אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

נדל"ןהשקעות נדלן בארה"ב, סוכריות נזילות מאוד
העובדה שבארה"ב כמעט וכל העסקאות פעלו בצורת האשראי, הותירה חלל ריק שבו ישנם הרבה התחייבויות ומעט מאוד כסף נזיל. חוסר בנזילות בשוק, המתווסף לחובות ענק, מוביל להלאמת הנכסים על ידי הבנקים.

משרדים להשכרה בתל אביב-המלצות
תל אביב, עיר ללא הפסקה, העיר הגדולה בארץ שבה הכול קורה מהר יותר, גדול יותר ומשמעותי יותר מאשר בדרום או בצפון. אין ספק כי ההחלטה לקחת משרדים להשכרה בתל אביב יכולה להגדיל לכם באופן משמעותי את ההכנסה החודשית.

דירות למכירה - 2011 לאן?
האם ב-2011 יחול המפנה לו אנו מחכים בכליון עיניים במחירי הדירות למכירה. מחד נעשים מאמצים כבירים על מנת לשנות את המציאות העגומה. מאידך, נשאלת השאלה האם נעשה מעט מידי ומאוחר מידי.

מגרש למכירה, מכירת קרקעות ודקויות העניין
מגרש למכירה זוהי עסקה מאוד חשובה בחיי כל אדם. מגרש למכירה מעניין אנשים המחפשים לבנות את ביתם על קרקע שתהיה שייכת להם, או על מנת לייצור כל דבר אחר למענם ולמען משפחתם וילדיהם.

משרדים להשכרה – עשו בחירה נבונה
העובדים מתלוננים כבר כמה שנים על בעיות חניה באזור של המשרד? הלקוחות נרתעים מעיצוב המשרד המיושן? החברה שלנו הרחיבה היקף ופעילות וזקוקה למשרדים חדשים לעובדים החדשים שנכנסים? סימן שאנחנו צריכים להתחיל לחפש משרדים להשכרה.

משרדים להשכרה בתל אביב-יתרונות מול חסרונות
במאמר שלפניכם, נדון ביתרונות ובחסרונות של חיפוש אחר משרדים להשכרה בתל אביב, האם אכן כדאי להשכיר משרדים לבית העסק בעיר הגדולה, או שמא ניתן להתפשר על השכרת משרדים בסביבותיה, בערים הסמוכות, כגון רמת גן?

מגרשים בגליל
מחירי הנדל"ן יד שנייה הולך ומאמיר , האפשרויות מימון עבור רכישת דירה או בית מיד שנייה הולכות ומצטמצמות ובתוך כך רבים מהצעירים והבוגרים באוכלוסייה שזקוקה לבית מגורים נותרת בבעיה חמורה בה אין מספיק בתים ודירות למכירה במחירים שווים לכל כיס ואם לא די בכך שפויים לכל כיס.

למה כדאי לחפש משרדים להשכרה ברמת גן
אחת הערים הנחשקות ביותר בקרב המחפשים אחר משרדים להשכרה, היא העיר רמת גן, ובמאמר הבא, נכיר את הסיבות המובילות בעלי עסקים כה רבים, לחפש אחר משרדים להשכרה ברמת גן, ולקדם את עסקיהם צעד אחד, משמעותי וחיוני להצלחת עסקיהם.

מדריך לבחירת משרדים להשכרה
כאשר בעלי חברות מחליטים על צעד גדול כמו חיפוש משרדים להשכרה והעברת העסק למקום חדש, בפניהם ניצבות החלטות רבות. מעבר לשיקולי התקציב, בתהליך של חיפוש משרדים להשכרה יש לשקול נקודות נוספות שיכולות להשפיע על המשך הצלחת העסק.

השקעות נדל"ן כאפיק השקעה אטרקטיבי
רבים מאיתנו מחפשים דרכים שונות לתת לכסף שאנו חוסכים לעבוד ולהגדיל את ערכו, בין הדרכים ניתן למצוא קופות גמל וקרנות השתלמות, קרנות נאמנות, מניות, תעודות סל ואיגרות חוב ישירות. אפיק השקעה אלטרנטיבי נוסף הוא השקעות נדל"ן.

לגור במקום איכותי - שכונת הכרמים בישוב בית אריה
הישוב הקהילתי בית אריה נוסד ב-1981 ובשנת 2002 הוא אוחד עם הישוב עופרים.

