרי בית
לוח דירות לנדל"ן נהייה המקום הנדרש יותר מכל המקומות לאיתור דירות העומדות למכירה או דירות העומדות להשכרה. בעידן האחרון, לוח דירות לנדל"ן מחליף, במידת מה,

דירות למכירה- טיפים והצעות למוכרי הנדל"ן ולקונים
כשאנו מחפשים דירות למכירה עלינו להגדיר , איפה אנחנו מחפשים דירות למכירה , מה הוא סכום הכסף שהוקצב, מהן השאיפות הרצויות, על מה אנחנו מסכימים לוותר ועל אודות מה לא מוכנים להתפשר.

קרקע חקלאית למכירה – הזדמנות לעתיד מבוסס
קרקע חקלאית למכירה המוצעת כיום היא עסקה כדאית מכמה סיבות. קרקע חקלאית למכירה יכולה להניב רווחים כתוצאה מגידולים חקלאיים. שנית , קרקע חקלאית למכירה בעתיד הקרוב כנראה תופשר ואז יהיה ניתן לבנות עליה.

האם השקעה בנכסים בארה''ב חכמה?
האם כדי להשקיע בנכסים בארה''ב , מה הסיבה להשקיע בנדלן בארהב

אקסיום- השקעה בנכס מניב
לתפוס הזדמנויות זו לא החוכמה, החוכמה היא לדעת מה הן אותן ההזדמנויות. ההזדמנויות הכספיות מעניקות אפשרות למינוף כלכלי, להפוך סכום כסף לסכום גדול הרבה יותר לאורך הזמן באופן בטוח כאשר ההכנסה שהושקעה מוחזרת מדי חודש בחודשו ועם פחות מאמץ

מה אתם יודעים על מצב השקעות נדל"ן בארה"ב? ולמה זה חשוב דווקא עכשיו?
מצב השוק בארה"ב מאפשר לרכוש נכסים בשכונות איכותיות ובאזורים מרכזיים באחוז מצחיק מהמחיר המקורי שלהם. השקעות נדל"ן בארה"ב הן הזדמנות שכדאי לנצל במהרה. ברור ששוק הנדל"ן בארה"ב, בעלת הכלכלה החזקה, יתאושש במהרה וכי ההשקעה תחזיר תשואה משמעותית מאוד בעסקת מכירה של הנכס בשנים הקרובות

השכרת דירות - הדברים שרצית לדעת
בתקופה האחרונה, לרגל ההתייקרות בערך הדירות מעדיפים רבים לקנות וגם לשכור בתים להשכרה במקום לרכוש דירת מגורים ולהיות משועבד למשכנתא גדולה למשך שנים ארוכות.

בחירת משרדים להשכרה לפי אזור גיאוגרפי
משרדים להשכרה צריך להיות נושא שעימו ננהג בזהירות יתרה. כל אזור גיאוגרפי דורש התייחסות מיוחדת והתמודדות שונה. כדאי מאוד שנכיר היטב את האזורים השונים לפני שאנחנו מקבלים החלטה לגבי אילו משרדים להשכרה לבחור. בכל אזור יש את היתרונות ואת החסרונות שלו בתחום.

השקעות נדל"ן בארה"ב, התפתחות, שינויים ותחזיות להמשך,לאחר סיכום שנת 2010
המצב הקיים בארה"ב לאחרונה, מסביר לנו מספר דברים ברורים, שהבולט מביניהם הוא העובדה כי בשוק האמריקאי אין נזילות, משמעות הדבר היא כי לאחר שנים שבהן הכסף האמריקאי הפך אווירי בעקבות גלגלו באשראי, כעת יש מחסור בכסף מזומן, דבר המשפיע יותר מכל על השקעות נדל"ן בארה"ב.

קרקעות למכירה בחדרה – שילוב מנצח של מחיר עם קרבה למרכז
מחירי קרקעות למכירה בחדרה הולכים ועולים, אבל ניתן לומר שהם עדיין בגבולות הטעם הטוב. חדרה נמצאת צפונית לנתניה מה שמרחיק אותה מלחצי עליית המחירים במרכז אבל היא קרובה יחסית למרכז כך שתושב חדרה יכול להגיע לתל אביב בקלות יחסית,

קרקעות בצפון – בצעו את הרכישה היום!
מחירי הקרקעות רק הולכים וגדלים, ולעומתם מספר הקרקעות הולכים וקטנים. אנשים קונים קרקעות בימינו על מנת לבצע השקעה חכמה לעתיד – כאשר מחירי הקרקעות יעלו, כתוצאה של גידול באוכלוסיה וקיטון במקומות המגורים.

מגרשים למכירה – הצטרפו למעגל המנצחים
זה כאן, וזה קיים – מגרשים מכירה הם הדבר הגדול הבא. האם אתם מוכנים לקחת את ההזדמנות הזאת, לקפוץ עליה ולתפוס אותה בשתי ידיים כמו שרק אתם יכולים?במידה ויש לכם את התעוזה,

הכרזת המלחמה של רה"מ על בועת הנדל"ן
מחירי דירות למכירה בישראל זינקו בשנתיים האחרונות. על פי הנתונים האחרונים: המחיר הממוצע של דירה בתל אביב, למשל, עלה 16.3 אחוזים ברבעון הרביעי של 2010.

השקעות נדל"ן בארה"ב, הבטחות ומעשיות נוספות.
אחד הגורמים לנפילה של תחום השקעות נדל"ן בארה"ב היה חוסר היציבות הטוטאלי בשנים האחרונות. חוסר היציבות של נכסי המקרקעין נבע משיטה לא נכונה של אישורי משכנתא. אחד מהטעויות הבולטות היו אישור לקיחת משכנתא בגובה של 100 אחוזים.

השקעות נדל"ן בארה"ב, הרולטה והצ'יפים הזולים.
ביבשת אמריקה ישנה ברית בין 52 מדינות, המאוגדות יחדיו ונקראות ארצות הברית. תרבות מאוד מפותחת ומתוך כך גם תעשיית סרטים, סדרות טלוויזיה, אך היום כולם מתעניינים בשוק הנדל"ן המקומי.

אקסיום – עצות למשקיעים בנדלן
לכל מי שעוסק בנדלן ישנו מקור אותו הוא מחשיב למוסמך, ורצוי שיהיו מקורות מסוגים שונים, כגון: עורך דין, יועצי נדלן, מקור מוסמך שמכיר את השטח לאורך תקופה של כמה שנים ועוד.


עמוד 3 מתוך 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.