לקנות דירה להשקעה בישראל!
הדיונים סביב מחירי הדיור בישראל לא פוסקים, מדברים על ירידה בכמות רכישות הדירות ובריחה של משקיעים מהשוק.
הכללים של המשקיעים הכי גדולים בעולם, כולל וורן באפט, אומרים -
שמשקיעים נבונים רצים לקנות כשכל השאר בורחים!
קראו את המאמר וראו איך הביקוש בישראל לעולם יגבר על ההיצע.

דברים שנוטים לשכוח בחיפוש משרדים להשכרה
יש דברים קטנים רבים אותם נוטים לשכוח העושים למעשה את כל ההבדל בין משרדים להשכרה טובים לבין מעולים. הנה מספר דברים שרבים נוטים לשכוח אך מאוד חשוב לזכור.

כיצד פועלת קבוצת רכישה
קבוצת רכישה היא קבוצה הכוללת אנשים פרטיים הקונים ביחד קרקע כדי לבנות עליה יחידות נדל"ן.

קבוצות רכישה במרכז
רוב האנשים משתוקקים לגור במרכז. עלות הנכסים באזור לא מאפשרת לרבים לרכוש דירה.

רכישת דירות – רק עם מתווך!
חיפוש נכס לקניה הוא תהליך מתיש הדורש חיפוש ממושך וסבלנות כדי למנוע חיפוש ארוך צריך להחליט מראש מההנכס אותו רוצים לרכוש , כמה כסף יש לכם , מהו סדר העדיפויות בנוגע לדירה , על מה ועל מה כן.

קורס תיווך נדל"ן | הבית ללימודי נדל"ן
קורס תיווך נדל"ן בבית ללימודי נדל"ן מכיל 3 קורסים. לימודי תיווך, אימון למתווך, והכנה למבחן הרישוי של רשם המתווכים. קורס תיווך מועבר בצורה מעשית ותיאורטית

מבחן רשם המתווכים | הבית ללימודי נדל"ן
מבחן רשם המתווכים - על מנת לקבל רשיון תיוון נדל"ן צריך לעבור את מבחן רשם המתווכים. הבית ללימודי נדל"ן מציע לכם קורס תיווך כהכנה למבחן רשם המתווכים

חשיבות יכולת ההשכרה בהשקעות נדל"ן
השקעות נדל"ן בנכסי נדל"ן מניבים עשויים להתגלות כבור אוצרות במידה והם מושכרים כל העת, אולם עלולים אף להתגלות כבור הוצאות ללא תחתית במידה והם עומדים ללא שוכר.

מישהו יודע על מגרשים למכירה ?
אנשים רבים וביניהם זוגות צעירים מחפשים כל העת ובמיוחד במדינת ישראל מגרשים למכירה, אותם מגרשים למכירה לעיתים יכולים להיות בם בצפון הארץ, גם בדרומה ולאו דווקא במרכז הארץ בואכה גוש דן ותל אביב.

השקעות נדל"ן בארה"ב – נקודות חשובות למחשבה רגע לפני שמשקיעים
אלפי ישראלים "גילו" את חלון ההזדמנויות שמציע היום שוק הנדל"ן בארה"ב. מחירים אטרקטיבים, תשואות גבוהות- איך יודעים היכן בדיוק כדאי להשקיע?

נדל"ן, נתניה ו מוביל
בשוק הנדל"ן הגועש והתזזיתי מתפחות מספר מגמות שמתקדמות בשקט ומספקות אפשרויות חדשות לקהל צרכני הנדל"ן אחד הדוגמאות הן הנדל"ן בנתניה.

נדל"ן בארה"ב למהירי החלטה
שוק השקעות הדל"ן בארה"ב עבור המשקיעים הישראלים קורץ מאד בימים אלו וחברות רבות פונות לישראלים להשקיע ברכישת בתים להשכרה. האם זהו הזמן להשקיע או לא? שיקולים של בעד ונגד השקעה כיום בשוק נדל"ן בארה"ב.

מכירת נדל"ן באמצעות מתווך
המתווכים מוכרים או משכירים נכסים עבור לקוחותיהם. הנכסים כוללים בתים חדשים, בתים מיד שנייה, דירות יוקרה, משרדים , חנויות, מחסנים, מבני תעשיה, מגרשים לבנייה ונכסים מסחריים.

מה צריך לבדוק ביחס להשקעות נדל"ן בארה"ב להשכרה
כאשר בהם לבצע השקעות נדל"ן לגבי נכסים המיועדים להשכרה, יש פרמטרים שונים רבים אליהם יש לשים לב, ובפרט כאלו אשר לגביהם הבדלי התרבויות עשויים לשחק תפקיד.

השקעות נדל"ן לקניה ומכירה
השקעות נדל"ן אינן נוגעות לנכסים מניבים בלבד. לעתים אף נערכות עסקאות נדל"ן הנושאות תשואות גבוהות במיוחד בתקופות זמן קצרות על ידי רכישת, שיפוץ ומכירת נכסי הנדל"ן ללא השכרתם.

קבוצת רכישה היא האופציה המנצחת? לא תמיד, אז מתי כן ומתי לא?
קבוצת רכישה היא כלי נדלני חדש, שפרץ לתודעה בצורה מהותית בשנים האחרונות. אך כמו לכל דבר גם לקבוצת רכישה ישנם יתרונות וחסרונות. מאמר זה בה להדגיש את היתרונות ויחד עם זאת לבחון למי הם מתאימים.

מחירי נדל"ן גבוהים במרכז הארץ – הזדמנות לממשלה לפתח את כלכלת ישראל
עליית מחירי הנדל"ן בישראל בשנתיים האחרונות (2010 – 2008) מקשה מאוד על ציבור הרוכשים, להשיג דירה במרכז הארץ. לממשלת ישראל נוצרה הזדמנות למנף את כלכלת המדינה.

הסברים על מיסוי מקרקעין
קנייה ומכירת נכס או קרקע היא עסק מורכב וסבוך הדורש זמן, מאמצים, כסף וידע משפטי בסיסי. כשרוכשים או מוכרים נכס צריך להכיר מונחים כמו: מס רכישה , דמי הסכמה, גוש וחלקה ועוד.

TGI השקעות - עקרונות מפתח למשקיע בנדל"ן בחו"ל
אנשים שונים ממגזרים שונים מוצאים עצמם מתעניינים בהשקעות בנדל"ן בחו"ל או בארץ, ורבים צולחים את שלב ההתעניינות ומוציאים את הרצון לפועל

בדיקות מקדמיות בקניית דירת "יד שניה"
במאמר זה אסקור את הבדיקות הקודמות לחתימה על הסכם המכר, כל הבדיקות הנ"ל הן חיוניות וקריטיות על מנת להימנע מנוכלויות, ועשרות בעיות היכולות להיווצר.כמובן שעו"ד מטעמכם יבצע את בדיקות אילו אך חיוני שנבין את הבדיקות אותן הוא עשה ונוכל לשאול את השאלות ולוודא כי הן אכן בוצעו.

קבוצת רכישה - מלחמת בתי המשפט ברשות המיסים
מאחרוי הקלעים ורחוק מאור הזרקורים מתנהל מאבק משפטי בין בית המשפט העליון ובין רשות המיסים בהקשר למיסוי קבוצות רכישה, מאמר זה של עו"ד אוהד שחר המתמחה בתחום הנדל"ן למגורים דן בנושא ובמה שהתרחש בו לאחרונה

השלכות המיסוי למשקיעים בנדל"ן בארה"ב
מהם השלכות המיסוי למשקיעים בנדל"ן בארה"ב? במאמר הבא נסקור כמה עובדות חשובות.

דירות למכירה לזוגות צעירים
בעבור צעירים רבים הקנייה של הדירה הראשונה היא קנייה לא פשוטה בכלל, בדרך כלל אותם צעירים נמצאים בשנים הראשונות של הקריירה שלהם, חלקם עדיין סטודנטים, או שאולי הם כבר הורים לפעוטות רכים.

מס על השכרת דירה
בעת קניית נכס להשקעה השוכרים נהנים מקבלה שוטפת של דמי שכירות. הכנסה זו היא כתוספת למשכורת או הפנסיה ותורמת להכנסות. חלק מהמשכירים נוטלים משכנתא גבוהה יחסית והשכירות נועדה לכסותה לתקופת ההלוואה

נווה צדק החדשה
נוה צדק היא שכונה שמשנה את פניה ומהווה פתרון דיור טוב יותר למשפחות וזוגות. יש משהו באדריכלות הישנה בעל קסם מיוחד שלא קיים במבנים חדשים.

השקעות נדל"ן בהונדורס
השקעות נדל"ן בהונדורס : רקע על רפובליקת הונדורס וההזדמנויות העסקיות שהיא מציעה לנו בתחום הנדל"ן .

שוק נדלן פופולרי – דירות בירושלים
שוק הנדלן בירושלים מגיע לשיאים חדשים בזמן ששאר העולם סובל מהאטה משמעותית אם לא עצירה חורקת. אז למה דווקא ירושלים. מהן הסיבות שירושלים מדורגת במקום ה22 ברשימת הערים היקרות בעולם.. הכל במאמר

פאונדרס - השקעה חכמה בנדלן
כיום, יותר ויותר אנשים מכלל הנישות בוחרים להרוויח כסף על ידי השקעה נכונה ובטוחה בנדל"ן.

פאונדרס בית ההשקעות ממליצים על הפרמטרים שבלי בדיקתם לא חותמים על עסקת נדלן בחול
העלייה בביקוש להשקעות בנדל"ן בחו"ל בתקופה האחרונה, מחייבת את המשקיע הישראלי לערוך בחינה מדוקדקת של ההצעות השונות. יועצי בית ההשקעות "פאונדרס", המתמחים בהשקעות נדל"ן מניבות בחו"ל, מביאים את הפרמטרים שבלי בדיקתם לא חותמים עסקת נדל"ן בחו"ל.

גורלו של טופס שטר החוב כביטחון למשכירי דירות
גורלו של טופס שטר החוב (המשמש אחד הבטחונות המקובלים בהשכרת דירות) "שפר עליו" לאחרונה: אין צורך עוד לקנותו מראש - מספיק לייצר אותו באופן עצמאי - אך שיכלול את כל הפרטים הנדרשים של שוכר הדירה, לצורך תביעה עתידית (אם וכאשר...).

האם אתם משקיעי נדל"ן מקצועיים?
האם אתם משקיעי נדל"ן מקצועיים? מאמר מבית מורד קפיטל פתרונות
רועי מורד - מנכ"ל ובעלים

איך לשפר את תזרים המזומנים
איך לשפר את תזרים המזומנים מנכסי נדל"ן- מאמר מבית מורד קפיטל פתרונות

60 ימים לעסקה הראשוה שלכם - רועי מורד
60 ימים לעסקה הראשונה שלכם מוכרים בעלי מוטיבציה
מאמר מבית מורד קפיטל פתרונות

נכסים מניבים להשקעה - מדוע פלורידה ארה"ב
מעבר למוזכר מעלה בנוגע לתנאי מזג האוויר והתיירות, פלורידה היא גן עדן למשקיעים. הביקוש לשכירות גבוה מאוד והעסקאות מגלמות תשואה של בין 9 ל-16 אחוז רק בגין השכירות (!), לא כוללל רווח הון בגין מכירת הדירה.

קבוצת רכישה וקבוצת רוכשים - יתרונות וחסרונות
מאמר זה מסביר את העקרונות על פיהן מתארגנות קבוצות רכישה וקבוצות רוכשים, יתרונותיהן וחסרונותיהן, ומדוע חשוב להצטרף לקבוצה הנכונה מביניהן לצורך השגת המטרה והיא: רכישת דירה חדשה בדרך שתהיה בטוחה, נוחה ובעיקר זולה.

מתי נפנה אל מתווך נדל"ן לצורך מכירה או השכרת הדירה שלנו?!
כדי למכור או להשכיר את דירתנו טוב ויפה, בלי שיהיו לנו צרות- צריכים הרבה זמן וסבלנות.יש 4 מצבים שבהם אנו עלולים לאבד את סבלנותנו ולפספס: כשגרים רחוק מהדירה, כשזו דירת ירושה ועוד. אזי כדאי לפנות למתווך

אבי גולדנברג בסקירת חברות הנדלן למגורים
אבי גולדנברג בסקירת החברות הפועלות בתחום הנדל"ן למגורים, על מקורות ההון וקשיי גיוס ההון הנדרש.

אבי גולדנברג על מימון חוץ בנקאי בענף הנדל"ן
מאמר מאת אבי גולדנברג: משקיעים בעולם כבר התחילו לחפש נכסים במצוקה לרכישה ב"מחירי שחיטה", זה גם הזמן להצביע כי העמדת "מימון מזנין" לנכסים טובים במצוקה פיננסית במרכז/מזרח אירופה, ובעיקר בפולין, תהווה ב 2009 אפיק אטרקטיווי להשגת תשואות גבוהות במח"מים קצרים ובסיכון יחסית נמוך.

פאונדרס על משמעותו של נדלן מניב
אין זה סוד כי הדרך הנוחה והבטוחה ביותר לקבל רווחים גבוהים היא על ידי רכישת נדל"ן. רבים מאיתנו בוחרים להשקיע את כספינו ברכישת


עמוד 4 מתוך 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.